Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
21. zář 2009

Ivasce moc gratuluju 😵 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
21. zář 2009

Amal já používám ondřejovou mast na prdýlku i na třísla a na bříško už mažu tymiánový krém z Justu. Jinak koupem jen ve vodě ale předtím je natřený tímto http://www.lekarna.cz/shop.php?action=show_prod... a pak ho mažu po koupelí celého mandlovým krémem z Justu a bepanthenovou mastičku jsme si někdy mazala prsa

p.e.t.u.l.k.a
21. zář 2009

Jiank s naším Vítkem se už fakt nasměju. je to malý smíšeček 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
21. zář 2009

Ef to je dobře že už Davídkovi žloutenka ustoupila 😉

eeefffaaa
21. zář 2009

holky co jsem takhle prolitla,tak ja zadecek mazu bio detskym kremikem jmenuje se natural red clover diaper care cream a ted jeste mazu dvakrat denne imazolem na cervenej zadecek,protoze ho ma milacek trochu cerveny...a bepanthen si kupte urco aspon do porodnice na prsa,protoze byste jinak umrely bolesti a palenim...jak prsa nejsou zvykly tak to pekne boli a bradavky muzou i popraskat a to pak je bolest,kdyz prcek taha...ja mazala a stejne me trochu palily a doma mi trosku bradavka praskla,takze vim jak to boli 😅 takze bepanthen urco aspon na ty prsa,a mazu si je tim porad sice uz ne po kazdym kojeni,ale trochu jeste jo..a jeste po koupani mazu brisko bio olejickem na prdy jmenuje se Větříček a celyho ho namazu bio olejem od stejnyho vyrobce jako mazu mazu tu prdylku jmenuje se eart friendly baby

gratuluju taky k Elince..je super ze to Ivaska tak dobre zvladla

Petu to to leti,ale me to ani teda neprijde,Davidkovi je dneska mesic a 14 dni...jo a zloutenka uz fakt ustupuje,jsem uz o neco klidnejsi

Davidek uz se taky nasmiva a povida,je to sranda a zacina me to vsechno mnohem vic bavit,protoze uz jen porad nespinka a neji,ale uz zacina neco delat 🙂

amallie
21. zář 2009

Efi a to koupím kde???

amallie
21. zář 2009

Peti: ten sebamed koupím na mytí, to už mám taky na papírku 😉 ale radši bych asi to tuhý mejdlo, aby se to líp používalo, ne?

eeefffaaa
21. zář 2009
amallie
21. zář 2009

Anget: ty pereš ty paírový ubrousky??? nebo jsou to jiný?

eeefffaaa
21. zář 2009

jo a jeden den koupu v repiku a pak v olejicku Delfinek...a obden detskym bio mydlem levandulovym,od stejnyho vyrobce jako jsem tady psala..je to taky na tech strankach...je to vsehcno detska kosmetika

eeefffaaa
21. zář 2009

amal a koukam ze uz tam maji daji i ty kalhotky na latkovky

amallie
21. zář 2009

Holky, to je vědáááááááááááá!!!!!!!!!

Já chci jedno mejdlo, jeden krém a šlus 😖 Já sama jsem na tohle strašně nepořádná, miliony krémů mi doma akorát stojí a hctá prach, páč mě to mazání nebaví............

Vaničku už mám na poště, kam jí stavíte??? Efi: na ten krámek kouknu a něco teda tý mojí prďolce koupím, ale mazat jí s tím bude asi tatínek 😀

eeefffaaa
21. zář 2009

mam tady odtud vsechno i ty eko jednorazovky,si ce jsou drazsi,ale ted je davam uz jen na noc nebo kdyz nekam jedem a to ted moc neni 🙂 i ty ubrousky na prdylku...no veskerou drogerii

eeefffaaa
21. zář 2009

amal my mame vanickou postavenou ve sprse

amallie
21. zář 2009

To abych si na to koupila ještě poličku 😀 😀

amallie
21. zář 2009

ve sprše? se tam ale musíš ohýbat? nebo klečíš?

eeefffaaa
21. zář 2009

no ja jdu neco pojist a jdu se divat na bednu..mejte se krasne a krasnou dobrou noc

eeefffaaa
21. zář 2009

amal ne vzdycky ji dame na koupani do obyvaku a pak kdyz se vykoupe tak ji dame do sprchy,opreme ji tam...a kdyz se jdem sprchovat vyndame ji ze sprchy opreme vedle o zed a pak ji tam zase vratime 🙂

amallie
21. zář 2009

jasný, já myslela to koupání jako, kde ta vana je............... a necáká to v obýváku????

angetha
21. zář 2009

Amalko my koupeme v kuchyni na stole 😉 ale Vendulka se tam brzy nevejde, takže se přesuneme do koupelny a bude se čvachtat ve velké vaně 🙂
Peru ty vlhčené ubrousky, pak si pořídím nějaké z Branakdetem.cz....pratelné, stejně tak přebalovací podložku na cestování...když pratelná stojí 140 Kč tak se to opravdu vyplatí

moncicak3
22. zář 2009

Dobré ráno princezny 🙂 jdu vás dočíst....

prosteja
22. zář 2009

dobré ránko všem přeji 😵

zdravím MONCI 😵 a Terinku taky 😵

dneska držím palec HEHE 🙂

prosteja
22. zář 2009

včera mě čekalo doma překvápko, přišly mi první svrchní kalhotky na plenky..... IMSE VIMSE ORGANIC 2ks té nejmenší velikosti a holky když to srovnám s tou papírovkou.... no to je sto a jedna.... kalhotky měkoučké, nikde nic, z čeho bych měla pocit,ž e se v tom ten brouček bude pařit... prostě paráda..... takže první kousky jsou doma, ještě si chci sehnat od jiné značky a asi i nějaké plenkové kalhotky na zkoušku a pak už dokoupím jen čtvercové pleny a budu se učit od ANGE novosklad 😀 😀 😀

prosteja
22. zář 2009

četla jsem tu ty krémy co používáte holky, to zní opravdu jako velká věda 😅 já jsem na tom asi podobně jako AMAL, nekupuju nic extra ani pro sebe, pak se mi na to jen práší....... to je 10 mastí, každá na něco jinýho 😀 kdo se v tom má vyznat..... 😅

svoja
22. zář 2009

😵 😵 Dobre rano prvnicky 😵 😵

Dneska jedeme s manzilkem pro my rodice na letiste...konecne se me ulevi, kdyz budou doma po dovolene 😵

Jeee, PROSTEJ uz se zacina vybavovat, tak parada! Ja se s nima taky porad mazlim jak jsou mekoucky a miloucky...narozdil od papirovek 😉

Vcera jsme s manzilkem zase trochu objednavali Barunce🙂

svoja
22. zář 2009

...add ty kramy: mam stejny pocit jako PROSTEJ🙂

svoja
22. zář 2009

kremy teda

prosteja
22. zář 2009

ahoooj SVOJI 😵 no když srovnám papírovky a ty látkovky (a to jsou to jen svrchní kalhotky), tak je mi jasný, co budu používat....... add ty krémy, koupím jen něco na zadeček a olejíček a basta.... když z toho mrňouse budu od malička dělat kosmetickou mumii, tak mu to zůstane až do důchodu 😀 😀 😀

moncicak3
22. zář 2009

ahoooj Prostejko a mimísku 😵

holky, že se rozčilujete kvůli tomu balíčku, ještě na to máme čas na to rozčilování, ještě to neschválili, uvidíme ve čtvrtek.....ta rodičovská už se mě taky týká, doufám, že to neschválej ti poslanci......uvidíme no.....

apropo....na MD chlap nemůže, může jít na rodičák, ale ze zákona na MD může pouze matka dítěte, jedná se pouze o 28 týdnů, u dvojčat je to 37 týdnů 😉

Amal s tím radarem jsem taky ráda, že tu nebude 😉 😵 😵 😵 a dávej na sebe bacha čoveče 😀 si ještě před porodem rozbiješ hlavu 😀 já z tý kosmetiky mám skoro Aviril a Hipp a pak Ondřejvou mast a Bepanthen, to mi poradili maminy 😉 od Avirilu mám dětský olejíček, teda dva, pak Aviril dětský zásyp, Hipp dětský pleťový olejíček a pak dvě modrý indulony do zásoby....nic jinýho zatím kupovat nebudu, uvidím časem 🙂 jo a ještě mám to tvrdý mejdlíčko od Nivea Baby a chci koupit ještě tu Rybilku...

prosteja
22. zář 2009

MONCI my se nerozčilovali 😀 jen jsme to tu probírali..... poslanci budou hlasovat ve čtvrtek a třeba to neschválí..... ČSSD prý chystá nějaký změny na úpravy.... tak uvidíme........ 😉

k té mateřské dovolené.... já myslím, že chlap může být doma s dítětem hned, ale nedostane za to žádný prachy 😉 to je aspoň můj názor... nikdo mu podle mě nemůže zakázat, aby byl po šestinedělí doma s mimčem a ženská chodila do práce, ale prašulky za to nebudou.... 😉