Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
28. čer 2009

NITENKO to nikdy nedočteš 🙂)) hlavně už jsme v další diskusi 🙂))
musíme ti to tu postupně odvykládat... 😉

hehena
autor
28. čer 2009

no a ještě další překvápko je PROSTEJKA a CARCUL... s PROSTEJ víme, že jsme otěhulili asi dva dny od sebe 🙂)) 😀 😵

eeefffaaa
28. čer 2009

jeee ahoj nitenko...no 4D krasa,nejvic se mi tam libila ta fotka,kde je jasne videt ze cekate chlapecka 😵

no holky ten kocarek jsme si zamluvili u nas v obchode a ted jsem se koukala na net a nasla jsem obchod,kde je o 2500kc levnejsi,takze Milan ted v tydnu jede pro zalohu a budem ho kupovat jinde,protoze 2500 uz je docela dost velkej rozdil..jeste ze jsem se koukla na net

carculka
28. čer 2009

😀 hehenko,tak to jo..uz abyste ji meli za sebou 😀 😵 😵

hehena
autor
28. čer 2009

EFI 🙂)))) tak to by byl fakt goool.....

jinak my budeme mít nějaký hadříky od kamarádky, ale ta má většinu růžových, takže když to bude kluk, tak asi nic moc nevyberem 🙂)) 😀 😵

cat79
28. čer 2009

Ahooj Nitenko!!!!!!!Gratulace k chlapečkovi🙂)
Sac já se tak těším až budu mít všechny oblečky v kupě🙂)

Hehenko vzala jsem si ten žlutý, přemýšlela jsem o fialovém, ale já mám všechno růžové nebo hnědé, tak ať se rozsvítím, ta žlutá je hezoučká🙂

carculka
28. čer 2009

nitenko..ten 4D utz je krasnej

nitenka
28. čer 2009

teda holky vy máte ve 25tt takové břicha 🙂 já mám malé 🙂 nafotim taky 🙂 ale prcek a vše ok ale vypadám furt jako po velkém obědě 🙂

prosteja
28. čer 2009

ahooooj 😵 😀

hehena
autor
28. čer 2009

NITENKO náááádhera!!!!!!!! to je krásnej 4D UTZ... pindík je jasnej 🙂))) 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

NIT tak to mám určitě už teď větší pupoň než ty... ale já za to nemůžu... prostě ho nemůžu ani zatáhnout nic... 😨

prosteja
28. čer 2009

manža mi šel hupsnout do vany, tak na vás chvilku jukám 😀

zdravím nitěnku, tu jsem dlouho neviděla a gratuluju k chlapečkovi 😉 😵

hehena
autor
28. čer 2009

PROSTEJí ahooooooooooooooooj 🙂)))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eeefffaaa
28. čer 2009

nitenko hlavne ze jste s prckem v poradku...

jeee ahoj prosteeej!!

prosteja
28. čer 2009

sac má nádherný fotečky 😵 😵 😵 taky něco takového plánujeme, tak se inspiruju 😀

nitenka
28. čer 2009

ahojky efíku 🙂 teda davídek roste 🙂 to to utíká 🙂 pozdravůj ho...
každej mi říká,že to může být klidně holka že se doktoři na ultrazvuku pletou ale podle mě z tohodle už holčička nebude 🙂 je to frenki dlouhán jak vyšitej 🙂

hehena
autor
28. čer 2009

CARCUL už by sis mohla dát i TT do pasu 🙂 😵

prosteja
28. čer 2009

efi nááááádherný břuško 😵 a tolik věciček, to než nakoupím 😀 😲

eeefffaaa
28. čer 2009

no nitenko myslim,ze to holcicka nebude,Fanda je jasnej 😵 😵 jo a Davidka budu pozdravovat 🙂

hehena
autor
28. čer 2009

Taky myslím NIT 🙂))) 😉 😉 😉

prosteja
28. čer 2009

jé a hehe vzpomínala na mě 😀 😵 no doufám, že ve čtvrtek budu mít dobrou zprávičku, už se strááááášně těším 😵

prosteja
28. čer 2009

hehe jsem na nás taky zvědavá 😀

jinak holky, nějaký těhu kalhoty budu taky brzy potřebovat, jak jsem po hormonech přibrala, tak si strašně, hlavně v práci, mačkám bříško a asi mi to za chvíli začne vadit 😖 doufala jsem, že v létě půjdou nosit šaty, ale zatím to tak nevypadá 😖

nitenka
28. čer 2009

hehenko když to bude kluk tak ti na mimčo něco můžu pak i půjčit děti rostou jako z vody 🙂 je to zbytečné vše kupovat

hehena
autor
28. čer 2009

se nedivím PROSTEjí... se taky na ten tvůj UTZ těším... 😵 😵 😵 a jsem děsně zvědavá co tam dr. uvidí a jestli bude už srdíčko a tak... 😵 😵 😵

nitenka
28. čer 2009

cat79
ahojky děkuji za gratulaci 🙂 holky dneska mažu ale zase za váma dorazím papa

prosteja
28. čer 2009

no a oblečky si dovezu nějaké po dětech z rodiny od babičky, ale to budou jen ty nejzachovalejší kousky a pak asi od tchýně, aspoň tvrdila, že má něco schovaný 😀 a zbytek budu dokupovat.....něco nového, ale hodně asi třeba přes mimibazar....

jo a hehenko svetřík nádhernej...já právě uvažovala, že nám se něco takového bude hodit....kabát asi těžko dopnu 😲 takže budu muset být nabalená pod ním a kabát mít rozepnutý 😅

hehena
autor
28. čer 2009

NIT díky .))) taky myslím, že je to zbytečný... kamarádka má měsíční holčičku a říkala, že ty nejmenší oblečky měla tak na 14 dní...

cat79
28. čer 2009

Ahooj Prostěj🙂)))mamino🙂))už jen 4x se vyspinkáš a už budeš mít fotečku🙂))
Nitenko pindík je jasnočka.-) jsme se tu s miláčkem smáli, jak je to krásně vidět🙂 a jak si cucá nožičku.-))
My jdeme už v úterý na ten screening, tak se taky těšíme, že prďolku uvidíme🙂)))moooc.-)))

carculka
28. čer 2009

hehenko,kdyz ja cekam az mi rekne poradne doktorka kolikatej ze sem vis....pak to tam hned dam...

ahoj prostej...

cat...brisko uz vykukuje vid 😵 😵 😵

holky ja chcete rodit???

hehena
autor
28. čer 2009

NIT pá....

PROSTEJí já si možná zkusím sehnat i nějakej kabát... i třeba z druhý ruky... my to zřejmě potřebovat budem a hodně... 😉 😵 😵 😵

prosteja
28. čer 2009

hehe 😵 😵 😵 uvidíme.... podle babyweb a rodiny jde srdíčko vidět právě od 5+3tt takže to mám na hranici 😀 , ale se srdíčkem samozřejmě nepočítáme raději, ale těšíme se aspoň na tu bublinku 😀