Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
19. říj 2009

CARCUL přidám nevím kdy... můj počítač je rozbitej, do manžova se mi to tahat nechce.... :(

SVOJI no držím palce, ať to dopadne. 20 klacků je teda dost fuj... :(

CARCUL jdu to najít, jak jsem na jiným počítači, tak nemám tu adresu...

carculka
19. říj 2009

svoji...no s tema remeslnikama je to nekdy na pytel....ale obcas kdyz dostanou tak uz jim to takovej problem nedela...manza takhle dal asi dvema pres hubu

hehena
autor
19. říj 2009

no nevím jeslti by v tomhle případě pomohlo dát přes hubu... myslím, že ten co dělal SVOJI skříň je extra zmetek a spíš na něj bude platit ta ČOI...

carculka
19. říj 2009

hehe..no u toho jednoho to bylo velmi zajimavy,nejen placnuti,ale to tu nemuzu ani psat...ale druhy den to bylo 😀

hehena
autor
19. říj 2009

no CARCUL konečně ti tam něco aspoň trošku roste 🙂)) krásnej pupíček 🙂 😵 😵 😵

svoja
19. říj 2009

No asi to dam nejdriv te COI a potom budu schanet nejake typky, co se radi perou🙂 😀 😀 Tohle je fakt zmetek vsech zmetku!!! Navic je hloupej a s takovyma lidma se tezko jedna...Holky dik!

CAR 😀 😀 😀

svoja
19. říj 2009

Chtela bych pri porodu vypadat takhle krasne!!! Klobouk dolu!!!!

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

carculka
19. říj 2009

hehe..no povyrostlo pekelne... 😀

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI no Pipii vypadá báječně.... kdo by tak nechtěl vypadat viď... vypadá, jak kdyby si jen odskočila na pár minut vyndat dítě a pohoda.. 🙂)) ¨

no jestli je pán hloupej SVOJI, tak mu pohroz tou ČOI a že mu vezmou živnosťák... možná by to mohlo stačit...

hehena
autor
19. říj 2009

CARCUL pekelně povyrostlo to moje 🙂)))) to tvoje se trošičku vyboulilo 🙂))) 😀 😀 😀

carculka
19. říj 2009

svoji,ja uz na to koukala asi vcera 🙂 fakt kocka,ale uz v tehu ji to moc sluselo a po porodu tez moc..no holky ja ted vypadam jak strasidlo tak snad po tm porodu aspon 🙂 ...fakt ji to hroozne slusi

carculka
19. říj 2009

hehe tak ho vyfot a manzovi ho tam nenechavej,das ho jen na koika,prooosim...ale fakt uz aspon obcas nekdo pozna ze jsem tehotna 😀 akorat je prdel co si jako myslelo tech par co to min tyden nepoznalo-asi ze jsem ztloustla si museli rikat..a pak jako fakt povzbudi kdyz vam lidi rikaj jak je ted clovek hnusnej,ze to musi byt holka,ze uz sebrala tolik krasy 😀

carculka
19. říj 2009

pochopitelne nereknou hnusnej ale trosku mirnejc 😀

svoja
19. říj 2009

HEHE no ja uz jsem to jednou zminila, ze jsem ve spojeni s COI a nic 😒 Asi jsem to rekla malo durazne! Ale jsem na nej nachystana...asi na nej prijede i muj tatka, kterej se teda vyjadruje dooost durazne🙂 😀 😀

No ja uz ji sleduju delsi dobu a fakt krasna mamina....uz jsem ji chtela napsat i ip jak to dela, ale bylo me to blby🙂

hehena
autor
19. říj 2009

jo CARCUL já podle toho tipu na holku (bo těch bylo málo) poznala, kdo mě fakt nemusí 🙂)))

no na mě už si to nikdo splýst nemůže... tak já to zkusím stáhnout k manžovi, ale bude to chvíli trvat...

svoja
19. říj 2009

CAR no, tohle rikali lidi me🙂 a porad rikaj....🙂 a zaloz si uz album tady, kasli na ty smiry blby...kdo to ma furt hledat na tom rajceti🙂

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI vy si Pipii nepamatujete... jednou tady přímo v diskusi s ní byla menší roztržka... teda né, že bych to chtěla připomínat, ale vlastně jsme si všichni potykaly 🙂))))

ono možná dělá hodně to mláááádííííí 🙂))) teda myslím, že na ní ani není poznat, že by rodila... nebo je to prostě přešťastná to žena... a já chci taky 🙂))) 😉

angetha
19. říj 2009

Plavečky mám pratelné, s gumičkou, která nic nepropustí..snad mi je ta paní schválí 😕

svoja
19. říj 2009

CAR mas uzasnou postavu a pidimidi brisko, ze bych nerekla, ze jsi tehu, kdybych te neznala...ale tim, ze vim, ze jsi, tak ano....asi o milimetr se zvetsilo🙂

HEHE a co to bylo za aferku, to me zajima!!! 😲 😲 je mlada?

svoja
19. říj 2009

ANG 😉

hehena
autor
19. říj 2009

jo přesně CARCUL 🙂)) mě se to fakt blbě hledá...

stejně tam nikde nemáš hlavu a tvoje břicho všichni kolem tebe vidí růst ne? 🙂 se na všechny vybobči...

teď jsem byla svědkem diskuse mezi mojema dvěma spolužákama - kluk měl připomínky k rození a že je na spoluzaci.cz v menšině a holka na to napsala... "ještěže jsem s váma seděla ve třídě vzadu - ty svatby, děti a plíny mě zdravě obcházejí...." 🙂)))))))))))) a to jí bude teď 28...

no - to taky potěší, že ty ostatní jsou vlastně nezdravý 🙂)))

svoja
19. říj 2009

Holky me se dite bouli ven tak silene, ze me to boli...asi vylezla z delohy a dela me vyvod bokem 😀 😀 😀

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI nevím přesně kolik jí je. asi 22. a o čem jsme se dohadovaly teda nevím, ale nebyla to pěkná diskuse... 🙂)) 😅

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI 🙂)) 😀 😀 😀

hehena
autor
19. říj 2009

musíš jí vysvětlit, že tudy to prostě nepůjde... 😀

carculka
19. říj 2009

svoji,kdyz ja radsi to rajce 😀
jinak jako kdybych byla slabsi povahy tak mam akorat deprese z tech lidi kdyz se te ptaj(nepoznali tehu)-jezis ty jsi nemocna?ne tehotna(ja)...no tak to je jasna holka,ta uz ti vzala krasy..
pak..no vzdycky si byla takova kvetinka a ted?-no to je holka
no vzdycky ti to tak sluselo a ted todle...to bude holcicka...a podobny kecy slycham furt ☹ ..blby bedary...
no fakt-minule asi pet lidi behem dvouch hodin-co jsem se pohybovala po meste odkud pochazim

svoja
19. říj 2009

Jezisi, tak aspon naznac...by me zajimalo, o com to jako bylo...takova krasna zenska....

To ji vysvetluju uz par dni, ale neda si rict, jsem zvedava, kudy nakonec vyleze🙂 asi fakt bokem... 😀 😀 au au...Holky v jake poloze byva mimi v 30tt...jeste ne hlavou dolu?

hehena
autor
19. říj 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 no tak ten pupík jen tak nevložím, protože my prostě ještě teď musíme pracovat...

hehena
autor
19. říj 2009

SVOJI jsi mě nepochopila - já si to nepamatuju... bych musela najít... a teď tam jdu pomoct manžovi :((((

hehena
autor
19. říj 2009

CARCUL to chce nějak ty lidi odpálkovat..."jo jsem nemocnáˇ, teď jen čekám na testy, jestli je to nakažlivý!"