Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
18. říj 2009

Svoji vlhčené ubrousky jsem měla od Hippu a od Nivey, ty byly oboje dobré, ale z DM Babylove bílé dobré nebyly. Teď používám perlen ( seženeš ve zdravotnických potřebách, používali ho i v porodnici) namočený v čisté vodě, pokud je Vendulka počuraná nebo má jen "uprdnuto", když se pokaká, tak se snažím jí brát do umyvadla a umýt pořádně 🙂 a jí se to líbí..
Carcul máme dvě postýlky, čtvero povlečení a čtyři froté prostěradla, ale stejně Vendulku máme ještě v zavince tak je jedno z čeho jsou..

svoja
18. říj 2009

ANG to jsem si myslela...dik 😉 a prdylku natiras po kazdem prebaleni???

CAR my mame dvoje povleceni a dve frote prosteradla...povleceni si myslim, ze nam postaci (mame jednu postylku), zvazuju jen, jestli neprikoupim jeste prosteradlo nebo dve pro pripadne "nehody"🙂...my budem mit tu postylku na dyl, takze se neztrati...

angetha
18. říj 2009

Když má Vendulka prdelku hezoučkou tak nemažeme..

svoja
18. říj 2009

diky 😉

svoja
18. říj 2009

Jo a jeste anget, kdyz uz teda jsme v tom vyslechu🙂
....ty jsi hned po navratu z porodky zacala latkovat? Doplnujes nekdy papirovkama? A jeste me prozrad prosim? kdy jsi mela nakoupenou vybavicku a kdy jsi zacala prat a zehlit???

cat79
18. říj 2009

My máme taky dvoje povlečení a 2 prostěradla, ale asi ještě časem jedno dvě dokoupím, právě na ty nehody🙂))
Jinak já asi začnu prát a žehlit oblečky až na začátku prosince, teď mi to přijde brzy, povlečení jsem teda vyprala a plenky taky, dneska jsem je asi 2h žehlila...děs běs🙂))
Tak já teda z kosmetiky nechám ten seba med a ubrousky navlhčené pempers.
Ta vanička BBJ se snad objeví na mimi bazaru, byla bych ráda, asi si tam hodím poptávečku🙂))
My máme vanujak bazén, nemůžu malýho koupat tam☹(
Jo a nůštičky nejsou drahé Svoji, ještě teda ten kojící polštář a ňáký to kojící křeslo nebo jsem myslela fatboy pytel...nemáte ho někdo?Jde o ty veliké polštáře co se tvarují jak si kdo sedne, bylo by to fa´jn, ale ceny na netu cca 4-5tis☹((
Ange díky za rady🙂)ty nás tu ale zásobuješ...moc díky🙂

angetha
18. říj 2009

Svoji..
začala jsem látkovat, když bylo Vendulce 5 dní, ale dojížděli jsme i zásobu papírovek z porodnice, pak jsme dostali i balík pampersek od kolegyň, tak jsem dávala papírové na kojení, jinak látkové...Jakmile jsme dojeli tohle, tak už máme jen látkové, další balík papírových jsem načala, ale nechala ho pod postýlkou.. 😉
Látkovou výbavičku jsem sháněla průběžně v těhu na MMB, prostě co tam bylo a nebylo špatné 😀 zbytek jsem objednala nové asi tak v 8. měsíci. Oblečky jsem většinou dostala/ nebo za něco málo odkoupila..A zbytek výbavičky jsem začala pořizovat tak od 5 .měsíce aby to nebylo najednou..Prát jsme začali asi v 36. týdnu.

Cat nevím, jestli by byl dobrý ten pytel, protože si hlavně potřebuješ opřít ruku a dát něco za mimi aby se nikam nekoulelo..( teda tak je to u nás)

No holky, ale kdybyste viděly ten bordel co se tu válí 😀 ale to je jen ten povrchní..

cat79
18. říj 2009

Aha Ange, to mě nenapadlo, napsala jsem na jeden server dotaz jestli se to ke kojení dá, tak uvidíme co napíšou🙂
Holky pro dnešek jdu koukat na TV, to byl zase makando vikendik a zitra prace jak na kostele.
Už mi běží ta světelná reklama, tak to zítra omrknu a nafotím a vložím sem🙂))

Tak dobrou a Svoji ať spíš jak miminko!!
Ange na bordel kašli...mimi to nevnímá🙂)a manža to časem začne nevnímat🙂)hihihi
Dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

angetha
18. říj 2009

Jemu nevadí bordel, jemu vadí, že sedím tady, ale dnes je v práci 😀 ale většinou tu jsem, když snídám, nebo svačím a Vendulka spinká...takže nikoho nezanedbávám 😉

svoja
18. říj 2009

Jeste jednou diky za rady ANG🙂 A bordel ti neverim, pripadas me vzorna...a nejaky ten provozni neporadek??? Vem to cert!!!

CAT ja bych se z toho pytle asi tezko zvedala jeste s mimi v naruci, ale na valeni proc ne...me se libi ty pytle, jen bych je nevyuzivala na kojeni....a reklamu nam ukaz brzy🙂

Jezisi CAT, my uz jsme 30 tt!!!! 😲 Za chvili pereme a balime do porodky 😀

Jdu na superstar, dobrou noc at vas blesky stipaj celou noc a zitra ahoj!

angetha
18. říj 2009

Tak jsem uklidila 🙂
Dobrou holky 🙂

prosteja
19. říj 2009

přeji dobré ránko všem 😉 mám tu nějaké papíry, tak nedočítám, nějak nestíhám 😖 koho to zajímá tak na rajčeti je ten náš velký nákup vyfocený a konečně jsem vyfotila i byteček.... jen omluvte ten binec v celém bytě, nějak jsem nestihla před manželem všechno uklidit a už to měl vyfocené 😀

angetha
19. říj 2009

Ahoj..nikdo tu kromě Prostějky?
Prostějko, přeci jen jsou to vlňáčky, je vlna no..jdu se podívat na ten váš nákup 😉

prosteja
19. říj 2009

ANGE ahoooj.... jj, to chápu, však já je chci, jen jsem tím chtěla říct, že mi přijde, že na to že jsou používané je paní prodává docela draho 😅 nebo ti to přijde jako dobrá cena? 😉 já mám pocit, že stejně stojí nové ne? 😉

prosteja
19. říj 2009

a ANGE přišli mi plenky IB SIO, nadšení veliký ..... zatím asi nejlepší materiál a nejkrásnější plenky, co se mi dostaly pod ruku..... jsou teda dost uzounké, tak uvidíme, co to bude dělat na mimi 😀 ale jinak opravdu zatím asi nejlepší, co jsem držela v ruce, co se teda provedení, materiálu a vůbec toho vyřešení (ty vkládačky na patentky) týče 😉

angetha
19. říj 2009

Ahoj Prostějko, plínky jsem taky zkoukla 😀 😀 ony ty IB nejsou zas tak úzký ale mám pocit, že když je vycpeš, tak ty gumičky netěsní..mají jakoby malou prohlubeň na ty vkládačky..takže jsou úzký 😀 😀
Byteček krásnej, už jsem normálně viděla, jak vám prcek tahá želvu ven 😀
a ty swadlebees jsou drahý i normálně 😖 😖

prosteja
19. říj 2009

takže k těm IB děkuju ANGE za radu s velikostí, ty S by byly opravdu maličké 😉 .... a mrkala jsem na fotky Vendulky, téda to je princezna..... jak je nabalená do té zimy, úplně k sežrání fakt 😀 a všimla jsem si, že do vany máte takové to látkové lehátko, jak jste s ním spokojení? 😉

prosteja
19. říj 2009

ANGE a jak jsi s těma IB spokojená? 😉

díky za pochvalu, s tou želvou nevím co budeme dělat, aby prcka nekousla 😀 😅

a ty Swadlebees souhlas, jsou drahý a právě proto mi přijde, že za tu cenu co je prodává ta paní můžu mít nový 😅 jsem se asi nepochopili 😀

angetha
19. říj 2009

Vendulce se líbí jak je nabalená, nemůže se hýbat a usne 😉 Na lehátku jí musím držet, je strašně akční, tak aby se nepřevalila do vody, jinak nám úplně postačuje..
IB..jsou hezoučký a když Vendulka nebude kadit na boku tak neprotečou nebo tam zkusím dát jen jednu vkládačku a uvidím..
A SWB jsem si pořídila nový, tenkrát nebyly k sehnání..

prosteja
19. říj 2009

ANGE jo to říká hodně lidí, že jakmile je dítě nabalený v zimě nebo i v létě když je v zavince, tak neprotestuje a usne 😀 .... zajímavý.......

s těma IB jsem si říkala, že taky bude řešení použít jen jednu vkládačku..... uvidím jaká bude moje realita 😀

angetha
19. říj 2009

Jo je to pravda s tím nabalením 🙂
No a já se půjdu trochu upravit, nakrmím Venďu a vyrazím do města..mám toho dnes hodně 😎

prosteja
19. říj 2009

a ANGE když tě tu tak mám, mám zase možnost koupi plenek z MMB 😀 ..... TOTS BOTS fleesáčky (svrchní kalhotky) velikost 1 a BABY LUCY BAMBOO ve velikostech XS/S a M/L 😉 co si o tom myslíš? vím, že ty BL máš, jak jsi s nima spokojená? 😉

cat79
19. říj 2009

Dobré ranko!!
Je, tak já už mám taky v pase 30tt, dneska se mi zdálo že mám rodit koťátko🙂)no blbost🙂)
Svoji spala jsi?Já totiž jak mimino až do 8.45:-)))jen ve 2 jsme šli na WC, ale to jsme napůl spali🙂)

Jo a kopanečky začínají dostávat grády, malej už má ostrý lokty🙂)někdy se až musim smát co tam vyvádí🙂))
Jo a už by se nám miminka měla otočit hlavičkou dolů, že jo???malej je tak na štorc mi připadá🙂)

Nemůžem se vynydívat na pokojíček, pořád to obdivujem, byly tu i ségrušky a tchýňka a jen se rozplývaly🙂))
Holky dnes mám busy day, tak se ukážu až odpolko...papapapapa a jen dobré zprávy!!!!

prosteja
19. říj 2009

ahojky CAT, omrkla jsem pokojíček, moooooc hezký 😉

nuki
19. říj 2009

Ahojky holky, tak už jsem se Vám vrátila..🙂)) co je tady nového..my jsme se měli nádherně...😉

prosteja
19. říj 2009

ahooooj NUKI........ vydovolenkovaní? 😀 😵 😵 😵

nuki
19. říj 2009

Ahojky prostej: jojo, ikdyž bych tam klidně ještě zůstala..🙂)) bylo tam nádherně...🙂)

nějaké novnky? 🙂)) už máme nějaké nové mimi na světě?🙂

prosteja
19. říj 2009

no NUKI já nevím jestli jsi tu byla, když porodila BAE 😉 ta je zatím poslední 😀 teď se čeká na MONCI a Terezku 😉

jinak HEHE se v pátek dozvěděla, že čeká kloučka 😵

a u mě novinka, prcínek kope o sto šest 😀

prosteja
19. říj 2009

jinak věřím že na dovolence bylo nádherně, tady teda bylo minulý týden pěkně hnusně 😖 jsem myslela, že umrznu takový mrazy 😔

nuki
19. říj 2009

Protej: tak bae už porodila, to jsem tu nebyla..🙂)) moc velká gratulace..🙂))

moc Ti gratuluji ke kopanečkům..🙂))

a Hehe samozřejmě ke klučíkovi..🙂))