Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
22. zář 2009

Petulko 7x převlíkala tchýně Prostějky 😀 já jí většinou nechávám v plínce a zatím zavinovačce
Blahu tak gratuluju 😎

blahovka.cz
22. zář 2009

prostejko to je gol,kazda chceme opak 😀

prosteja
22. zář 2009

BLAHU gratuluju 😀

PETUL 7x převlíkala moje tchýně, nebo aspoň to tvrdila... 😀 a nevím jestli HEHE nedělal žádnej utz, ona se těšila, že jí bude dělat něco podobného jako mě, počítat prstíky a tak... a na příští kontrolu jde až 16.10...... chudák, se těšila 😖

prosteja
22. zář 2009

jo táááááák ANGE... no v tomhle já mám výhodu, ty to všecičko ozkoušíš a já pak budu pobírat zkušenosti 😀

BLAHU co je gól 😀

prosteja
22. zář 2009

jako BLAHU, že jsem chtěla něco uplíst? 😉

prosteja
22. zář 2009

no já myslela fakt nějaký teplý bačkůrky nebo tak, ty děti v tom vypadají úžasně... nemyslela jsem zase kvanta věcí, to neeee..... nebo nějaký mohutný svetry nebo tak... ale třeba pletený čepičky jsou úžasný a jelikož se mi mimi narodí v březnu, tak by se snad i shodili.... a já myslela, že bude ráda, že se bude dmout pýchou, jak může plíst a prej nic, to se nenosí 😀 tak má smůlu baba 😀

blahovka.cz
22. zář 2009

no jako,ze ja to nechcci a dostala jsem pleteny a ty to chces a neupletou ti 😀

angetha
22. zář 2009

Holky teď Venudlka v postýlce nějak pískala, tak tam jdu a ona se smála 😀 😵

prosteja
22. zář 2009

no BLAHU jak říkám, její smůla 😉

ANGE to je krásný 😵

blahovka.cz
22. zář 2009

je ange to prdelka spokojena,ja taky jsem hotova kdyz si malej povida 😀

eeefffaaa
22. zář 2009

ahoj holky!!

my mame za sebou krusnou noc a rano...malyho trapily prdy,myslim ze to ma i po tech kapickach,ze ho moc nafukujou..takze mu je prestavam davat...ted padl za vlast a spi je uplne vyrizenej..uz jsem mu musela dat do zadecku trubicku abych mu pomohla,protoze mi ho fakt uz bylo strasne lito..myslela jsem ze to vyprdne sam,jsme mu vsemozne pomahala ale neslo mu to ☹

takze ja se ted trochu zkulturnila a sla se na vas podivat...ani do kramu to ted uz nestiham a jeste ze mam obed udelany od vcera...no ale chudacek muj..hlavne ze uz je vyprdnutej a spinka...ani jist nnehctel ajk rval a trapilo ho to... ☹

a co je tady novyho??

blahovka.cz
22. zář 2009

ahojky efi a co mu davas za kapicky????to me teda mrzi chudacek,my jsme teda prdy porazili se Sabem,malej se krasne vyprdka,svuj den akorat nema,kdyz se nevykadi 🙂 tak snad se to zlepsi,cetla jsme tu jedna maminka tu do nebes chvalila postarek s tresnovyma jadrama,jejiho klucinu pry prdy taky trapily

prosteja
22. zář 2009

ahoooj EFI 😵 tak to je mi líto, že tak trpí chudáček 😖

eeefffaaa
22. zář 2009

blahu ja mam taky Saba a mam mu je davat pry preventivne i kdyz prdy nema,kdybych nahodou neco snedla co by ho nadymalo...ale budu mu je davat az ty prdy bude teda mit,protoze tohle neni mozny..ma to urcite po nich protoze vcera jsem nesnedla nic co by ho nadymalo...a aby ho to takhle trapilo v noci i pres den,to ne,to ho trapit nenecham ☹

a kdyz si dam Frisco tak Davidek pekne kaka a prdi...to je jedna basen,takze si mozna zase dam

blahovka.cz
22. zář 2009

no Sab je nejlepsi,jeste jsem neslysela,ze by s nim nekdo mel spatnou zkusenost,my je davame vzdycky na noc a tak jednou dvakrat zpres den a malej je spokojenej 🙂

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Ef já taky dávám trubičku, moje švagrová mi to poradila a en polštářek s jádrama je super.Dávám mu ho i na noc aby bylo Vítkovi teplo

Angeth tak tp promin jsem to spletla 😀

Dala jsem vám do albmu fotku tchýně 😉 je super mám jí ráda

blahovka.cz
22. zář 2009

no hlavne peti do obliceje ji neni videt,ale prikde mi,ze asi vypada mlade pomalu jako ange mamka 😀 to jsi stastnqa osoba,ze mas super tchyni,to se moc nevidi 😀

angetha
22. zář 2009

Holky my ten polštářek s jádrama máme, ale manžel mě s ním vyhodil a radši malou choval 😀 naštěstí Vendulka prdí sama, občas jí to teda trápí, ale ne moc dlouho..Kapičky nemáme, trubičku taky ne, piju jen ten čaj od Teekane..
Efi a co je Frisco? Melta?

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Blahu tak jsem vožila obličej 😀

prosteja
22. zář 2009

PETUL tchýně vypadá sympaticky a máš štěstí, že je báječná a vycházíš s ní dobře 😉

ANGE vyhodil 😀 to je dobrý....... a Frisco je pivko 😉

eeefffaaa
22. zář 2009
prosteja
22. zář 2009

EFI to je brouček 😵 😵 😵 chudák, jde vidět, že je unavenej, páč spí jak opravdu jak zabitej 😀

angetha
22. zář 2009

Jé Efi, Davídek je nádhernej 🙂 🙂
Efi jak to Frisco vypadá? malá lahvička, zelenočervená etiketa?

eeefffaaa
22. zář 2009

Frisco je skvaseny pivo...

ja mu tu trubicku nechci prave moc davat,pry to neni dobry,ze si zvykne a pak sam nebude chtit kakat,ale co mam delat ze jo,kdyz ho to tam trapi...ale ted ji mel asi po 14 dnech,takze to je dobry,to nicemu nevad 🙂 i

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

ef Davídek je nádherný 😵 😵 😵 My toho moc už nenaspíme ale aspon spí ppřes noc 😒

eeefffaaa
22. zář 2009

angeth ted nevim...myslim ze je to zluta etiketa...a ma to jen 4,5% alkoholu,takze to se snad do toho mlika ani nedostane...a fakt mi po tom pekne prdi a kaka..jenze porad to taky pit nemuzu 😀

blahovka.cz
22. zář 2009

no petulko tak jsem to trefila dobre,vypada opravdu mlade 😀 a nestydim se rict,ze ti uprime zavidim dobry vztah s tchyni 😀

efi no spinka jako andilek 😀 jdu se mrknout na toho sveho,jestli spinka,bylo tu slzave udoli,nez usnul 😀

eeefffaaa
22. zář 2009

no petu to Davidek pres den spi skoro porad..a to prave se snazim si s nim povidat a davat ho treba do sedatka,ale stejne usne...ale po koupani a nekdy i v noci je zase jak camrda

prosteja
22. zář 2009

ANGE je to třetinková lahvička a má takovou světlou etiketu 😉 a je to mooooooc dobrý 😀

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

ef švagrová to dávala první dceří bude jí 6 let a říkala že to bylo v poho a ted to dává i druhé dceři. Taky jsem tu trubičku nechtěla ale někdy jsem rádá že jí mám