Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
25. zář 2009

tak to stejně nezůstane holky 😢 http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/cl...

mateřská jde do kopru ☹ a já vám můžu říct, že budu mít menší mateřskou než rodičák 😅 super ne, na to že si vydělávám a mateřská se mi počítá z platu a teď mi ji o několik tisíc zkrouhnou 😔

ANGE mrkala jsem, maličká je fakt tak nádherná v těch plínkách 😵

hehena
autor
25. zář 2009

ANGE kolik těch druhů máš? a je už teď pro tebe nějaká nejlepší?

cat79
25. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem všechno dodělala a razím do Prahy, ještě jdu na kafčo s kámošem z anglie, dovezl mi z USA botky od Dony Karan, tak jsem zvědavá🙂))jsou to teda tenisky

Opatrujte se, já se večer napojím a mrknu copa jste nakecaly..papapapapa a hezký prodloužený víkendíček!!!

hehena
autor
25. zář 2009

aha... takže na mateřskou se sáhne... hmmm...

mno nedá se nic dělat...

angetha
25. zář 2009

Hehenko používám ty klasické bílé plínky, na to přijdou ty svrchňáčky..pak mám ještě dvě kalhotkové plínky, na které se taky dávají svrchňáčky..a zbytek jsou plínky "vše v jednom", těch mám 5 a dávám je na cestu nebo se hodí, když hlídá babička..ty se jen nasadí a zapnou

hehena
autor
25. zář 2009

CAT pá a užij si prahu 🙂 😵

prosteja
25. zář 2009

hmmmmm, takže páni politici jaksi pletou mateřskou a rodičovskou....... aha, tak tam je zakopanej pes..... oni totiž jaksi nespočítali, že mateřská se počítá z pojištění..... 🙄

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJKO já ke svojí mateřský radši taky nic neříkám.... :( my si to zas zkomplikovali tou firmou. jinak bych tu mateřskou měla mnohem lepší... já jsem šťastná fakt aspoň za ten rodičák. když si vzpomenu a předchozí roky, kdy všechno co mamky dostaly bylo 3500.- měsíčně, tak si ještě nemáme na co stěžovat...

verled
25. zář 2009

holky to je mi líto, ale já nastupuju tenhle rok ještě tak snad se mi to vyhne, ale jsou to buzn, ty rozdíly jsou propastný, jako jsou normální??o pětinu??

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJ na jednu stranu se někde šetřit musí a mateřská mi nevadí. já bych jí stejně měla nízkou a je to tu kratší dobu z celých dvou nebo tří let. to nějak přežijeme, vydržíme přeci 🙂

angetha
25. zář 2009

Má cenu se vyjadřovat?

hehena
autor
25. zář 2009

VER aspoň, že tebe to mine.... ty to z nás potřebuješ nejvíc!!!!!

hehena
autor
25. zář 2009

ANGE ale klidně jo... 🙂 se vyjádři 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
25. zář 2009

holky já si teď jen přeju, aby jsme to všechno nějako zvládli. PROSTEJ vy snad vyjednáte lepší podmínky s tou hypotékou a tvojeho manžu mine snižování platu. my tu stejně musíme nějak bojovat, stejně jako předtím, tak jen doufám, že mimi bude trochu hodný a nechá mě něco popracovat, abysme to všechno utáhli - toho se teď bojím nejvíc, bo když odpadnu já, tak firmu můžeme zavřít...

prosteja
25. zář 2009

VER budu držet palec, aby se to tebe nedotklo.. ale nevím holka, podle toho článku to vypadá, že to postihne úplně všechny, co jim bude mateřská vyplácená v roce 2010 i kdyby to mělo být jen jeden měsíc 😔 ale snad to tak nebude 😖

HEHE vydržet musíme 😀 co jinýho nám zbývá........ kdyby si politici nepletli rodičovskou a mateřskou, tak by se tohle nestalo........ je to burdel holky 🙄

ANGE nemáááááá 😀

hehena
autor
25. zář 2009

no a pro nás by to znamenalo hodně věcí... ani to všechno nechci domýšlet... museli bysme si všechno firemní vybavení od firmy odkoupit nebo ho prodat, i auto je na lízačku... odstěhovat se... no fuj tajfl, ale holt, když by to jinak nešlo....

angetha
25. zář 2009

Mě se ta mateřská zas tolik netýká, myslím, že jen jeden měsíc, ale vůči ostatním je to strašně nefér. ☹ ☹ ale mohlo být hůř..

hehena
autor
25. zář 2009

třeba si to nespletli.... ne? není to úmysl?

hehena
autor
25. zář 2009

já jsem asi hrozná na tohle.. ale když si uvědomím, že jako jedny z mála můžeme s finanční pomocí zůstat doma 3 roky, tak je to super... jinde jsou ženský do práce hned po mateřský, bo nedostávají naprosto nic...

prosteja
25. zář 2009

HEHE v tu lepší podmínky úvěru věřím, tam to bude navýšení, ale ne tak drastický... doufám 😅 .... ale bohužel manžu snížení platu nemine, to už je taky schválený a protože schválili i tu nemocenskou, tak manžovi půjde plat dolů taky o nějakej tisíc, asi tak 2-3 to máme propočítaný..... no a mě půjde příjem až do srpna příštího roku o 5 táců dolů..... nemám k tomu co říct holky 😔

ANGE pro mě snad být hůř ani nemohlo 😀 😅 v tu mateřskou jsem doufala nejvíc a hledala si o tom hned info 😔

HEHE mimi bude určo hodný a nechá tě pracovat 😉 to zmáknete

hehena
autor
25. zář 2009

ty jo a začíná mě neskutečně bolet hlava... :((((

angetha
25. zář 2009

Vždycky může být hůř, ale nedejbože aby se tak stalo ťuk ťuk ťuk

hehena
autor
25. zář 2009

jo ťuk ťuk...

PROSTEJ kdyby aspoň nesnižovali plat manžovi... to je nepříjemný!

prosteja
25. zář 2009

jo HEHE já to taky beru tak, že tu máme docela dobrý podmínky na rodičovskou....... ale ta mateřská mě mrzí no..... já souhlasila se snížením porodnýho, méně už s tím rodičákem...... k čemu mi je, že mi dají porodný 13.000,- ale pak mi skoro celej rok budou vyplácet o tolik tisíc míň, než měli..... 😔 no a manžovi půjde plat dolů jednak o ty 4 procenta, jenže zase je v tom balíčku na to nemocenský krásně schovaný, že plat se sníží o víc jak 10%, protože díky pojistnýmu mu strhnout větší daň.......

nic holky, začíná mě taky bolet hlava, radši se k tomu nebudu vyjadřovat 😔

prosteja
25. zář 2009

jo holky, to nemluvím o tom, že budeme první vlna, které tu mateřskou začnou vyplácet ponovu, takže mám strach z toho, že nebudeme na mateřskou čekat měsíc nebo dva, ale daleko dýl.. a tom případě, my jdeme asi pod most nebo se pást na nějakou louku 😅

verled
25. zář 2009

prostej:mě jde hlavně o to..abych měla dost vysokou mateřskou, abych mohla jít na dva roky na rodičák jenom takže kdyby mi to co pojedu v roce 2010 zredukovali, snad ne, měli by stim práci, tak už se snad nic nestane....

hehe:noo to mi povídej.......a jinak jinde sice nedostávaj mateřskou, ale podívej se na situaci u nás??ty platy!!!!!!kdybysme měli takový platy jako tam tak víme že nás chlapi uživí!!

prosteja
25. zář 2009

VER jak říkám, doufám, že tebe to nepostihne..... tohle nepřeju nikomu, natožpak tobě....... ale jak říkám podle toho článku to vypadá, že to postihne všechny.... 😖 ale snad ne, snad je to jen blbě interpretovaný 😔

prosteja
25. zář 2009

se mi snad vyplatí holky, jít do konce roku marodit..... 😅 😀 😀 😀 .... se mi ani nevyplatí vstávat do práce, za ty prachy......

prosteja
25. zář 2009

tak VER kolegyně chytrá mi tady říká, že tebe se to týkat na 99 % nebude... vlastně nikoho, kdo jde letos, prý kdo začne letos, ten to doběhne, tak aspoň že tak 😉

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJ tu nemocenskou zvaž jestli se ti vyplatí....