Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. říj 2009

🙂))))) 😀 😀 😀

verled
1. říj 2009

hehe:chtělas zelenej🙂))

blahovka.cz
1. říj 2009

ahoj svoji

efi a nemohl by si treba Milan vzit dovcu,vis abys treba na chvilku si odpocinula od toho kolotoce,vyrazila si treba uzit trosku casu sams pro sebe a bylo ti pak lip,je mi jasny,ze tyhle potize moc na usmevu nepridaji 🙂

prostejko ty slevy tam budou mit cca myslim do 14. rijna,tak se tam jukniu,letam jinak slusnej celej,ale mi potrebovali jen tu komodu

ver- Norbert 😀 😀 😀

holky jmeno si vyberte podle sebe,my jsme se jen zeptali,co by se libilo,ale jinak jsme pak jen rekli jak to bude,ikdyz nam ten vyber dal zabrat 😀

me ted prekvapilo,ze nektery jsmena nejsou v kalendari,ted nevim,jestli tam byl I Tadeas,ale bvyl tam Matyas treba,coz je prej rozsirene jmeno ,tatinkove se prej bourili,ze tam jsou starocesky jmena ktery uz nikdo nema a vyrobci kalendaru tam nechteji vlozi nove

eeefffaaa
1. říj 2009

hehe mamka jezdi do prace v osm a prijizdi o pul 6 vecer takze toho ma sama asi dost a to uz mi moc nepomuze 🙂 jj to vozeni je velika pomoc,ale tak varim i pro ne a uklizim taky po nic,takze je to takova protisluzba,ale pomoc velika...a tata je uplne to co pises hehe..nikam nejde,nikam se mu nechce,jemu je nejlip doma...ani s mamkou na veceri,na dovolenou,na vylet nikam nejezdi...nechce se mu...a ani by nic nekupoval novyho do baraku...kdyby bylo po nem maji porad u sebe v obyvaku uz 30 let starou sedacku...a to jeste mamce do dneska predhazuje to ze si koupila novou,kdyz ta puvodni byla jako nova 😀

prosteja
1. říj 2009

HEHE no je fakt že David je taky hodně častý jméno, ale my jsme se na jiným neshodli... a já od vždycky chtěla Adrianu jen můj se na to netvářil a teď najednou jak je to krásný jméno a tak........ a lidi mi to teda chválí víc jak Elišku, i když já na ostatní ve jméně fakt nedám, protože jak říkáš HEHE co člověk to názor......

SVOJI na to nehleď, to bys nemohla dát žádný jméno, třeba PETULKA má psa Adrianku..... 😀 to bys nemohla dát nic......

EFI je mi jasný, že mu to nechceš vyčítat, ale odpustit by si to mohl ten víkend no 😖 aspoň teď když potřebuješ pomoct...

verled
1. říj 2009

Tadeáš tam je.-)v listopadu🙂))

efi:tak to je prča🙂...takový lidi nechápu:-/

eeefffaaa
1. říj 2009

blahu on by si dovcu chtel vzit,ale nemuze...musi pry nejdriv predat hotovy stavby a az potom mu ji daji...pry by to mohlo vyjit tak za 14dni...no a i kdyz bude doma,tak si nikam moc vyrazit nemuzu...jen nekam odjedu a uz muzu byt za chvili zase doma na kojeni...ale pro me bude i odpocinek to ze bude se mnou doma,bude mi pomahat,pujdem se treba jen projit ven a nebo se kouknu jen na nejakej film a kdyby se malej probouzel on ho obstara a nemusim ja...i tohle by mi stacilo 🙂 jsem tak skromna 😀

prosteja
1. říj 2009

BLAHU do toho Jysku určo mrknu taky 😉 díky za tip....... my bychom taky nějakou komodu právě snesli 😀

se jménama souhlasím, my se ptali jen tak po rodině a co člověk to názor..... nejvíc mě dorazilo, když manža řekl, že se mu líbí Terezka a tchýně na něho hned, panebože, to je děsný jméno Terina 😖 😖 😖 to mě mrzelo, i vůči manžovi, i kdyby jsme měli vybraný jméno Kordula nebo já nevím jaký tak by neměla reagovat takhle..... trochu s citem ne? ale to ona tchýně neumí 😅 ......

blahovka.cz
1. říj 2009

ten x jumper je moc peknej kocarek,to by do nej chtelo holcicku esmeraldu 😀 kdyz jsme u tech jmen 😀

verled
1. říj 2009

protej:Adrianu jsem taky dlouho chtěla, ale pak přišla Vanda a bylo vymalováno🙂

hehena
autor
1. říj 2009

no taky myslím, že by kalendář zasloužil obměnu... Matyáš tam myslím opravdu není.

třeba když tak koukám - tak Pravoslav... znáte nějakýho ? .))) Kazimír 🙂)))) 😀 ani Klementa Gottwalda už asi nikdo nedá 🙂)) pak mě třeba překvapujou ty ruský jména jako ILJA....

verled
1. říj 2009

efi:tak si pozvi nějaký kamarádky.-))na víkend🙂

blahovka.cz
1. říj 2009

ver my to mame taky v listopadu,ale prekvapilo me,ze Matyas je takovy celkem pouzivany jmenoa nechtej ho tam dat

v chebu bylo letosni prvni miminko pojmenovany MAJK,tak jako to pisu,takze se bude pak podepisovat treba MAjk Novak 😒 kdyz uz tak bych to napsala po anglicku

prostejko ja tam hnala manzu uz dneska rano,protoze u nas jsou lidi na slevy jako vcely na med

efi tak alespon tak,abys mela taky casik pro sebe,nebo odstrikat 😀

hehena
autor
1. říj 2009

BLAHU 🙂))) 😀 😀 😀 jo to by chtěla Esmeralda, nebo Pistácie 🙂)) nebo něco takovýho 🙂))

BLAHU jak ty to máš s malým... kojíš jen doma, nebo prostě jdeš a nakojíš někde po cestě??? já jsem si nějak myslela, že člověk vlastně není nijak omezenej, ale když tak čtu EFI, tak se trochu bojím, abych tu pak taky nekoukala jen do zdi, nečekala na manžu, až v noci dovalí a tak....

verled
1. říj 2009
hehena
autor
1. říj 2009

ty jo MAJK... to už je teda i vtipný.... zlatá ELA 🙂)))

hehena
autor
1. říj 2009

VER to je pěkný, jak jsou tam ty kruhy jakoby načmáraný... supr...

verled
1. říj 2009

blahu:no potěš, chudák kluk.-)

prosteja
1. říj 2009

VER Vanda je taky moc hezký 😉 ...... nevím, u nás je to možná i tím, jak nám hrozně tu Elišku předhazuje tchýně 😅 protože i manža začal mluvit o té Adriance a že se mu líbí víc než Eliška... myslím si, že z části to pramení z toho, že mu to maminka tak hrozně schvaluje a na jiný jména blije... 😀

verled
1. říj 2009

hehe.no ten se mi líbí, to tam předtim neměly takhle porůznu maj u toho jumper-x teď asi 4 kategorie.-)

blahovka.cz
1. říj 2009

hehe,ale ja preci nekojim,takze udeklame do flasky bebu a jdeme 😀 kdyz jsem kojila,tak jsme max.udelali jednu bebu sebou a nakojila jsem treba kdyz jsme byli na navseteve treba v loznici,ale takova pokrokarka,abych kojila v nakuopnim centru nejsem,ikdyz mi to prijdse prirozeny,ja bych se stydela,no a nekojenim je to vyreseny 🙂

holky a neni dneska nahodou ignace,nebo igora???to jsou pozustatky komunismu 😀

hehena
autor
1. říj 2009

manža se hrozně brání Jáchymovi... mě to jméno příde zajímavý, netradiční, nijak směšný.... ale prý je to jako Joachim, hebrejský a že to né... a teď jsme koukali na význam jmen na Aničku... a ANNA (ještě ve hře.)) je taky původem hebrejský jméno 🙂)) tak už ho to posmívání Jáchymovi konečně přešlo 🙂))

hehena
autor
1. říj 2009

jo ahááááá BLAHU... no jsem telé. jsem zapomněla...
ale teda myslela jsem si, že je to OK pochodovat s miminema kojit venku... samozřejmě teď už začíná bejt nic moc počasí a tak vůbec a to aby si tak člověk vyšlápl občas... bo je to asi nepohodlný....
jen tak zkoumám terén, než hópnu... docela mě to zajímá... jsem nějak nepočítala s tím, že budu furt doma..... 😅 to sem máňa co?

hehena
autor
1. říj 2009

já jsem si myslela, že bych si třeba v nákupním centru zalezla někam stranou do kavárny... no jsem na sebe zvědavá teda...

blahovka.cz
1. říj 2009

no tak uz mam ondu vzhuru,klepu jednou rukou na druhe je obsazeno,tak si jdeme hrat,v pul drhy jedem za mamkou shanet fusak v bazarku tak jesli budu mit chvilku jsem tu hned jiak az vecir zatim kocky pa

hehena
autor
1. říj 2009

mě už to kojení na veřejnosti příde právě taky přirozený, všude vidím maminky s malýma mimčama, jak kojí.... když je ženská vybavená kojícím trikem, tak se navíc minimálně odhalí.... není vidět v podstatě nic.

verled
1. říj 2009

holky jakýpak copak, dam si malýho k pru a zakreju ho plenkou, bude na to mít klid, já nebudu odkrytá🙂)))moje kamarádka to takhle dělala celou dobu🙂

hehena
autor
1. říj 2009

VER takže taky počítáš s tím, že budeš trajdat i s miminkem?

blahovka.cz
1. říj 2009

me to prirozeny prijde,ale poriznam jsem stydlivka 😀

eeefffaaa
1. říj 2009

ver to ja taky nechapu...on by tata porad setril,ale teda nevim na co..misto toho aby si s makou trochu uzili a nekam jeli a neco si koupili tak dela takhle...

hehe ty to mas dobry ze bydlis ve meste,ja bydlim v takovy prdeli a mesto je 25 km od nas,taze jedine autem nebo busem a vzit sebou malyho kdyz kojim,ale jak pises ted zacina byt pocasi nic moc,takze nevim no a samotnou by me to nikde stejne nebavilo a kamaradky vsechny pracujou..prave ze nemam zadnou kamosku takhle s mimcem abysme vyrazily ☹

ver no kamaradky na vikned...vsechny kamaradky uz tu byly se podivat na malyho,nektery i rikaly ze prijedou casteji a muzem se jit projit s kocarkem,ale zatim se tak nestalo...takze myslim,ze by tady s urvanym ditetem stejne ani cely vikend nebyly 😀