• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
tak to je dobře PETUL :wink: a jak se máte s Vítečkem? už máte po křtinách že?
13. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej jj máme, bylo to krásné jen kameru jsme nechali doma. ale někdo to tam myslím fotil tak snad mi dodají foto
13. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, že jste si to užili :wink: a fotečky nějaké budou, neboooj... a jak se jinak máte? :wink:
13. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi psala Sacvi že taky budou mít křtiny myslím 25.10.
13. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej máme se dobře právě dokojuju :slight_smile: Vítek je vážně moc hodný a doufám že i zůstane
Ale sere mě moje segra chce vyplatit milion.Dneska se to bude řešit :angry:
13. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se máš ty s mimískem?
13. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL milion???? :astonished: za co? doufám, že to nějak vyřešíte ke spokojenosti všech :wink:

vy máte všechny tak hodňoučký miminka..... já doufám, že to moje bude taky hodňoučký, abych se u toho zvládla třeba učit trochu a tak :wink: ale jak se znám, tak při mé smůle budu mít pěknýho křiklouna :grinning:

PETUL my se máme fajn.... mimísek o sobě dává pěkně vědět, jeho ťukance jsou čím dál častější a čím dál zřetelnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tě tu mám PETUL, ty jsi myslím jedna z těch co mají doma knížku "Něžná náruč rodičů"... že jo? praktikujete z toho něco? :sweat_smile:
13. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ celkem dost mi ta knížka dala i teď si v né ještě někdy u kojení čtu :wink:

Nojá tay dofám, že se nějak domluvíme, celou dobu mi tvrdila, že nebude nic chtít, věděla jsem, že jí něco budu muset dát ale s tímto jsem nepočítala, ale na to jí navedl ten její přítelíček.... NENAŽRANEC

To je dobře že mimísek dává o sobě vědět. To těhu je super!!!!!!!!!!!!!!
13. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL a to je jako za baráček nebo za co s tou ségrušou???? fakt doufám, že se nějak domluvíte..... přítel do toho nemá co mluvit :rolling_eyes:

tak já už knížkou listuju, přijdou mi ty rady hodně dobré a chtěla bych se tím řídit, aspoň něčím, tak doufám, že mi to vydrží..... takže můžeš říct, že něco ti to dalo a snažíš se třeba malého brát do náruče tak jak to tam popisují? :sweat_smile: já si to totiž nedokážu moc představit..... :grinning:

jinak souhlas, teď si těhu užívám, nic mě nebolí, zatím ani žádné velké těhu neduhy, jsem asi v tom nejhezčím období, tak si to snažím užívat :grinning: a prťousek už s náma začíná komunikovat, tak to bude zase lepší :wink:
13. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!Ahooj petulko a Vítečku:slight_smile:))jsem vás tu dlouho nechytla:slight_smile:)

Díky za názory na ty vitamíny, já teda jím i ovoce i zeleninu a tak ty vitamíny teda doberu jak jsem brala, nám to právě říkali na tom těhu kurzu..tak to se člověk lekne, že jo:slight_smile:)

Jinak včera jsem ještě večer nečekaně šla do hospůdky na oslavu Marcela-svátelk a tam jsme byli do půlnoci, takže můj lenošivý den se změnil až k večeru:slight_smile:)hhihihihi, ale malej pak vyváděl, jančil a ne a ne usnout...takže asi radši pařit už chodit nebudem:slight_smile:)))

Dneska mám těhu cvíčo a ruštinu, obídek s kámoškou a zítra už jupí pro kocík...strašně se těším:slight_smile:
Svoji koukala jsem na mutsi, ale nic moc:slight_smile:ještě se mi líbil baby confort high treck ten bílý, ale to by bylo asi hned jak prasátko:slight_smile:)
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej jjj ohledně baráčku
Jinak mě ty jejich polohy příjdou že jsou dobré jak pro mimi tak i pro maminku :wink:

Zatím se loučím jdu se podívat co buidu vařit , M za chvíli přijede z rehabilitace , tak budeme všichni spolu, je to super mám ho dom od poloviny srpna :grinning:
13. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj CAT :wink: no člověk se krapet vyděsí, když na něho někdo něco takového vybalí :grinning: a rodit čtyřkilovýho broučka tu asi nechce nikdo dobrovolně :grinning: ... myslím, že když si občas zobneš nějakej vitamin tak to bude ok..... myslím, že kdyby ti něco extra chybělo tak ti doktor poradí, co brát :wink:

PETUL tak budu na tebe moc myslet, aby jste to fakt vyřešili, to jsou nepříjemnosti pak v rodině ještě :pensive: s tou knížkou, díky za radu, prostuduju pořádně :grinning: a užívejte si s manžou, máš super, že je doma a jste vlastně pořád spolu :wink:
13. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem včera dopoledne byla v posteli, nebo spíš v ložnici, když jsem tam i přebalovala a krmila, ale večer už jsem se nudila, tak jsem šla vyzkoušet pláštěnku na kočárek..takže jsem venku chodila v dešti, zabte mě ženský :sunglasses: :grinning:
Carcul, tak mimi se neukázalo jo? To asi bude holčička :wink:
13. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:jenom nepovídej to jsi říkala i mě:slight_smile:))))že se stydí a koukni an něj:slight_smile: :wink:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj ANGE :dizzy_face: teda tobě není dobře a chodíš v dešti po venku :grinning:
Dobre rano zeny:slight_smile:
svoja:no ahooj paničko:slight_smile:
13. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJA ahooj :wink:
13. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem byla vzhuru uz o pul paty, kdyz vstaval manzel, tak jsem si cetla a pak me v devet probudil nabytkar :rolling_eyes:
13. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se netrefila Verli :sunglasses: :grinning:
Vendulka řádí, nechce být sama, chce si povídat tak papa :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:hehe:slight_smile:))

svoja:no aspoň budeš mít delší den :grinning:
13. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!!

Holky, musím asi malou registrovat u nějakého mudra před porodem????? Jako už teď třeba?
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď přewmejšlim nad tim lehátkem a napadá mě že to se dá nahradit autosedačkou ne??na to se daj dát taky hračky a je v tom v bezpečí ne??
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE papa :wink:

SVOJA to naštve :rolling_eyes:

AMAL ahoooj :dizzy_face: jj, pediatra musíš mít vybraného před porodem :wink:
13. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL u nas to je tak, ze jeste pred porodem musis mit dite zaregistrovany u detsky

VERLED v te autosedacce je vic stocene do klubicka, rika se, ze by v te poloze nemelo byt dele nez 5 hodin (nekdo rika 2!!!), v lehatku neni tolik stocene a da se polohovat i do lehu, takze tam muze podle meho nazoru byt dyl a nevadi to pateri
13. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER teoreticky asi jo :wink:
13. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
amall:ty jsi legračně "natvrdlá" stejně jako já v těchhle věcech :grinning: :grinning: ...jsem ráda že nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER jo, vic casu na valeni, internet, tv a zrani...bomba:slight_smile: kdo spi nezlobi a nezere, to neznas:slight_smile: :grinning:
Dobre rano zeny,vcera jsem uz nemela silu dojit,vecer mi potrapil crohn,tak jsem byla rada,ze jsem rada,bhoze jak ja se tesim do prahy do centra,aby mi s tim neco udelali,venku je peknej hnus :unamused:

PRO CAT DO VARSKE PORODKY:mit sebou hlavne pleny happy 0 ,jinak te serve detska mudra Zejdova,opravdu bez nich si tam neskrtnes,jinak obleceni pro tebe a malyho,ale kdyz budes mit miminko u sestricek,treba tesne po porodu,tak ti ho daji i do eraru,jinak je dobry mit sebou odsavacku,oni ti ji i vysterilizuji a dudlik bych nechala doma,ja udelala chybu,ze jsem to nevedela a dala jsem ho malymu uz tam,ono je to pro deti odlisny zpusob sani a dudlani,tak pro kojeni je lepsi nechat ho doma :wink:

ange koukam,ze uz na terbe leze materstvi,vid,ja mam nekdy pocit,ze nedelam celej den nic nez zvatlani :grinning: :grinning: a blbnuti a mazleni - to je zase prijemny :grinning:

protejko u nas hnus a zimaaaaaaa

a vitaminy,me mudra doporucila je brat,takze jsem brala babyplan a a pak calibrum mammi

a s briskama holky vydrzte,jeaste budete rady vzpominat na 29 tt,pak to bude horsi a zapnout si boty bude nejvetsi prca,vubec vam nezavidim tu zimu a snerovani
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek