• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
holky a ten YAL gel si aplikuje ženská sama ne? jako doma, že si to může zavést a je to :wink: ..... hodně říkají, že i ten klystýr (nebo YAL, to už je jedno) pomáhá k tomu (jak tu psala asi AMAL), že se uvolní ty cesty, prostě pokud není ženská vyprázdněná tak tam má mimi míň místa.... ale je fakt, že u někoho to není potřeba, ale u někoho třeba zase jo.... to je těžký no..... každopádně myslím, že doktoři jsou zvyklý na ledacos :grinning:
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja uz vidim sebe...se pos*ru doma nervama, pak v posteli jen co vyndaj hadicku a jeste nahodim dr brejle.... :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej jj, buď si to můžeš zavést sama a nebo to prý může udělat buď manža nebo po příjezdu do porodky i porodní sestra :wink:
20. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to jste mě teda dostaly :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ale beze srandy, jako půl hodiny v sobě držet nějakou vodu nebo gel, tak to se já osobně určitě poseru, pane jo, to bude ostuda...............

a teda ten gel a voda, to je to samé, ne??? já jako myslela, že ten gel je něco, co se sní a pak se po tom jde na záchod :astonished: jsem to teda tele.......... :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL tak jako muzes to zkusit sezrat....treba se pos*res taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych ale asi i blila, nééé???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta půlhodina se mi zdá taky dost....... většinou každej říká, že co dostane klystýr tak jde všechno do pěti minut ven :sweat_smile: ..... no nevím, bych měla asi strach z toho YAL gelu aplikovanýho doma, že mě to chytne po cestě :grinning: ... jo a ještě jsem teda slyšela, že taková nevýhoda toho klystýru je, že po porodu chtějí po mamince aby do 2 dnů šla sama na velkou.... no a ten klystýr prý občas vyprázdní tak, že to je problém a když maminka do těch 2 dnů nejde, tak jí prý dávají druhý klystýr....... ale co je na tom pravdy nevím, jen jsem to někde na nějaké diskuzi četla :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi oboji...ale zas bys byla dokonale procistena :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL hodně maminek prý před porodem i zvrací :sweat_smile:
20. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: to se jako "aplikuje" doma?? páč v porodce říkali, že si to musíš přinést s sebou......
jinak s velkou bych si starosti nedělala, když budeš jíst

svoji: no pane jo teda, já to asi nechám koňovi, nalejou do mě vodu a pak, děj se vůle boží

jak o tom přemýšlim, je mi úplně šoufl z toho :astonished: :astonished: :astonished:
20. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no to jo, můžeš si to přinýst a oni ti to aplikují tam, ale někomu je to prostě proti srsti, tak výhoda toho gelu je, že si ho můžeš aplikovat i sama doma... ale nemusíš :wink: tohle asi taky nechám koňovi, prostě v porodce už budou vědět co a jak, řeknou,že doporučují klystýr tak do toho jdu.... já zas nejsem takovej pacient abych jim kecala do všeho :grinning:
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě říkala kámoška ať se na klystýr těšim, že je to paráda jak tě to uvolní.-)
20. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, konec debat o gelech a vodě, já to nechám bejt, jinak budu chodit teď měsíc se staženejma půlkama :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER mě to kámoška říkala taky...... že najednou cítila krásný uvolnění a že to i rychleji začlo postupovat ten porod :wink:

AMAL :grinning:
20. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning: jakpak se mate?

svoji-krasnej pupicek :wink:
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:jojo
svoja:kolik už jsi nabrala??
carcul:ahojky
20. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj carcul :wink:
20. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj CARCUL :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ver,prostej,amal :slight_smile: jakpak se mate?
20. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL my dobře :grinning: zítra jdeme na tu kontrolu...... tak se těším na prďolku :wink: a dneska kopkáme o sto šest, tak si užívám :grinning:
20. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej no nase prdolka je taky pekny zivel a vecer mel asi mejdan :grinning: tak budu zitra drzet palecky :grinning: :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: je mi divný, že nevíš, co to bude :astonished: :astonished: :astonished:

my nekopeme, ale rejpeme a to se mi nelíbí :grinning:
jinak se máme fajn :wink:
20. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL děkujuuu, snad bude všechno ok :wink: .... no mě mimi kope hlavně přes den, asi jak se hrbím u počítače :grinning: ... ale včera večer jsme zprovoznili kolotoč nad postýlku, tak ho manža zkoušel pustit a mimís skákal jak pominutej :grinning: tak nevím, jestli se mu to líbilo nebo ne :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..vsak jsem to tu psala,proste nase zlobidylko uz od mala no...snad v pondeli na 3D
20. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako holky, to teda nechápu, jak ty vaše mimina "skáčou jako blázni" a "kopou o 106". Já teda pohyby cejtím, ale tu tam kopne, rejpne, někdy pár minut v kuse, ale teda jako není to nic intenzivního, někdy to ani moc nevnímám :astonished: že by ve mně jako mimino skákalo, tak to se ještě nestalo :astonished:
20. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL co je na tom divného? :confused: manžova kolegyně to neví doteď a je 35. týden jako ty a doktoři si prostě jednou nebyli jistí, takže jako nepotvrzená holčička a od té doby se jim mimi nechce ukázat :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: vím, ale jako že ho mudroň neviděl, to mi není jasný, neb na tom velkým utz ho potřebuje vidět kvůli vyšetření, tudíž musí vidět i to pohlaví, nebo teda nevím...........
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj vás jdu jen rychle pozdravit... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: no nevím, se divím, že to není vidět
20. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no AMAL já taky do včerejška nevěděla co to je, to "skákání" :grinning: :grinning: :grinning: ono je to jen obrazně řečeno, prostě se tam mlelo, cítila jsem hemžení a kopanečky dohromady..... :wink: nevím jak to pořádně popsat :sweat_smile:

AMAL na velkým utz doktor potřebuje vědět pohlaví? :astonished: nás se minule doktor ptal (nebyl to teda velký utz) jestli chceme vědět, co to bude a my že ne a on teda že fajn, že on to taky vědět nepotřebuje :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek