• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
CARCUL já bře... trávíme řeckou večeři :slight_smile:))) byli jsme včera u kamaráda, večeřeli jsme teda až v 9 večer, bo si vymyslel tunu chodů... :slight_smile:)

co ty?

holky co si myslíte o toxoplazmoze?
27. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko...jeeee mnam...ti zavidim :wink: ..no ja jdu pect manzilkovi dortik :wink: a ete budu muset uklidit a neco sject koupit

jinak mama ji mela...je to peknej previt
27. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Hehenko jsem nevyspalá..a díra pořád je, manžel je v práci dva dny, tak aspoň pořádně uschne to, co tam nahazoval.
27. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme právě byli včera u těch přátel a mají dvě kočičky... jednu z útulku... mají jí necelý tři měsíce a léčili už kdeco... tak jsem se po chvíli ouplně zarazila, že se jí bojím dotknout... :((( začínám bejt blázen...
27. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Carculko :slight_smile:
Hehenko, můžeš kvůli ní potratit nebo mít postižený miminko..já to tu tenkrát řešila..co potřebuješ vědět?
27. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se nemusíš bát Hehenko..přenáší se jen výkaly, který se tobě dostanou do trávicího ústrojí..takže pokakaná jahůdka ze záhonku je větší nebezpečí
27. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno já právě vím... proto jsem se ouplně bála tý číči dotknout... :(((((( teda i jako mít postižený miminko?? :(((( no paráda... to už budu fakt posraná až do porodu... :(((((((
27. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange,jaka dira???

hehenko,tak snad ji nechali vysetrit,nebuj..pokud sis myla rucky a tak nic mit nebudes...
27. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ta kočička nikdy neběhala venku ne? Každopádně si testy na toxoplazmozu můžeš vyžádat :wink:
autor
jo? tak tos mě trochu uklidnila..........

achjééé ale i tak... do toho prvního UTZ snad nedospím :slight_smile:)))))
Carculko rozšiřujeme bydlení tak jsem bourali dveře do ložnice..no a ještě tam nejsou dveře :grinning:
Hehenko my kocoura doma měli, přes zimu byl doma, pak jsme ho pouštěli ven, záchůdek mu měnil manžel...a Vendulka je nejspíš v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
našli jí někde v baumaxu nebo co... no právě jednu mají odmalička doma a druhá z útulku, běhala venku.... takže proto jsem se bála...
27. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj se Hehenko..to bys jí musela sahat do záchůdku a pak těma špinavýma rukama jíst a to jsi určitě nedělala :grinning:
Koukám, že Andreasek je stále 2v1
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange....ahaaaaa,tak az to predelate,tak nam ukazes fotecky vid :grinning:

hehenko budete oba v poradku :wink:
27. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carculko pár stránek nazpět je odkaz na album na Modré střeše :wink:
27. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..tyyyy jooo,pekny dvere :grinning: :grinning: :grinning: no kazdopadne jsem zvedava az to budete mit krasnoucky
27. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prý za dva týdny..to jsem sama zvědavá :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musis pak hned vyfotit :wink:
27. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....diky za ty kociky, ja furt nevim, je jeste more casu, ja vim, ale uz koukam....
HEHE prosimte nesil...je tady i diskuze o toxo...my mame kocky doma taky a nechala jsem se testovat. Ta nemoc se prenasi hovinkama a ty jsi asi do ruky nebrala ne? Tak bud v klidu prosimte nebo se fakt zblaznis....
27. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kociky koukam podle vzhledu zatim a taky aby byly 3kombi....a pokud mozno ne malicky....
27. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a na jakej kocarek to vypada??
27. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle je taky hezkej...ale prijde me takovej malej...videla jsem nazivo....manzel by to mel jak kdyby vezl panenku:slight_smile:

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-Design-4-Tec-09
Svoji a chceš nafukovací nebo plastová kolečka?
A natáčecí?
27. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no tak ten bolder se nam libil, cortina, x-lander (ale ten ma strasna spousta lidi a nekdo tady psal ...anget??? ze je poruchovej)....a ted ten hoco....ja nevim holky....me by se libily i jiny, ale ty jsou zas az moc drahy....
27. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tom Malvíku se jim nějak liší informace, v textu píšou, že jde sedačka oběma směry, ale v tabulce zas píšou že ne :confused:
27. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky neni spatny,ale jestli je maly.....ale tamtem ten druhej(ne ten bolder)tak ten se mi dost libil,hlavne v tom sportaku :grinning:
27. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kazdej ma nejaky neduhy no....to je hruuuza:slight_smile:
ANG libi se me i ten vas celkem....
27. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek