Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. čer 2009

PROSTEJí a já myslím, že s 5+1 nebo 5+2... bo podle OVU jsem dneska 5+0 já .) 😵

zuzka.o
29. čer 2009

Ahoj Hehe 😵

Prostejko, jak "asi těhotná".... ty "jsi těhotná". 😀 😀 😀
Já se vždycky strašně pozoruju a podle příznaků jsem těhule každej měsíc 😅 😅 😅

hehena
autor
29. čer 2009

a jinak holky... bude tu teď nějakou dobu bydlet martinův děda... s tou babičkou to dopadlo tak, že jí dneska převáželi do Phy a musí jí operovat mozek.... bo jí tam něco tlačí na nervy a ona necítí nohu, proto zřejmě zkolabovala....

takže se netěším... s jeho dědou je to fakt strašně náročný..... 😖

prosteja
29. čer 2009

jj hehenko to dýchání je docela problém 😲 jsem zvědavá jak to budu zvládat v srpnu to je můj nejhorší měsíc a nechci ublížit prckovi 😖 ...... to počasí je děsný no......

hehe já zácpu včera porazila 😀 dala jsem si meruňky 😀

hehena
autor
29. čer 2009

EFI my se máme bře 🙂)) jen ten děda mě straší dopředu... s ním se často nedá vydržet ani hodina, natož několik dní..... to se fakt picnu........

taky zdravím všechny miminka!!! 🙂)))

angetha
29. čer 2009

Hehenko tak buď hlavně v klidu až tam u vás bude

eeefffaaa
29. čer 2009

hehe tak to je neprijemny ☹ tak se hlavne moc nerozciluj..ono je to se vsema seniorama narocny...jsou horsi jak maly deti,ale malym detem muzes dat na zadek u starych lidi to nejde 😅

hehena
autor
29. čer 2009

já se zase naleju tou Lactulosou... je to docela rychlý a pořádně účinný... měruňky nemám a z představy, že je požívám je mi šoufl 🙂)) a nevím proč...... fuj... 😀

zuzka.o
29. čer 2009

Hehe, ono to je se staršíma lidma těžký vždycky, ale když bude děda ve stresu, co bude s babičkou, bude to ještě horší. Ale vy to zvládnete 😉

prosteja
29. čer 2009

hehe já jsem v tom ztracená fakt 😀 jak to počítáš? já podle mršky a to vím, že je blbost 😅 tak když ti řeknu, že ovu byla asi 6.6. tak kolik jsem vlastně tt 😉 😅

hehe s babičkou doufám, že to bude brzo ok... a dědu musíte nějak vydržet no 😖

zuzi no, ještě to není potvrzený 😀 jen ty dálnice mi to potvrzují 😀

eeefffaaa
29. čer 2009

ja jen pri predstave ze by u nas mela byt na par dni moje babka,tak je mi zle..je hrozna..takze hehe fakt v klidu a at si deda kdyzatk rika co chce,nevsimej si toho a mysli na prcka v brisku,to ti bude urcite hned lip 😉

zuzka.o
29. čer 2009

Prostejko, ty máš alergii, viď? Já taky, nejhorší je květen a červen, pak už si tělo tak nějak zvykne a jde to. Můžeš brát nějaký léky?

eeefffaaa
29. čer 2009

holky myslite ze neznamena nic spatnyho to kdyz ma prcek casto skytavku???Davidek skyta tak i 4krat za den,ne vzdycky ale skyta docela casto..myslite ze to nevadi??

hehena
autor
29. čer 2009

no tenhle senior je obzvlášť drsnej... to byste ho museli znát... každopádně vychoval dvě lehce psychicky labilní děti - manžova matka je víc labilní... a to už svědčí o lecčems...... co třeba dělal manžovýmu tátovi, když se s máti rozvedl... no mazec... schovával před ním dítě, lhal, byl agresivní... je to sice historie, ale ten člověk má hrozně divnou osobnost a navíc je to děsnej filozof, takže hodiny mluví pro mě o hovnech a ty musíš furt poslouchat a u toho usínáš jako blázen.........

takže zvlášť teď, když spím pomalu i ve stoje, tu budu mít pana filozofa co vyžaduje pozornost...
no snad to přežijem...

prosteja
29. čer 2009

zuzi jj, mám alergii a zatím jen sezónní astma 😖 ....... pro mě je nejhorší začátek, než začnu brát léky, to je tak duben u mě..... no léky to stabilizují a nejhorší je u mě asi srpen za poslední roky 😖 ..... léky brát můžu, mám nějaký prášky a do toho na to astma inhalátory, ty jsou prej úplně bezpečný, páč působí lokálně nebo co 😉

eeefffaaa
29. čer 2009

hehe kdyztak prasky na spani to jisti 😀 😀 no hehe preju ti pevny nervy...protoze to co pises asi nebude jen tak jednoduchy...musis se obrnit nic jinyho ti asi nezbyde

prosteja
29. čer 2009

hehe tak to držím palec, ať to ve zdraví přežijete 😖

efi já myslím, že to je ok 😉

hehena
autor
29. čer 2009

PROSTEJí počítám to dle OVU... já jsem si to zadala do babystrology... odečetla jsem od mojí MS pět dní, aby mi vycházela idelání ovulace (tj. 14 den cyklu) a zadala jsem poslední datum MS 26.5. no a vypočetlo mi to, že jsem dneska 5+0, tak ty asi bude 5+2 bo jsi měla OVULACI dřív... ten 12 nebo 13 den?

prosteja
29. čer 2009

no hehe, podle ms jsem 5+0 dnes 😉 a ovu byla asi 13 DC 😉

hehena
autor
29. čer 2009

jj holky.. kdybych nebyla těhule, tak chodím do kuchyně chlastat 🙂))))) 😀 😀 😀 ale takhle nevím teda... jen doufám, že se mu bude drahý trochu víc věnovat... on na něj často nemá nervy a nechá to totiž na mě.... 🙂)) zabít no... 😀 rozčilovat se určitě nebudu to né.... jen je ten člověk takovej únavnější no... 🙂))

a taky nevím ouplně kam ho uložíme... asi budem spát na matračce v obýváku...šmarjá musím uklidit... .je tu binec... su trubka... tak páááááááááá

zuzka.o
29. čer 2009

Jejda, Hehe, tak to je mazec!!!!! Uf, už aby to bylo za váma! Tak přeju pevný nervíky!

Prostejko, tak hlavně, že můžeš léky!

Eeffii, to musí být zvláštní pocit, když Davídek škytá 🙂

prosteja
29. čer 2009

hehe 😀 😀 😀 já když to vezmu lajcky ty naše tt..... tak dle ideálního stavu ovu 14 DC bych byla dnes právě 5+0, ale jestliže byla ovu o den dřív, tak bych byla 5+1...... jenže teď je otázka, jestli ovu byla 13 Dc nebo 14 DC 😀 😀 😀 takže si myslím hehe, že jsme možná ouplně nastejno 😀

jj zuzi, mě alergoložka řekla, že léky bych měla, protože podle nějakých studií, ženy co přestanou užívat léky, mají častěji potraty 😖

angetha
29. čer 2009

Efi malá taky hodně často škytá, asi jsou ty dětičky mlsný 🙂
Co jsem našla o otocích:
Některé ženy trpí otoky nohou a prstů. Může za to hromadění vody v organismu. Má svůj smysl – udržuje stabilní tlak krve. Pokud se ukládá příliš mnoho vody, mohou být obtíže značné. Pomůže klid, podkládání nohou a také dlouhodobější pobyt ve vodě a plavání. Vyplavování vody z organismu podporují i některé druhy ovoce a zeleniny – například jahody, salátové okurky, brambory na loupačku, chřest a ananas.

Má se taky hodně ležet, podkládat nohy.. 😎

A brnění obličeje může znamenat, že mi hrozí preeklampsie..tlak mám kolem 140 a bílkoviny v moči zatím nemám..no uvidíme co mi pan dr. řekne

eeefffaaa
29. čer 2009

zuzi jj je to zajimavy,ale zneklidnuje me ze je to tak casto...driv to bylo tak jednou za dva dny a ted je to skoro denne a kolikrat..tak snad to nicemu nevadi

eeefffaaa
29. čer 2009

holky jdu obedvat a pak dohnat spanek za noc 🙂 zatim ahoj doucata

prosteja
29. čer 2009

hehe a teď jsem se mrkala a když to nebudu brát podle toho kolikátý den cyklu ovu byla, ale podle datumu, tak podle ff jsme od sebe dva dny 😉 já měla ovulku 6.6. a ty 8.6. takže my budeme fakt tak nějak nastejno, plus minus jeden den 😉

prosteja
29. čer 2009

efi páááááá 😵

angetha
29. čer 2009

Ahoj Efi..
Holky u nás je tak krásně 🙂 a příišly mi poslední dvě plínky 😵

hehena
autor
29. čer 2009

PROSTEJ když ti zadám do babystrology.com datum tvojí poslední MS 24.5. (aby vycházela dle FF ideální OVU) tak jsi 5+2! .)
lunární měsíce (jak se počítá těhu) jsou 28 dní... .) 😉

hehena
autor
29. čer 2009

a TP máš 27. 2. 2010 🙂

EFI páááá 🙂 😵