Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
15. říj 2009

ver safra hoka,uz taky cekate dlouho,tak snad ti neco najdou na te laparce a pak uz to pujde,uz bych vam to prala,bojujete hrozne dlouho!to je nespravedlivy

no prostejko jako opravdu neni zac,to se mi libi na konikovi,ze mame informace,ja bych zas nevedela o tom tescu bez tebe a o DM nebyt petulky

teda malej uz knoural,ze chce do postylky a spinka

a ted volal manza,ze je do uterka doma,ze byl u mudra,tak to jsem zvedava,jestli neco chyti malej 😕

verlis
15. říj 2009

No jeste jsem nenapsala, az asi po laparce 😀 😀 😀

Doktor je skvelej, bbude to delat sam, takze mu verim, zadnej blbec na me nesahne 😀 Doufam ze bude vse v nejlepsim poradku a pak budu fungovat normalne,

njn Blahu uz je to 1 rok a asi 2 mesice skoro ☹

prosteja
15. říj 2009

BLAHU ale je za co.... 😀 právě za to poskytování informací 😀 nám totiž domů nechodí letáky, my máme vchody na čip a čip má jen pošťačka, ale nikdo kdo roznáší letáky 😅 což je na jednu stranu dobře, že nemám denně schránku zaplněnou haldou papíru, ale na druhou stranu nevýhoda, páč se ke mě nedostanou takový informace jako o akci v Albertovi 😀 😅 🙄 ...... a kdybys to tu neřekla tak bych tam nešla, protože normálně tam nakupovat nechodím 😉

malej bude snad ok....... 😉

prosteja
15. říj 2009

VER tak po laparce napiš určitě 😀 to je děsně důležitý 😀 .... uvidíš, že bude vše ok a konečně se zadaří, mooooc bych ti to přála 😉

verlis
15. říj 2009

Napisu napisu 🙂

Zmenila jsem praci a jsem ted v klidku a spokojena, tak to musi proste vyjit, verime tomu vsichni 😵 😵 😵

verlis
15. říj 2009

Jo vidis loni jsem nenapsala a tak to prece Jezisek nemohl vedet 😠 Tak letos nezapomenu 😵 😵 😵

prosteja
15. říj 2009

no vidíš VER...... Ježíšek to vůbec nemohl vědět.... 😉 tak hlavně, že jsi v práci spokojená, určo se zadaří.....držím všechno co mám 😉 😵

blahovka.cz
15. říj 2009

tak holky to bude dobrej kolotoc tech poslednich par dni,malej bude jen na me,ted jsem na rychlo vymyslela obed,vencit psa,zitra nejak zkoulet patecni nakup,doufam,ze bude muj tatka doma abych mohla jet s nasima,no stejne se malej manzovi nevyhne,at uz pres den v byte,nebo v noci v loznici,ikdyby spal v obyvaku manza,tak pres den tu zas je malej,takze uvidime

a veru a kde ted pracuje?????koukaje napsat radsi i s manzou jeziskovi,at to mate pojisteny 😀

prosteja
15. říj 2009

BLAHU bacilky budou lítat ve vzduchu, takže pokud malej něco chytnout má, tak to prostě chytne 😔 tomu nezabráníš.... ale třeba se mu to vyhne 😉 a neboooj, jsi šikula, ty to všechno zmákneš 😉

baeszinka
15. říj 2009

Ahojky holkýýý 🙂

verlis
15. říj 2009

Noooo holka ja utekla ze zdravotnictvi jsem zde chvilicku, byl to teror, nervy, a hnusny infekcni prostredi, prece jen kvuli tomu nebudu riskovat ze nemuzu mit mimi, kdyz jsem tak zamorena bakteriema 😀 😀 😀

Ale mam k tomu porad blizko, obcas slouzim v nemoccnici, aby mi nebylo smutno, a tak delam co me bavi, s pocitacem, se vsim co souvisi s malou firmickou, pochuzky, jezdeni autickem, prace na PC, a tak nejak 😉

prosteja
15. říj 2009

ahooooooooooooooooj BAE 😀 😀 😀

baeszinka
15. říj 2009

Podlouhý době se na vás jdu na chvilku mrknout...týý jo,užívejte si pupíky s prckem je to docela záhul 😅 .Skoro nic nestíhám,tak akorád uklidit,uvařit,vyprat,nakojit,uspat.........je toho hódně a večer padnu do postele mrtvá..ještě že máme to šetinedělí 😀 😀 😀

prosteja
15. říj 2009

BAE mrkala jsem na fotečky, malej je kouzelnej 😵 😵 povedl se vám... 😀 a na co ty nemyslíš mamino, prej ještě že máme šestinedělí... 😀 😀 😀 nezapomínej že to není překážka, víš kolik znám ve svým okolí dětí, co byly počatý v šestinedělí??? 😀

blahovka.cz
15. říj 2009

ver tak to je dobre,mas pohodicku i v praci a delas to co te baviii,to taky pomuze 😉 ja taky jsem mimo zdravotnictvi,vzdycky kdyz za mnou prijde kamoska,co delala se mnou na interne,tak vzpominam,ale tak vratit se uz nejde ani na sluzby.

aaa ahoj bae,tak se na uklid vybodni,copak neznas ty vety z prirucek???uklid nachter na manzelovi,mamince,nebo tchyni,vyuzijte kazdou volknou chvilku k odpocinku,ja kdyz si vzponenu na sestinedelki (a to te nechci strasit),tak to bylo jeste dobry,malej porad spal a ted vyzaduje plne moji pozornost,chce si hrat a poznavat a pres den spi malo

no prostejko jednou ty bacily stejne potka 😀

baeszinka
15. říj 2009

Ježkovo voko,nestraš Prostej!!!! 😀 😀 😀 😀 Nééé,tak to fakt nehrozí,je to mazec,večer lehnu do postele a než se stihnu zakrejt tak už spím 🙂
Jj,přidala jsem nějaký fotečky..zítra už nám bude 28 dní a tak pápá novorozeňátko,už budeme mít doma kojence 😵

cat79
15. říj 2009

Ahoooj holky🙂
Verlis nazdárek!!!No tak to ti držíme palečky, profouknou ti vaječníky a budeš těhu než řekneš borůvkovej koláč🙂))

Prostěj ty jo to jste super nakoupili, no nám tady hypernovu zrušili asi před 3 týdny, takže PRD☹(
No ale jak jsem říkala, my už všechno máme, pleny teda ještě ne, ale dokoupím to v tom německu🙂
Blahu tenhle obchůdek je kousíček od toho místa jak si dáváte tu klobásku!!!!!Je to u parkoviště, Braunstrasse, to najdete, mají tam i jídelní židličky, cestovní postýlky a hadříky, hračky a všechno.....

Já dneska jdu k účetní zařídit vše potřebné na mateřskou, páč holky od listopadu už nastupuju na meteřkou🙂 to snad ani neni možný!!!!

Bae krásný fotečky, já zrovna přemýšlela jský to šestinedělí asi bude, jestli mě neklepne bejt mezi 4 zdma celý dny☹((bojim bojim

baeszinka
15. říj 2009

Ahojky Blahu,no jo úklid nechce na jiných...manža je v práci od rána do večera a tchyně je úúděsná od tý doby co se Kryštof narodil,tak když ji nevidím,jsem radši 😖 .Jinak my už přes den skoro taky nespíme..jedině v kočárku a i to je děs,než tam usne tak se vzteká a brečí tak,že se až chvílema dusí..

verlis
15. říj 2009

Boruvkovej kolaaaaac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Cat ty ses ero 😵 😵 😵 😵 ale dekujiiii

prosteja
15. říj 2009

BAE já nestraším.... 😀 jen žasnu jaký máš myšlenky 28 dní po porodu... 😀

prosteja
15. říj 2009

ahooj CAT 😵 gratuluju ke kočíku 😉 😵 ... no my právě neměli nic a teď mi přijde, že máme snad všechno 😀 😀 😀 ne, dělám si srandu, ale mě ten nákup včera naprosto vyhovoval, všechno jsme to nakoupili a mám prakticky po starostech, teď už se bude lítat po takových "drobnostech" jako je fusak a tak.... teda kromě kočárku 😉

blahovka.cz
15. říj 2009

je baes tak to je jina,tak uz taky nemas supr tchyni 😀 jukla jsem na fotky malej krasnouckej fasak,jeste aby teda nezlobil maminku a poradne spinkal 😀

ahojky cat,ty jo jezdim kazdej rok a ja si nikdy nestihla vsimnout a to jsme tamloni byli pro tehu gate v "markrate"

tak se mi vzbudilo dite,tak tu lezi kousek od topeni na hraci decce,ikdyz moc se ohreje,topi na dve veci

verled
15. říj 2009

ahojky kočeny jak se Vám vede??.....

doufám že jste na tom líp nežli já, nejenom že na mě leze nějaká nemoc, ale ještě k tomu začínám mít zasejc nějaký depky:-/

prosteja
15. říj 2009

BAE takže tchýně "zlobí" 😅 to mě mrzí 🙄

verlis
15. říj 2009

Verled copak holka? Hormony? nebo pocasi? To me mrzi, ale neboj se bude lip 😉

blahovka.cz
15. říj 2009

ahoj ver,tak koukam,ze dneska ma bycila cim dal vic lidi

verled
15. říj 2009

verlis.no to je takcelou mojí situací.-)

blahu:no nějak jsem nastydla:-/

verlis
15. říj 2009

Ja verim Verled, holka nemas to jednoduchy, neorientuju se nejak ve vsem okolo tebe ale neco jsem si obcas precetla a verim ze to musi byt tezky, drzim pesticky bud silna, nosis pod srdickem to nejdrazsi pro tebe 😵 😵 😵

hehena
autor
15. říj 2009

holky TĚHULKY sím vás, kdy vám začaly otoky??? 😕

verlis
15. říj 2009

Hehule hehulovitaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 maminoooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!! 😵 😀