Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
14. říj 2009

no prostej uz ho davam na deku pod hrazdicku...to se tak zabavi ze o nem vubec nevim,ale lezim tam s nim a povidam mu 😀 vcera si s nim hral Milan...pak sem dam fotky a rano ho dam vzdycky do kocaru co mam v obyvaku a v klidu se ustrojim,umyju a najim,je tak hrozne hodnej,ze vubec nerve,ale jak je hladovej nebo ospalej tak se vzteka a rve jak pavian

prosteja
14. říj 2009

ZUZI já myslím, že v tu chvíli ti to bude jedno 😉 já ležela na zádech a dělal se mi utz přes bříško a doktorovi se nelíbilo, že prcek sedí a tak v průběhu toho utz povídá: no nic, zkusíme ho pošťouchnout ještě vaginálním ultrazvukem 😀 ..... no a pak ještě dělal utz přes bříško a všechno nám vysvětloval a pak najednou říká, ještě ten vaginální utz a ono ani nebylo na nic čas ZUZI přemýšlet jestli tam manža je nebo ne.... prostě hup na kozu, manža přes doktora stejnak nic neviděl a už jsme zase kukali na prcka 😉

eeefffaaa
14. říj 2009

aaa uz se asi prbouzi..tak ja letim...zatim ahoj!!!

prosteja
14. říj 2009

EFI zlatý dítě 😉 😀

sacvi
14. říj 2009

Jo to my pak taky ve 3měsících půjdem..no konečně dyž si malá začala zvykat v postýlce tak manža ochořel a tak spím s malou v obýváku takže doufám že pak zase nebudeme s tou postýlkou začínat od začátku 😅

zuzka.o
14. říj 2009

SAC: teda, to už jste velký princezny 😵 Ať se manža brzo vyleží .

EFI: je to koukám zabíračka, být mámou ....jejda....a já budu vlasně dvojitou 😅 😅 😅 No vidíš, dneska usínal už po půl hodince, zítra to bude po čtvrt a za týden bude usínat jako můj manža, ještě nemá ani obě nohy na posteli a už spí 😀

blahovka.cz
14. říj 2009

je holky to je skoda,ze jste prisly az ted,na me tadyx malej pokrikuje,jako,ze se mu plne nevenuju,tak my si jdem hrat a pak jedeme k te mudre,vecir juknu pa pa

sacvi
14. říj 2009

zuzi tak to Ti přeju hodně sil 🙂 Ty jo já bych asi dvě mimča nezvládla 😅 Ale nic jinýho by mně stejně nezbylo žééé 😀

eeefffaaa
14. říj 2009

tak nic tak zase spinka...tak kdybych zmizela tak vite kam jsem sla 😀

prostej jj zacina se pekne srovnavat..uz mi nervy tecou minmalne 😀 ale myslim,ze z toho stresu zacinam prichazet o mliko...uz mu davam porad z obou a uplne na doraz..vcera uz jsme zkouseli i nutrilon a parkrat si cucnul a uz nechtel..tak uvidime

zuzi to by bylo skvely kdyby to tak bylo...ale moc tomu neverim...myslim,ze s tou postylkou to bude jeste boj 🙄

eeefffaaa
14. říj 2009

zuzi jak pise sac...ja bych to taky dve nedala..uz ted jsem obcas na prasky z jednoho,ale tys rikala ze na materskou pujde manza ne??

eeefffaaa
14. říj 2009

normalne holky ted si mnohem vic vazim rodicu 😀 kdyz vidim jaky s nami meli piplacky a litacky...jo dokud nema clovek vlastni dite,tak to nedoceni...

prosteja
14. říj 2009

BLAHU tak papa 😵

EFI no vidíš, za chvíli to bude jak říká ZUZI 😀

eeefffaaa
14. říj 2009

no ja si malyho obcas rano beru do postele nebo kdyz je Mialn o vikendu doma tak si ho tam rano bereme a muchlame se s nim....obcas tam i jeste usne,tak nevim jestli bych to mela delat,aby si na tu postylku vazne zvyknul 😅 ale v noci ho tam neberu..to jsem delala ze zacatku abych se vyspala,ale ted uz ne

sacvi
14. říj 2009

efi přesně jak píšeš..
no já doufám že dyž se tak s láskou starám a snažím se dělat vše co nejlépe takže mě za pár let někam nepošle 😝 😀

sacvi
14. říj 2009

já se s malou na tom gauču ani moc nevyspím..ona se pořád vrtí a mě to strašně budí..přece jen když byla v postýlce tak je kousek od postele tak mě to tak nerušilo..jo už se těším až budeme zpátky 🙂

eeefffaaa
14. říj 2009

vid sac abysme neskoncili nekde v duchodaku nebo jeste hur 😀 no ja doufam,ze to tak nebude...to bysme to teda dopracovaly

sacvi
14. říj 2009

efi já mám objednanou paní na plavání kojenců ve vaně..tak sem zvědavá 😉

sacvi
14. říj 2009

to by mě teda naštvalo úplně maximálně!!! 😠 😀

eeefffaaa
14. říj 2009

a hlavne doufam,ze z nej nebude zadnej hajzlik nebo neco podobnyho...ono s laskou ale chce to trochu i ty prisnosti hned od mala kdyz uz z toho ma aspon trochu rozum..ja myslim,ze u nas bude ta prisnejsi ja,Milan je takovej ze ten asi nejak prisnej a tvrdej nebude..ale ja jsem po mamce,ta se s nami taky neparala kdyz jsme neco provedli apod.

eeefffaaa
14. říj 2009

sac vazne??a kde sis ji obejdnala...my vanu nemame 😅 bych musela jedine u nasich dole

sacvi
14. říj 2009

efi u nás to vidím stejně..

eeefffaaa
14. říj 2009

ja jsem vzdycky rikala ze bych chtela abych mela vychovany dite tak aspon nejak jak jsem vychovana ja...ja si mylsim,ze me dobre vychovali...hlavne bych rodice nedala nekam do ustavu nebo do duchodaku a hrozne si jich vazim a jsem rada ze je mam...a ted to vidim jeste vic nez driv..

sac a kolik to stoji ta pani??

eeefffaaa
14. říj 2009

ty jo ten davidek to nejak zalomil...ven jsem ho nedavala ale je v kocaru dole v mistnosti u okna,takze je zase nabalenej a ve fuasku...tak se mu tam asi dobre spinka 🙂

prosteja
14. říj 2009

SAC tak jsem zvědavá, jak budete s tím plavčem spokojení 😉

holky jinak já to u nás vidím stejně.... myslím si, že dítě se musí trošku vychovávat od malička.... jako dovolit mu od začátku všechno a pak ho chtít v 6 letech vychovávat.... 🙄 no nevím, to jde asi těžko... a řadím se do klubu matek, které budou ty zlejší a přísnější než otcové 😀

sacvi
14. říj 2009

efi na www.plavacci.com koukni tam je to vážně zajimavé..oni sídlí jak v Brně tak v Praze..Platí se 350kč plus co projedou když seš mimi. Já se s paní domluvila že ju vezme manža až pojede z práce a pak ju aji do Brna hodí tak si myslím je to tak lepší. Fakt mě to zaujalo a tam to mají hezky popsané i takový příběh jedné paní..

prosteja
14. říj 2009

SAC i v Praze to je jo? jdu mrknout na ten odkaz 😉

eeefffaaa
14. říj 2009

no to bych se z Prahy nedoplatila ☹ no kouknu na to ,ale mylsim ze to pro nas nebude...jsme od Prahy daleko

sacvi
14. říj 2009

Prostejko já to vidím u bráchy..je mu 7let. Mamka mu nic nezakáže a když mu řekne aby něco nedělal tak to řekne 10krát a on nic..to mě úplně štve..třeba dyž udělá nepořádek já bych ho prostě nenechala odejít dokuď by si to neuklidil a mamka si jen postěžuje..vidíš jak neposlouchá? Ale neposlechne ju v ničem..mamka ho normálně ráno oblíká..v 7letech!! Prý by mu to dlouho trvalo a on si to eště schválně dává naopak 😅 Třeba já s ním byla jednou venku ( už je to dlouho ) a on pořád utíkal a já se za ním honila aby nevlítl na silnic. Tak sem mu řekla ať neutíká a jde se mnou..ne - tak sem ho chytla za ruku..řval jak tur..vztekla se ale řekla sem mu že dokuď nepůjde hezky vedle mě že sám chodit nebude..no víte jakej sem měla pokaždý strach že mně vběhne na silnic a něco ho přejede? Mamka je v tomto málo důsledná a myslím že on si už nic z toho co říká nedělá.. 😖

sacvi
14. říj 2009

jj prostejko i v Praze 🙂

No joo efi když vy musíte bydlet tak dalekooo 😅

prosteja
14. říj 2009

SAC tak to je děs 😲 😖 a přesně do tohohle stadia se nechci dostat...... ☹

už na to jdu mrknout SAC 😉