Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
19. říj 2009

ahojky holky.-)
jeee Hehe gratuluju🙂to je super...

jinak hlásim nové fota, zvláštní pozornost věnujte prosím babyvaku kterej šikovná mamina vydražila za 80kč🙂hehe

prosteja
19. říj 2009

NUKI děkujuuu 😵 je to báječnej pocit.... teď jen čeká taťka až ho potomek kopne, nějak se mu zatím nechce 😀

no a co vy? už proběhla ovulka? 😉

prosteja
19. říj 2009

ahoj VER 😵 na fotečky jsem mrkala.... no šikovná mamina 😀 😀 😀

prosteja
19. říj 2009

jo a holky já si doma chtěla sepsat seznam, co mám a co budu potřebovat, říkala jsem si bůhvíkolik toho nemám na oblečení a prd 😖 .... v těch velikostech 56-62 mám akorát dupky na doma (ty se ven fakt vzít nedají, maximálně na prochajdu do kombinézky 😉 ) a bodyčka (ty mám v té menší velikosti jen s dlouhým rukávem a v té větší zase s krátkým 😀 ) a ponožky 😀 ......... takže budu muset obrazit nějaké bazárky, sekáčky, obchody a tak...... 😉 asi budu potřebovat nějaké kabátky a pak taky kaťata na ven....... a to jsem myslela, že s oblečením už to nemám přehánět, že už máme všechno 😀

nuki
19. říj 2009

Verled: Ahojky, koukala jsem, že jsi se přestěhovala..gratuluji..🙂))

verled
19. říj 2009

prostej:joo to se mi ale povedlo že??.-)...i se mi líbí.-)
......prostej, ale mě maminy radily, že na začátek jenom s dlouhym rukávem.-)...já toho mam mraky🙂

nuki:díky.-)......ale ten pupek to je teda mazec........a co vy??

zuzka.o
19. říj 2009

Ahooooj PRVUŠKY 😵 😵 😵

Japa se máte při pondělku? Tady je mlha, že by se dala krájet 😕

prosteja
19. říj 2009

VER jj, povedlo, šikula 😉 takový nákupy mám nejradši 😉 ... a pupíno krásně roste 😵

k těm bodyčkám, no já právě sháněla v té nejmenší velikosti s dlouhým a v té 62 to mám poděděný a všechno s krátkým 😀 tak musím ještě poshánět 😉

prosteja
19. říj 2009

ahoooj ZUZI 😵 no jak? pracovně 🙄 ..... ale zatím toho nejsou mraky, tak to jde 😉 a tady svítí sluníčko 😉

nuki
19. říj 2009

Prostej: ovulka byla nejspíš sobota, či neděle.....takže z Korfu si mimi nedovezem, tak uvidíme jestli z Prahy ano..🙂))

Verled: no já to měla dostat v něděli co jsme odlítali, to nic druhý a třetí den trochu špinění, no a ve středu to přišlo na 3 dny...takže nic tak uvidíme co ted..🙂)) o víkendu byla ovulka....v sobotu jsme se vrátili v noci, to už nic nebylo, tak pak v neděli..🙂 zkusíme ještě dnes, no a uvidíme..🙂

hehena
autor
19. říj 2009

ahooooooooooooooooj holky zlatý... jakej byl víkend? .)

VER četla jsem u tebe v albu, že jste se přestěhovali do bytečku, tak tfuj tfuj, ať se vám tam krásně žije a jste spokojení!!!! 🙂

já sem nachcípaná až hrůza... fuj.

počítač nám zase zdechává, takže se vůbec divím, že to dneska jakštakš frčí a můžu vám napsat. včera to nešlo vůbec spustit a píše to "disk error" a že potřebuje opravit a to byl počítač teď na výměně disku... nechápu! vůbec! a nejradši bych ten komp rozflákala na cimpr campr... navíc to zas dost komplikuje práci - některý programy nejdou vůbec spustit - no hrozný!!! :(


PROSTEJ mrkám na alba na rajčeti, ale jde to pomalůůů...

zatím jsem viděla pár věcí... postýlku máte jako z Ikea, tu jsme taky chtěli kupovat a možná jí pořídíme dolů 🙂
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0011...

přebalovací podložka krásná a ten zimní overálek... slint slint... jinak jsem tam zahlídla, že už máš i pořádnou hromadu oblečení 🙂 tak jste už parádně vybavený...

NUKI ahooooooooj, vítám tě. jaká byla dovolenka? jak manža zvládl let?

verled
19. říj 2009

ahoj dvojitá zuzu🙂))
prostej:jojo já taky🙂mohlo by jich bejt víc🙂jinak mam doma už postýlku, ale zjistila jsem že sama ji nesložim🙂
nuki:ok držíme s Tádou paluchy🙂
hehe:děkujem snad se nám tam bude líbit až to tam nějak zútulníme.-)

nuki
19. říj 2009

Verled: pupíno Ti moc sluší..🙂))

Ahojky Zuzi: tak jak se vede? a jak roste bříško? 🙂) už je líp?

verled
19. říj 2009

nuki:děkuju🙂......

holkyyyyy za 11tejdnů mam prcka snad doma.....ty jooooooo🙂

zuzka.o
19. říj 2009

NUKI...jak bylo na Korfu? Jak počasí, vyšlo?

HEHE: ta technika, co? Já mám občas den, kd mi zdechne naprosto všechno, tak třeba mi nešel fax, tiskárna, scaner a zasekával se mi počítač! No děs! Tak ať se ti to bzro spraví 🙂

PROSTEJ: pěkná postýlka, jukla jsem na rajče 😵

prosteja
19. říj 2009

NUKI, tak držím palec, aby to bylo malé Pražátko 😀

ahooj HEHE.... 😵 jj rajče občas jede pomalu 🙄 postýlka je fakt jednoduchá, je vlastně stejná jako ta z IKEA 😉 ..... ten overálek je HEHE za 50,- z druhé ruky 😅 😅 no a oblečení mám sice hromadu, ale to jsou všechny velikosti a hodně po rodině co jsem posbírala a už jsem tu výše psala, že budu muset dokupovat protože mám akorát dupajdy a bodyčka 😉

VER no postýlku asi sama nesložíš.... ne že bych tě podceňovala, ale ono to chce ještě jedny ruce na přidržení 😉

zuzka.o
19. říj 2009

VER: gratuluju k přestěhování 🙂 🙂 🙂 Ať se vám tam krásně bydlí a zapomenete na všechno špatný, co vás potkalo 😵
A teda....ty jsi šíkulka, babyvak za 80kč!!!!!! 😵

prosteja
19. říj 2009

ZUZI děkujuuuu 😵 a jak je ti těhulko? 😉

verled
19. říj 2009

prostej:jo to jsem taky zjistila🙂))
zuzka:děkujem pěkně.-)

zuzka.o
19. říj 2009

Ále jde to! Jenom když se zkrátka ráno do půl hodiny nenajím, jdu blindit...to už mám vyzkoušené. Ale jsem pořád utahaná a ty sny jsou taky mazec. Včera jsem mlátila železnou lampou nějakýho dědka, co mi chtěl zabít!!!!!! 😠 😠 😀 No magor!

prosteja
19. říj 2009

VER ale on ti někdo pomůže a přiloží ruku k dílu 😉 já musím říct, že to není žádná věda, trvalo to manžovi asi půl hodiny, ani ne možná..... ale je fakt, že hlavně na ten rošt potřeboval i moje ruce 😀

zuzka.o
19. říj 2009

HEHE: to je dobrá cena za postýlku! Když jí budeme muset kupovat 2x, je to super 🙂

hehena
autor
19. říj 2009

NUKI díky 🙂
moc držím paluchy, ať to vyjde.

VER bříško je prostě nádherný! moc ti to sekne! a šikula si to teda jo...
já teď o víkendu málem koupila kočík X-lander XA z druhý ruky 🙂 a autosedačku maxi cosi všechno by to vyšlo 6500.- tož nevím, proč jsem si to rozmyslela 🙂))

ZUZI ahoooj 🙂 jak se vám daří? 🙂 už 11tt páááni 🙂))
jo a k technice no comment - počítač chcem reklamovat - máme ho rok a půl a už byl 3x přeinstalovanej, 1x servisovanej, vyměněnej disk a stejně to neustále haraší... třeba se zasekne 3x za den a nejde s tím udělat nic jinýho, že ho natvrdo vypnout, nebo mi zešedne monitor a napíše mi to, ať ho hned vypnu... programy nejdou spoštět, no průser.... a to je to Macintosh, to je prostě kvalita a nic takovýho se s těma počítačema nestává :( ještě jsem ani ve škole, ani v práci neviděla takovej poruchovej kousek...

prosteja
19. říj 2009

HEHE téda, to by byl kup 😉 proč jste si to nakonec rozmysleli? 😅

hehena
autor
19. říj 2009

JJ už jsem to dočela PROSTEJ, tak holt ještě vyrazíte na nákupy 🙂 já zatím žádný hadřiky asi kupovat nebudu, uvidím co se sejde o vánocích 🙂 a pak kdyžtak dokoupím...

jo jinak jsme byla v Mothercare a chtěla jsem vám teda napsat, že tam ty ceny taky nejsou nijak závratný.... jen o kousíček vyšší než v Tescu.... což jsem teda nepochopila... jsem si myslela, kdoví jak to v tescu není levný a prd teda! navíc na novorozeňátka tam mají často bodýčka jen s krátkým rukávem....

jj ZUZI parááádni cena 🙂

a jinak je mi docela fajn, jen mám už dva dny hroznou rýmu....a úúúúúú

hehena
autor
19. říj 2009

PROSTEJ no já to ani neříkala manžovi, našla jsem to tady na koníkovi...... ani nevím... jsem si říkala, že jsem ještě žádnej kočárek (teda krom toho X-landeru) neviděla naživo a že se chci ještě podívat tady do toho bazárku a tak...
snad toho pak nebudu litovat 🙂))

prosteja
19. říj 2009

HEHE jj, postupně, něco omrknu na netu asi a tak.... u nás se na Vánoce nesleze nic, takže na to nemůžu spolíhat 😀 ..... a jinak k těm cenám, máš recht, v Tescu to není zas tak levný, ale spíš se tam dá narazit na super akce 😉 ale to v Mothercare taky 😀

a HEHE úplně jsem ti zapomněla pochválit toho chlapáka tvýho 😅 je nááááádhernej.... co jinak? vše ok? 😉

zuzka.o
19. říj 2009

HEHE: zrovna jste natrefili na zmetek! Jedna známá, na co šáhne, je pokažený, prádlo děravý, ..... má na to talent od přírody 😀 A když je možnost reklamace, už bych chtěla jinej! Nemáš k němu tu důveru, když je tolikrát poruchovej!
No jo....taky na to koukám...už jsem 11tt!!!!! Týýýýý brďo, toto letí! Přijde mi, že ty týdny tady u všech naskakují strašně rychle....vždyť vlastně nedávno jste tady těhulily jedna za druhou, to bylo skvělý. Měla jsem vždycky ohromnou radost....a CAT se SVOJOU už jsou30tt, Ver 29tt a ty s PROSTEJKOU už 22tt!!!!! To je mazec!

verled
19. říj 2009

prostej:no a já mam ještě ty čela plný tak je to těžký i když je docela nizoučká🙂
hehe:panděro klidně daruju🙂už aby byl venku🙂...to by byl fajn kup ne??

holky já budu pomalu kupovat prášek na praní asi co??.-)))

prosteja
19. říj 2009

jo ták HEHE, já myslela, že třeba od někoho jsi měla možnost, třeba od kámošky nebo tak.... tak když jste ještě neviděli žádnej jinej, tak do toho bych asi taky nešla.... chce jich to asi pár omrknout 😉

ZUZI taky mi přijde, že ty týdny naskakují neuvěřitelně rychle..... 😅 nějak to ani nestíhám sledovat 😀

VER tak s tím ti někdo bude muset pomoct 😉 určo někoho šikovnýho najdeš 😉