Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
27. čer 2009

CARCUL já bře... trávíme řeckou večeři 🙂))) byli jsme včera u kamaráda, večeřeli jsme teda až v 9 večer, bo si vymyslel tunu chodů... 🙂)

co ty?

holky co si myslíte o toxoplazmoze?

carculka
27. čer 2009

hehenko...jeeee mnam...ti zavidim 😉 ..no ja jdu pect manzilkovi dortik 😉 a ete budu muset uklidit a neco sject koupit

jinak mama ji mela...je to peknej previt

angetha
27. čer 2009

No Hehenko jsem nevyspalá..a díra pořád je, manžel je v práci dva dny, tak aspoň pořádně uschne to, co tam nahazoval.

hehena
autor
27. čer 2009

jsme právě byli včera u těch přátel a mají dvě kočičky... jednu z útulku... mají jí necelý tři měsíce a léčili už kdeco... tak jsem se po chvíli ouplně zarazila, že se jí bojím dotknout... :((( začínám bejt blázen...

angetha
27. čer 2009

Ahoj Carculko 🙂
Hehenko, můžeš kvůli ní potratit nebo mít postižený miminko..já to tu tenkrát řešila..co potřebuješ vědět?

angetha
27. čer 2009

Tak to se nemusíš bát Hehenko..přenáší se jen výkaly, který se tobě dostanou do trávicího ústrojí..takže pokakaná jahůdka ze záhonku je větší nebezpečí

hehena
autor
27. čer 2009

mno já právě vím... proto jsem se ouplně bála tý číči dotknout... :(((((( teda i jako mít postižený miminko?? :(((( no paráda... to už budu fakt posraná až do porodu... :(((((((

carculka
27. čer 2009

ange,jaka dira???

hehenko,tak snad ji nechali vysetrit,nebuj..pokud sis myla rucky a tak nic mit nebudes...

angetha
27. čer 2009

Ale ta kočička nikdy neběhala venku ne? Každopádně si testy na toxoplazmozu můžeš vyžádat 😉

hehena
autor
27. čer 2009

jo? tak tos mě trochu uklidnila..........

achjééé ale i tak... do toho prvního UTZ snad nedospím 🙂)))))

angetha
27. čer 2009

Carculko rozšiřujeme bydlení tak jsem bourali dveře do ložnice..no a ještě tam nejsou dveře 😀
Hehenko my kocoura doma měli, přes zimu byl doma, pak jsme ho pouštěli ven, záchůdek mu měnil manžel...a Vendulka je nejspíš v pořádku 🙂 🙂

hehena
autor
27. čer 2009

našli jí někde v baumaxu nebo co... no právě jednu mají odmalička doma a druhá z útulku, běhala venku.... takže proto jsem se bála...

angetha
27. čer 2009

Neboj se Hehenko..to bys jí musela sahat do záchůdku a pak těma špinavýma rukama jíst a to jsi určitě nedělala 😀
Koukám, že Andreasek je stále 2v1

carculka
27. čer 2009

ange....ahaaaaa,tak az to predelate,tak nam ukazes fotecky vid 😀

hehenko budete oba v poradku 😉

angetha
27. čer 2009

Carculko pár stránek nazpět je odkaz na album na Modré střeše 😉

carculka
27. čer 2009

ange..tyyyy jooo,pekny dvere 😀 😀 😀 no kazdopadne jsem zvedava az to budete mit krasnoucky

angetha
27. čer 2009

No prý za dva týdny..to jsem sama zvědavá 🙂

carculka
27. čer 2009

tak to musis pak hned vyfotit 😉

svoja
27. čer 2009

Ahoj holky....diky za ty kociky, ja furt nevim, je jeste more casu, ja vim, ale uz koukam....
HEHE prosimte nesil...je tady i diskuze o toxo...my mame kocky doma taky a nechala jsem se testovat. Ta nemoc se prenasi hovinkama a ty jsi asi do ruky nebrala ne? Tak bud v klidu prosimte nebo se fakt zblaznis....

svoja
27. čer 2009

Na kociky koukam podle vzhledu zatim a taky aby byly 3kombi....a pokud mozno ne malicky....

carculka
27. čer 2009

svoji a na jakej kocarek to vypada??

svoja
27. čer 2009

tenhle je taky hezkej...ale prijde me takovej malej...videla jsem nazivo....manzel by to mel jak kdyby vezl panenku🙂

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-...

angetha
27. čer 2009

Svoji a chceš nafukovací nebo plastová kolečka?

angetha
27. čer 2009

A natáčecí?

svoja
27. čer 2009

CAR no tak ten bolder se nam libil, cortina, x-lander (ale ten ma strasna spousta lidi a nekdo tady psal ...anget??? ze je poruchovej)....a ted ten hoco....ja nevim holky....me by se libily i jiny, ale ty jsou zas az moc drahy....

angetha
27. čer 2009

Na tom Malvíku se jim nějak liší informace, v textu píšou, že jde sedačka oběma směry, ale v tabulce zas píšou že ne 😕

carculka
27. čer 2009

taky neni spatny,ale jestli je maly.....ale tamtem ten druhej(ne ten bolder)tak ten se mi dost libil,hlavne v tom sportaku 😀

svoja
27. čer 2009

...kazdej ma nejaky neduhy no....to je hruuuza🙂
ANG libi se me i ten vas celkem....

svoja
27. čer 2009