• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
...asi jo :grinning:
2. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jistá si furt nejsem :slight_smile:))) ale asi jo :slight_smile:))) zeptám se na tom veletrhu... a bude!!! .)))) :grinning:
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak mame v loznici uz tu postylku jo...tak jsem si tam dneska privazala mantinel...:slight_smile: chichi...mam tam sice matraci v igelitu, ale nad ni krasnej zelenej mantinel se srdickama:slight_smile: a kocham se:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tohle je jako asi ta báze... :sweat_smile: http://www.czrso.cz/observ/197/item_388.gif
2. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chápu
2. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji jo presne tak...ale nektery baze sou pry srovnatelny s isofixem...a zas ne kazda autosedacka s isofixem je lepsi...ale obecne je bezpecnejsi
2. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jo, rozdil je jen v pridelani do auta...bazi pasem, isoxif cvaknes primo do auta(ktery to musi umet) jinak je to totez a na to nacvaknes sedacku...
Vida, jak jde jednu vec rozepsat do dvou stranek :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI já na tom pořád nepoznám ten rozdíl... ale to je jedno. optám se, ať mám jasno...

někde je tam napsáno báze-isofix... to je fakt blázinec :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzz?
2. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe...v obchode ti to ukazou..tak jak jsme kupovali meli i jako sedacku do auta kam ti to pripevni abys videla...

holky jaky koupite lehatko,jestli koupite??a budete porizovat stojan na vanicku?
2. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehatko uz nam ceka na poste to, jak mam v albu - objednane pres net...bez vibraci, obyc
stojan na vanicku neeee
2. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a kolik vas vyslo?a je polohovaci?
2. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju...koukala jsem na brisko-to novy obleceny..prijde mi ouplne krasny a malinky na to v kolikatym jsi tt:wink:
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky...ale zvetsuje se fakt kazdym dnem...je to uz melounek:slight_smile: fakt jo...kouka me z tricek a tak...fakt uz tehotny bricho:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo svoji ale proste na ten tt co jsi je krasne malinky...tak v tvym tt je jasny ze poleze z drivejsich tricek... :grinning: ja uz se taky necitim v nekterych trikach
2. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych asi lehátko brala... asi mi ho půjčí kamarádka :slight_smile: takže s tím bude vystaráno.

a stojan na vaničku... nad tím uvažuju... jak budete koupat??? my budem mít všechno tohle asi nahoře a koupelna je ouplně pidi ani vana tam není.... a na postel pokládat vaničku se mi zdá úlet...
2. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na postel to je fakt ulet!!! my budem asi vanicku davat na stul v kuchyni, resp. v jidelne...ten mame obr...v koupelne se vejde jdine do vany, ale zas to bychom museli byt ohnuti. uplne mimi asi v te jidelne

car diky....vsak pockej, az buds mit bubinek...:slight_smile: fakt roste strasne rychle...nojo, taky sedmej mesic uz:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, my to tu máme do patra, jinak bych koupala taky v kuchyni, ale přenášet všechno na koupání dolů je asi taky blbost... no uviídme, třeba to vymyslíme jinak :slight_smile: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe...no ja prave uvazuju nad stojanem..ale zas kdyztak mzu vanicku strcit do vany nebo sprchace a ohnout se..no jeste uvidim...

svoji..mi povidej,fakt brisko roste a ted uz je krasne videt i rano...i manzilek to rika ze uz je pekne videt :grinning:
2. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ty stojany jsou teda pěkně drahý... šmejdi... :angry: :angry: :angry:
2. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
2. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,no ja ho chtela urcite,ale kdyz jsem videla cenu,tak nevim nevim..jelikoz mi ete napadla-jak dloho budu mimi koupat ve vanicce??a co kdyz se mi tam vetsi bude mlit??-aby byl stojan fakt stabilni
2. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a mit veci na koupani dole rovnou???

ja tem stojanum teda moc neverim...co se tyka stability....to kdyz uz teda, tak celej ten pult....to me pripada stabilnejsi
2. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a nebo das dve zidle a vanicku na to
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to nejde SVOJI, máme tu pracovnu, firmu, navíc ten obývák s kuchyní není moc velkej, nevím, kde bych to tady všechno narvala, takže prostě naší část bydlící chci udržet nahoře - navíc nahoře je koupelna, dole jen záchod... to si tam radši dovalím nějakej starej stůl...
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL ty si hlava :slight_smile:))) no ty vade, takovej mega problém a mě to fakt nenapadlo :slight_smile:))) se picnu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne...ty zidle....:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek