Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
24. zář 2009

SAC no ale šlo by to řešit věcným břemenem zapsaným v katastru..... takže teď jde o to, jestli jste vy chtěli pomoct jí, nebo jestli ten byt je jako pro vás, s tím, že ona tam dožije a vy si s ním pak něco uděláte.... ale babičku upřímně nechápu ☹

sacvi
24. zář 2009

holky malá se vzbudila tak jdem papat..zatím ahoj

svoja
24. zář 2009

SAC hoj

verled
24. zář 2009

tak a vim prdku🙂
paa sac🙂

já sterilizátor nechci budu to prostě vyvařovat jako moje máma🙂

amallie
24. zář 2009

sac: pán jí vyštípe, když bude chtít, i když na to bude mít třeba 50 papírů, je pitomá, ale co už, já bych nic nekupovala, ať se babka prachama udáví

prostej: to je nějaká větší investice, jo??? já o tom nic nevím, to jsem neměla v plánu kupovat, upřímně, slyším prvně, dudlan se umeje a lahve dítě nemá, ne? Když se kojí...............

Nebo holky, miminko pije z lahvičky to mlíko??? Jste mě zaskočily jak nikdy

prosteja
24. zář 2009

tak AMAL určitě i novorozeně potřebuje lahve... někdo třeba mlíko i odstříkává a pak dokrmuje z lahve, nebo nevíš, budeš muset dokrmovat třeba a taky se i miminku dávají čajíky, takže lahvičky určo nějaký potřebovat budeš... do začátku stačí jedna a uvidíš, když budeš dobře kojit, tak ti to bude stačit... a kdyžtak se dokoupí.... a určitě AMAL aspoň před prvním použitím musíš dudlík a lahvičku vyvařit, ale to stačí normálně v kastrolu ve vařící vodě 😉 ty sterilizátory jsou asi jen reklamní tah a je to záležitost i několika tisíc 😉

prosteja
24. zář 2009

SAC papa 😉

svoja
24. zář 2009

Ja jsem ten sterilizator taky nechtela kupovat a ani nebudu. Dudliky budu normalne umejvat a lahve, kdyz bude treba, tak vyvarim (az zjistim jak) a bude to...jakypak copak s tim...

A AMAL, mimi pije z lahve treba odstrikany mliko, nebo kdyz nekojis nebo caj...jinak z prsu, normalka🙂 Prej asi...

svoja
24. zář 2009
hehena
autor
24. zář 2009

tož tak stelirizátor.... já jsem téže nepolíbená 🙂))))

SAC ahoooj... a já bych se asi zachovala jako AMALLI... ať se prachama udáví...

prosteja
24. zář 2009

jo některý ty sterilizátory obsahují už i lahvičky, ale to si zase říkám, že si koupím takový, jaký já budu chtít a ne takový, jaký mi oni nastrkají do nějakýho balíku 😀 a díky moc všem maminkám za rady a porady 😀

HEHE já byla taky donedávna nepolíbená, než jsem to objevila v obchodě a říkám si, na co je to asi dobrý 😀

prosteja
24. zář 2009

to jak třeba s odsávačkou.... co já vím, jestli to využiju... 😅 takový věci asi dokoupit až podle potřeby po porodu že?... mě přijde, že někdo kupuje prostě všechno a někdo zase nic 😀 😀 😀

prosteja
24. zář 2009

no a samozřejmě výrobci to propagují a některý maminky taky, že by se bez toho neobešly a jiný vám zase řeknou, že to bez toho žijí úplně v pohodě...... není to vůbec jednoduchý to mateřství 😀 😅 🙄

verled
24. zář 2009

to jste mě uklidnily!!!zuaplaťpánbůh, takže můžu normálně vyvyřit, paráda...

jo jinak jsem konečně rozhodla a objednala postýlku matraci a povlečení, se s tim nebudu s*át🙂)))hotovo🙂

svoja
24. zář 2009

Ja to asi bez toho vydrzim 😉

Holky, jdu si dachnout...zatial 😉 😀

verled
24. zář 2009

svoja:paaaa

amallie
24. zář 2009

holky, tak to jste mě uklidnili, jsem si říkala, co ještě to budem kupovat za další krámy 😲 😲 😲

Lahvičku si teda koupím, jsem nevěděla, že miminko pije čaj 😲 😲 😲 😲 😲 A to za chvíli rodím 😀 😀 😀

prosteja
24. zář 2009

tak AMAL tvoje maličká možná toho čaje nebude pít tolik, to se doporučuje hlavně ve vedrech.... ale i tak, pediatři doporučují dětský čajík nějaký, dítě má mít pitný režim ......

no nic holky, já se taky loučím, dneska odcházím dřív, mějte se krásně a zítra papa 😵

nuki
24. zář 2009

Holky tak jsem na chvilku zase na Vás hodila oko..🙂 nehádejte se mi tady a myslete radši na lepší věci..🙂)) mě to učení nebaví, ale musím..:((( co se dá dělat, aspoň se těším, že příští víkend odjíždíme na dovču...asi do Řecka...snad bde ještě hezky...)

verled
24. zář 2009

nuki:tyyy joo ty se máš🙂

nuki
24. zář 2009

ver: díky, doufám, že si to hezky užijeme..🙂))) a vyjde i počasí a tak všechno 🙂

cat79
24. zář 2009

Ahoj ženy, odmlčela jsem se neboť přišla tchýňka na kafíčko a dovezli mi ten balíček jak jsem si přes Moncu objednavala tu spiralku a chrastitko a mazlika, je to uuuužasnýý🙂)))

Sac teeda s tou babi to je hnus fialovej!!!Ale přijde mi, že jí to někdo nakukal nebo poradil, třeba ňáká kolegyňka nebo tak, páč jinak je to teda hyenismus strašněj!!!!ať se babi stydí🙂))

Svoji napsala bys mi odkaz odkud objednat tu startovací sadu?Třeba to malej bude cumlat🙂 já bych právě avent chtěla, přijde mi super že se dá kombinovat a má vše...

Jinak Svoji já vždycky cvičila a makala ve fitku skoro denně, takže já to mám teda kurňa vydřenýna a to teda spokojená nebudu nikdy..teda nestěžuju si, ale ženská postava se mi líbí jiná než mám já, mám moc široký ramena a nemám moc pas, ale je to hooodně o stravě, 80%úspěchu je strava a pravidelnost jídel po malých porcích, ale na to musí být vůle a hlavně čas...kdyžtak vám pak můžu napsat jídelníčky🙂)hhihihihihi

Jo moje ségra dělá dietoložku i po internetu, takže kdo byste po porodu pak chtěl shodit pod dozorem odborníka, ráda dám na sestru kontakt

carculka
24. zář 2009

ahoj holky,jakpak je??

cat,jakou startovaci sadu???co to je???

cat a mas odkazek na tu spiralu atd???

a ty svoji odkazek,prosim tam jak jste objednali hrosikovou sadu??

nuki
24. zář 2009

ver: bude to vlasntě svatební cesta, předtím jsme byli s dětmi..🙂))

cat79
24. zář 2009

Carcul Monča mi dávala ten odkaz, už ho nemám☹pokusím se ho najít a startovací sada bude asi něco pro nejmenší miminka, taky čekám až mi Svoja odepíše, jinak sem dávala odkaz z baby dráčka na sady aventu, je to teda celkem pálka skoro 3000,- ale bude to asi na dlouho...doufám🙂)))

cat79
24. zář 2009

http://www.postylky.com/katalog.asp?kat=37.... to je ta soirálka carcul🙂))

verled
24. zář 2009

nuki.jee tak to je paráda🙂

cat:cože??3000 se zbláznili ne, no tak to nechci🙂

cat79
24. zář 2009

No za ty necelé 3000 je sterilizátor, 2 lahvičky 260ml, 2 na mat., odsávačka a ještě něco...nevím kolik co stojí zvlášť ale ty sterilizátory jsou okolo těch 1000kč, ale když jsem koukala na fisher price tam stála lahvička 78kč🙂)tak nevím nevím...

Svoji kolik dáváte za tu startovací sadu jak tomu říkáš????

amallie
24. zář 2009

cat: a na co takové věcy jsou???? mně to přijde drahé a nepotřebné...............

angetha
24. zář 2009

Třeba odsávačka je šikovná věc, když se vám hodně nalejou prsa mlíkem nebo když někam jdete bez mimi - odstříkáte svoje mlíčko a dáte do lahvičky...anebo když mimi nechce cucat z prsa