Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
13. říj 2009

tak holky ja poletim,po obede pojedeme za babickou,manza jde za bratrankem,budou tam asi resit pocitace,tak nas pak jen vyzvedne,tak prece nebudu ja i mamka sama doma,udelame hezky den

prosteja
13. říj 2009

BLAHU tak se mějte krásně a užijte si zbytek dne 😵

amallie
13. říj 2009

holky, tak že by to lehátko??? já nevím nevím, zas další věc, už máme tolik krámů a co pak s tím??? Já ho asi nechám na to, až nám ho někdo třeba daruje??? Naši si vzali na starost chůvičku, tak že bych řekla tchánům? Jako potřebujeme ho hned??? Nebo třeba až bude malé 14 dnů?

A potřebujeme hračky??? asi taky ne hned, co?

prosteja
13. říj 2009

tak AMAL někomu řekni, že když by chtěli něco kupovat, tak že vám chybí to lehátko 😉 já nad ním taky váhám, jenže nám jako takhle nikdo nic kupovat nebude, nám se spíš sejdou finanční dary, protože nikdo nechce kupovat něco co bychom pak nevyužili 😉 ještě zkouším přes manžu, jeho kolega odprodává věci po dvojčatech, tak jestli by se tam nějaké nenašlo 😀

verled
13. říj 2009

amall.to je paráda s teobu si rozumim.-DDD...já jsem se rozhodla, že uvidim, prostě zkusim tu autosedačku jak to bude fungovat a když to nepujde tak koupim nějaký jetý lehátko obyčejný🙂

amallie
13. říj 2009

prostej: no............ právě že nám nechce kupovat NIKDO NIC, resp. ještě se nikdo nezeptal 😲 Jen jako PŘEDPOKLÁDÁM, že třeba pak něco budou chtít koupit 😲 😲 😲 nejdřív mi to přišlo divný a líto a pak jsem to přestala řešit, no........... Našim jsem si o tu chůvičku přímo řekla, resp. jsem řekla, jestli by nám něco chtěli koupit, tak že nepotřebujeme oblečení a že potřebujeme tohle. Tak máma, že koupějí chůvičky.

prosteja
13. říj 2009

AMAL neboooj, určo přijdou s něčím kamarádky 😉 od nás z rodiny všichni řekli, že přispějí finanční darem raději... myslím, že koupí nějakou blbůstku, třeba dupky nebo dudlíka a k tomu prostě dostaneme obálku 😉 .... pochybuju, že někdo se bude angažovat v tom nám kupovat lehátko 😉 jednak možná ani neví, že to dneska existuje a jednak nechtějí prostě vyhazovat peníze za něco, co už třeba budeme mít doma nebo co se nám pak nebude hodit 😉

amallie
13. říj 2009

prostej: kamarádky přinesou nejspíš nějaké hračky tipuju 😉
jako kdo z rodiny vám řekl, že vám dají peníze??? já totiž vlastně ani nikoho kromě našich nemám............. jako jasně, babičky dvě a tety nějaké a bráchu, ale pochybuju, že ti nám budou něco kupovat, bráchovi je 23 a je ještě truhlík takovej a babička jedna moje podle mě nic nekoupí a manžova možná, zbytek nám umřelo 😲 a teta a strejda tak možná dudlíka jestli vůbec 😲

prosteja
13. říj 2009

AMAL tak moji rodiče (teda mamka s přítelem) a manžovi rodiče, pak manžova babička a moji prarodiče (ze strany maminky, od otce už prarodiče taky nemám)..... no a tety počítám že spíš koupí nějakou tu hračku nebo dudlana.... 😉 beru tu nejbližší rodinu, ta řekla, že dá raději penízky, ať si koupíme něco hezkého 😉 což já teda vítám...... a kámošky asi fakt přinesou nějakou hračku nebo obleček 😉 jo a asi ještě koupí manžův brácha a tomu je 22 a taky je to takovej truhlík, ale určo se s něčím vytasí 😉 😀

svoja
13. říj 2009

My jsme si rekli, ze s nicim od nikoho nepocitame, tak nejak jsme to i podali rodicum i tchanovcum. Nasi nam rekli sami, ze zaplati kocarek. Jinak zadne info od nikoho nemame...delali jsme to tak i se svatbou loni. Proste ze si to zaplatime sami a od nikoho nic necekame...ze kdo nam co bude chtit dat, tak nam muze prispet. Co se tyka miminka, tak treba nasi me rikali, ze umyslne nic nekupuji (oblecky, hracky apod.), protoze vidi, jk se v tom vyzivame a ze si to vyberem sami. Tak uvidime....

amallie
13. říj 2009

prostej: no, tak to máme s tím příbuzenstvem nastejno, akorát to naše se nijak do ničeho nehrne, no............ ale snad to přijde, až se narodí

já bych pro ní například chtěla řetízek se znamením a naušnice, to já taky dostala a mám doteď, radši, než nějaké krámy, ať má něco na památku, ale uvidíme, jestli něco přijde no

svoji: no, právě jsem si bláhově myslela, že kočár koupěj tchánovci, ale nic, no............ oni se na nic neptají, o nic se nezajímají, já nevím................. jinak svatba, to u nás bylo přesně jak u vás, když jsme všechno zařídili a zaplatili tak pak přišel tchán a dal nám 50 a naši taky a 50, takže jsme příspěvky dostali

ale ten kočár, to se akorát divili, proč je tak strašně drahej 😲 😲 😲

prosteja
13. říj 2009

AMAL tak to naše příbuzenstvo se taky do ničeho extra nehrne 😅 a souhlasím s tebou, říkala jsem, že počkám, co se nám narodí, kdyby to byla holčička, tak určo náušničky, když to bude kluk tak třeba řetízek s přívěškem, ať má něco na památku.... a od druhé babičky mu to hodím třeba na spoření a bude 😉 radši ať má opravdu něco na co bude vzpomínat a ne že mu pak řeknu, však od babičky jsi měl kolotoč nad postýlku 😀

svoja
13. říj 2009

treba to AMAL bude stejny ted s miminem...cekaj treba az si to poridite a pak vam daji prispevek

svoja
13. říj 2009

Nase mala bude mit nausnicky rodove...uz teda ma...mela jsem je i ja....sice jsou ze zluteho zlata, chtela jsem pro ni bily zlato, ale treba se to jeste nejak vyvrbi🙂 Jsou teda pekny...tak uvidime.

amallie
13. říj 2009

prostej: si myslím, nějaký zlato pořádný ať donesou 😀 😀 😀

svoji: čekám, ani mi nic ninýho nezbyde................... jsem z toho byla taková rozhozená, ale snad se čeká, až bude venku 😉 jinak samozřejmě nepředpokládám s částkama jako na svatbu, aby nedošlo k mýlce 😉

holky, ona vlastně Amálka dostane vánoční dárky, ne????

svoja
13. říj 2009

No vsak jasne (add ty castky)!!!

No ja myslim, ze tech darku bude...vanoce, narozky, narozeni, svatky...

prosteja
13. říj 2009

AMAL asi tak 😀 kočárek jednou prodám nebo daruju nebo něco..... zlato zůstane 😉

amallie
13. říj 2009

svoji: zlaté zlato je stejně hezčí 😉 Což mi připomíná, že malá by mohla mít taky naušničky po mně, vědět, kde jsou............. se ale nemůžu zeptat mámy, páč ta neví, že to bude holka 😉

s tím znamením jsme taky blbě, páč se narodí buď do jednoho, nebo do druhýho........... buď štír, nebo střelec

Takže miminům se dávaj vánoční dárky, že jo??????

prostej: tak to chce se zmínit............jen jak to udělat, že?

svoja
13. říj 2009

AMAL jasneze davaj...miminkum se davaj darky porad🙂

prosteja
13. říj 2009

AMAL no uvidím ještě co naše mamka 😉 ta jako zatím nic neřekla, jen že samo už se těší až něco koupí, nebo že nám možná dá peníze.... ale jelikož nevíme pohlaví, tak možná vyčkává 😉 jinak se mi taky víc líbí pro malý miminko klasický žlutý zlato... a po mě by mít holčička náušničky nemohla, já měla od svýho dědečka a prý jsem jednu ve 2 letech ztratila když mě houpali na houpačce 😢 tak z té druhé mi udělali přívěšek 😀

prosteja
13. říj 2009

a miminkům se dárky určo dávaj 😉 takže pod stromečkem určitě něco pro malou najdete 😉

amallie
13. říj 2009

svoji: no tak jo, my v rodině žádné mimino nemáme, takže já tyhle věci nevím................... mně totiž přijde zvláštní dávat 3-týdennímu miminu dárek, když ono o tom neví 😲 proto se ptám........ ale pro rodiče je to výhodný, že ty babky konečně s nečím přijdou 😀 😀 😀

prostej: no my vlastně taky nevíme pohlaví 😀 😀

prosteja
13. říj 2009

aha AMAL..... 😀 to víš vlatně jenom ty že? 😀

amallie
13. říj 2009

prostej: jen já 😀 😀 manžel to ale určo tuší, páč jsme kupovali nějaké věci spolu a vybral červený a růžový 😅

svoja
13. říj 2009

holky, pocitali jste na kolik vas treba vysla vybavicka???

prosteja
13. říj 2009

tak AMAL manžel by snad musel být slepej a nebydlet s tebou, kdyby si něčeho nevšiml 😅

amallie
13. říj 2009

svoji: no, myslím, že bych to dokázala cca spočítat

svoja
13. říj 2009

ja sem ted delala poradek v albu a dala jsem si s tim praci, vsechno jsem si vypsala, poznamenala...a udelala soucet...teda krom hader, protoze to uz nedohledam ty ceny...sem si myslela, ze to bude horsi ta castka teda....

prosteja
13. říj 2009

taky myslím, že se to dá orientačně spočítat... já jaksi ještě nemám co počítat, takže nemůžu sloužit 😉

verled
13. říj 2009

já teda peníze řešim za sebe na nic si nestěžuju a od nikoho nic nechci, kdo pomůže a dá něco tak jsem ráda i když to doma uštrikuje na koleni🙂)...naši sehnali kočárek a babička mi dala na postýlku tak jsem šťastná za to.-)