Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
23. zář 2009

svoja:ale to je nějaký období, páč já taky teď stašně žeru, 2snídaně, 3 obědy a 4 večeře🙂))...čus..

cat79
23. zář 2009

Jé, holky vy tady děláte chutě🙂)
Já jsem dodělala čínu s arašídama a teď půjdeme na procházku na kolonádu a já si dám pistácijovou točenou🙂))z tý jsem total hotovson🙂)miluju pistáciovou!!!!

Pak asi půjdem hajat, jem ňáká vyřízená a to jsem ani nebyla ve fitku, jdu až zítra.
Svoji, krásný věcičky máš!!To já mám asi polovinu🙂)ale co, časem se dokoupí, co bude chybět a nebo co se bude líbit...teď ještě ten kočárek..jo neodpověděla jste mi včera některá na ten kočárkový obchod na Čerňáku malvík?Nevím kde to tam je, tak ať nebloudím..díkys

Jo a co je se Zubaj?Já myslela že po odstranění tech dvojčátek to jedno mimi je OK!!!!????

hehena
autor
23. zář 2009

CAT to si pleteš s HYPO...

ZUBAJ se myslím ještě nezadařilo... byla na jednom IVF, ale to bohužel nevyšlo, tak nevím jak jsou na tom teď...

svoja
23. zář 2009

O tom malvikovi nic nevim, jen vim, ze maji internetovy obchod. www.malvik.cz jestli to je teda ono...

Jezisi ja jsem zas prezrana...ale me to doslo az ted, ze jsem prezrana...ne hned...sem zas jak patraci balon...kde mam sakra ty rennie....

Nojo, mame toho dost...asi budem 7krat za den prevlikat...jak tady nejaka tchyne🙂🙂🙂 😀 😀 😀

verled
23. zář 2009

svoja:to je mazec....14 tejdnů a rodíme🙂)))

amallie
23. zář 2009

ahoj holky, jsem zpět! vy už asi pryč, co?

verled
23. zář 2009

ahoj amal:no já právě odcházím z práce jupí🙂

amallie
23. zář 2009

tak papa tedy, já půjdu na gaučíček 😵

A holky, jsem asi jediná, co se chce vrátit po dvou letech na plnej úvazek do práce, co? Mně ale práce strašně chybí!!!!! Amálce najdu nějakou školku, i kdybych za to měla dát celej plat.

cat79
23. zář 2009

Jéé, já si spletla Hypo a Zubaj..klasika, já na ta jména nejsem🙂)))

Tak my byli na procházce a na zmrzce, teda už jsem pěkně kulatá, až jsem se v odrazu výlohy lekla🙂))hodím sem foto🙂))
A těch 100cm v pase a 70kg taky nááádhera🙂)))

angetha
23. zář 2009

Cat tak to je teda bříško...vím, že já měla tak 105 cm po 30. týdnu určitě..

cat79
23. zář 2009

No Ange, je to teda měřené večer a v oblečení, ale teeda to jsem nečekala, mám normálně tak 65cm...jojo, takže teď mám asi 100-100-95🙂)))hhihihihihiihiihihi

nuki
23. zář 2009

Ahojky holky, udělal jsem si na Vás chvilku času...) jak se vede? nějaké novinky, Mě dneska pořád pobolívá podbřišek nalevo..:(

hehena
autor
23. zář 2009

AMALLI kdyby tady nebyl problém se školkama, tak si taky vezmu rodičák na dva roky... ale dát třeba za školku třeba kolem 20tisíc - to je dost luxus... navíc když tak koukám na netu, tak berou spíše od tří let ne? co třeba vyzvedávání dítěte ze školky??? přeci jen to cestování máš náročný. prostě práce na směny - to je pak asi masakr... ale třeba to máš parádně vymyšlený, to netuším...

hehena
autor
23. zář 2009

CAT já mám teď necelých 65 kg... a v pase se bojím přeměřit 🙂)) nechci to vidět v tvým 26tt 🙂))) to mě asi klepne 🙂))) 😀

nuki
23. zář 2009

Oproti původnímu Janotově návrhu by tak měl zůstat v současné výši rodičovský příspěvek, porodné, příspěvek na péči, podpora v nezaměstnanosti či daňové slevy pro rodiny s dětmi. Výměnou za to ČSSD už netrvá na progresivní dani. " ...tak to vypadá dobře..🙂 snad to tak zůstane🙂

hehena
autor
23. zář 2009

holky a jak se měříte v pase? já mám pocit, že už žádnej nemám 🙂))) 😀 😀 😀 to se měříte tam, kde je to bříško jako největší???

hehena
autor
23. zář 2009

NUKI hmmmm.... takže se v podstatě sáhne jen na mateřskou???? to by bylo fajn...

cat79
23. zář 2009

Hehe přes pupík🙂))

hehena
autor
23. zář 2009

no CAT tak to sem ani nemůžu napsat kolik cm, přes pupík měřím já.... 🙂))))) bo to by ANGE asi omdlela!!!!

a mám zas depku a co mám jako dělat?? za to prostě nemůžu no... ☹ ☹ ☹

hehena
autor
23. zář 2009

aspoň se můžeš uklidnit... mám přes pupík víc než ty!!!! a to jsem na konci 18. týdne... paráda... du se zabít...

hehena
autor
23. zář 2009

přibrala jsem tři kila... to tys měla asi až ve 22. týdnu ne? 😒 😒 😒

hehena
autor
23. zář 2009

mno nic... jdu si poplakat...

cat79
23. zář 2009

Hehe sim tě klííííííííííííííííííííííííííííííííd, já si to užívám, fakt🙂 ještě jsem ve svym okolí nepotkala těhulku, která by teď po porodu vypadala hůř než před otěhotněním, naopak, kočky krásný, hubený, hustý vlasy a krásný nehty, nebooj, to miminko teď potřebuje bříško jako pokojíček, ale tělo si s tím poradí🙂)))))

hehena
autor
23. zář 2009

CAT a předpokládám, že do toho měříš tak 175 cm ne??? takže fakt jak z katalogu .....

je tady ještě nějaká HROŠICE??? potřebuju kamarádku.... ☹

hehena
autor
23. zář 2009

no mě zarazila reakce ANGE prostě... já mám takovou postavu... a takhle mi roste břicho. přitom nežeru jak nezavřená.... ruce i nohy mám furt hubený... a pak tady člověk nemá mít depku, když napíše, že přes 100 cm měla kolem pupku až po 30. týdnu a že máš teda velký bříško.... 😅 😅 😅 😢

hehena
autor
23. zář 2009

v tom případě jsem fakt lochnes...

cat79
23. zář 2009

Hehe mám jen 171cm🙂))a teď musím nosit jen žabky a balerínky, taky mi chybí podpadky☹
Buď fakt v klidu, sestřička na gynekologii říkala, že 2x v těhotenství nabrala 30kg a je to hubeňourka jako blázen!!!!

angetha
23. zář 2009

Né Hehenko klid 🙂 🙂 🙂 Cat má krásný bříško a mě rostlo hodně ke konci - ze dne na den snad, když jsem se pak chtěla změřit ke konci, tak už jsem nenašla centimetr ☹ ale odhaduju to tak na 150cm 😅 😅

hehena
autor
23. zář 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cat79
23. zář 2009

Ange 150!!!!?????teda to je víc než 2x tolik!!!wawwww

No asi se ještě budeme divit Hehe🙂)když teď koukám jak jsem si fotila bříško v 16tt, tak se musím smát🙂)hihihihi