• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
15. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe ta je hezoučkáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky budu se muset rozloučit, jdu se chystat do tý poradny, tak se tu mějte krásně a odpolko se tu ukážu :sunglasses: ještě tam budu muset sepisovat porodopis....tak zatímky páááááá :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI páááá :slight_smile: a odpoledne určitě ahoooj :slight_smile: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět i s kafulem :grinning:

HEHE no já čučím taky jak puk...... už jsme fakt za půlkou... a náš prcínek je vzhůru a kopká..... :grinning: tak ho musím pozdravit :grinning:
HEHe přesně tuhle mám, tu zelenou přebalovací podložku :wink: myslím tvarově, ten vzor je samozřejmě jinej :wink:
autor
no ale příde mi to divný, že to tak uteklo :slight_smile:)) před chvíli jsme si tu psaly, jak jsme se otestovaly :slight_smile:)) a teď už ty naše miminka kopají, břuchoň roste...
15. říj 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI papa a díky za odkaz s tou odsávačkou, určo chceme tu na vysavač, taky jsem to viděla, vypadalo to děsivě, ale pomohlo během chviličky :wink: a přijď nám říct, jak jsi dopadla :grinning:
15. říj 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hrozně to letí fakt...... :astonished: já když si uvědomím, že jsme včera to důležitý nakopupili, čeká nás ještě kočárek, ale pak už spíš jen takový blbinky... a že za chvíli budou vánoce a po vánocích už se do práce nevrátím a budu doma..... :sweat_smile: no letí to hrozně, za chvíli budem rodit :grinning:

HEHE ta žínka je úžasnáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano tehulky :grinning:

Jdu vas docitat,tak hlasim,ze mame nemocnyho tatku,cekam,jestli to nechyti malej,obcas odkasle,ale teplotu nema a porad se culi,tak jsem volala mudre a mam teda jen sledovat :slight_smile: to nam to zacina
15. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj BLAHU... tak snad to malej nechytí. ty nemoce se daly v tomhle počasí čekat, huš jsem se na to psychicky pár dní připravovala :slight_smile:))
15. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj BLAHUŠKO :dizzy_face: tak snad bude malej ok.... je fakt, že jak píše HEHE tohle počasí k tomu vyloženě nahrává... no a já budu mít teď toho svýho broučka na nějakým slavnovnostním nástupu, prej tak 3 hodiny budou stát v tomhle počasí venku :angry: :angry: :angry: doufám, že něco přivalí domů :grinning: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dosteno,hehence jsem koukla na odkazy,vsechno vypada dobre,hlavne ta komoda :wink:

hehe a jinak jeste vim,ze muzes v tehu Septisan,jsou to pastilky,co se cucaji a dezinfikuji krk,to jsem mela ja kdyz me to prepadlo v tehu :wink:

prostejko a co v albertu vybrala jsi neco??????ja tam vcera jeste byla a koupila 4,5 l lovelu na prani za 199kc,normalne v DM maji 1,5l za 149,takze supr,akorat to pianko pro malyho nemeli,pry jim jeste prijde teprve :slight_smile:fuj 3 hodky nastup v tomhle pocasi,jo :astonished: :unamused:

monci tak hlavne at vam dobre dopadne ta kontrola,treba uz se to bude hybat smer porod,alespon trochu :grinning:
15. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU však jsem to sem psala :grinning: koupili jsme postýlku, matračku, chránič na matraci, chůvičky, přebalovací podložku, peřinky do postýlky no a pak nějaký bryndák, ponožky, dudlana....... a koupila jsem si i jeden balík newborn plenek a k tomu jsme dostali zdarma vlhčené ubrousky... no jeli jsme jak ježíšci a už snad jen kočár a můžeme rodit :grinning: :grinning: :grinning: takže děkujuuuuu za tip :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj, 3 hodiny nástup..... budou tam stát jak tvrdý y :grinning:
15. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a BLAHU viděla jsem tam i to pianko... :grinning:
15. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja doufam,ze tam piankop bude v patek jestli ne :frowning2: tak to je supr,ze mate tiliik veci ze vcera,ja koupila malymu skvely dudliky,tim jsem potesila tatinka,limitovana edice,jsou fotbalovy :grinning: a ke vsemu latexovy a ortodonticky,ty se dost blbe shanej v tyhle kombinaci :slight_smile: tak jsem rada
15. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě nakazil manža... bo je blb (pardon) a ještě před pár dny běhal jen v tričku... prostě to člověk nepochopí! já pro sichr chodila už nějakou dobu s šátkem nebo šálou, aby mi netáhlo do výstřihu nebo na krk a i když jsem mu kolikrát říkala, že kvůli němu budem nemocný, tak prostě on svetry nosit nebude že jo.. :(((
no takže je dva dny nemocnej a te'd to mám já! :(((
15. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU díky, píšu si!!! :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU bych ti ho kdyžtak mohla koupit a poslat :wink: jsem fakt nadšená, dudlana jsem koupila jednoho, zelenýho :grinning:

HEHE u nás je to vždycky tak... nechci manžu nijak obviňovat, on se snaží i chodit oblečený, ale přijde mi, že prostě on chytne nějakýho vira a dotáhne to domů, za 2 dny je v pohodě, jen smrká a já to pak chytnu tak, že mám horečky a ležím :confounded: proto mě ten jeho nástup nijak netěší :angry:
15. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jo tam muj manza to byl v tehu to same,ted uz si vzal bez reci neco na to chrchlani ,kvuli Ondovi :slight_smile:

prostejko brisko kraaaaasne roste,jukla jsem,uz se tesim az tam das i vcerejsi nakup :wink:
15. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jen jsem si vas docitala a koukam na odkaz na odsavacku hlenu na vysavaaaaaac, z hlediska zdravotni sestry na ORL nedoporucujuuuuuuu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

I moje Dr. zamestnavatelka rikala v zadnem pripadeeeee :unamused: Muze to vic uskodit, rekne vam to kazdej doktor, bacha na to prosim :wink:
15. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis ahojky Veruuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jak se mas a co vase snazenicko??????
15. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKYYYYYYYYYYYYY sARIIII :slight_smile:

No holka slintam tady po vsech tehulkach a zatim nic, jdeme na zacatku listopadu na laparku takze se pak uvidi co se tam ve me odehrava a co bude :wink: at jsme moudrejsi , jinak vsechny vas moc zdravim a myslim na vase tehulkovani a mimiskyyy :grinning:
15. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jak bude trocha času, tak to vyfotím doma a vrznu na net :grinning: .... no manža už si včera hrál s chůvičkama, protože nám řekli, že nám záručák potvrdí zpětně do 14 dnů, že to máme prva doma vyzkoušet, kdyby to nefungovalo....... :wink: a jak bude trocha času, asi o víkendu, tak složíme o postýlku, protože taky chceme zjistit, jestli náhodou někde něco nechybí nebo něco a dáme ji do šatny a budeme do ní házet všechny věci co máme pro prcka, takže taky vyfotím :wink: a ještě jednou díky BLAHU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoooj VER :dizzy_face: aha, takže na vysavač odsávačku ne? :confounded:
15. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, muzes udelat vic skody nez uzitku a stejne jinak pokud se rymecka nekde zasekne neni to ryma ledajaka a musi se to odsat po dohledem a to by ti mela kazda Dr. detska nebo na ORL udelat kdykoli, je to chvilicka, sestricka podrzi hlavicku a neublizi se tolik jak kdyz to dela maminka treba sama :wink:
15. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER takže tu odsávačku hlenů třeba vůbec nepořizovat???? to víš, my jsme v tomhle nezkušený... :grinning: já ti můžu říct, jak vyplnit daňový přiznání ale to je tak všechno :grinning:
15. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidne poridit tu co odsajes pusou, je to celkem neskodny a muze to pomoct ale stejne sama nemuzes lezt az kamsi daleko do nosiku, takze klidne odsavacku ano ale nenapojovat na vysavac :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky VER za info...... budu moc držet palečky na tu laparku, aby se zjistilo co a jak a pohlo se to kupředu :wink:
15. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky prostej, jsi hodna, mam z vas velikou radost holky moje tehotny :grinning:
15. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER nemáš vůbec zač..... :wink: třeba dostanete ten nejkrásnější dáreček pod stromeček..... napsala jsi Ježíškovi :sweat_smile: ?
15. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek