Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. zář 2009

a tím měřením přes pupek holky... 🙂)))) no já už se taky radši měřit nebudu. bo minulej týden jsem měla 95... takže SVOJI mám asi největší pupek na světě... 🙂 😀 a už je mi to upřímně jedno a změřím se tak maximálně před porodem.

prosteja
29. zář 2009

HEHE tak já bych taky byla zklamaná, neříkám, že ne, že bych řekla, že je mi to fuk...... to ne, ale zase bych ho nenutila, kdyby k tomu měl nějaký racionální důvody..... máš naprostou pravdu, že chlap si pak ženský víc váží a měl by taky vidět, že to není žádná sranda...... a právě na tu nejistotu budu ráda, že tam bude on, známe to asi všichni, neznámý prostředí, cizí lidi, teď ty procedury, co si budeme povídat, není to zrovna příjemný, když vám každých 10 minut někdo kouká do rozkroku 😀 ..... a takový chlapce co řeknou, že je to ženské věc, tak ty bych odstřelila na místě 😠

verled
29. zář 2009

svoja.no a stačí že vim kolik vážim, mě to málem porazilo.-DDDjsem byla u babičky a říkám, to nnei možný babi☹(a ona , ale je, podívej se jakou máš pěknou prdel 😠 😠

zuzka.o
29. zář 2009

HEHE a PROSTEJ: já to beru jako samozřejmost,že tam chlap chce být a bude tam. Tak nějak jsem to vždycky věděla, manža tam půjde, že ho nebudu muset prosit. Kdyby tam nechtěl být, byla bych moc zklamaná a tak nějak bych to cítila jako zradu.

hehena
autor
29. zář 2009

no já nemůžu říct, že bych chlapa neprosila... nutit se asi nedá, ale dost bych to hodně obrečela. přesně z toho důvodu - neznámý prostředí, procedury.... každej je z toho nesvůj a když tam dneska chlap může bejt, tak postoj "já tam nejdu, nechci" neberu. je to srabství!
a racionální důvody chlapa - proč nechce k porodu - by mě fakt zajímali... že nesnese pohled na krev? = výmluva... že by nesnel vidět manželku trpět? - jako beru, ale i tak by se teda pán tvorstva mohl přemoct... nic jinýho mě nenapadá.....

verled
29. zář 2009

noo holky:já nevim....ale asi když tam chlap bejt nechce...tak bych ho nenutila.......a znam i ženský co je tam nechtěj🙂))

hehena
autor
29. zář 2009

ty jo VER... to je babička k zulíbání 🙂))) to se picnu fakt....

a jiank mi teda dost roste zadek, proto mi asi popraskal jako první. nejdřív jsem to asi nechtěla vidět, ale teda mám jí jak valach 🙂))) 😀

jo ZUZI zrada... to je to správný slovo...

verled
29. zář 2009

navíc umíte si představit "podporu"od chlapa co tam nechce bejt??já teda ne

hehena
autor
29. zář 2009

no tak nutit se do toho chlap ani nedá že jo... nikdo o tom, že by chlapa nutil, ani nemluvil.... já jen říkám upřímně, že bych ho prosila, aby si to rozmyslel... a to zvlášť jak by se to blížilo....

a ženský, co tam chlapa nechtěj chápu, ale zas je mi líto toho chlapa, kterej by tam zrovna s tou ženskou bejt chtěl.

hehena
autor
29. zář 2009

no tak ať si takovej chlap políbí.... to nemusel bejt ani u výroby posera jeden...

verled
29. zář 2009

hehe:no to je, ale aspoň mě nelakuje tak jsem ráda🙂))))...hned potom mi koupila nanuka😀D....ale víš co, ani mě to nepřekvapuje, chlapi jsou odjakživa poserové🙂bolest snášej špatně i na sobě 😀 😀

svoja
29. zář 2009

VER dobra babicka 😉

Chlap u porodu: manzel se tvari, ze by chtel, ze se na to snad i tesi, ale treba na posledni chvili couvne, precejen, nebude to cisty, bezbolestny, tichy....a ja se na nej zlobit nebudu. Vim, ze se mnou bude v porodnici, vim, ze se mnou bude do posledni chvile...to asi jo. A pokud "nezvladne" ten uplne nejuplnejsi zaver, tak se na nej zlobit nebudu a ani ho odsuzovat nebudu. Laska k diteti a k zene se timto prece posoudit neda. Vim uz ted, ze me i Barunku miluje a bude se o nas starat, takze toto rozhodnuti necham opravdu na nem.

svoja
29. zář 2009

Jasne, rika se, ze ma potom k diteti i k zene "lepsi" vztah, ale znamena to snad, ze kdyz nebude u porodu, bude mit ten vztah "horsi"? Jen k zamysleni....

zuzka.o
29. zář 2009

I já jsem to slyšela, že si jí víc váží za to, co dokázala. Říkali to i sami partneři po porodu.

VER: fajná ta babička....haha 😀

baeszinka
29. zář 2009

tak jsem zase na chvilinku tu 😀
Jinak s tím chlapem u porodu,já jsem teda byla strašně ráda,že tam semnou manža byl..litovala jsem ho,chudák nevěděl co má dělat a jak mi pomoct,ale byl mi velkou oporou 😵

baeszinka
29. zář 2009

a můj chlap si mě prý taky po porodu váží víc 😉

prosteja
29. zář 2009

tak jsem na chvíli zase tu, mám tu dneska nějakejch papírů kruci.....

jen add ten muž u porodu, věř tomu SVOJI, že když tam s tebou vydrží (dám příklad) 15 hodin bolestí a utrpení, tak odejít na úplnej závěr, to by byl blázen.... fůra chlapů říká, že nejhorší je, vidět tu ženskou jak trpí, některý i hodiny bolestí a nemůžou jí nijak pomoct..... to že tam nezůstane na to "vytlačení" prcka ven, to bych řekla, že se ochudí o to podstatný a nemusí tam být opravdu vůbec (teď myšleno z pohledu chlapa 😀 )..... no a jestli je ten vztah horší nebo lepší? tak když se nad tím zamyslím já, tak si myslím, že když je chlap u porodu (a teď myslím od začátku až do konce), hned po porodu mu miminko dají do náručí a on vidí, že nic není taková prdel, že pak se musí ještě ženská ošetřit a zašít a takový ty procedury, tak to určitě ovlivňuje jeho vztah jak k manželce tak k tomu dítěti..... ale možná se strašně pletu a všechno je opravdu jen a jen ženská záležitost a je úplně jedno, jestli to ten chlap vidí nebo ne, na vztahu to nic nemění 😉

baeszinka
29. zář 2009

koukám,že tu nikdo,asi všichni obědváte,tak přeji dobrou chuť 😉 Já jdu žehlit,Krykry na chvilku usnul,tak toho musím využít 😉

baeszinka
29. zář 2009

Jinak Blahu,ani nevím,komu je víc Kryštůfek podobnej..po mě má pusinku a nosánek,ale jinak je dost podobnej manžoj 🙂

A rektární rourku jsem nezkoušela,trošku mu pomáhám občas teploměrem,sice píšou,že se to nemá,ale nemůžu koukat,jak se ten mrňousek trápí a kroutí bolestí 😒 😢 😢

hehena
autor
29. zář 2009

chjo holky... mě se chce tak spát, že nevím, co se sebou... .(

eeefffaaa
29. zář 2009

ahoj holky!!

jdu vas jen pozdravit a poptat se co je novyho??

ja jsem uplne nestastna davidek nam v noci nechce moc spat ☹ treba spi po koupani do 23 hodin,ale pak to zacne byt horor...treba nespi do 2 hodin a porad jen breci,vzteka se a nespi...a to jsme zkouseli snad uplne vsechno..no a pak kdyz uz konecne usne,protoze uz je fakt hotovej tak spi treba zas jen do 5 hodin...jsem uplne vyrizena..dneska rano jsem ho doma v kocaru uvozila tak spal do desiti,takze jsem si aspon trochu zdrimla,ale teda kazdy noci se ted bojim co zase bude a jak bude zase rvat..nevite co s tim??mamka rika,ze to brzy prejde,ze to ma jen nejaky takovy obdobi,ale aby to netrvalo treba dva mesice!!!to bych se asi zblaznila

eeefffaaa
29. zář 2009

jo a to se vam musim pochlubit...svagrova porodila v patek Mikulaska..meril 48 cm a mel 2,88kg...a narodil se ji na jeji narozky

eeefffaaa
29. zář 2009

a dala jem do alba Milanovi fotku,kdyz byl asi stejne starej jako ted Davidek a teda je to jako kdyby tam lezel on

a koukam ze se bavite o prdikach..ja ted davam jednou denne Sab a piju to Frisco a uz nevime co to prdiky jsou...malej tak krasne kaka...dokonce jsem mela vcera tri rohlicky a v nich jsou kvasnice a malej sice trochu vic tlaci a nijak ho to netrapi..tak doufam ze to nezakriknu 😀

eeefffaaa
29. zář 2009

si tady povidam sama se sebou..jednou kdyz uz teda prijdu tak je tady uplne mrtvo 😀 😀

jinak malej roste jak z vody..uz ma 57cm,vcera jsme ho s Milanem merili 🙂 je to vubec mozny aby takhle rychle rostl??to je za mesic a 3 tydny vyrostl 10cm!!!no taky se ma po kom tahnout,kdyz jeho drahy tatinek ma 2 metry...prave ze kazdej rika,ze jak ma pres 4 kila,ze to vubec neni znat kdyz je tak dlouhej

prosteja
29. zář 2009

ahoooj EFI, já se mrkám, ale mám dnes hodně práce 😖

prosteja
29. zář 2009

ty noci mě teda trápí EFI, vůbec bych nevěděla, co s malým dělat...... 😔 😖 ale třeba je to fakt nějaký blbý období a brzy přejde na jinej režim.... no vidíš, aspoň prdíky vás netrápí 😉 vyzráli jste na ně... 😀

a malej je fakt hrozně podobnej na tátu a je to už kus chlapa, pěkně ho vykrmuješ co? 😀

prosteja
29. zář 2009

a švagrové gratulace, takovej prcek malej...... 😵

eeefffaaa
29. zář 2009

no prostej to ja taky nevim...a to ho dam k sobe do spotele a on treba usina uz skoro spi a najednou zacne rvat..tak ho necham rvat,protoze co s nim,kdyz clovek nevi.,..mamka si mysli,ze jen tretsa,ze jsme si ho rozmalili na chovani a on se vzteka a chce chovat...no prostej on se vykrmuje sam 😀 porad by jen jedl...vzdyt ho porad krmim co dve az tri hodky a to vetsinou i v noci..akorat ted si zvykl po tom koupani ze pekne spinka ty 4 hodky

verled
29. zář 2009

prostej:a tvůj chlap si teď myslí že to je prdel??porod??....... 😒

ahoj efi:teeeda Davídek je ďáblík.-)nezbývá než doufat že mamča má pravdu a že to přejde, ale všepbevcně jsou prej klici strašně uřvaný🙂))a hrozně fixovaný na mamku, takže jestli ho necháváš sem tam vyřvat a neběháš za nim při každym kvíknutí, tak to určitě přejde🙂

eeefffaaa
29. zář 2009

no ja kdyz byla za ni v nedeli v porodnici,tak jsme uplne koukala ze je tak malickej...Davidek byl jeste o centimetr mensi 😀 a vubec mi neprislo ze byl takhle malinkatej...jsem si rikala,ze to snad uz ani neni mozny,jak uz je velkej!!