• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
aha tak nemotam, ono bje toho víc:slight_smile:
20. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver já si z toho nic nedělám, beďárky jsem měla dost a do 4 měsíce a pak se to začalo zlepšovat a teď mám pleť jak miminko :slight_smile:

Amal v průkajdě to mám popsaný takhle:
naléhající část - klenby prázdné - naléhá - rozvinuje dolní segment
dilatace hrdla - 1,5cm
zkrácení čípku - 0 - 50%
konsistence - tuhá - polotuhá - měkká
směr čípku - sekrálně - medio sekrálně - středem

podle toho dr určuje ty bodíky, první sloupek je 0, druhý 1 a třetí 2
20. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco jsem našla http://tehulka.szm.sk/rad/pr04.htm třebas se vám to bude hodit :wink:
20. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci: aha aha, tak to můžu bejt v klidu, já mám jen tu jednu věc :wink: jinak ostatní beze změn

takže nakonec budu přenášet třeba :astonished:
20. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no tak za ten koncert to stoji ne:slight_smile: :wink:
20. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal třeba přenášet nebudeš :wink: třeba to pak bude rychlý, já teda taky doufám, že nebudu přenášet :unamused:
20. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: jasně, ten musím vidět :wink:

monci: si piš, že to budeme mít rychlý!!!! já právě jak včera byla na té schůzce v porodce, tak mi to všechno vrtá v palici, jak to bude...............
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: krásný bříško :wink:

toho lva, co máš v albu, toho máte???
20. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Amal já měla to Cervix skore 1 už od začátku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a rodila jsem s 8 body týden před termínem, fakt je to u každé jinak :slight_smile: myslím, že ten koncert krásně stihneš :wink:
Monci podle té fotky co jsi sem dávala jsi asi opravdu hnusná nebo já absolutně slepá...viděla jsem tam jen 3 hezký mladý paní :slight_smile:
Ahoj Verli, Prostěj, Carcul, Cat..
svoja:jojo potvrzuju že já teď taky pěkně spim:slight_smile:a holky od nás z diskuze taky říkaj že je to lepší, já se ani nebudim na čůrání.-)
Ahoj Svoji :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal mě to taky vrtalo, když jsem byla na tom kurzu :wink: teď už jenom čekám a čekám, kdy to jako přijde....včera jsme skoro do půl 1 koukali s manžou na filmek a měla jsem pěkný poslíky, pěkně bolestivý a pěkně to řezalo, tak jsem si šla radši lehnout, abych to zaspala :slight_smile: dneska ráno taky...
SVOJI hezkej pupoň :wink: :dizzy_face:

AMAL myslím, že koncert stihneš, užiješ si ho a pak hurá na porodní sál :wink:

ahoooj ANGE :dizzy_face:
Monci a když se koukneš k Hehe do tabulky, tak se rodí ve čtvrtek a v pátek, jen Balisek měla císaře v úterý :wink: a většinou se rodí taky přes noc :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget: aha aha, takže to mám ještě fakt čas

mimochodem, jak včera tam mluvili o klystýru, tys psala, že se to nestihlo......... to jako když se neudělá, tak se po.....??? nebo jako k čemu to je? tam zas říkali, že aby mimino mělo místo.....

monci: a tašku máš???
20. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Anget :slight_smile: zatím jenom 2 mladý paní, ta prostřední ségra je svobodná :wink: nu což mindrák z toho nemám z tý spolužačky, ona má svoji pěknou minulost a taky jí neříkám žádný hnusy...ještěže ji vidím jednou za půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget, že by tenhle čtvrtek nebo pátek :wink: :grinning: to by bylo fajne, protože manža nastupuje 2.11. do nový práce, tak aby to stihl i zapít :grinning:

Amal tašku už mám připravenou už víc jak měsíc :grinning: jinak v některý nemocnici klystýr prý dělají a nebo dr v poradně napíše ten Yal, já se teď budu ve čtvrtek ptát dr, jak to bude, jestli klystýr nebo jestli mi napíše ten Yal gel....
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal..no nestihnul se a ani nebyl třeba, já byla na záchodě doma..snad to stačilo, já si tam dolů nekoukala :sunglasses: a od večera do rána jsem nic nejedla, tak jsem byla úplně prázdná
20. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji krááááásný pupoň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Anget, prý taky porod začíná průjmem, je to pravda?
Anget: aha, tak to mě trochu uklidnilo........ bych z toho měla strach, že se jako při tlačení po...... Mě už te%d trápěj "prdy" kedyž dlouho sedím a se třeba bojím u gyndaře, abych si....... nebo když se mi chce čůrat, abych.......

monci: yal je co? o tom mluvili včera, ale já to slyšela prvně.....
20. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky...uz je pupik pekne velkej, takhle z profilu to ani nevynikne.

VER ja jsem rada, ze se budim na curani, horsi by bylo, kdybych curala a nevzbudila se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak muzu potvrdit, ze na zadech a pravem bohu se me fakt blbe dycha, takze na tom jak se rika o te dute zile neco fakt je...ale asi to neciti kazda.

MONCICICI jeee, ty se maaas :dizzy_face: :dizzy_face: Uz to budeee :dizzy_face: :dizzy_face: A jsi krasna, ty kecy neposlouchej...ale ty jsi rozumna a neposlouchas je!:slight_smile: :wink:

ANG to jsem uz taky slysela...nektery maminy maji pred porodem silenej prujem, ze pak ani ten klystyr neni treba. moji mamce ho taky nestihli udelat:slight_smile:
20. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL..."abych..." :grinning: :grinning: :grinning: Tos me rozesmala :grinning: :grinning: :grinning:

Ja jsem nekde cetla, kdyz se diskutovalo klystyr ano ci ne, tak ze po klystyru jde z tebe jakoby voda, jakoze to je ridky a casto to ani nestihne vyjit vsechno a je mozny, ze pri porodu nahodis jeste doktorovi brejle :grinning: :grinning: A ze kdyz klystyr neni, tak treba neco vytlacis, ale zas to neni ridky a jen se to decentne prikreje :grinning: :grinning: :grinning: Fuuuuuj, ja jsem jedlaaa
20. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal Yal gel je takový domácí klystýr :wink: je to podobný jako klasický klystýr, u klasickýho klystýru ti strčej do kakaový dírky hadičku a napustí tě teplou vodu a musíš to v sobě alespoň půl hoďky udržet a ten Yal gel je taková trubička, která se opět strčí do kakaový dírky, pustí se tam ten gel, který to v tobě rozpouští a opět to musíš v sobě alespoň půl hoďky udržet....líp to popsat nedokážu :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, holky, já spím zas výhradně na pravém boku a na zádech, na levým ležet nemůžu, to je mi nepříjemný :astonished: :astonished:
AMAL jinak to "abych si" a "abych" me trapi taky :grinning: :grinning: :grinning: uz!
Uz se vidim jak to pul hodiny drzim....se poseru v posteli :sunglasses:
20. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ještě vím o tom Yal gelu, je jen na předpis, ale platí si ho člověk sám a stojí cca 170,- záleží na lékárně asi :wink:
20. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji viď já bych to taky asi půl hodiny nevydržela :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
amall:grinning:DDD já se po...z tebe:slight_smile:
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek