Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
24. zář 2009

ahojky Peťul a Vítku🙂

baeszinka
24. zář 2009

no nechte toho,Zuzi čeká dvojčátka???? 😵 😵

verled
24. zář 2009

bae:noo a přírodně🙂)mrkni k ní do albíčka🙂

blahovka.cz
24. zář 2009

ver ja nabrala 13 kilo celkem a teda otoky me taky dost trapily,jenze si jich zbavis az porodem,ale za to rychle,ale kdyz jsem byla v porodnici pred porodem,to jsem uz myslela,ze mi ty nohy prasknou,nepomahalo nic a pamatuju si,ze petulka mela taky,vid peti 😀

zdravime te i vitecka 😀

baeszinka
24. zář 2009

se pak musím podívat co tu ten můj chlap vlastně napsal 🙂
No a porod....co bych vám k tomu řekla,abych vás nevyděsila a vy si ten porod náhodou narozmyslely 😀 😀 😀

blahovka.cz
24. zář 2009

baes,ze by si daly holky misto porodu nohy krizem 😀 😀 😀 😀 byla to namahacka??nejake problemy?

cat79
24. zář 2009

Ahoooj holkiiiiiiiiiiiiiii!!Hlavně Bae vítej doma s Kryštůfkem!!To strašně uteklo!!!
Ahoj Blahu🙂))
Verled krásný bříško🙂))jsme na tom podobně🙂)
Svoji teeda, ten kontakt musel bejt nádhernej, já budu taky zkoušet, malej se teda vrtí fest a vždycky začne blbnout ve 21.45 a pak ráni v 6🙂)))lumpajzník🙂))a teď po snídani zase chrní🙂))

No tak Blahu povídej, stejně nás to nemine, tak což🙂))

svoja
24. zář 2009

😵 Dobre ranko 😵

Chystam se na kontrolu k dr.obvodni.

BAE ahoooj, vitej!!!! A povidej...

svoja
24. zář 2009

Krystufek je bozouckej...a BAE ty nevypadas na te fotce, ze bys porodila...🙂

verled
24. zář 2009

bae:na rozmejšlení už je stejnak pozdě🙂))proč děsit, byl to tak děsivej zážitek??
cat:stejně??.-)dyk ty máš takový ťuťaný maličkatý.-)
svoja:čusky🙂

baeszinka
24. zář 2009

no začátek docela dobrý,jak jsem se bála,že nepoznám až to přijde,tak se to ulehčilo tím,že mi praskla plodová voda...tak jsme vyrazili do porodky...sloužila nějaká nová doktorka o rok starší než já..prohlídla mě a že prej to na porod nevypadá..tak sestřička že se taky podívá a byla jsem otevřená na cm,paní doktorka šahala prý trochu jinam..tak dobrý no,začala jsem se modlit,aby nás odrodil někdo jiný 🙂 .Uložily nás s manžou na čekanky,zavedli mi kanylu a dali ATB kvůli tomu streptokoku.byla akoro půlnoc a já začala mít kontrakce....rovnou po dvou minutách...a pak jsem začala krvácet,tak jsem poslala manžu,ať to někomu řekne...tak se na mě byla sestřička podívat,natočila monitor a že prej máem jít na chvíli spát..to byl asi vtip s těma kontrakcema..no a za chvíli jsem už musela tlačit,tak jsem zase manžu vyslala,že už to bude,přišla sestra,hrábla do mě a že teda rychle na sál...no a tam jsem skoro hodinu tlačila a řvala a tlačila a řvala...a pak přišel ten zázrak 😵 😵 😵

blahovka.cz
24. zář 2009

no baes ,ale na prvorodicku 4 hodky,to je dobry,ne,teda ta mudra by mi na klidu nepridala,ale hlaVNE,ZE JSTE TO ZVLADLI 😀

baeszinka
24. zář 2009

No a komlikace trochu byli,hodně jsem krvácela,tak mě chodily kontrolovat a pak mi taky natekla močová trubice,tak mi nešlo čůrat...měla jsem hrozný bolesti břicha,až jsem brečela a pak mě zacévkovali a v močáku jsem měla přes 2 litry moče 😒 .Ale už je to naštěstí dobrý,uf,ale hrůza... 😉

amallie
24. zář 2009

Baes, no teda!!! To tam byl personál ☹

Ale jsi pašák, že jsi to tak skvěle zvládla a teda, Kryštůfek je nááádhernej klučík!!!!!!!!!!!!!! Moc gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baeszinka
24. zář 2009

To jo,zvládly,zážitek z toho moc hezkej nemám,ale stálo to za to 😉 😵 😵 😵 😵

cat79
24. zář 2009

Teeda bae, jsi teda šikula, ufff!!!
Ale celkově to alespoň nebylo dlouhý, to buď ráda, ale ten přístup teda děs, kdyby tam s tebou nebyl manža tak jako sami tě zkontrolovat nepřišli, co?Hrůůůza!!!!!!
Já mám největší strach z personálu, máme tu i na šestinedělí strašnou pediatričku, která maminky za všechno jebe, za nehty, makeup a tak....bojim bojim:-/

Ale to miminko mi to vynahradí a nic mě nerozhodí..už abychom to měli za sebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bae gratuluju ještě jednou!!!!

p.e.t.u.l.k.a
24. zář 2009

Beas neboj bobku na to špatné za chvililinku zapomeneš 😉

Ver jak píše Blahu já jsme taky měla oteklé nohy

baeszinka
24. zář 2009

moc děkuju holky 😀 já jsem si Cat taky pobrečela na šestinedělí,ta jedna sestra na mě byla docela hnusná,si snad myslela,že to dělám s tím čůráním naschvál,asi si myslela,že mě hrozně baví,když mi někdo štrachá do sešitý pipky 😠 Ale pak jsem si řekla,se.. na ní,nechci kvůli takový blbce ztratit mlíko 😎

baeszinka
24. zář 2009

JJ Petulko,už teď jsem skoro zapomněla 😉
Já byla taky ateklá a po porodu snad ještě víc...ale až se to srovnaloa otoky jsou pryč 😉

verled
24. zář 2009

bae:tak paráda🙂.....že jste to zvládli.-)

cat79
24. zář 2009

Bea chudinko☹(((
Ty sestry některý jsou fakt krávy!!!!!no snad u mě bude pořád návštěva abych tam nebyla sama, jinka já nemocnice nenávidííím☹(((
Ale za toho mimíska to asi stojí všechno, co?
Mě teda zatím nohy neotékají, občas mě jako tlačí na lýtkách žíly, ale stehýnka mi trošku tloustnou, což teda není moc fajn, protože se mi při chůzi třou o sebe a to já nesnáším...bléééé, ale jestli to pak po porodu ustoupí, tak to bude pohoda...doufám🙂))

p.e.t.u.l.k.a
24. zář 2009

Holky vložila jsme fotky jak jsme včera u nás doma blbli 🙂

Musím jít dneska žehlit, M jel na rehabko tak já jdu něco podělat, když Víteček spinká

Beas tak pozdravuj Kryštůfka adej mu pusinku za nás 😉

cat79
24. zář 2009

Petulko Víteček je jak do reklamy na happy baby.-))hihih, je tak sladkej a ty vlásky🙂)))
Hele kdybys chtěla prodávat to pruhované tričíčko s tou čepičkou, tak se hlásím, je to strašně sladký🙂)))

verled
24. zář 2009

cat:jo tak to tahání mám taky ........

baeszinka
24. zář 2009

no jo holky,tak já mizím..jdu taky žehlit a jsem ještě v pyžamu a odpoledne hurá do ulic na první pidi procházku 😉

verled
24. zář 2009

bae:jeeee závidim🙂tak se měj🙂a užijte si vycházku.-)

nuki
24. zář 2009

Ahojky holky, tak si to tady čtu...personál to je někdy děs...hlavně, že to už má Bae zasebou..🙂)) moc Vám to spolu sluší...Kryštůfek je krasavec..🙂)

tak já se stále učím a učím, už mě to moc neba..🙂))

nuki
24. zář 2009

Svoji: tak jsem si přečetla Tvůj MEGA zážitek a jsem úplně unešena...jojo miinko dokáže krásně komunikovat i před porodem🙂)) moc Ti to přeji, jak si to užíváš..🙂)

angetha
24. zář 2009

Dobré dopoledne, dnes tu mám opět nějaký bordel, včera jsem nežehlila, malou trápili prdíky, ale už máme Sab Simplex, tak se vykakala a spala od 24:00 do 5:30 😵 😵

angetha
24. zář 2009

Bae moc vám gratuluju ke Kryštůfkovi, ten porod za to určitě stál 🙂 🙂
Svoji to jsou krásný zážitky 🙂 🙂