• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ahoooj BLAHU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jj, tady je taky pěkná zima.... ten tvůj crohn je teda ale potvora a kdy jedeš do Prahy??? :wink:
13. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky amalky,jo jo pediatr uz pred porodem,nevim jak je to u vas v praze,ale u nas ho manza hlasil uz tesne poporodu sestrickam :wink:
13. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:a tak já bych ho v tom lehátku asi ani tak dlouho nenechala, jen na dobu nezbytně nutnou.........třeba fakt když budu potřebovat se vysprchovat, umýt nádobí a tak......no kdyžtak koupim nějaký jetý, ale fakt už jsem tak vycucaná:-////navíc potřebuju do toho bytu koberce:-/...a vlastně všecko.-)))))))...no však ne??to je onooo:slight_smile:))
13. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že ten pediatr je stejný všude.... dítě musí být nahlášeno před porodem a pak jak se narodí, tak se jen doktorce zavolá, že už je na světě.... ona se snad na něj přijede podívat ne? nebo už to tak nefunguje? :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver: no, já si říkám, jak to dělaly ženský dřív, když neměly net a tolik informací................ ale, asi to měly jednodušší, prostě nic neřešily a ono to nějak dopadlo :grinning:

Takže registrovat...........hm............ to musím asi někoho najít, ale jak jako???? Asi zavolám na lékařskou komoru, páč jinak nevím, jsem přestěhovaná a neznám to tu :astonished: :astonished: :astonished:

Budu taky muset asi pomalu vyprat ty věci pro malou, ale to má snad ještě čas, že bych to nějak příští týden začla dávat do kupy :wink:

Holky, do porodnice se berou nějaké věci pro miminko???????? Nebo je pak přinese až manžel, až bude malá venku? Nebo jako jdu s dvěma taškama???? V tom teda nemám jasno :confounded: Oni ho prej oblíknou do ústavních hadrů, ne?
13. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Prostějko, s dr. to takhle funguje, takže AMAL nejvyšší čas někoho pro Amálku sehnat :wink:
Něžnou náruč rodičů mám taky a třeba malou vyndavám z autosedačky podle toho a je to strašný rozdíl... :wink:
13. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL s těma věcma do porodnice se zeptej přímo v porodce, každá to má jinak :wink: někdo navlíkne do erárních hadrů, někdo ne :confounded:

s tím pediatrem, najdi nejbližší polikliniku a tam se registruj.... :wink:
13. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE takže taky doporučuješ? teď myslím tu Něžnou náruč rodičů? já si ji právě koupila a pak jsem si říkala, budu to vůbec dodržovat? :sweat_smile: ale jak vidno, tak to jde, když se chce :wink: díky za názor... a doktorka se teda přijede na miminko podívat přímo domů jo? :wink:
13. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMALL:VYBER SI A ZKUS TO, ASI PODLE TOHO JAK JE DALEKO A POVĚST:slight_smile:...mrkni na net......sakra holka ty za měsíc śkorem můžeš rodit.-)...a jinka nějaký věcičky na mimi si asi vezmi.-)
13. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko jedu pristi ctvrtek huraaaaa,sedela jsem na wc,mela zimnici a potila se a taky drzela lavor na bliti no to byla zase paradicka :unamused:

amal u nas ti pry v porodce nedaji nic,takze jsem mela sebou odsavacku,kosmetiku,ale nakonec jsem pouzivala jejich,plenovou osusku,hadrove pleny,papirove,odsavacku,veci pro mimi,je fakt,ja to mela jine rodila jsem cisarem,malej byl u sestricek,dotala jsem ho k sobe az 3den a 5.den sla dom,takze se prevazne starali sestricky ,jinak vetsinu veci ti snad poskytnou v porodce kdyz zapomenes :wink:
13. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak už aby byl příští čtvrtek co? to ti teda nezávidím, takový zážitky :pensive:
13. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny prvosenky:slight_smile:
Holky letím na cvíčo:slight_smile:
Jo a akorát jsem deníska přihlásila na plavání:slight_smile:)od 6 měsíců:slight_smile:
Tady se musí hooodně předem, jinak je to plné na rok dopředu, tak máme místo...jupííí:slight_smile:))))

Hezký den, jdu do té zimy...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
13. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER vsak jo...nasla jsem nejaky za 740 lehatko, kdybys chtela odkaz....

AMAL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az budes o nekom vedet, o nejakym dr, tak koukni na www.znamylekar.cz tam byva hodnoceni....
13. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL k té porodce, ty jsi registrovaná v Motole? tak mrkni sem:
http://www.fnmotol.cz/pouceni-pro-nastavajici-maminky.html?pracoviste=22
13. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko vetsina dnu je dobrych,ale kdyz je zle,je zle :unamused: uz mi zmenil leky,ale asi to moc nepomaha ,tak jsem zvedava na vysledky krve,musim je vyzvednout u mudry,ale tesim se i na ty nakupy,hodne usetrime i vanece jsem se letos rozhodla resit driv kvuli financim az prejdu na rodicak bude to ficak
13. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:na bazáči maji i za 500, ale mě se nechtělo dávat ani to:-/....no uvidim, přinejhoršim zezeačátku bude v sedačce a pak z porodnýho to dokoupim.-)
13. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak uvidíš, co doktor na to :wink: a nákupy si užijte....
13. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER jasne!
13. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holký!!!!!!!!!!!!!!!! to je děsný tohle jako nikde vám nic poraděj :angry:

Volala jsem na pediatrickou společnost, tam mi řekli, že mi mám najít ve zlatejch stránkách nějakýho mudra poblíž..... jak kdybych nějaký zlatý stránky nebo či co měla že jo :grinning: :grinning: :grinning:

no nic, našla jsem na netu mudru, zavolala a prej nás neregistruje, ale až se mimi narodí, mám zavolat :astonished: :astonished: :astonished: Tak já nevím teda..................

Anget: kdy se přijede na mimi podívat??? A i když bydlím blízko ní???

Blahu: aha aha, takže si mám zabalit nějaké věci rovnou a přivezu si je tam. Pane jo, to mi budete muset přesně říct, co si mám zabalit teda :astonished: :astonished:

svoji: díky díky, mrknu :wink:
13. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:jojo:slight_smile:)).......nějak se to zmákne:slight_smile:
13. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL určo mrkni na ty stránky tvé porodky, nemusíš mít pro mimi z oblečení nic, poskytnou ti i kosmetiku, je tam vyloženě napsaný, že oblečení pro mimi ti přivezou v den odchodu z porodky :wink: a myslím, že ti to řeknou i až tam půjdeš sepsat porodopis :wink:

s tou doktorkou nevím teda.... :sweat_smile: co jsem zatím holky slyšela, tak jsou děti registrovaný ještě před narozením.... :confused:
13. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal přijdeš domů z porodky, zavoláš dr. a tu první kontrolu udělá u tebe..pak už se chodí na kontroly normálně k ní do ordinace
13. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU teď mrkám na fotky malýho.... v té sedačce je úplně k sežrání :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sislate nebo budete sislat na deti?
13. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalko porodka,pro sebe jsem mela :kojopodprdy,kalhoty,vlozky,vlozky do kojopodprd,kosmetiku,masticku na bradavky,hyg.potreby,jeden rucnik na telo a jeden vylozene na spodek (ocistky jsou infekcni),neco na zabaveni jako ctivo a tak,ale stejne jsem necetla a pro malyho jsem mela,obleceni ,hadrove a papirove pleny,zinjky,jeho kosmetiku,veci na koupani,plenovou osisku,odsavacku,dudlik(ale to byla chyba),lih na pupicek a tamponky na ten lih

tak snad jsem si vzpomela na vsechno dulezite,hele vzdycky mas lepsi byt pripravena,nez aby to schazelo :grinning:
13. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu to vam toho ta porodka teda moc neposkytla....
13. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo a jeste bych teda s sebou vzala doklady, tehu prukazku, rodny list, oddaci list....
13. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ani nesislam,ale spis ten zvatlavej ton v hlase mam a porad se culime na sebe,ale nejsme s manzou zastanci sisli mysli :grinning:

ami je fakt,ze me nenapadlo jak pise prostejka,treba vam vse poskytnou,nam rekli vemte si vsechno :wink: lisi se to porodnici

vid prostejko byl to fesak vcra na nakupech na tom prebalovaku jsem ho nechytla,jak se smeje
13. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já to beru tak, že případně jde vždycky zbytek přivést..... když porodím přes den, tak manža pro to může zajet domů hned a když porodím třeba v noci, tak druhý den na návštěvě to můžu mít u sebe.... :wink: ale BLAHU vám toho fakt moc nedali..... :confounded:

SVOJA no já nevím, já šišlat teda určitě nechci :zipper_mouth:
13. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no hotovej model :grinning:
13. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek