Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
25. zář 2009

Ta drazsi je jednoznacne nejlepsi...nasla jsem ji na mnoha strankach ted....a do toho uz nemusis podprdu ze ne?

svoja
25. zář 2009

No ty barvy sileny🙂 😉 Tak pic...ja jdu taky neco delat 😉

verled
25. zář 2009

svoja to je pěkný, ale neplní tu funkci podpírací ne??
cat:paaaa

verled
25. zář 2009

svoji:jo tohle vypadá dobře🙂))..taky jdeš jo??tak čus.-)

hehena
autor
25. zář 2009

ahooooooooooooooooooooooooooooooooooj holky 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
25. zář 2009

kde jste kdooo... nikde nikdo? jak se máte??? 🙂

verled
25. zář 2009

čus hehe:já jsem tu asi sama🙂a teď jdu an oběěěd🙂

hehena
autor
25. zář 2009

add pomocník v domácnosti... mě normálně hrozně chybí sušička... myčka vůbec. ale ta sušička :(((( tady to prádlo hrozně pomalu schne a já si z toho na větvi... se sušičkou jsem vyprala rychle několik várek a i to bylo za chvíli suchý :((( a tady čekám víc jak dva dny, až to proschne....

hehena
autor
25. zář 2009

žjééé já bych taky šla na obídek... ale bohužel.. manža zas musel klasicky před obědem někam neplánovaně odjet a mě to drtí být bez teplýho obědu.... auuuu a bolí mě škeble...

a taky si představte, že mi asi začala praskat zadek nebo co... :-OOOOOOOO 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

hehena
autor
25. zář 2009

já tu kůži asi nemám vůbec elastickou, když mi praská tak brzo.... navíc na zadku bych to teda nečekala... 😲

hehena
autor
25. zář 2009

jééé VER ty jsi saďour.. vzít si v 26 týdnu netěhu gatě... jsem zkusila minulej týden a taky mě azčlo dost bolet břicho. nemá to cenu. ale já se tu mohla hned převlýct, tys v tom chuděro musela sedět celej den... aúúúú

prosteja
25. zář 2009

zdravím z obědové pauzy 😵

HEHE krásný bříško 😵

a s tou sušičkou, HEHE tobě schne prádlo 2 dny? 😅 v tomhle počasí? já dám prádlo na sluníčko (když teda svítí) a za půl hodiny můžu jít sbírat 😀

hehena
autor
25. zář 2009

CAT já bych měla dostat ještě po mamce košík na spaní v obýváku.. takže nic asi kupovat nebudu... a kdyby to neklaplo, tak zkusím ještě někde po příbuzných sehnat jednu postýlku navíc a až později bych kupovala cestovní... přeci jen je to dítě ouplně u země... a pořád se k němu zhýbat... no samo to asi nemám ještě domyšlený 🙂))) 😀

hehena
autor
25. zář 2009

no normálně fakt jo... sluníčko mi na tu zahrádku svítí jen chvíli a trochu, takže to máme i venku věky :(((( mi z toho normálně hraboší... jako tady vedle je rybník, tak je možný že je tu o to vyšší vlhkost bo jinak to nechápu...

prosteja
25. zář 2009

košilky holky dobrý, otázka je, jak moc jsou opravdu podpůrný 😉 chtělo by to něčí zkušenost... co vím, tak jedna známá strašně trpěla na bolesti zad a koupila si podpůrný pás, asi za 300,- a strašně si libovala jak jí to pomohlo.... 😉 tak snad takhle funguje i tohle..... já teda koupím obyč nějakou těhu košilku 😉

do obýváku asi taky nic zatím kupovat nebudu... chci nějaké to lehátko a s tím si snad vystačím pro začátek a jinak mimi může být na pohovce... cestovní postýlku určo zatím ne, jak říká HEHE, mít mimi úplně u země, to by se mi nelíbilo...... spíš jsem uvažovala třeba do budoucna o nějaké ohrádce, ty jdou většinou dát do více poloh, pro mimi nahoru a pro větší dítě pak dolů 😉

prosteja
25. zář 2009

jinak teda to taky nemám nijak promyšlený... myslím, že tyhle věci se dají v klidu dořešit po příchodu z porodnice.... nechci kupovat zbytečně fůru věcí a pak zjistit, že miminku se nejvíc líbí, když leží na pohovce zachumlané v dece a mě ty postýlky a ohrády stojí někde v koutě nevyužité 😉 jak dítě roste, tak samo jdou různé věci dokoupit 😉

košík bych brala HEHE hned, bohužel v rodině nikdo nemá a nové jsou hrozně drahé a když si vezmu, že to dítě se do toho vleze tak 2 měsíce, tak do toho nechci jít 😉

prosteja
25. zář 2009

tak to je divný HEHE s tím prádlem.... my máme taky za barákem rybníček a prádlo mi schne jak nic.... buď mi na něj svítí sluníčko což je úplně nejlepší a když náhodou sluníčko nesvítí tak třeba fouká větřík, tak to zase vyfouká..... málokdy se mi stane, že mám prádlo na sušáku do druhýho dne 😉 ale třeba tam fakt máte velkou vlhkost.....

hehena
autor
25. zář 2009

a k těm košilkám - no mě je asi sympatičtější jen ten pás... asi by mi ta košilka nebyla ouplně příjemná, navíc mám pocit, že tenhle matroš se dost stahuje, teda myslím tím roluje a vy to musíte furt tahat dolů.... ale třeba se pletu. uvidíte.

ani já bych PROSTEJ nekupovala košík novej... kdyby nebyl, tak bych to asi taky řešila až po příchodu z porodnice... třeba budu nakonec mimčo nechávat nahoře a používat převážně chůvičky, já fakt nevím.... ale taky se mi toho nechce pořizovat moc... prostě to tu pak nějako vymyslíme, když nebude košík 🙂

my bysme asi hlavně potřebovali koupit nějakou pohodlnější sedačku... 🙂))) se mi z tý extra nízký blbě vstává a po porodu to asi nebude jiný... navíc se na tom moc dobře neodpočívá 🙂))) no ale se teprva uvidí 🙂 😀

hehena
autor
25. zář 2009

no fakt nekecám.... schlo mi venku přes druhej den... odpoledne už bych to sundala, ale šli jsme ven a zrovna začlo pršet 🙂))) prostě na tohle schnutí nemám normálně nerva.... 😠

prosteja
25. zář 2009

HEHE nová sedačka by se nám šikla taky 😀 ale spíš z důvodu, že tahle je malá.... nízká není, takže pohoda..... zatím to neřešíme, protože si chceme do budoucna koupit pořádnou a ta nás nebude stát jen pár tisíc 😉

jo ty košíky jsou hrozně drahý a je fakt, že mimi z toho hrozně rychle vyroste.... uvidíme co po porodu... hlavně musím mít postýlku v ložnici a zbytek nějak neřeším... předpokládám, že nebudu 3 měsíce zavřená doma a nebudu moct nic vyřídit 😀

prosteja
25. zář 2009

HEHE já ti to věřím...... v tomhle mám asi výhodu, že mi svítí sluníčko na terásku celej den 😅

prosteja
25. zář 2009

holky tak chci vzít skoro dvouroční holčičce něco na mls, jak jdeme odpolko na tu návštěvu... volali jsme její babičce a ona, že hlavně ne nic sladkýho, ani sušenku, že jí máma nic nedává, aby si na to nezvykla..... a prej co jí teda máme dovést.... tak že jí hodně meloun..... kde já teď budu shánět meloun 😀 😅 ..... co si myslíte, že by mohla jíst za ovoce?

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJ naše je taky maličkatá..... na sezení pro dva, tudíž na ležení ani pro jednoho 🙂))) jsem tam vždycky zkroucená 🙂))

taky myslím, že nebudeme doma zavřený... a navíc může něco vyřídit manža že jo. no a navíc existujou internetový obchody 🙂

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJ tak to nevím.... asi banány ne? 😅

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJí cože to používáš za olejíček na mazání???

mi kamarádka sice koupila to bambucký máslo, ale to se hrozně blbě roztírá... :(

prosteja
25. zář 2009

HEHE tak takhle malou sedačku zase nemáme 😀 natáhne se na ni v klidu i manžel 😉 takže to je ok......

ty banány mě napadly taky, jinak už nic jinýho asi nevymyslím.... já myslela, že jí udělám radost nějakou sušenkou, nechtěla jsem ji zásobit sladkostma, to ne, jen prostě něco, co by jí chutnalo a mám zakázanou i tu sušenku, že by nás máma hnala 😀 ... na jednu stranu to chápu, ale na druhou stranu jsou jí 2 roky a co dělají, když jí nějaká návštěva která to netuší něco přiveze 😅

prosteja
25. zář 2009

HEHE zatím používám od značky HIPP obyč olejíček na dětskou pokožku...... 😉 a jak ho dopatlu, tak si chci koupit taky od nich olejíček, ale přímo pro těhulky..... 😉

prosteja
25. zář 2009

souhlas, bambucký máslo mám na ruce, ale to se strašně blbě roztírá 😅

prosteja
25. zář 2009

jen HEHE bacha, je to samozřejmě hodně mastný, tak abys pak nebyla zklamaná.... mě to třeba vyhovuje, ale někomu by nemuselo, tak abys s tím počítala, že když se namázneš tak budeš fakt mastná, než se to trošku vstřebá 🙂