Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. říj 2009

no ahooooooj ženský 🙂)) co se to tu zas děje??? 🙂))

hehena
autor
1. říj 2009

mi ten koník zas háže nějaký errrory ble...

prosteja
1. říj 2009

HEHE ahoooj 😵

svoja
1. říj 2009

Prostej, kdyz sis to teda nevzala osobne, jak tvrdis, tak proc se omlouvas, zes to vlozila? Puvodne jsem chtela vyhledat i jine reakce, ve kterych bylo zrejme, ze ma poznamka nebyla myslena jako utok na ty, co tady fin.situaci rozebiraji. Ale nema to smysl, protoze me prijde, ze cokoliv tady reknu je stejne na prd. Zda se, ze tady si proste nejsme vsechny rovny.

Dekuji vsem, ktere me vyjadrily podporu at uz na diskuzi po tom vcerejsku tak do ip, vazim si toho.

hehena
autor
1. říj 2009

tý jo... dostáváme se do půlky PROSTEJ...... 😀 😀 😀

eeefffaaa
1. říj 2009

holky sice moc nevim o co tady jde,ale uz se nehadejte,prosiiiim...asi s vami fakt tocej hormony,protoze se mnou tocily jako zjednany...pak s vami zase pro zmenu bude tocit mimco 😀 jako ted se mnou,dneska mam nejaky depresivni stavy 🙄

verled
1. říj 2009

hehe:snad už nic....

svoja
1. říj 2009

Myslela jsem to tak, ze kdyz nekdo na neco rekne "holky, nereste to", tak je to OK, ale kdyz to rekne nekdo jiny, tak uz se na nej utoci...ze netoleruje fin.situaci, ze neresi prachy a vsem to cpe. Kecy kecy kecy....

verled
1. říj 2009

efi:ale prosimtě a z čeho??tak okamžitě přestaň.-)

blahovka.cz
1. říj 2009

safra holky vy jste to rozjely 😲 no tohle uz je nase asi pata diskuse a vzdycky se tu diskutovalo a diskutovat bude o tom,co se tyka miminek,vybavicek ,pece a jenevim ceho vsecho,tak jsme si kazda rekly svuj vlastni nazor a je to,ne?necilte hormony

cat hod odkaz i na ten travel,ja nevim jak vypada,ale ty kyti schvaluju 😀 a s tim zastavanim je mi lito,driv to tady tak nebyvalo,mohly jsme se normalne vsechny vyjadrovat ke vsemu,myslim,ze to tak zustane

efinko - netrap se holka,to zvladnete,my tocime s kyclickama krouzky,malymu se to moc libi 🙂 ,ale s plenama ti neporadim,protoze me mudr rekl,ze staci ty papirovy co mame,ale nemusis se bat,ze to skrtilo,vem si driv to davaly automaticky skoro v porodnici vsechny maminky a jaka byla noc????spal Davideka?

a ke kocarku cerny byrvy,no asi bych se mozna bala toho slunicka,ale zase dneska m to ma kde kdo,my taky mame trochu cerne v kocarku a neprijde mi,ze by se v tom malej skvaril v tech vedrech

eeefffaaa
1. říj 2009

no holky ja prave nevim jestli ho to nejak skrti ☹ v noci ho trapily prdiky,museli jsme mu dam tu rourku a mel toho tam teda dost...pak jsme to rano s mamkou resili jak s tema plinama aby nemusel mit ty 2 vicevrstvy a budu mu teda davat asi jednu vicevrstvou a jednu tu obyc bilou..ono to vyjde skoro nastejno a je to urco pohodlnejsi...ja mam prave strach aby ho ty dve vicevrstvy nejak neskrtili na brisku nebo zadickach..ale tak doktor asi vi proc to rika,ale stejne me to nejde do hlavy

verled
1. říj 2009

efi:tak jestli ho to škrtí poznáš ne??

eeefffaaa
1. říj 2009

blahu a to davas jen tu jednu jednorazovku?? no noc byla docela zase super...az na ty prdiky...malej spal do pulnoci a pak do pul 4 a to ho zacaly trapit,tak jsem ho nakojila a Milan ho zkusil nosit jestli se nevykadi sam,no ale rval tak jsme mu dali rourku a ja mu dala jeste najist a spinkal do osmi...to jsem mu dala zase najist a ted zase spinka

prosteja
1. říj 2009

HEHE jj, nevím jestli jsi dočítala, ale asi jsem včera cítila první regulérní minikopaneček 😵 😵 co ty, jak jsi na tom s pohybama?

EFI já myslím, že kdyby ho to extra škrtilo, tak by si postěžoval..... ale tak dávej tu jednu vícevrstvou a jednu obyč.... 😉 hold tohle budete muset vydržet.....

BLAHU no je fakt, že černou mají nakombinovanou hodně kočárky....... ta paní v obchodě myslela teda vyloženě černý kočárek 😉

verled
1. říj 2009

efi.zas jsem ti koukla do alba🙂...Davídek je supeeer a ty laclíky no já si z něj vždycky sednu na prdel🙂))

cat79
1. říj 2009

Holky taky mi blbnul konik☹a signal celkově☹snad už to bude OK...

Ta černá prej nevadí, prej se ve vedrech rozpálí i bílá, navíc se tam dává plínka, a hlavně na těch 10slunečných dní v roce je to jedno🙂)hihihihi

Effi prej je dobrý když budeš pít ten fenyklový čaj, je to prý hnus, ale tím pak budeš kojit mlíčko bez nadýmáni, hodně si to kamarádky chválí.. na tu rourku v zadečku opatrně, když se to prý dělá často mimi pak samovolně neprďánkuje a čeká na trubičku..jsou vychytralí, prcínkové naši.))))

Jinak si myslím, že je to stejně hormonama a taky takhle na dálku člověk nepozná jak to ten druhý myslí a tím, že v psaní nejde vyjádřit intonace, dá se všechno vyložit dvojím způsobem...tak na to kašlem:.) jsme přece dospělé a budem maminy, nejvyšší čas si vycvičit toleranci a trpělivost..bude jí třeba🙂))))))))))))))))))))))

svoja
1. říj 2009

Jinak ta cerna barva- me rikala pani v obchode, ze to je takovej blud...ze treba v tech zemich, kde je porad teplo taky chodi v cernem...a ze v korbicce bude stejne teplo v cerne i v jine...To me bylo receno, tak nevim...

Jo a ta velikost korbicky CAT: mame sice zimni mimi, ale tu korbicku vyuzijes jen jednu zimu, takze kdyz ji budes mit mensi, tak se ti tam mimi s fusakem a nabalene vejde, protoze bude malinke...horsi by bylo, kdybys tu hlubokou korbu potrebovala, kdyz uz by bylo vetsi a jeste ho balit do fusaku treba 4mesicniho nebo vic...pak uz zase jde do sportaku, ale tesne nez pujde do sportaku. Jestli me rozumis.

VER cau pupkaci🙂 Tak co jsi snidala, priznej se...🙂

CAT nasi znami si poridili V-corss a jsou nadmiru spokojeni....me se casual libil zivej, ale jen hlubokej...a je fakt, ze neni do terenu...

EFI neboooj, postive plinkujte a cvicte a nebude to na dlouho!!! hlavu vzhuru!!!

eeefffaaa
1. říj 2009

prostej no to ja si prave taky rikam,ale prijde mi ze ho ty prdy trapi prave proto ze ho to tam skrti,jestli je to mozny teda...

ver 😀 no ty lacliky jsem mu koupila v sekaci asi za 60kc a mel je na sobe jednou,protoze uz mu byli jen tak tak,ale ted je na ne zima,takze uz mu asi nebudou

prosteja
1. říj 2009

CAT letos teda těch dnů bylo víc než dost 😀 😅 myslím, slunečných....... ale snad to tak neva, mě se právě ty kočárky kde je kombinovaná černá třeba s bílou hrozně líbí 😉 ten co jsi sem vkládala včera je úchvatnej 😵

prosteja
1. říj 2009

EFI no možný to klíďo je.... že jak je v tom přiškrcenej tak ho pak trápí prdíčky...... ach jo, co s ním, s bobkem malým 😅

verled
1. říj 2009

svoja:nazdar:-)se chceš předhánět??no já měla 2chleby se sýrem a joigurt🙂)))a kafe samozřejmě🙂...a co ty??

cat:mě se líbí oba v-cross i dorjan......

efi:to neva je skvělej prostě.-)

cat79
1. říj 2009

že jo🙂)))právě mě se ten s těma kytičkama líbil ještě než jsem byla těhu, a teď jsem se k němu vrátila, asi je to osud🙂))

Holky já se ptala mimíska jestli se mu chce jít cvičit a 3x jako kopnul až málem vyskočil🙂)hihihi, tak nevím jestli je to ano nebo neee🙂)))))

hehena
autor
1. říj 2009

PROSTEJ no zrovna včéra večer minikopance na břuch... už se mi to stalo několikrát... připomíná mi to tiky - svalový záškuby 🙂)) tak v tomhle si furt nejsem jistá... 🙂 poznám, když se mele... to je tam takový prazvláštní rozpýnání... ale zatím je to všechno jen maličko... několik dní třeba nic a pak se něco děje 🙂))
no ale vždycky se přistihnu, že se u toho usmívám 🙂)))

včéra jsem koukala na ten Dorjan - mě tam potěšilo to odvětrávání... to je myslím supr! achjo, jste mi hlavu zamotaly, bo jsem chtěla ten X-lander, ale je fakt, že stojí stejně, není po i proti směru jízdy, nemá odvětrávání a nevím co ještě 🙂))

no a k tomu dusnu. CAT to napsala dobře. to je takovej kliďas 🙂 dusno je tu hlavně ve chvíli kdy se některá vytočí... pak si stejně nic nevysvětlíme...

prosteja
1. říj 2009

CAT mě se ty kytičkový taky líbí....... 😵 😵 😵 a viděla jsem ho (podobnej jako jsi tady ukazovala) i naživo s miminkem a fakt paráda 😉

blahovka.cz
1. říj 2009

jezis uz me to unavuje,pardon uz ke vcerejsku nehodlam vyjadrovat,ale jak tu nekdo psal,myslim cat,jestli chces to svoji resit tak pres ip ( pokud ty kecy,kecy a kecy byly urceny me s tema penezma a "utokem")

efi tak ja od porodnice davam jen jednu papirovku,asi tri dny po propusteni jsme meli prvni vys.kycli a tam mi hned rekl,ze ta papirovka plne staci 🙂 no po sestinedeli mi to na vys.kycli znovu zopakoval a ted pujdem koncem rijna zas,tak uvidime,takze takhle probihaly kycle u nastak alespon,ze ta noc netrapi 🙂

prostejko ja vim,ze manzovo setrenka mela uplne celej kocar cernej,bez vzoru a nikdy si nestezovala na vedro

ahojky hehe velka nacelnice 😀

prosteja
1. říj 2009

HEHE tak to už určitě ucítíš brzo i pořádný kopance 😵 😵 😵 a fotila jsem břichoňa, kdyby ses chtěla mrknout 😉

eeefffaaa
1. říj 2009

no ted zase spinka,a pritom tlaci,zase ho to trapi ☹ noja zkusim davat obyc y vicevrstvou a uvidime..kdyz ho to bude skrtit,tak budu proste davat jen jednu vicevrstvou jako driv,ale budeme treba nekolikrat za den o to vic cvicit,nebudu ho preci takhle trapit treba dva mesice..to nejde

cat jj s tou rourkou to vim,prave mu to nechcem moc davat,takze Milan nejdriv zkousi jestli se nevyprdne sam,ze cvicime,nosime...fenyklovy piju plus jeste pro kojici,ale stejne ma prdiky

prave ze ho do ted netrapily a co jsem mu vcera zacala davat ty dve tak je ma..takze je to asi tim...a ja i sama si kvuli tomu pripadam takova priskrcena,nevim jak to popsat,kdyz vim ze ho to mozna skrti,jsem takova uplne az uzkostliva,ze to na me prechazi,jako kdybych ty pliny mela ja

cat79
1. říj 2009

Efi Davídek je fakt jak miminko z reklamy🙂)a v těch laclíkách jak se hihňá🙂)nádhernej🙂já chci taky aby malej byl takhle slaďoučkej!!!🙂))))

Tak já si jdu vytisknout vlastnosti obou kocíků a pak si najdu rozdíly a tak a pak se rozhodnu🙂)))
Holky tak já asi cvičit půjdu, pak jdeme s těhu kámoškou do pizzerky tak ať mám důvod se nadlábnout🙂 pak jdu na nehtíky a mezi tím musím ouřadovat, ale budu tu🙂))))

hehena
autor
1. říj 2009

CAT tak to taky nevím 🙂)))) těžko říct, jestli chce cvičit nebo spinkat 🙂

prosteja
1. říj 2009

BLAHU tak to je super, máme názor maminky, která má černej kočárek....... ona ta paní v obchodě se nad tím jen pozastavila, jako když je celej ten kočárek černej, že to může přitahovat sluníčko....... je fakt, že když mám něco černýho na sobě tak mi přijde, že to to slunko fakt přitahuje daleko víc, ale třeba je to jen pocit 😅