Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
7. říj 2009

jéééé koukala jsem na novou fotečku Efi jak nosí Davídka na koupání, to je úúúúúúúúúúúúúžasný, jak si tam sedí 😵 😵 😵

eeefffaaa
7. říj 2009

ahoj holky!!

jdu jen pozdravit...ted byly posledni dve noci opet krusny...malej treba 3 hodiny v kuse nespi...nevim vubec proc...tak jsem se ho snazila dneska utahat a taky aby spal co nejmin tak uvidime...taky uz treba kojim jedno kojeni z obou prsou tak doufam,ze mi nedochazi mliko 😖 no zatim mu to staci,tak uvidime,treba to roztaha

jinak nejaky novinky??nemam sanci docist...ted jdu aspon na chvili sednout k bedne a dat si cajik a trochu si odpocinout 🙂

koukam ze monci jeste nerodis...prave sem obcas jukam jestli uz treba a ty jsi porad 2 v1 tak je jeste moooore casu

tak se holky mejte ja snad brzy dorazim na delsi dobu...zdravime!!!

carculka
7. říj 2009

moni,fakt to skodi tolik??jsem z toho jelen-kazdy rika neco jinyho-nekdo ze je to tvar jak v deloze a je to v poho nekdo ze to skodi...chjo ☹
tak to si moc nepribrala,id

ahoj eff

moncicak3
7. říj 2009

Efi ahooooj 🙂 třebas to ještě roztahá 😉 jsem zvědavá jak to bude u nás...mě teda teče mlezivo už od 7.měsíce, ale to prý nic neznamená....tak uvidíme no....zatím jsem 2v1, tak jsem zvědavá kdy to přijde 😉 první termín už příští neděli, necháme se překvapit 😵 pěkně si Efi odpočiň a brzo doraž 🙂

Carcul já ti nevím, asi na tom pravdy něco bude, ale fakt nevím....stálo by za to zeptat se nějakého pediatra, schválně jaký by na používání lehátek měl názor, já se pak ty svý pediatričky zeptám až přijede na první prohlídku, tak jsem zvědavá co mi řekne ona no 😉
jinak jsem zatímky přibrala 14kg, což si myslím, že moc není, zítra jdu na poslední poradnu ke svýmu dr, tak uvidíme jestli váha už bude stagnovat nebo ještě povyskočí 🙂

carculka
7. říj 2009

monci,to mas super zes moc nepribrala 😉 ...jeee pekne se ti to blizi 😀 ted uz vlastne nevis dne 😀

moncicak3
7. říj 2009

Car nevím dne ani hodiny 😀 přemýšlím, že už si asi dám pod prostěradlo ten igelit co se dává do postýlky, kdyby náhodou v noci praskla voda 😉 slyšela jsem, že ta voda může i zničit matraci a asi by se to i blbě vysoušelo, tak radši pro sichr si ji asi zítra dám, podle toho co mi řekne dr 🙂
však si myslím, že taky moc nepřibereš 😉 v jídle jsem se teda vůbec nehlídala, jedla jsem na co jsem měla chuť, třeba se sprdla na posezení dvě balení tofifee 😉 prostě sladkýho jsem sbouchala za celý těhu několik kilo 😀 snad víc než za posledních 5 let 😀

carculka
7. říj 2009

monci ja taky jim kopce sladkyho-dnes-cokoladu,kolacek,ctyri koblizky,jahodovyho shaka z mcdonaldu a pak naky jogurty atd..ted se chystam na kompot a chlebik s takovou palivou pomazankou 😀

moncicak3
7. říj 2009

noooo Car tak to je dobrá kombinace 😀 sladký a chlebík s pálivou pomazánkou 😀 😀 😀

carculka
7. říj 2009

monci..tak jA SI DAM MEZITIM CHVILI PAUZU 😀

hehena
autor
7. říj 2009

🙂))))) se picnu... já mám dneska strašnou žravou... achouvej... :((( už je mi i celkem těžko :((( 😔

moncicak3
7. říj 2009

mno já jsem domyla a utřela nádobko, tak si jdu taky něco sladký sdlábnout...udělám si granko a k tomu loupák, na noc nemůžu moc jíst, protože by mi bylo zle 😀

já se pro dnešek loučím Car, tak dobrou, hezky se vyspi a ať ti není zle s tý kombinace 😉 😀

hehena
autor
7. říj 2009

EFI Davídek je nádhernej... to vaše nespaní mě mrzí... kéž by všechny mimča spinkali víc, aby si mámy trochu mohly dáchnout zrovna v období, kdy to nejvíc potřebujou :(((

carculka
7. říj 2009

HEHE,taky zrava 😀 😀 😀

hehena
autor
7. říj 2009

jj já ani nevím co všechno už jsem zpucla... k snídani teda jogurt a čaj, k obědu polívku a maso se špenátem a se třema brambrdovýma knedlema... k večeři hrušku, rohlík a trochu půlku fazolí v tomatě a pak jsem si dala pořádnej kus buchty s tvarohem a mlíkem v těsným závěsu na to kolečko salámu a rajče 🙂))) a pak trochu hroznovýho vína... a du se fakt asi vyzvracet... to je hnus velebnosti... 🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tohle jsem naštěstí vyzkoušela podruhý, musím se ovládat, ani né tak kvůli váze jako kvůli tomu trávení... ble...

carculka
7. říj 2009

hehe,no ja to u sebe dneska radsi taky nekomentuju,jen kdyz se kouknu na ten vypis sladkyho..za chvili budu mit metrak 😀

hehena
autor
7. říj 2009

CARCUL ale tělo si prostě žádá a pokud ti po tom není těžko jako mě, tak je to v pohodě a jen si dopřávej. já myslím, že i kdyby ses futrovala jako o život, tak moc nepřibereš 🙂 buď klidná 🙂) 😵 😉 😉 😉

tož jsem si dala fenyklovej čaj a ulevilo se mi, pak jsem tu začala poklízet a luxovat a teď je mi zas nějako těžko. ... 🙂)) fuj tajfl to jsem si dneska fakt dala na frak... 😀

hehena
autor
7. říj 2009

no nic, jdu ještě naládovat pračku... ten domek má takovou pěknou výhodu, že prát si můžete kdy prostě chcete a nemusíte mít výčitky, že někoho zprudíte vzbudíte a tak vůbec... 🙂 tak holky a miminka, všem brou noc moc!!! 😵

moncicak3
8. říj 2009

Dobré ráno ženy 🙂

no Hehe, ty máš ale elánu po půlnoci luxovat 😀 😀 😀

prosteja
8. říj 2009

dobré ránko, taky zdravíme z 20. týdne 😀 😵 než se nám tu zase rozjede tóčo ohledně rozpočtu a já už nebudu mít čas 🙄

prosteja
8. říj 2009

teda HEHE ty takhle pozdě v noci ještě uklízíš jo? 😲 ufff, tak to by mě hráblo, bych nacpala tu pračku a padla za vlast 😀 ale je výhoda, že můžeš takhle prát a nikoho nerušíš 😉

EFI chválím Davídka, to je hotovej model 😵 😵 😵

a MONCI mrkala jsem, co jsi tu psala o těch lehátkách a sedačkách a tak.. já to četla o těch vajíčkách, že tam mimi nemá být dlouho a je fakt, že ty lehátka jsou podobnýho vzezření... 😉 ale tak pár chvilek denně, to snad prckům neublíží... já ještě nevím, jestli budu pořizovat, ale asi ano, páč nebudu mít toho našeho špuntíka v obýváku do čeho dát 😀

moncicak3
8. říj 2009

ahoooj Prostejko 🙂 takový práce hned po ránu viď, bys měla mít klid a být tu s náma 😉
já do toho lehátka budu prcka dávat taky jen na chvilku, navíc v obýváku máme tu ohrádku, takže to máme vyřešený 😉 🙂

prosteja
8. říj 2009

MONCI do obýváku bych potřebovala taky nějakou ohrádku, ale je to všechno hrooozně drahý, tak po někom by se mi šikla 😅 😀 ....

a kdo chce, tak může mrknout na břucha 😀 http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/

a už budu muset jít fakt makat 🙄

prosteja
8. říj 2009

a já si dneska jedu pro další plínečky... 😀 teď jsem mrkala na net, že už je mám na poště 😀

angetha
8. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Prostějko prcek už se rýsuje 🙂 🙂
Monci takže ty už to opravud čekáš každým dnem 😵 já jsem taky čekala jestli praskne voda a vůbec nic.. 😉

moncicak3
8. říj 2009

Prostejko už se pupíno pěkně rýsuje 😉 🙂

ahoooj Anget 🙂 jj každým dnem, ale s Terezkou jsem se domluvila, že přijde na svět 1.11. 😀 😀 😀 tak uvidíme, ale dneska se jí teda asi v bříšku už nelíbí, protože jak se tam kroutí a asi točí tou hlavičkou, tak to je taková řezavá bolest 😒 nic moc, jsem zvědavá co mi dneska řekne dr....
a jakpak Vendulka? je to princeznička 😵 😵 😵

angetha
8. říj 2009

A jak psala Efi, že jí Davídek nespí, tak u nás je to to samý, dopoledne celkem fajn, ale odpoledne už nechce spát, ale hrát taky ne 😖 no a v noci byla do půl jedný vzůru..dostala napapat, šli jsme koupat, pak se vykakala, takže znovu očistit, dostala najíst z obou prsů, ale v postýlce prostě néé, tak jí manžel vzal k nám, pořád plivala dudlíka, takže znovu napapat, dostala i 20 ml Beby a furt nic.tak jsem jí dala do postýlky, přikryla peřinkou po bradu a podržela tu peřinku přes ručičky a nožičky, aby se nehýbala a fakt to zabralo..zakňourala až v půl šesté, ale papala v půl osmé..

prosteja
8. říj 2009

ANGE ahoooj..... odpolko snad vložím fotečky těch plenek 😉 a můžu ti říct aspoň jak vypadají na omak 😀.... a s přebalením, no leda, že bych to zkusila na želvě 😀

no v práci jsem se opět zadrhla na kolegyni, která se pro změnu zadrhla v MHD 😀

angetha
8. říj 2009

Prostějko hlavně se nestresovat..co to máš za plínečky?
Monci princeznička..viz popis výše 😀

prosteja
8. říj 2009

tedy holky s tím spaním je to problém skoro u každýho, jak vidím.... jediná BLAHU si pochvaluje toho svýho spáče 😀 ... ale tak snad se to zlepší, snad je to jen nějaký blbý období ☹

MONCI no jo, oproti minulýmu týdnu cenťák v pase, to je ideální ne? 😀 a váhu teda nevím, páč nemám doma váhu.... 😀 ...... a to datum je krásný MONCI, ale je to skoro ještě měsíc 😅 já myslím, že Terezka vyleze dřív, k doktorovi držím palec, pak napiš, jak jsi dopadla 😉

prosteja
8. říj 2009

ANGE jako kvůli práci se nestresovat??? to néééé, já to bez ní stejně neudělám, tak čekám 😀 a aspoň mám chvíli čas na vás 😀 .... ty plínky jsou TOTS BOTS FLUFFLE.... říkala jsi myslím, že si ji budeš taky objednávat 😉