Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
25. zář 2009

prostej:no tak hurá🙂

hehena
autor
25. zář 2009

VER je sice pravda, že ty platy nic moc.... i když netuším, jaký mají jinde životní náklady. to ani nemluvím o tom, že naše zdravotnictví je na dost vysoký úrovni, takže spoustu věcí nemusíme vůbec hradit. jen ta péče o těhule... když pak čtu jak jsou na tom v UK, tak je to brý. holt to tu máme jinak...

prosteja
25. zář 2009

HEHE no asi vyplatí....je to blbý, že to říkám, ale asi jo.. protože mi tu kolegyňka teď říkala, že mateřská se mi bude počítat z platu, ale odečtou mi z toho ty měsíce nemoci, takže se nic vlastně nezmění... jde jen o to, že bych menší prachy měla už teď..... a do práce jsem chodit chtěla, ale teď ti můžu říct, že jsem tak znechucená, že to fakt zvážím..... protože chodit do práce, každý ráno vstávat a pak z toho nemít nic, to se jim na to můžu ajncvaj.... 😀

hehena
autor
25. zář 2009

mno to můžeš PROSTEJ....

prosteja
25. zář 2009

VER doufám, že jsem tě potěšila aspoň trošku 😀 😵

HEHE no to fakt můžu..... 😀 já se tady tento týden rozčiluju kvůli jakési ježibabě a pak mi ještě seberou prachy 😀 he, mě asi odvezou do blázince tento týden 😀

hehena
autor
25. zář 2009

mno je to prostě blbý v tom, že člověk plánuje dítě, počítá, propočítává.... počítá s nějakou mateřskou atp. a pak se to takhle ráz na ráz změní... už jsme v tom, nic s tím vším nenaděláme....
je vidět, že nikdy s ničím nemůže člověk počítat... ale ještěže jsme to nevědli dopředu, mám pocit, že bysme to mateřství pak čím dál víc oddalovali a to by pak mohl zas bejt jinej problém...

prosteja
25. zář 2009

HEHE to máš pravdu..... kdybychom to věděli dopředu, třeba bychom si to rozmyslely a bylo by to o to horší.... takhle máme aspoň ty prcky a musíme to nějak zvládnout 😵 😵 😵 šak na to teď budeme 3 ne..... 😉 no nic holky, já budu odcházet na víkend, tak se mějte krásně a po víkendu ahojda 😵

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJKO tak pááááá .... 🙂 užijte víkendu a nenechte si ničím zkazit náladu 🙂 😵 😵 😵

prosteja
25. zář 2009

HEHE díky 😵 😵 😵

carculka
25. zář 2009

ahoj zensky 😀

hehena
autor
25. zář 2009

ahoooj CARCUL.... jak se máš? něco novýho? 🙂 😵 😵 😵

carculka
25. zář 2009

hehe..nene vubec nic,mam dneska valeci naladu 😀 a copak vy??
jo hehe jinak na ty strie-vim ze prostejce nevyhovuje ten elastin Q,ale delaj bud original(ten mam)nebo exclusive a je jako prevence plus uz na vznikle strie

verled
25. zář 2009

ahoj carcul.-)

holky já se právě dověděla, že ještě budu mít nárok na celou dovolenou 2010, kterou mi proplatí s nástupem na rodičák🙂paráda....

jo a hehe:olej od weleda je údajně i na už vznilké strie, ale já bych tomu nevěřila!

hehena
autor
25. zář 2009

CARCUL mě se zdá, že na sebe napatlu ouplně všechno co tu najdu, včetně olivovýho oleje 😀 😀 😀

hehena
autor
25. zář 2009

hezky mě zásobíte 🙂))) kéž by aspoň člověk fakt po pár dnech poznal, jestli na něj vůbec něco zabírá... 😅

svoja
25. zář 2009

Ahoj holky, tak mame vyzvednutej kocik🙂 A je bozi🙂 Jsem se s nim mazlila a mazlila a vsechno zkousela a nechali jsme ho u tchanovcu. Mame i fusak, tasku, plastenku, vsechno...jen to nemam nafoceny☹ Ale to je jedno...

Jinak ten balicek....jeste jsem to nestudovala, snad to zustane tak, jak to je no...

VER bomba 😵 😉

Me teda telo nepraska, zatim ani jedna prasklina. Mazu elasti-q dvakrat nebo jednou denne. tezko rict, jestli je to tim kremem nebo treba tim, ze moje mamka na strie netrpela taky. A nebo taky treba jeste popraskam...uvidime.

Jinak dneska hlasim prave tehu nevolnosti...v HK prujem, na zvraceni...fuj fuj. Uz je to trochu lepsi, ale porad bida. Si myslim, ze to je tim Magnosolvem, co me dr predepsal na tvrdnuti bricha (upozornoval me, ze z toho muze byt prujem)...tak jsem se asi predavkovala🙂 Uz to nechci ani videt🙂

svoja
25. zář 2009

CAR jo a ten olejicek...bomba! Jsem vecer natrela (je to teda sila, ja to neredim) a rano uz to nebyly takovy sileny pupence...tak se tesim, az to zmizi🙂 Snad🙂

svoja
25. zář 2009

Na uz vznikle strie nepomaha nic...jen cas...jakoze casem vyblednou, ale jinak nic...

verled
25. zář 2009

hehe:ale upřímně nejlepší je olej prostě🙂

svoja:gratulace ke kočáru🙂...to jo paráda🙂...aspoň se pořádně vykakáš😀D

svoja
25. zář 2009

ANGET k mycce gratuluju, ja uz bych bez ni nedala ani ranu🙂 Je to uuuzasnej vynalez🙂

carculka
25. zář 2009

hehe,tak uvidis,ale rikej si ze se tim mazanim zachrani aspon nec 😉

ahoj ver...

svoji,gratulace ke kocarku a doplnkum 😀
no vsak dyt jsem ti ho preci doporucila a ja ho taky neredim(jsem ti psala-ze nakapu jen na tu tycinku)a mam plet o dost lepsi a bradu temer vylecenou 😀 😀 😀

svoja
25. zář 2009

VER no jako v posldni dobe s tim fakt problemy nemam....a teda jsou mista, kdy bych uvitala radeji zacpu🙂 😀 😀 😀

svoja
25. zář 2009

CAR me to teda voni ten olejicek, ale je fakt, ze jsem tim vcera mela potapkanej skoro celej ksicht, jsem si pak prisla takova omamena🙂 Ale je fakt super!!!

carculka
25. zář 2009

svoji,ja taky z toho byla hotova,ze jsem si ho nekoupila driv(neni tak drahej a ucinej nejvic ze vseho)misto toho kopce ostatni kosmetiky 😠 😠

angetha
25. zář 2009

Ahoj Carculko 🙂
Svoji gratuluju ke kočárku 🙂

svoja
25. zář 2009

CAR no asi tak...

ANG koukala jsem do albicka...krasny!!! 😵 😵 ANG prosimte, jen tak orientacne, jakou velikost oblecenicka ted nosi vendulka?

carculka
25. zář 2009

ahoj ange,jak se mate holky?

angetha
25. zář 2009

Svoji 56, body občas 62 kvůli plínce 😉
Carcul máme se docela dobře, Vendulka hezky spinkala, teď jí asi zlobí bříško, ale zase bude dobře 🙂 Co vy?

carculka
25. zář 2009

no my se mame taky dobre,prdolka uz se pekne vrti 😀 jen je to pekny stydlin..
ange a jak Vendulka spinka v noci?