• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
šmarjá musím zas ke kadeřnici.... buéééé :confounded:
29. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe aha :wink: no to jsem zvědavá co mi řekne doktor... i když teď na první návštěvě nic asi..... to bude počítat podle poslední ms :wink: ale postupně se to upraví :wink: .... tzn. že v ten čtvrtek už bych byla 5tt+5 a to už je slušný :grinning:

hehe japato? :frowning2:
29. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a ty máš TP? :wink:
29. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mám to nějaký delší a hůř se to upravuje.... když jsem to měla kratší, tak to byla pohoda fakt... ale teď to má tak o centák víc, než by mělo mít a kroutí se mi to na všechny světový, což mě teda neba.....

no s tím výpočtem, myslím, že to tak je... já su z toho taky jelen :slight_smile:))

a mě ten babystrology.com spočetl TP na 1.3. 2010 :slight_smile:)) no ty dva dny no... uvidíme, jak se to pak bude lišit ve skutečnosti .) :wink:
29. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko jj, uvidíme, co na to doktoři a utz :grinning: ti nám těma našima výpočtama ještě zahýbají :grinning:

jo jen zkrátit hehe, tak to jo.... já myslela, že se ti s tím třeba něco stalo :confounded: ..... no já četla, že třeba v prvním trimestru by si žena neměla barvit vlasy :confounded: tak to mám asi s kadeřnicí útrum :grinning:
29. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko klidně se obarvi :wink:
29. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange fakt? já právě žila s klidným svědomím, že můžu a minulý týden jsem někde četla, že by se tomu žena měla v prvním trimestru vyvarovat :confounded:
29. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky dneska mi je teda pěkně šoufl..... :confounded: tak si myslím, že moje blicí premiéra je za dveřma :grinning:
29. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už jsem si vlasy obarvila PROSTEJí.......
29. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vlasy taky barvila..
Zuzi, no kdo tohle vymyslel :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to není moc k smíchu :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá jak to tady před kolegyní utajím, když budu chodit blindit :grinning: :sweat_smile:
autor
Klííííd PROSTEJí... tak jí vohodíš a ona se pro jistotu přestane ptát :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face:
zelená snad nejsem, nebo to na mě není vidět, páč mám mejkap...... ale jestli tu začnu lítat, tak to bude každému jasné :grinning:
29. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý vade ZUZI :slight_smile:)))))) co to je??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: huš jsem to dokoukla... :grinning:
hehe ona se naštěstí neptá :grinning: :grinning: :grinning: ale je to stará paní, té jsou takový příznaky podezřelý :grinning:
já to můžu zkouknout až doma :pensive: tady akorát bez zvuku a to je jaksi naprd :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no tomu se asi nevyhneš... se nedá nic dělat... tak bude šeptanda no...
No jestli je to pravda, tak já bych ho osobně zabila!!!!! Takovýho souseda jen za trest!
autor
no bez zvuku je to rozhodně naprd :slight_smile:)) :grinning: :wink: :wink: :wink: ale skoukni, to je fakt borec .)))) :grinning:
hehe no chci aspoň to do té první kontroly, aby to fakt nikdo nevěděl :wink: jako až pak každý vidí, že ti roste bříško, to ať si každej šeptá co chce..... :wink:

hehe zkouknu to určo doma :wink:
29. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, teď jsem to byla rozdýchávat pro jistotu na záchodě :sweat_smile: :grinning: ...... ale zatím nic, tvarohové šátečky se drží uvnitř, ale je fakt, že už jen snad silou vůle :grinning: ........ lepší by snad bylo, kdybych zvracela... :confounded:
29. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aholky holky,japak se mate?? :grinning:
29. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko :grinning: Ono se vždycky uleví, když se člověk vyzvrací,.... ale u těhu zvracení to tak asi platit nebude. Tam ti je blbě pořád.....
29. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Carculko,.. spíš jak se máš ty, těhulko :wink:
29. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko mne je od rana taky soufl jak prase,ale kdyz myslim ze to pujde ven tak nic...fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a zacpa trva furt...a co uz to naka kolegyne prohoukla??

zuzi....ahoj...no jsem naka nastydla a ete k tomu ten soufl...a co ty zuzi,snazite se poctive??
29. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Carculko a mimi..
Ze zkušenosti vím, že zvracením se uleví.. :wink:
29. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vám už je šoufl??? no to je hukot... mě nic!

CARCUL ahoooooj :slight_smile: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mě je zase šoufl, jak ležím na boku a mám stlačený žaludek :grinning:
29. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek