• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
já právě taky ne :confounded: A je mi bráchy i líto..naši se mu ( podle mě ) moc nevěnujou..přece jen když sem bylela eště s našima věnovala sem se mu myslím nejvíc já..otec to je o ničem a mamka se trochu snaží ale nic moc..On je hodnej a chytrej a kdyby se mu někdo pořádně věnoval bylo by to o něčem úplně jiným. .ach jo ale jak já to můžu ovlivnit no.. :frowning2:

jééprcinka už je vzhůru tak já valím..páá
14. říj 2009 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak toje blby :frowning2: jak pise prostej do tohodle se taky nikdy nechci dostat...u nas stacilo aby se na me mamka treba trochu zle podivala a uz jsem vedela ze toho mam nechat nebo ze je zle :slight_smile: sac tak ahoj...Davidek jeste spinka,ted jsem se na nej byla radsi podivat

a Milan ma pristi tyden dovcu!!!!ja jsem tak rada!!ale urco to tak rychle utece,ze se ani nenadeju a uz bude zase v praci
14. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak efi sme jak u Vás..dala sem dudlíka a eště usla..otázka na jak dlouho :grinning: Už má totiž papat..jak zmizím tak je to jasné :grinning:
14. říj 2009 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sac Davidek jedl naposledy asi o pul 11 :sweat_smile: taky by mel uz papat ale nechce se mi ho budit...byl by pak akorat rozmerzelej a dospalej
14. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sac kdy planujete sourozence pro Janicku :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi Janička papala o čtvrt na 11 :grinning:

Jo sourozence jooo :grinning: Tak za 10let esi vůbec :grinning:
14. říj 2009 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si eště uvařila kafíčko bez kofeinu tak snad ho eště v klidu vypiju...holky my máme pračku na wc pře se nám už do koupelny nevlezla ale já tam dám prádlo a v tu ránu na něj zapomenu a vzpomenu si až jdu zase na wc :grinning: Jako třeba teď :grinning:
14. říj 2009 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho jdu eště pověsit než malá bude úplně vzhůru
14. říj 2009 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak hlavne ze si vzpomenes :grinning: aspon k necemu je dobry ze ji mate na wc...ja uz kafco ani nezkousim...u nas je to tak ze jak si neco udelam tak zacne brecet :grinning: vcera jsem si udelala caj a uz jsem chtela kousnout do susenky a najednou rev..takze na kafco pockam na tatku,aby kdyztak pohlidal
14. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii u nás jen zavoní kafe tak malá taky spustí :grinning: však proč myslíš že začala brečet?? Chystala sem kafe :grinning:

Jinak občas v noci malá jí po i 8-9hodinách tak to je paráda. A co Davídek? Taky občas takhle dlouho spinká??
14. říj 2009 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni sou ty děti asi stejný :grinning:

Eště pořád spinká..prádlo už mám pověšený..asi se jí spí dobře..já ju mám totiž nabalenou na chodbě hezky v skoro zimě..jak sme jely od doktorky tak usla..
14. říj 2009 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sac to se mi teda myslim jeste nestalo ze takhle dlouho spal...akorat jednou spal od 20 hodin do 3 ale to bylo zatim jednou..jinak tak maximalne 4 hodky vic ne...jinak my uz jsme nakojeny,prebaleny a davidek si hraje na dece s hrazdickou a rozdelala jsem mu tam knizecku Krtecka a to ho strasne zaujalo
14. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, my jdeme v pátek na kyčle, jsem zvědavá co mi řeknou..jestli mi řeknou, že mám dávat na papírovou jednu látkovou tak nevím :grinning: :grinning:
A včera večer jsem se natáhla u televize..udělala jsem jéé a z potýlky v ložnici slyším takové to"ech" "ach" a Vendulka se vzbudila :grinning: no a uspávání byl masakr, ještěže uspával tatínek :sunglasses:
14. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, se mi tu nějak nakupila práce :sweat_smile: :rolling_eyes:

já za chvíli mizím, dneska jdeme podepisovat nějaké papíry k té hypotéce a pak valíme domů a do toho Alberta, tak jsem zvědavá jak pořídíme.... a večer budu fotit břuchoňa :grinning:
14. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tak jsem zvědavá co vám řeknou na těch kyčlíkách :wink:
14. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těšíme na pupkoně Prostějko :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE :grinning: :grinning: :grinning: podle manži zase vyrostl :grinning: ale mě nejvíc těší ty kopance :dizzy_face: ještě se těším až to ucítí manža, on chudák číhá každej večer, ale prcek kope spíš když jsem v práci :confounded:
14. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tuhle švagrové ( 31. týden) poslouchala přes bříško její holčičku, jestli uslyším srdíčko..no něco tam asi je, ale jistá jsem si fakt nebyla..bylo to jakoby rychlé slabé ťukání, tlumené tou plodovou vodou..
14. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tak to nevím.... k tomu poslouchání srdíčka miminek jsem taková skeptická :sweat_smile: ale třeba to bylo ono :wink:
14. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky letím na to vyřizování..... krásný zbytek dne a zítra papa :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj kočky, mám novinu :dizzy_face: manža má práci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu vás dočíst...
14. říj 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčátka, tyhle starosti, radosti se mi už blíží............dneska konečně dorazila postýlka, matrace, povlečení, peřinky, nádhera, nedalo mi to a postýlku jsem si sama složila
14. říj 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
monči mooc gratuluju, vím sama, jak jsem teď odkázaná na přítele, když jsem na úřadu práce, kdyby on neměl práci, mohli bysme se jít pást
14. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla, tééééda to bylo stránek :slight_smile:

Svoji s tím vařením je to mazec, já teda vařím každý den, někdy to za mě vezme manža, ale to je tak jednou za 14 dní :grinning: ale je to teda něco vymýšlet pořád co k jídlu, už jsem kolikrát zoufalá....

Romi, taky už se ti to blíží :wink: s tou postýlkou to máme stejný, mě to taky nedalo a než manža přijel z práce, tak jsem ji složila, jsem to nevydržela :grinning: a pak jsem dostala vynadáno :grinning: a děkujeme za gratulaci :slight_smile: já jsem tak šťastná, že tu práci dostal až se Terez začala v břiše bouřit tak, že jsem měla poslíky jako blázen....jsem myslela, že už pojedem :sweat_smile:
14. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci tak vám gratuluju k té práci :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI paráááda... mooooc gratuluju! pořádně to oslavte!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díííííkes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI no tak to by byla sranda, kdyby si vám Terezka z radosti narodila zítra :slight_smile:))) :grinning: :wink:
14. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrýýýý večer :dizzy_face:
14. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci: gratulky manžovi k rpáci, to je super, hned je veselejc, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek