Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
24. zář 2009

holky, dost už s těma břichama, já mám 112 cm a 89 kg, ale co už, budu pak muset makat, no

Normálka jsem si včera dala inzerát na pronájem bytu, dneska už volalo 15 lidí, tak jsem jich pár vybrala a přijdou na prohlídku, objednala jsem je na celý odpolko po půl hodinách, to se asi zblázním 😀

cat79
24. zář 2009

zdarec🙂
Díky za pochvalu pupíčka🙂))
Jdu omrknout jak rostou miminka..
My byli cvičit a jedna paní se rozpovídala o porodu tak vehementně, že jsem cítila botest za ní...uf, už to poslouchat nebudu, všichni mě děsí..brrrrrrrrrrrrrrrrr

Jé, Hehe má už pohyby, supeer!!!

No a k té váze a cm...no coment🙂))

amallie
24. zář 2009

Svoji: přilepšení vnoučatům by právě býti nemělo, spíš naopak 😉 Jsem pro větší podporu ze strany rodin a nenechávat vše na státu, radši dám prachy své babičce, než do státní kasy, která to dá někomu, kdo je mi u zadku.........no, moje babička bohužel v květnu zemřela, tak už je to stejně pasé........ale ráda bych dala jí

cat79
24. zář 2009

Amal to teeda🙂 to kdybys měla kařdýmu nabídnout kafe, tak tě zrujnujou🙂hihihihiiihi

sacvi
24. zář 2009

ahoj cat..tak já Tě uklidním..porod je pohoda 😀 😉 Dobrýý?? 😀

prosteja
24. zář 2009

SAC no to dali...... 😀 😀 😀 to jde vidět..... je fakt jako panenka 😵 😵 😵

AMAL tak držím palec, abys někoho vybrala 😉

svoja
24. zář 2009

Jako ja nevim, proc se to tady zas nafukuje!!! Pokud vim, tak CAT tady akorat zkonstatovala, ze ma 100 v pase...HEHE zacala silet...nevidim na tom nic straneho. To uz tady jako nemuze nikdo ohledne vahy nic rict? Takze kdyz "sili" z "postavy" nekdo, tak je to "dokolarozebirani" a kdyz nekdo jiny tak je to "politovanihodne"? Jako me to taky sere, kolik vazim a beru to jako normalni vec. Stejne me sere miliony dalsich veci. Neprijde me, ze by se tady resila jen vaha. A zas me prijde, ze to odseru ja, pritom jsem k tomu prisla jak slepej k houslim.

A to nepratelstvi snad muzu citit i z lidi, ktery neznam osobne ne? proste me prijde, ze tady neni moc "cisto" ted a je me to lito....snad sem nikoho neurazila, protoze to bych nerada. Chodila jsem sem vcelku rada....vlastne moc rada.

sacvi
24. zář 2009

holky koukám na ty všechny týdny a to je mazec jak Vám to utíkááá 😲 🙂

svoja
24. zář 2009

Jako ja se taky cejtim blbe, ze vazim skoro o deset kilo vic nez napriklad hehe a nikdo me nelituje....a co jako?

svoja
24. zář 2009

AMAL no to by tak melo byt, ale byva to vetsinou obracene, ze babicka s dedou jeste pomahaji svym detem a "rozmazluji" vnoucata...skoda....a jeste jednou se zeptam...tobe ty penize budou ted vyplacet zpetne??

cat79
24. zář 2009

Svoji klíííd🙂))
tady se holt občas někdo moc pere za svůj názor....to je normal, já tohle vypouštím..já se tu rozčilovala tehdy kvůli mateřské🙂

prosteja
24. zář 2009

SVOJI na to nemám co říct...... HEHE jsem politovala ne kvůli váze nebo kvůli tomu že to tu řeší, ale řekla jsem, že je mi líto, že se tu něco rozebírá a někdo si to pak třeba vezme k srdci...... já nevěděla, že jsme tu od toho, abychom se litovali...... a nepřátelství cítit můžeš a když ho cítíš, tak je mi to líto....

SAC no vám to taky hrozně letělo.... a my jen tiše záviděli.. a teď závidím jak vám letí ty týdny s prckama 😀 a jak se máte? povídej, přeháněj 😀

hehena
autor
24. zář 2009

SVOJI tak nevím, co tě teď naštvalo... každopádně jít do pečováku není žádná výhra - zvlášť když za to dají minimálně 3500.- ... spíše každý nemá možnost vlastního bydlení.... to tak bohužel je, ale za to taky může komoušskej režim, kdy jen tak rozdával byty s regulovaným nájemným a teď by stát chtěl deregulovat a ve spostě těch bytů jsou důchodci, který na to prostě nemají... a tak trochu si ta to ty lidi můžou sami, že si nekoupili později byt... a já vím, že se nehádáš... já zas říkám svůj názor, že si myslím, že někteří si jen stěžujou a to i tací, kteří žijou ve dvou a nemají těch peněz nejmíň... to mi pak příde děsný!

a navíc jsem neřekla, že důchodci se mají jako prasata v žitě... to se rozhodně nemají... ale už prostě často nemají takový náklady a potřeby jako mladý rodiny.... a jinak jsem napsala, že souhlasím, že přiškrcovat by se dalo jinde.....

cat79
24. zář 2009

Holky neřešme tu kraviny, každá jsme rozhozená hormonama, jedna tak druhá zase tak, mě když se něco na debatě nelíbí, tak to přeskočím a je to, máme si přece pomáhat, ne?🙂))

hehena
autor
24. zář 2009

SAC Janička je nádherná!!!! 😵 😵 😵 se z těch miminek poslintím....

SVOJI ty mě nečteš... já nezačala šílet kvůli CAT... ale že na to ANGE napsala, že má velký bříško, že ona měla 105 cm až ve 30. týdnu... no tak ANGE to tak asi nemyslela, ale je fakt, že se to tu teď dost probírá. a podle mě CAT nemá velký bříško a CM v pase nejsou tou nejlepší měrnou jednotkou, když každej má jinou postavu...

mě už to prostě včera dostalo... a máš jako pravdu je to moje chyba... už na to nebudu reagovat...

amallie
24. zář 2009

svoji: nevím, co myslíš zpětně, ale tu nemocenskou mi poslali celou, 3.6-31.8. 😉

hehena
autor
24. zář 2009

jj SAC když jste byly těhulky vy, tak jsem taky nestačila zírat jak ty týdny skáčou... za chvíli budem před porodem a to bude teprva k neuvěření 🙂))))) 😀

u BAE mi teď taky přišlo, že sotva otěhulila už rodí :D 🙂))) 😀

svoja
24. zář 2009

No, ja osobne teda s cizima duchodcema nemam moc valne zkusenosti...napriklad v dopravnich prostredcich 😀 Ja teda nejsem ten, kterej by se za ne extra bil nebo se jich zastaval. Mezi kazdou skupinou jsou vycuranci, kteri v tom proste umi chodit a chudaci, kteri nemaji takove moznosti...

A s tema prasatama v zite...ja nerekla, zes to rekla...musime se chytat za slovo? 😅

Ja prave vubec nejsem nastvana, ani se nechci hadat a ani se nechci s nikym "prat"... jen jsem rekla, ze me neprijde, ze by se tady tak strasne resila "postava" a ze i kdyby, tak mereni a vazeni je snad v tehu normal. Stejne jako si hehe citlive bere k srdci rozmery v cm, tak stejne ja si muzu brat rozmery v kg (i kdyz neberu, jen teoreticky)...davam priklad. Tak si to tady proste reknem a tim to hasne ne...?

prosteja
24. zář 2009

HEHE taky mi to tak u BAE přijde... nevím proč zrovna u ní, ale u ní mi to přijde nejvíc snad.... 😀 jestli je to tím, že sem nechodila každý den pravidelně nebo nevím, ale najednou měla v pase 30tt a teď už má malého u sebe..... 😀 a nám ty týdny fakt taky dost letí 😉

sacvi
24. zář 2009

prostejko máme se dobře..dík za optání 🙂
Jen někdy ta noc je děs 😅 Na včerejšek sem spala od 23h. (malá dřív neusla) do 1h. a pak byla do 3.30 vzhůru takže já samo s ní a pak teda usla a spala do 6h.takže paráda..No ale dneska to už bylo lepší..někdy hezky spinká přes den..jindy skoro nespinká..nejvíc se jí líbí v kočárku ale jezdi celej den venku dyž jsi naspala v noci 4h. 😀 No byl to včera mazec..a navíc ona hezky v kočárku usne ale jak zastavím (třebe že se napiju) tak se začne hned vrtět a je z ní jak říká muž tenisáček (jako že má oči jak tenisáky 😀 ) A dudlíku říkáme vypínač pře dyž Janička křičí a strčíš ji dudlík přestane-vypne 😀
Dneska mně ale v kočárku usla aji doma..eště teď spinká a to usla kolem 11h.v 13h.měla papat ale eště spí..to se úplně divím..sice sem musela dvakrát eště jít povozit ale vždy eště usla..a nejlíp se jí spinká na bříšku..v noci ji teda na bříško nedávám ale přes den občas jo..ona tak hned usne a pěkně spinká.
Jinak nám dnes došel do Aventu ohřívač na mlíko a pak i jídlo..Já mám mlíka málo tak dokrmujem a vždy než se to nachystá tak je to děs..buď to bylo horký tak chladit nebo obráceně a takhle je to fakt rychlovka ohřátý takže než přebalím tak papání bude hotovo 😵
Janička je hodná a skoro nebrečí..fakt jen když má hlad nebo má prdíky nebo se jí chce spinkat a nemůže usnout..je to zlatíčko 😵 Na tátu se už párkrát usmála ale na mě hází bobana 😀 A začíná si povídat jako grrr nebo aaaa 🙂 A kouká na hračky třeba ten kolotoč nad postýlkou se jí moc líbí

Jéé já se rozepsala 😅

svoja
24. zář 2009

Nic ve zlem...uz toho nechme...

AMAL no, to jsem myslela...jestli ti to poslali cely najednou nebo jak....

CAT skvely zpusob, vsimla jsem si, ze jsi takova nutralni🙂 😉 😀 😀

Holky ale leti to teda silene....kdyz si vezmu, ze my, co jsme na stejno uz budem za chvili v sedmem mesici...(ja v utery), tak to je masakr...a kdyz si vzpomenu, ze kdyz jsem sem zacala chodit, tak kolik tt mely holky maminky....mazec!

hehena
autor
24. zář 2009

mno hasne.... a já už to prostě budu ignorovat, když mi to nedělá dobře.... musím se s tím vším prostě smířit... a i když jsem si myslela, že to řešit nebudu, tak to řeším... :((( nejvíc mě samozřejmě dostává ta manžova rodina no.... to už mi fakt leze na mozek a mám pocit, že jsem z nich pěkně už zmagořená........ nejradši bych jim řekla, že už mi s tou váhou lezou fakt na nervy.... asi nemají co jinýho na práci, že furt řeší kolik kdo přibral... 😖

prosteja
24. zář 2009

SAC 😵 😵 😵 tak až na to usínání si užíváte.... to je paráda fakt..... neboooj, i to spaní se brzo zlepší 😉 no a ještě že dneska existují pomocníci co? jako ohřívače a tak... a SAC když už jsme u toho, máš sterilizátor na lahvičky a dudlíky a tak? a jestli jo, tak jakej prosím tě..... 😉

svoja
24. zář 2009

jeeee u BAE me to taky tak prijde🙂 😀 😀

SACVI to je krasny, jak to popisujes!!! Jeste jeste!!!🙂

svoja
24. zář 2009

HEHE tak to chapu, to bych byla rozhozena taky....tak jim neco takovyho naznac, treba to pochopi!!!

prosteja
24. zář 2009

HEHE každej se s tím smiřujeme jinak 😉 mě by to nejvíc vadilo od té rodiny... ale zase to ber tak, že ta manžova rodina řeší váhu každýho..... to už o čemsi svědčí 😀

svoja
24. zář 2009

Holky, jsem si na doporuceni na akne koupila tea tree oil, snad zabere 😉 Mate nekdo zkusenost?

verled
24. zář 2009

holky mě taky nepřijde že je tu něco, kvůli čemu bysme se měly takhle handrkovat🙂prostě to každá řešíme jak vypadáme, někomu to vadí a někomu je to asi jedno........🙂))....boha jeho řešíme věi co řešej těhotný, trávíme tu každej den dost času a neni lehký hledat témata, takže se pořád dokola ujišťujem jak jsme pěkný a co nás sere a jak se bydlí a peníze a jak maj maminky krásný děti, ale tak od toho to tu je ne a každej si může říct svůj názor, alůe proboha necpětew jedna druhý co si myslíte, jen at si každá myslí co chce ne??
svoja:máš recht fakt se tu bavíme prostě o všem, a je to dokola pořád ale nejenom postava, ale všecko🙂))...hlavně se nerozčiluj🙂

hehe:a ty kliiiid🙂řešíme a předháníme se v tom jak jsme rozkydlý abychom se pobavily a jedna druhý polichotily, ne abysme z toho měli deprese🙂

no svoja řekni🙂)))

a důchodci:no comment, fakt mě teď momentálně zajímá jak na tom budu já......každopádně bych jim nic neubírala, nemyslim si že se maj bůhví jak skvěle......vlastně si je představuju něco jako mě kdybych šla na 3 roky na mateřskou za 7600, no tak to je katastrofa🙂))

ubrala bych jinejm hajzlům🙂

prosteja
24. zář 2009

SVOJI já jo, mě hodně pomáhá 😉

verled
24. zář 2009

svoja.jo mam tea tree oil je super, ale bacha hrozně vysušuje.... 😉
.......ale obávám se že na těhu akné to nepomůže 😀 😀 neee srandaaa