• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hehe :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ženy, mě to dneska fakt zapaluje, to bych si dala kačku :slight_smile:)) :grinning: :wink:
2. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a konečně mě přestala pálit žáha... :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jdu si na chvíli lehnout, bo mě berou záda... :dizzy_face: tak se mějte a brou noc!!!!!!

hezkej víkend .) :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky pujdu...
Se mejte!
2. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska ma nase miminko telocvicny den...cely den cvici, tanci a hybe se....ufff
2. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky :grinning:
2. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný víkend...já pomalu balím a snad na nic nezapomenu...kdyby Vás něco napadlo, co si mám vzít do letadla, tak budu ráda...já neletěla a manžovi to nesmím moc připomínat, že letíme..:slight_smile:))

tak už jsem prodala své svatební šaty...tak snad dále dobře poslouží..:slight_smile:))

holky přemýšlím o adopci na dálku...děti z Afriky, aby mohli chodit do školy, docela mě to zaujalo..:slight_smile:))
3. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak preju kraaaasnou dovcu a poradne si to uzijte se vsim vsudy:slight_smile: :wink:
3. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCICI kraaaasny brisanko:slight_smile:
3. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: přeju krásný víkendík :sunglasses:

Nuki užijte si dovču pořádně, já vám tááááááááááák závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky tak dneska jsme vstoupily s Terez do posledního měsíce, tak vsem vyfotila břuchoňa a připravenou komodu :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji díííík, však už se sotva valím a tuhle jsem málem brečela že už se do ničeho nevejdu :grinning: ale už si žádný věci kupovat nebudu, to už nemá cenu :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, ty ses prdlous. Mas krasny brisko a nikde nic jinyho...bud rada, nekdo vypada jako almara, ty jsi kocka!
3. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím Svoji, to mě neva jak je velký břicho, ale mám jen troje kaťata a k tomu jsou dvoje světlý, takže je mám hned jako čuňa a to je pak dilema co na sebe víš :grinning:
Svoji nevíš náhodou jak mám sundat prstýnek? já to včera zkoušla vodou, mýdlem a nic :unamused: a do porodky prý nesmějí být prstýnky ani náramky....to teda nevím jak snubák sundám...
3. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to jsem nevedela....zkus jeste neco mastneho - olej, maslo nebo tak....a taky ten prst co nejvic ochladit, aby se scvrknul:slight_smile:
3. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci krásné bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se ti to pomalinku ale jistě blíží a budeš mít Terezku u sebe :wink: Dneska mi kámoška psala že nastoupila na MD :wink: a další kámoška v útery :dizzy_face: Nouž se těším jak pojedu do porodnice se podívat na malé bobánky :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiank dočítat to tady nebudu je toho mooooooooooooc :unamused:

Já dneska chystám věci a jídlo a pití... na zítřejší křtiny. Už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
3. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki krááááááááááásnou dovolenou a pěkně se snažte :wink:
3. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji díky za tip :wink: vyzkouším....a když mi sundat nepůjde, tak doufám, že mi ho nebudou chtít přešmiknout, to se teda budu bránit...

Ahooooj Peti, děkuju :dizzy_face: jj už se to blíží, jsem zvědavá, jestli se ségrou vydržíme do příští soboty, ona má za týden oslavu 30tiny, tak musíme ještě vydržet :wink: ale sekám latinu, hodně odpočívám, ono už stejnak nejde nic těžkýho dělat, protože buď jsem hned unavená nebo ztvrdne břicho, takže skoro pořád jen odpočívám :slight_smile: ...tak dvakrát za den si jdu lehnout a prospat se, prostě bych pořád spala....
Teda a jak se přiblížilo ty křtiny viď? :dizzy_face: to mi pak musíš poreferovat jaký to bylo :wink:
3. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL ceka vas uzasny zazitek-ty krtiny, ze? tak uz se tesim na fotecky....
MONCI to snad neeee
3. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda my křtiny taky plánujeme ale termín eště nemáme.
Nuki hezkou dovču taky bych hned jela :dizzy_face:
monci ty už to máš zapááár :wink:
3. říj 2009 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky:slight_smile:
Tak jsme dopo vybírali sedačku na chatu pro taťku k narozkám, měli teda krásný věci..jejej:slight_smile:
Dneska je tu nádhernej podzimní den, jedeme na obídek k našim na chajdu:slight_smile:

Včera holky to byl zážitekk, miláček začal mluvit k bříšku a malej ho asi normálně poznal po hlase a ten vyváděl, skákal, obracel se, no strašný divadýlko, to bylo tak nádherný...normálně poznal tatínka:slight_smile:))já byla dojatá:slight_smile:)))

Přeju všem krásnej víkendík a já budu studovat kočárky a autosedačky:slight_smile:)))papapapapa
3. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jeee, se me chce bulit jen si to predstavim:slight_smile:

Nam prisel balicek s lehatkem a deckou a tema hrosikama vsema, manzel to rano vyzvedl na poste, kdyz jsem spala a dal ten velkej tezkej balik nahoru na skrin kam nedosahnu a nemuzu to sundat a ted spi po nocni a ja uz to chci rozbaliiiiiiiit...jsem jak dite nateseny:slight_smile: Ja se picnu....
3. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se teď vzbudila :slight_smile: jsem normoš usnula :dizzy_face:

jdu dodělat oběd, co tu mám připravený, uvařit brambůrky a k tomu restovanou rybku a mrkvový salát :wink:

tak zatím pá a hezký víkendík :sunglasses:
3. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: krásně si užijte křtiny a my zase dovču..:slight_smile:)) to budou krásné fotečky, už se na ně pak od Vás těším..:slight_smile:

Cat: to musel být opravdu nepopsatelný zážitek, jen si to užívejte holky...:slight_smile:))

Monci: moooc Ti to břišánko sluší...jako všem..:slight_smile:))
3. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame vybalenej balicek...tak kraaaasny vecicky!!! Kolotoc uz se toci a hraje v postylce:slight_smile:
3. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno princezny :slight_smile:
Koukám, že to tu moc nežije....nojooo víkend :sunglasses:

Svoji vyfoť kolotoč a všechny věcičky co ti přišly, ať se pokocháme :dizzy_face:

Dneska se chystám dělat koláčky s mákem z taveného sýra, tak jsem na to zvědavá, jak budou chutnat :wink: nový receptík...

Peti pořádně si užijte křtiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotečku mě a mých drahých sester :grinning: je to fotečka z mojí a manžovi rozlučky se svobodou :wink: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:
Tak dneska má denísek tělocvičný den Svoji:slight_smile:)od 6ti kope, skáče a blbne, nedá se uklidnit, už nevím:slight_smile:)ale co, ať se unaví sám:slight_smile:))hiihihihihi

Dneska zazimujeme zahrádku a já dělám kuřátko a slepičí polívčičku, pak se budu věnovat kočárkům...hezkou neděli všem!!
Monči krásný fotečky:slight_smile:))

Nuki krásnou dovču přejem!!!ať se zadaří!!tfuj tfuj tfuj!!!
4. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Monci tak tobě už se to přibližuje mílovými kroky :dizzy_face: :dizzy_face:
Hehenko nám se Vendulka ve vaničce dost mele..mám jí na stole a hned vedle jí pak osuším a namažu..včera si chudinka lokla vody, tak řvala...já už jí tu hlavu neudržím, jak se mele..
4. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry den
Tak jsem pridala ty nase novinky, kolotoc poslouchame porad, chtela jsem spat s hrochama, manzel me to zakazal, prej ze jsou Barunky :grinning:
...vrhnu se na albicka a trochu si s nima asi zase pohraju....a nebo se pujdu valet....jeste nevim:slight_smile:

MONCI tak o tomto receptu jsem jeste neslysela :confused: Ja vcera byla u nasich, mamka pekla a ja sezrala 8 kousku buchty....no comment :zipper_mouth:

CAT slysela jsem, ze miminka po narozeni se chovaji podobne jako v brisku...pokud jo, budem mit v noci az na par epizod klid, ale ve dne se teda nezastavime:slight_smile:
4. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek