Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
27. čer 2009

Svoji ten X-lander nevypadá špatně, ale nepíšou tam rozměry korby 😒
Ten Implast taky není špatný, ale má jen dvě polohy opěrky ve sporťáku? To jako úplný sed a pololeh? Proč to tam nepíšou 😎

svoja
27. čer 2009

ANG ja to pochopila ze ta operka nohou ma dve polohy🙂

angetha
27. čer 2009

Ten růžový je hezký, ale nemá nafukovací kola..ale má více poloh ve sporťáku a jde oběma směry 😉

carculka
27. čer 2009

x laner je hezky a pry i dobry....cortina se mi nelibi korbicka,sportak ano

angetha
27. čer 2009

Já už blbě vidím, promiň, implast má 2 polohy i v hluboké korbě..tak to jo..

svoja
27. čer 2009

no, ten vypada hezky...i ta druha bar. kombinace je pekna....ta by na holku taky nevadila ze?

angetha
27. čer 2009

Asi bych si z těch všech vybrala Implast

svoja
27. čer 2009

ANG no, to jsem si taky myslela nez jsem si precetla diskuzi tady na konikoj o nem...☹

svoja
27. čer 2009

...i kdyz kazdej ma asi svy odpurce...to je jasny...nemuzou bejt vsichni spokojeny....

svoja
27. čer 2009

CAR no a ty by sis vybrala jakej pro svy mimi?

carculka
27. čer 2009

ten druhej(ted nevim nazev,jak si davala mezi tema dvema na vyber bolder a....... tak ten druhej)a nebo x lander....ete se kouknu na jiny a kdyz nakej uvidim pisnu

angetha
27. čer 2009

Svoji a co tenhle? je podobný tomu Hocu..
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-espiro-gt-zel...

carculka
27. čer 2009

taky neni spatny Chicco Trio S3 09,

ale asi bych sla do tech dvou jak jsem psala

svoja
27. čer 2009

ANG ten je kraaasnej....

svoja
27. čer 2009

...ang ukazu tatinkovi🙂

Holky diky, jste zlaty, ja se musim zase vzdalit.....

carculka
27. čer 2009

papa svoji

nitenka
27. čer 2009

ahojky holky jdu vás po dlouhé době pozdravit 🙂 už jsme přestěhovaní na domečku a už i máme zaveden internet tak vás zdravím 🙂 pokud ještě si na mě pamatujete 🙂 😀

angetha
27. čer 2009

Ahoj Nitenko, to víš, že si tě pamatujeme 🙂 🙂 Jak se máš? 🙂

angetha
27. čer 2009

Jé tak čekáte chlapečka, to je nádhera 🙂 🙂 🙂 gratuluju

hehena
autor
27. čer 2009

NITENKO ahoooooj... jsem ráda, že užs tu zase s náma.... moc gratuluju k chlapečkovi no a taky k přestěhování .) 😵 😵 😵

hehena
autor
27. čer 2009

jsem si konečně dala testík do alba... holky já vím, že jste některé taky dlouho čekaly na první kontrolu.... ale já si asi za chvíli začnu hryzat nehty... 😠 😅

p.e.t.u.l.k.a
28. čer 2009

Ahojky nitěnko 😵 😉 ty dupajdy s kravatou to je naprostá bomba 😵 😵 a gratuluju k Fandovi 😉

Hehenko to jsou teda dálnice 😉

machytka
28. čer 2009

Dobré ránko,holky,nezlobte se,že vám sem lezu,ale občas si vás počtu a dnes jsem viděla,že Hehenka má krásné //,tak mocmoc gratuluji,já jsem svoje první // objevila 20.6. a první kontrolu mám 13.7.,tak mám z té zprávy strašnou radost,protože je mi to hoodně blízké..... 😀

cat79
28. čer 2009

Ahooj holčinky a mímískové a embryjka🙂
Tak se po dlouhé odmlce hlásím, že jsme zase doma, oslavy Prahy byly supeer, dala jsem si snad všechno co měli🙂 trdelník, palačinku, prasátko🙂)pivečko🙂))
A koupila si těhu oblečky..hoolky mooc doporučuju ty kalhoty s tím pasem, to je mega žůžo!!!Tak pohodlné, to snad budu nosit i netěhu🙂))fakt. Mám tříčtvrťáky bílé a pak jeansy, taky 3/4, z HM, mooc vám to doporučuju, svoji i na to naše malé bříško vel 36 je fakt tak super, že si asi udělám ještě radost a dokoupím kraťáky, sukni a jedny spol. kaťata. vše je do 100kč🙂)

Jinak přidám bříško, připadá mi, že už se opravdu kulatíme, takže jsem musela nakoupit i šatičky na ples🙂)))ten bude v pátek, tak ať jsme s mimi za hvězdy🙂))

Přeju všem krásnou neděli, příští týden proberem ty kočárky, já koukám na každý co kolem mě projede🙂)ale můj favorit je pořád CASUAL PLAY S3, je to sice dražší, ale prej nej nej...co myslíte?

papapa a Nitence gratulace k chlapečkovi🙂))))

hehena
autor
28. čer 2009

MACHYTKO ahooj 🙂 děkuju za gratulace .))) i já tobě gratuluju a přeju ať je všechno v pořádku!!! a koukám, že jsme naprosto stejně DPO 🙂)) a téměř na den jdeme i na kontrolu... taky jsem měla jít původně 13.7., ale sestra mě nakonec přešoupla na 14. 🙂 jak prožíváš to čekání??? já se teda přiznám, že už bych klidně šla... 🙂 i kdybych měla vidět jen dutinku....

CAT tak to jste se měli parádně... my včery byli jen nakupovat jídlo a tak jsme si s manžou poklábosili... mám strašně velkej tvrdej podbřišek - asi špatný trávení a to nadýmání - jinak si to nedovedu vysvětlit, bo ani zatáhnout to nejde... :((( večer musel manža dělat něco do školy, takže jsme se nikam nedostaly a já stejně usnula na sedačce...

jinak můj drahý už by to fakt každýmu vyzvonil... koupil ponožtičky, že teda po UTZ každej dostane balíček s fuskou a obrázkem z UTZ... 🙂)) no a krom toho, ho bolí bradavky 😀 .)))) takže je s ním fakt velká legrace...

těhu rifle si dle toho mojeho podbřišku budu muset koupit co nejřív :(((

jinak CAT píšeš, že vše do 100.- ?????????? nechápu...

hehena
autor
28. čer 2009

CAT ten casualplay je fajn.. má i ruční brzdu... 🙂 a S4 tam mají teď v akci za necelých 18 tisíc... s korbičkou a autosedačkou, tak to zas není až tak strašný....

mě se nakonec docela líbí ten Leviroo, i proto, že je německej a kvůli ceně samozřejmě...
ale tohle stejně budem zařizovat až mnohem později...

hehena
autor
28. čer 2009

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=755514#x

a ta cena je výborná - korba, sport, taška, autosečka za 9.900.-
a to je to kočár po i proti směru jízdy...

angetha
28. čer 2009

Ahoj děvčata..dá se říct těhulky 🙂 🙂
Cat tak to jste si to v Praze užili 🙂 🙂 a Casualplay je opravdu dobrý, co jsem slyšela 🙂
Koukám, že Petulka už je 36. týden, to už klidně může rodit 😅 😎
Hehenko už se ti ta kontrola blíží, neboj 😉 budete rozdávat ponožtičky 😵

machytka
28. čer 2009

Hehenko:úplně jsi mi to vzala z pusy-to břicho,připadám si na dobrý šestý měsíc,je tvrdé a jakoby nafouklé a můj manžílek se včera neudržel a práskl to skoro všem,jsem chtěla až po utz,ale co,když má takovou radost.Já když jsem si volala k dr.,tak jsem čekala,že mě vezme hned,tak mi to přišlo hodně daleko,ten termín,ale už tam aspoň bude srdíčko,tak to bude určo příjemnější,než kdyby tam byla dutinka,to bych zas byla nervózní,že není srdíčko.....akorát mě zarazila ta jejich věta,že kdyby cokoliv bylo,tak ať jedu rovnou do porodnice na pohotovost,chápu,že se jistí,ale já měla takovou radost a oni hodí negativ,který si vůbec nehodlám připustit.Takže už aby bylo 13.7.a byla fotečka,určitě pak omrknu fotečku tvojí fazolky🙂)

hehena
autor
28. čer 2009

Ahoooj ANGE a Vendulko... .) 😵

MACHYTKO, můj drahý to chtěl včera prásknout bratranci, tak jsem si chvíli říkala, ať to klidně vyzvoní, ale pak jsem mu říkala, ať ještě vydrží, že ani nechci aby to všichni věděli až tak brzo... .))) prostě rozpolcenost... no nakonec si s námi přes skajp povídali spíše jejich děti, než oni sami, takže ani nebyl prostor to říct a manža byl ve finále rád... prej by to stejně mezi těma dětma vyšlo naprázdno, bo jejich dcera do toho pořád klábosila... 🙂)) na cokoliv jsem se zeptala maminy, tak odpovídala ona....
na jednu stranu je fakt, že jdeme v podstatě na začátku 8tt, ale kdybych šla o týden dřív fakt bych se nezlobila... takže je to tááák strašně daleko a já jsem obrovsky zvědavá, že mi z toho asi vypadaj vlasy... 🙂)) no nakonec snad ještě budu stříhat metr či co... 🙂

mě teda dr. o pohotovosti nic neříkal a to jsem s ním mluvila osobně kvůli jiným potížím... no snad u všech těhulek bude všechno v pořádku!!! 😵 😵 😵