Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
5. říj 2009

taky se letím najíst

hehena
autor
5. říj 2009

holky pardon nestíhám 🙂

SVOJI nene nahoře není igelit... po omaku uvnitř cítíš ten prodyšnej polyuretan, takovou trošku gumovou vrstvu, ale musíš to vyloženě zkoumat... takže ouplně svrchní vrstva je látka. proto se mi to asi taky líbí i to, že se to celý rodělat a vyprat po částech a tak dále... navíc už tam dáš jen tu separačku... no pro mě ideální....

a i kdybych koupila dva balíky a dala za to 10 tisíc, tak mi to příde dobrý - ovšem pokud to vydrží i na další díťátko... 😉 musím přečíst ty názory maminek jak píšete... a pak se nějak rozhodnu 🙂
a pak to půjdu znovu omakat do prodejny, mají to i v jejich kamenným obchůdku..

prosteja
5. říj 2009

a přeju dobrou chuť všem 😉

svoja
5. říj 2009

HEHE v tom pripadku bych do nich asi i sla...jestli je muzes osahat a neni tam ten igelitovej povrch, kterej nevim proc delaj, to snad nemuze byt prijemny nikomu(muj nazor)...usetri ti to praci...ja se ti zkusim zeptat kamosky, co pliny prodava a dela do nich...

svoja
5. říj 2009

prostej 😀 😀 😀 😀 SVOJI tak někomu to třeba vyhovuje ta jedna velikost.... 😀 😀 😀 😀 uaaaaaaa

a nezerte furt nebo budu taky...

VER vsak proc ne...

svoja
5. říj 2009

jako myslim proc nepohledat dal.... 😉

moncicak3
5. říj 2009

tak jsem zas tu 🙂 byla jsem se projít k zubařce, že se ještě objednám na preventivní prohlídku a ona má dneska dovču 😠 tak se zítra projdu znovu, ať zbytečně neprovolávám, když ji mám z domu 10 minut 🙂

jsem se nějako unavila jdu si chvilku lehnout 😎 manža se jel nahlásit na pracák a zítra jde na pohovor, tak jsem na to zvědavá, pohovor povede nějakej korejec 😀

angetha
5. říj 2009

Tak holky...Pop in...asi je fajn, že to jde celé rozdělat, vyprat pokakanou plínku na 60, část s PUL na 40 ( aby se nezničil), líp to pak taky schne že jo..
napíšu sem, co jsem četla tady na diskuzi - chodí tam majitelka Brana k detem a psala: Pop in nebrat...Vlastní zkušenost nemám..
Co se týče jednovelikostních, tak je mám taky, ale spíš je využiju později, protože je to opravdu větší balík

svoja
5. říj 2009

MONCICINO jen se prochazej...rika ta prava, ktera nevystrci nos z bytu pokud tam nehori 😀 😀

moncicak3
5. říj 2009

Svoji 😀 😀 😀 přijeď a budem se procházet spolu 😉 😀

svoja
5. říj 2009

no je fakt, ze to mam kousek🙂 a drahu zadaco...ale jsem strasne lina....tak prijed ty...

svoja
5. říj 2009

...kdyztak porodis tady, kdyby to na tebe prislo, porodku mame dobrou🙂

hehena
autor
5. říj 2009

ANGE no a Pop-in nebrat proč? mě chybí ten argument no... to, že někdo napíše tohle mi pak příde bez argumentů čistě jako zaujatost...

angetha
5. říj 2009

Prostějko tady máš tu Pastelku 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Hehenko dám ti odkaz na tu stránku, kde to píše..

hehena
autor
5. říj 2009

ANGE jj děkujuuu!!! 🙂 😵

moncicak3
5. říj 2009

Svoji 😀 😀 😀 tož to mě se už nechce kodrcat vlakem....já pak přijedu až s kočárkem 😀

moncicak3
5. říj 2009

holky já tady slintám nad ocelovýma náramkama, vybírám pro manžu nějakej k vánocům a to je teda dilema 😵

svoja
5. říj 2009

CICI tak jo 😉

orchidei
5. říj 2009

ahoj sluníčka tak jsem se k vám zase po hoooooooodně dlouhé době dostala! měli jsme teď v práci takový blázinec že jsem jim to tu chtěla hodit na hlavu a jít domu na nemocenskou, ale vdržela jsem tak snad bude chvíli klid! Posledních 14 dní jsem si s manžou tahali denodeně práci domů! Fakt šílený a nikdo Vám to neproplatí! 😠
Tak jak pak se všichni máte? Co je tady za novinky-už zná někdo další pohlaví svého andílka? Dočetla jsem se že Zuzi čeká dvojčátka-to je úžasný, normálně jsem měla slzy v očích! A Kryštůvek už je prý na světě- kdepak ho najdu, abych se taky pokochala?
je tu nějaká nová těhulka a nebo další maminka?
Jinak jsem prohlížela ty vaše narozený šmudlíky a jsou všechny tak krásný-maminky-peti, savi,blahu,ange(snad jsem na žádnou nezapoměla) máte být na co hrdé! 🙂

hehena
autor
5. říj 2009

mno píše tam něco jen ta Lusinta a ta se zmiňuje o tom, že jednovelikostní jsou fajn...
ale nemá ozkoušený, píše jen z dojmu.....

"pop-in vyzkoušené nemám,ale na pohled- nic moc design. vzadu ej suchý zip,který je tam úplně nepotřebný a podle mě škrábe miminko! Se savostí nevím..za tu cenu bych si je asi nevzala..nebo ne víc než 1 na zkoušku...
je fajn,že jsou jednovelikostní..."

mě se design zdá v pohodě 🙂) na tom jsem neviděla nic špatnýho, ale na ten sucháč mrknu, až to půjdu omakat...

hehena
autor
5. říj 2009

teda omakaný to mám... až se půjdu rozhodovat do obchodu :ú)))

moncicak3
5. říj 2009

jdu se chvilku prospat, zatímky paaaaa, ještě se tu ukážu 🙂

hehena
autor
5. říj 2009

ORCHI a jak se máte jinak?

už něco pořizujete? co vaše kontroly?


já teda nakoupila pár hadříků v sobotu, v sekáči, ale nějak extra levný se mi to teda nezdálo :((

hehena
autor
5. říj 2009

MONCI pá 🙂 😵

angetha
5. říj 2009

Jo jo Hehenko, každému opravdu vyhovuje něco jiného a kdoví, jak velká miminka budete mít 😉

hehena
autor
5. říj 2009

no asi pořídím jednu, dvě na ozkoušení, to mi asi zvědavost nedá... 😀

angetha
5. říj 2009

Ahoj Orchi, teda 17. týden 😵
Hehenko to jsem zvědavá, jaké budou 🙂

svoja
5. říj 2009

ORCHI caaaau matko🙂

Jak rikam, HEHE, me by odrazovala ta velikost jedine....

orchidei
5. říj 2009

Ahoj hehe, dneska jsem byla po 4 týdnech, ale bohužel bez ultrazvuku protože tam nebyla Dr. tak mi jen vzali krev na druhý skreenig a prohmátla břicho a šla jsem! Ultrazvuk až za 14 dní 😔 ! Jinak první skreenig dopadl dobře!

To víš nakupuju! Prostě neodolávám! dneska jsem koupila pár ponoštiček a jinak jsem teď na aukru u jedný paní nakoupila asi 20 ks za 900,- tak už jsem natěšená až to dojde! Teď honim nějakou chlupaťoučkou deku a vymýšlím co do postýlky!
Kočárek jsme snad taky definitivně vybrali tak teď mi ho shání v německu bratranec, tak snd ho někde objeví za slušnou cenu!
Jinak teď se šmudla začal pravidelně boulit večer v posteli takže i když ho ještě necítim, tak alespoň večer když si lehnu k telce tak vím že tam zrovna řádí!
Máš někde nafocené úlovky pro špunta? A co pohlaví? ještě nevíte?