• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no svoji oni to totiz urtcity lidi u nas v porodkach kradou,taK TO NECHTEJI POSKYTOVAT,holt jsem to musela mit sebou no a jasne ami doklady sebou,ja se zamerila na osoni veci
13. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu Ondrášek je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

I my už paseme krásně koníky musím vyfotit a vložit vám to sem :wink:
13. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky petulko dekujem,no honem jsem vloz toho vaseho vlasacka :grinning: at muzu zase zavidet,nam se ted meni vlasky,takze mu vypadavaji a vzadu nema zhola nic,alesponm,ze nahore ma uz vlasky novy :grinning:
13. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tím šišláním mám perličku
Moje babička řekla Klárce "ty moje šikulko " a její vnučka ( dětská Dr) milé babičce řekla ať nešišlá :grinning: Tak jsme jí řekla, že babi za to nemůže, že v tom slovéě je "š" :grinning:
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu dneska večer vyfotím :wink:
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu my za chvilku budem dělat culiky :grinning:
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
safra peti zavidim kojeni a vlasky :grinning: my vcera sli nakoupit a ja nechala v DM 1145kc za tri Beby a vlhceny ubrousky a jedny tablety do mycky,to je parada,co,tak snad vydrzime do vyplaty,mame jednu bebe cca na tyden :grinning: a za chvilku zaciname uýz prikrmama,pani to uteklo :grinning:
13. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL na fotečky se těším :wink: takže budete culíkatí jo? :grinning: :grinning: a s tím šišláním to je dobrej zážitek :sweat_smile: nemoc z povolání co? :grinning:

BLAHU tý jo, to je síla.... domů nic moc neneseš a necháš tam majlant :confounded: :astonished:
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko a to jsem mela jeste skoro 350kc slevy,jinak bych tam nechala o to vic :confounded: silenost,jeste ze mi ta petulka tekrat poradila DM karty,moc na to usetrime :grinning: ddddddeeeeeekkkkkkkkkkkuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ale to je fakt šílený...... takže bys tam vlastně nechala tak 1500,- :astonished: no dobrý..... :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu já jsem fakt ráda že kojím a baví mě to, vždycky h opři tom hladkám a pusinkuju, ale zase na druhou stranu mi příjde, že se tím kojením na mě začíná fixovat, no co bude maminčák :grinning: . Blahu je to drsné s penízkami , fakt je všechno tak drahé :frowning2: Strašně rychle to letí i Vítek má za 8 dní 3 měsíce

Prostej no za chvilku asi jo, protože mu budou padat vlásky do očí :grinning:
13. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky díky!!!!

tak k mudře jsem volala a prej mám teda zavolat po porodu. Stačí to???

Blahu, díky za seznam, asi si zabalím nějak tašku a radši ať se tam toho víc, že jo......... A když bych to nepotřebovala, tak se to zase odveze.

Prostej: díky, jdu to přečíst :wink:
13. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu to jsme ráda, že jsme ti trošku pomohla, já těch slev ani tolik nevyužiju, teda zatím ....
13. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechala,beba je holt draha,ale tak zase ma malej kvalitni mliko,vzdyt je to to jediny co basti a kdyz mu ji davali v porodce,nechtela jsem to menit,mliko mu mozna zmeni me az po pul roce,to konci jednickova beba,jeste se poradim s mudrou
13. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL :grinning: :grinning: :grinning: bude stříhanda :grinning: ... a s tím kojením buď ráda, že můžeš tahle krásně kojit a neboooj, té fixace ho zbavíš.... pokud ho nebudeš kojit ještě ve 3 letech, tak to bude ok :wink:
13. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co nechápu, jak jsme ležela ve Zlíně ten 1 den na gynekologii tam měli porodní vložky a na šestinedělce neměli, trochu divné :confounded:
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL tak když to stačí mudře, tak snad to stačí :wink: a nemáš zač :wink:

BLAHU jasně, když už nemůžeš kojit, tak mu chceš koupit kvalitní mlíčo, to je pochopitelný...... jen si říkám, že je to prostě strašně drahý... ale co dneska není že? :confounded:
13. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu já to taky říkám, co by jsme pro naše mazlínky neudělali ....

Prostej stříhat nebudu, jsem toho názoru , že až po roce :wink:
13. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal jestli myslíš k dětskému Dr, tak já jsme taky volalal až po porodu :wink:
13. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha PETUL... a máš pro to nějaký důvod? :wink: a s těma poporodníma vložkama je to teda divný :confounded:
13. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko trochuuuu???????!!!!!!!!!strasne moc,vis jak rychle sbiram body na vyhody,vcera jsem zrovna kupovala tablety do mycky s 50%slevou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ami neni zac,bohuzel u nas napsali vemte vse,brala jsem vse,ikdyz jsem neco nevyuzila a musim rict,ze na ocistky nam davali vlozky jejich sterilni a ty byli uplne nejlepsi :grinning: z buneciny

prostejko ja nekojim a taky si rikam aby z nej nebyl mamanek,ale pak padne pul pata prijde manza a je z nej razem tatanek :grinning:
13. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tady u nás se to tak říká, tak já se budu toho držet :slight_smile:
holky, co je tohle? Dupačky, košilku, 1 přízový kabátek, 1 kabátek teplejší (nebo kombinézku) ???? dupky chápu, ale ten zbytek??? netuším, jak vypadá ani košilka, ani přízový kabátek, kombinéza snad jo :grinning:

a jako jaký lehátko tady řešíte??? takový ty fischer price sedačky, co třeba i vibrujou? doufám, že to zatím nepotřebujeme, další krám do baráku nechci :confounded:
blahu tak to jsme fakt moc ráda :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami ja mam lehatko teda nevybracni,normalne houpaci,stalo teda 780kc,ale vyplatilo se to,malej v nem je ,pripoutam ho tam a vim ze muzu odbehnout z pokoje,je v tom spokojenej

a obleceni si vem jaky chces pro malou,kalhoty,body,mikinku,bundu,nebo kombinezku,uplne co chces :grinning: tim se nerid co pisou,kosilku nemame ani jednu,to jsou ty s volankem a vazanim vzadu :wink:
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU :grinning: :grinning: ale tak to je super... že to má tak krásně rozdělený :grinning: :wink:

PETUL jasně, jen mě zajímalo jako proč konkrétně...... :wink:

AMAL to je podle mě z dob kdy se nosili klasický košilky... já bych nabalila dupajdy a bodynko nějaký....... no a samozřejmě něco na to, buď kombinézku nebo nějaký svetýrek, samozřejmě čepičku a tak... taky uvidíš, kdy budeš rodit a jak bude..... ale manžel toho může vzít určo víc, když ti to poveze přímo v den, kdy budete odcházet :wink:
13. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím lehátkem taky váhám :wink: nejprve jsem si říkala, že počkám, až bude mrněti nějakej pátek..... pak vidím, jak je v tom spousta dětí spokojená..... tak nevím :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostejko ja byla ted v tesco a koupila jsem tam malymu na zimu kombinezu za 273kc,zlevneno z 390 o 30% :grinning: jsem nadsena,ze tam maji porad slevy,jeste ten fusak a zima muze prijit :grinning:
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU takže v Tescu vládnou pořád slevy jo? :grinning:
13. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prostejko porad,sla jsem tam cilene pro tu kombinezku,moc se mi libila,samozrejme modra,jak jinak :grinning:
13. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek