Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
8. říj 2009

Dobre rano kocky a miminka🙂
Tak se chystam s kamoskou na vylet...do prace☹ Kvuli neschop a tak...
Co tady noveho?

moncicak3
8. říj 2009

Prostejko přesně tak, hlavně se nestresuj...

Anget, jéje já myslela, že spinká jak andílek, ale ono se to srovná 😉 včera nám na tom předporodním kurzu říkala pediatrička, že máme ze začátku dávat mimčo do klasický zavinovačky, ne je tam moc utahovat, ale že to mimča mají rádi, že jim to připomíná prostředí v bříšku....tak jsem si od mamky přivezla klasickou zavinovačku a jsem zvědavá, jestli v tom bude chtít být zabalená.....

romik84
8. říj 2009

Ahojte holčiny, Monči tobě už se to pěkně blíží, já mám taky pocit, že už je beruška za dveřmi, Anget a Efi, držím palce, vydržte, je to prostě úděl matek, hehenko ty jsi co se týče jídla fakt sebevrah, před týdnem jsem si teda dala loupanou čočku a hrůza, myslim, že ji na dlouho vynechám. jinak doporučuju při pocitu plnosti a nadýmání espumisan, zabere za pár minut, nevstřebává se, takže miminku ublížit nemůže

moncicak3
8. říj 2009

Prostejko no jo ale druhý termín mám 2.11. 😉 tak uvidíme kdy se náš camprlík vyloupne ze skořápky 😀 dám vědět co mi dr dneska řekne 🙂

ahoooj Svoji 🙂

angetha
8. říj 2009

Prostějko, tak jsem zvědavá na tvoje dojmy 🙂
Svoji ahojky
Monci, ona byla v rychlozavince, ale jak už se mele, tak je to naprd..asi opravdu vytáhnu tu klasickou..
Romiku ahoj, tobě už těch týdnů taky moc nezbývá 😉

moncicak3
8. říj 2009

ahojík Romi 🙂 tak pocitům plnosti a nadýmání jsem se v těhu teda vyhnula, takže to ani neznám, možná krapet ty pocity plnosti, ale jinak pohoda....chvilku mě i pálila žáha, ale pak dobrý 🙂 Romi však tobě se to taky blíží mílovými kroky 😉

prosteja
8. říj 2009

SVOJI ahoj 🙂 ROMI ahoj 🙂

MONCI práce mě nemůže vystresovat 😀 ..... a s tím termínem, no jsem zvědavá, co ti doktor řekne dneska 😉 ..... a zavinky mám klasické taky 2 ještě po sobě, babička už je nechává kulmovat, aby bylo mimi načančaný 😀 😀 😀 já jsem tohle zase četla v té knížce "Něžná náruč rodičů", že miminkům se nejvíc líbí v klasických teplých zavinovačkách, tak si říkám, že když se ten náš cvrk narodí do zimy, tak to snad bodne 😀 tak jsem MONCI zvědavá, protože u nikoho jiného (myslím jen u PETULKY) jsem tu klasickou zavinku neviděla 😉

ANGE já jsem taky zvědavá, hodně si ji lidi chválí, tak uvidím 😉 pak ti určo písnu

svoja
8. říj 2009

Ja jsem si zase vcera dala k obedu smazaka...jim ho cele tehu, protoze na nej mam neuveritelnou chut. Bohuzel, nejak se jim to nevyvedlo a bylo to siiilene mastne ...takze jsem snedla par soust a myslim, ze mam od smazaku na chvili pokoj....fuj, jeste ted to cejtim, jak byl hnusnej. ALe aspon konecne zacnu jist treba normalni jidla🙂

JInak jsem tedy cetla ty vase kombinace. Ja teda taky jim hlavne sladke, ac jsem na ne driv nebyla...ted to jsou samy kolacky, buchticky, koblizky, bonbonky, lizatka, tycinky...

A moje nejprasactejsi kombinace? Uzena makrela s jesenkou(zahustene sladke mleko v tube)...a nebo chleba se sardinkama taky s jesenkou🙂 🤐 🤐

moncicak3
8. říj 2009

Anget jj, zkus tu klasickou.....ta dr říkala, že na spaní alespoň první dva týdny dávat mimčo do klasický, tak to vyzkouším a když se jí to nebude líbit, budu zkoušet něco jinýho no 🙂

holky jdu se ještě chvíli natáhnout, než půjdu k dr, tak se tu ještě ukážu 🙂 zatímky

prosteja
8. říj 2009

k těm pocitům, já musím říct, že mi přijde, že mám snad málo hlad nebo co 😀 jako myslela jsem si, že budu jíst víc a jím tak nějak normálně..... 😅 snad jen častěji a menší porce...... no tak prcek by si snad řekl, kdyby měl hlad 😀 ..... a nadýmání nebo tak mě taky netrápí (to možná ještě přijde 😀 ).... co mě teď trápí je ta žáha, ale Rennie zabírá spolehlivě 😀

prosteja
8. říj 2009

ANGE tak to zkus tu klasickou zavinku 😉 za to nic nedáš 😉

romik84
8. říj 2009

já objednala jednu rachlozavinovačku a taky mám připravené ty klasické po mně

prosteja
8. říj 2009

a holky až budete mít s těma zavinkama nějakou zkušenost (myslím s těma klasickýma) tak dejte vědět.... já mám u babičky nachystané takové ty parádní a takové ty obyč bez kanýrů co se používali na doma, jsme dali do skříně..... tak kdyby v tom byli ti vaši mrňouskové spokojení, tak bych dala do čistírny ještě 2 obyč 😀

prosteja
8. říj 2009

ROMI vítej do klubu 😀 chci si koupit jednu tu rychlozavinku a snad mi nějaké dá ještě manžova sestřenka po dětech, tak to nebudu řešit, ale ty klasické chci používat taky, prý je to pro mimi lepší, tak jsem právě zvědavá na zkušenosti holek 😉 a jak se cítíš ROMI? 😉 nějaký bříško nám ukážeš? 😀

romik84
8. říj 2009

já od jistý doby pořád krkám, vim, jsem prasátko, ale holt to jde všemi směry a nepřijde mi, že bych jedla něco nenormálního, snažim se jíst všechno, kromě luštěnin.......... ale rozhodně nezkouším kombinace jako svoja, to bych asi zase začala zvracet

romik84
8. říj 2009

jsem líná se vyfotit, musím říct miláčkovi, aby mě vyfotil

prosteja
8. říj 2009

ROMI víš co říká můj tchán? lepší když to jde ven, než když to zůstává uvnitř 😅 ..... takže pokud nejsi zrovna někde ve společnosti, tak si s maličkou krkejte o sto šest 😀 ..... a nechceš zkusit Espumisan nebo něco takového? ten pomáhá mě při nadýmání, i když na to teď netrpím

prosteja
8. říj 2009

ROMI 😀 mě taky fotí manža, to by to dopadlo, kdybych se fotila sama 😀

romik84
8. říj 2009

však jsem to tu radila pro hehenku, sama si ho beru každý den

prosteja
8. říj 2009

aha ROMI, jsem tu zrovna asi nebyla.... a pomáhá??? 😉

romik84
8. říj 2009

jinak bříško pořád roste, akorát váha se mi teď nějak zasekla a ručička se nechce hnout

romik84
8. říj 2009

jj, je to vždycky úleva

prosteja
8. říj 2009

ANGE jsi tu ještě? mám na tebe malý dotaz....... nedávno jsem narazila na plenky KIKO (klasický čtvercový) ale s vysokou gramáží 😅 je to k něčemu dobrý???? 😅 se ptám jak tatar, já vím 😀

prosteja
8. říj 2009

ROMI tak to je dobře, že to pomáhá 😉
a s tou váhou si nic nedělej, hlavně, že malá prospívá tak jak má 😉

no holky, kolegyňka je už prý kousek od práce, tak se na ni letím nachystat 😀 ale budu na vás jukat, tak pište 😉

romik84
8. říj 2009

nebude ta gramáž souviset s hustotou tkaniva? jako že jsou asi kvalitnější, teda to typuju

prosteja
8. říj 2009

ROMI to mě taky napadlo... je to to jediný, co mě napadlo 😀 ... protože je to na nich speciálně napsaný a jsou teda podstatně dražší než normální pleny 😉

tak já letím 🙄

angetha
8. říj 2009

Prostějko, jo jo víc nasajou - mám kikko lux eco, kikko lux mám pod hlavičku 😉
Moje dvě kombinace v těhu - jitrnice a větrník, potom čočka a kefír 😀

svoja
8. říj 2009

ANG taky dobry 🤐 😨 😅 😀

cat79
8. říj 2009

Dobré ranko🙂
Teda holky mě se z těch vašich kombinací dělá blbě.-))hhihihihihihiihi
My teda na ničem neulítáváme...naštěstí🙂
Dneska jsme se vzbudili v 6, tak jsme dali jogurt a vytuhli do 9🙂)))paráda.-)jsem jak připitomělá🙂malej zase cvičí spartakiádu🙂až to lochtá🙂)

Dneska máme v 16h 1. těhu kurz, tak se snad dozvíme co a jak🙂)))
Zítra mi dojde 2. povlečení včetně mantinelů a př. týden snad i pokojíček.
V pondělí nebo ve středu pojedeme do Plzně mrknout na ten gesslein, a nevím jestli má cenu ho kupovat tady nebo jet pro něj do německa, kde vyjde mnohem levněji..ale zase jak se zárukou a tak...to snad zjistím🙂))tady na koníkovi je o něm debata, tak jsem tam napsala dotaz🙂))

Jdu omrknout fotečky a bříška.-)))

baeszinka
8. říj 2009

Ahojky holky 🙂
Hlásím,že žijem,jen už není čas chodit na internet..Jsou nějaký novinky?Jinak já taky balím Kryštůfka do klasický zavinovačky..mám 4 a sotva to stíhám prát,,tady ublinknuí,tady velký kakání...i když teď už je to lepší,ale ze začátku jsem musela prát každý den 🙂