Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. zář 2009

no HEHE teď asi těžko 😅 .... já myslím, že bys toho jednou litovala...... vrhli jste se do toho, tak bojujte...... já vám fandím 😀 teď na tom budeš líp, když budeš opravdu měsíčně dostávat 7600,- tak to bude fajn ne? 😉

hehena
autor
30. zář 2009

jo jooo to jo 🙂 to je jasný! já i doufám, že to utáhneme i s dítětem. prostě jsem to tak chtěli, tak to musíme zkoušet.

prosteja
30. zář 2009

HEHE musíme to hold zvládnout..... já jsem teď šťastná aspoň za tu hypotéku, náš finanční poradce se opravdu činí, snad by nám dokázal i se splátkou moc nehýbat, zkouší nemožný 😀 chudák 😅 ale vypadá to, že to je na dobré cestě... a to je pro mě základ... s uskrovněním během mateřské a rodičovské jsem počítala, to asi každej, když se rozhodne pro miminko........ já to beru tak, že zdraví je na prvním místě a když budu já a prcek zdravá, tak mi to zatím stačí..... ten zbytek se už nějak zvládne... prostě musí 😉 😵

verled
30. zář 2009

ahoj zuzu:dvojčátková maminko.-)))

prostej.a to by mi nevadilo.-)

blahovka.cz
30. zář 2009

Tak jsem tu,teda vy jste toho nabrebentili 😀

nuki a ty jsi mudra?????

zdravim romika a zuzika 😀

a taky hehe nacelnicic,teda ta heidi vypada nechutne dobre,to se nekdo ma

svoji 26tis.teda,ten je zlatej,ne??promin neda mi nereagovat na tvou nechut ohledne financi,vis musi brat v potaz,ze tu jsou holky z ruznych fin.vrstev a ikdyz vy jste na tom dobre treba,tak nekteri jsou na tom hur a musi setrit,pro me by bylo u rodicaku fakt hodne jit treba s nim o 800dolu,nebo jit dolu s materskou,treba kdyz vezmu kocarek,tak ja ho mam o 20 tis.levnejsi a nemenila bych

pro prostejku je proste fin.situace ted problem kord s tou hypotekou,ja jestli nebudu mit treba privydelek u taty,tak jsme taky v prdeli

prosteja
30. zář 2009

BLAHU s naší finanční situací už to vypadá růžověji 😀 😀 😀 finanční poradce se činí chlapec 😀

blahovka.cz
30. zář 2009

romi k tem postarum mysli,ze ty kulickovy jsou maximalne pohodlny,ale zase ten mnolitan drzi krasne tvar na kojeni 🙂

blahovka.cz
30. zář 2009

rto je dobre prostejko,ja jsem taky moc rada ze mame fin,poradkyni,vzdycky nam se vsim pomohla 😀

hehena
autor
30. zář 2009

no je fakt, že třeba rozdíl 3000.- při mateřský je teda fakt moc! ale zase má v tom SVOJI pravdu. buďme rádi za to, co máme. ta mateřská je i tak parádní si myslím!

hehena
autor
30. zář 2009

už jsem tu zmiňovala, že to není tak dlouho co maminy měly 3500.- a šmitec...

blahovka.cz
30. zář 2009

ne hehe ja to myslela tak,aby si svoji uvedomila,ze nekdo ma a nekdo nema a pak je pro nej dulezity o kolik se co snizi,kdyz vidim,ze si muzou dovolit kupovat znackove veci,tak nekdo proste na to nema a kazdou korunu obrati trikrat,jak rika moje mamka kazdej si muze vyskakovat jen do vyse sveho platu 😉

ted jsem hehe docitala,koukam,zte vam neplati zakaznici,na tom krachuje i muj tatka,prace je,ale lidi maji 3 mesice na platbu a pak je teprve urgujes a taha to z nich i 6 mesicu silenost a kazdej ti rekne,ze taky nema,proste zacarovanej kruh,ale tobe s platbou nikdo nepocka (viz.pro vas najem,pro tatku nafta a splatky kamionu)

prosteja
30. zář 2009

BLAHU a HEHE s těma neplatícíma zákazníkama je to děs fakt 😖

prosteja
30. zář 2009

já bych si nedovolila někde něco nezplatit kurňa 😅

blahovka.cz
30. zář 2009

je holky breci mi tu malej,tak ja ho jdu zkusit ukecat na trosku spanku jeste

verled
30. zář 2009

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci-politi...

tak to je mazec jako, tkaže matešská mi klesne cca o 3000 a tim pádem se nedostanu ani na rodičák na dva roky, takže sama a se 7000??to se můžu jít rovnou oběsit!!!jako bez prdele!!!

prosteja
30. zář 2009

VER ale ty nastupuješ na mateřskou letos, tebe se to týkat nebude 😅

verled
30. zář 2009

prostej:promiň, ale já tomu moc nevěřim, oni už si to ošetřej....... ☹ .....ať jim tam všem ale useknou *uráky😀DD

prosteja
30. zář 2009

VER to je fakt asi zbytečný ti to vysvětlovat že 😀 😀 😀

prosteja
30. zář 2009

toto opatření (myslím ta mateřská) se má týkat žen, které nastupují na mateřskou od 1.1.2010 do 31.12.2010... nikoho před tímto datem a nikoho po tomtu datu 😉

nuki
30. zář 2009

tak jsem zpět🙂))

nuki
30. zář 2009

blahu: já jsem MVDr. ..🙂

prosteja
30. zář 2009

jsem zvědavá jestli BLAHU ukecala nebo neukecala 😀 😀 😀

prosteja
30. zář 2009

a jinak VER k tomu tvýmu strachu (protože tohle tvrdí zákonodárci, že se tě to týkat nebude), tak pokud by se tě to týkalo (protože jsem zajedno s tebou v tom, že jsou to svině a vždycky něco dokáží vymyslet 😀 ), tak jen tu omelu jednu významnou větu.... buďme rádi za to, co máme 😅 😅 😅 co na to chceš říct.....

blahovka.cz
30. zář 2009

ale prostejko neukecala.vzala jsem ho k nam do postele on uvidel na lustru plysovy slunicko a zacal se nanej smat a smat a povidat,tak ted jsem odesla z pokoje a on lezi,tak uvidime co z toho bude

nuki tak veterina,jo 😀 ty delaji taky atestaci?

ver to je sileny co,sama s nejakyma usmolenyma 6840 na mesic a veskery pridavky taky zkrouhli,to je paradicka,vid,a ty bydlis ted s vasima,nebo jako to mas???a tatinek,teda neco prispeje?

prosteja
30. zář 2009

BLAHU tak to jsem zvědavá 😉

blahovka.cz
30. zář 2009

a je z tohjo ouplny prd,dneska se mu proste spat nechce,nebreci,povida si se mnou,ale evbidentne ospalej nei,tak mi ted pozoval na brisku a ted je na hraci dece 🙂

angetha
30. zář 2009

Blahu tak tak aspoň, že nebrečí...
Prostějko dorazily plínky, jdu je hodit do pračky, uschnou asi až zítra, když je tak hnusně..už se těším 😎
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

blahovka.cz
30. zář 2009

prostejko juknmi do alba jak mi pozoval 😀

verled
30. zář 2009

blahu:to nsad i jo, ale nejdu bydlet k našim orávě....budu bydlet sama...no jsem na to zvědavá....

blahovka.cz
30. zář 2009

ne ange hraje si tu a prdi 😀 ty vendulce ty vlnacky ale slusi 😀 a jaky v nich ma dlouhy nohy 😀 😀 😀