• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jako nakonec porodit stejně nějak musíme takže to určo nakonec zvládnem :grinning:
28. čer 2009 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nepribrala jeste nic..porad mam 2 kila dole...uvidim ve ctvrtek ted za tech prozranych 14 dni :grinning: no jeste jsem to nepila,jsem se neodhodlala a nevim jestli do toho pujdu,ale asi to zkusim :sweat_smile:
28. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mamce vyfoufakt hlavu....zatim ahojky...pak se mozna jeste stavim
28. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já si nejdřív říkala že to může být horší..ale teď!! Jen co se to vaří tak mám dojem že vrhnu :sweat_smile: natož dyž to piju..to mám nachystanou minerálku a hned to tím zapíjím jako zdá se mi to čím dál horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa a mějte se kráásně :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile: Vítám Machytku a mooc gratuluju:slight_smile:))
Hehe já se přepsala, cena těch těhu věcí je do 1000,-:slight_smile:né do 100:slight_smile:)))
A Svoji jen zkus jít do HM a zkus si něco pro těhu a už to nebudeš chtít sundat, já jsem to dnes měla na chatě a mamka si je chce koupit i jen tak:slight_smile: je to strašná pohodička:slight_smile:...no uvidíš:slight_smile:)

Jinak dnes jsme to řekli prarodičům, všichni byli mooc šťastný, byla tam i teta a bratránek:slight_smile: tak jsme dali šampus, dort a bylo to mooc fajn, i počásko nám vyšlo:slight_smile:)))

Jinak teda Efi, Peťulka i Sac, vy už to můžete mít každým dnesm, co? a Blahu taky, jak se asi má kočka....
28. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a jsem zas tu... :slight_smile:))

jo táááák CAT :slight_smile:)))) tak to joooo... jako těhukalhoty do 1000.- to je pohoda... ale dívala jsem se třeba na 9fashion a halenka třeba za 1200.- to už je na mě moc... zvlášť teď když se dost triček šije volných nebo jako tuniky, takže to kupovat nebudu, ale ty kalhoty jak píšeš - to určitě jo... :slight_smile:

jinak bych řekla, že mě porostě pupíček tak nějak jako SAC... prostě mega rychlostí... :slight_smile:)) :grinning:

EFI je pořádně! vidět jak se tam Davídek mele :slight_smile: krásný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT a v HM jsi byla na Václaváku??? :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak hehe ten jsem si teď musela objednat:slight_smile: je nááádhernej:slight_smile:))
28. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:)))))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budeš v něm kočka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj hooolky.....japak se mate??

vitam novou tehulku a gratuluju :grinning:
28. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL právě jsem tě přesunula do těhulek :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak ahoooooj :slight_smile: mám se fajn.. zas mě trápí zácpa, ale jinak brý :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat svetrik je krasnouckej :grinning:

hehenko jeeee dekuju :grinning: a japak to ze si tam nedala seba a prostejku??
28. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem nafoukla jak prase a zacpa tez
28. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zase na skok tu...pridala jsem do alba kompletni postylku,kocarek a vybavenou skrin...jeste jsem chtela prebalovak,ale ten je ted oblozenej vsim moznym :grinning:
28. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no protože tobě už to potvrdila doktorka .)

PROSTEJ tam šupnu hned ve čtvrtek :wink: a mě až toho 14.7.
28. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky svetrik je krasnej :dizzy_face:

ja taky ze zacatku trpela strasnou zacpou a po zacpe mi zacaly nevolnosti... :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI supr... už jsme perfektně připravený :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI kdy asi, pamatuješ si tt???
28. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj eeeef,jeee tam se bude mimiskovi krasne spinkat :grinning:
autor
totiž JSTE... né jsme... já jsem hrozná :slight_smile:)) :grinning:
hehenko,ale u vas je to taky jasny preci:wink: uz abyste meli po kotrole :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT a toho svetříku sis objednala i tuhle barvu??? ještě tam byly jiný.... :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky děkuji za přivítání po delší době :slight_smile: všechny zdravim :slight_smile: Hehenko to je nádhera :slight_smile: krásnej testík uplně se tu usmívám jako pitomeček pitomej :slight_smile: fakt milé překvápko.... ty nechtíky budeš mít ohryzané už furt :slight_smile: je to od kontroli ke kontrole o nervy :slight_smile:
Byla jsem dneska na 4D ultrazvuku ,krásné pokoukáníčko,ale malej se schovával a mračil bylo vidět že mu to vadí :slight_smile: prostě celej tatínek :slight_smile: fotečky mám v albíčku :slight_smile:
Holky musím dohnat jak jsem tu dlouho nebyla a pořádně si vás dočíst :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno znáš to CARCUL... a hlavně to takhle děláme vždycky, přesunem až když je po první kontrole .) :dizzy_face:
Holky mě zácpa tenhle týden konečně pustila:slight_smile:jupíí:slight_smile:)
Jinak teda na těch stránkách co tam mají ty svetříky, tak mají i postýlky, asi 100druhů...ježiš já si asi nevyberu:slight_smile:))
totéž s kočárkama, ale na 99% si vezmu ten S4 casual play, má super kolečka, je stabilní a má vše co potřebujem, tak ještě na živo a vybrat do něj barevnou deku a doplňky, líbí se mi to khaki s mickey mousem, ale aby to nebylo smutné, jinak bychbrala černobílou kombinaci, ta je super, tu má kamarádka:slight_smile:
no zacalo me byt blbe asi tak od 9 az 10tt a trvalo to tak do 20tt...ja to mela extremni,to vas snad neceka,a treba ani nevolnosti mit nebudete....

hehe no mamka rika,ze mame hadru jak pro trojcata :grinning: ale aspon se nemusim ohlizet kvuli kazdymu kousku a nemusim kazdy den prat

nejvetsi gol by byl kdyby nam na porodnim sale rekli,ze se nam narodila krasna holcicka :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek