• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Bra jistro,
no co to je jako...kde jste? Kde jsou napovidany stranky?:slight_smile:)
My jsme ted posnidali (detskou kasicku hipp) a asi jeste neco zdlabneme...
21. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi....jako mongolec pisu BRE JITRO jsem chtela rict :grinning:
21. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:no ahoj, ty jíš dětský kašičky??bleeee:slight_smile:)))))...jinak bra jistro
21. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER no...strasne me to chutna, uz jsem vyzkousela nekolik druhu, abych pak vedela, ktery kupovat :grinning: hele, nedrzkuj a bez se napit radeji!
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:dneska tu mam mattoni:slight_smile:)))hele koukali jste na ty testy těch balených vod??mazec.-DD
21. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky holky :wink:
21. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno je v naprostém pořádku, i já i mimi.... hrdlo uzavřené, děloha klidná... příště mi prý zase vaginální vyšetření dělat nebude :sweat_smile: tak já nevím, každej doktor to má jinak.... jinak prcek je už krásně velkej, ukazovali jsme si všechny orgány, všechno je v pořádku, i srdíčko šlo krásně vidět, takže nemusíme už na žádnou kontrolu.... a dokonce se nám prcek předběhl oproti nejpřesnějšímu screeningu o 3 dny, takže prcek je dnes 21+3tt :wink:
21. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak tlak ukázkový 130 na 80 a tentokrát mě sestřička měřila až jsem šla od doktora, takže mi prcek vylepšuje můj tradičně nízký tlak :grinning: ..... a přibrali jsme..... ale nijak rapidně, čekala jsem to horší.... mám 59kg, takže oproti původní váze jsem nabrala 70dkg a oproti minulé 1,30 kg :wink:
21. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:tak to je v pohodě:slight_smile:))
já jdu na Ko zejtra:slight_smile:jsem zvědavá na tlak mam ho každou návštěvu nižší:slight_smile:)))naposledy 115/60:grinning:Da to prej se má zvyšovat:slight_smile:jsem úkaz....no na váhu se netěšim, ale na UTZ joooo:slight_smile:
21. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Prostějko tak kontrola dopadla dobře? no krásně vám to miminko roste :dizzy_face:
Já myslela, že dnes budu dopoledne poklidně uklízet, ale nakonec jsme jeli za manželem do práce, protože si něco zapomněl doma..a uklízet holt budu odpoledne, snad to všechno stihnu, mám jít i za kamarádkou..
21. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máme vypsanou žádanku na cukr, ble :sweat_smile: ...... a příště jdeme za 5 týdnů a budeme mít to zrovna spojeno s tím 3D utz :wink:
21. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli tak tě taky čeká kontrola? :slight_smile:
No tak jsem vás dočetla :grinning: :grinning:
za chvíli se mi vzbudí tygr, tak půjdu krmit, zatím pa
( Jo a objednala jsem další věcičky z Brány, až to dorazí nafotím Prostějko :wink: a dnes snad dorazí Fluffle od jedné paní :dizzy_face: , vlňáčky Lovíky už leží v lanolinu :wink: )
papa holky
21. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER a ANGE díky :dizzy_face:

za chvíli sem vložím i foto, aktivní tatínek už naskenoval :grinning:
21. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko tak už se těším na to vaše mimi :slight_smile: a bylo by poznat co je zač?
21. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:jojo.........tak se mějte krásně:slight_smile:
21. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE ty Lovíky jsou úžasný :dizzy_face: a já si ty vlňáčky na aukru sleduju, tak díky :wink:

ANGE jestli by to bylo poznat nevím, pan doktor u nás má puntík, že pohlaví nee, tak se ani nezmiňoval :grinning:
21. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puntík..to je dobrý :grinning: ..ale já myslím, že to bude holčička, u Hehe jsem myslela, že chlapeček a vyšlo to.. :sunglasses:
21. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE už tam jdu vkládat fotku :wink:
21. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už ho tam máte :grinning: :grinning: :grinning: já vůbec nevím ANGE, každej kdo už to má potvrzený z utz tak tvrdí jak to cítil od začátku, holky co si to nenechali říct jako já tvrdí, že teda nic necítila, jedna cítila a sekla se na plné čáře :sweat_smile: ...... mě ale každej říká, že to bude holčička :wink:
21. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko to je tam tak nádherně vidět to miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE taky pan doktor 5 minut šteloval utz, než nám vytiskl fotečku....a pak nám ji málem zapomněl dát :grinning: .... jo ale ve vší té euforii a dotazů kolem 3D a tak nám pan doktor úplně zapomněl říct, kolik mimi váží a měří :sweat_smile: :unamused: .. no ale prý je vše v naprostém pořádku a tak jak má být :wink: .....
21. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, konečně jsem se sem deska dostala..:slight_smile: přeji krásný den všem..:slight_smile:))
21. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko: gratuluji ke krásné a pohodové kontrole, jde vidět, že se hezky staráte..:slight_smile:)
21. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:pěkné foto.-)

ahoj nuki:slight_smile:jak se snažíš??
21. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj NUKI :dizzy_face: děkujeme...... byla jsem celkem nervózní, ale vše je naštěstí ok, tak v pohodě :wink:

VER díky :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sem se na Vás přišla podívat :grinning: Malá je napapaná a spinká v postýlce tak je to fajn..poslední dobou přes den hezky spinká až se divím :slight_smile: A v noci taky spí krásně.
Jinak se máme dobře. Prdelka naše malá nám hezky roste..pořád se usmívá a je to takový naše sluníčko Táta se nám už uzdravil ale hned odjel do Prahy a příští týden si jede do Říma takže si s náma moc neužije ale pak až se vrátí tak se nás jen tak nezbaví

Jen má prdelka pořád plnej nos šušánků tak každý ráno odsáváme a to se malé moc nelíbí a já si připadá jak tyranka jak ji hlavičku držím ale co se dá dělat no..dneska sem se divila že může vůbec dýchat jak měla zacpanej nosánek

Jinak Janička objevila ručičky a moooc ji chutnají..a když se ji podaří nasát prstíček to je teprve parááda :grinning: :dizzy_face: A v pondělí se poprvé nahlas zasmála :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver: Ahojky:slight_smile: no máme po ovulce, tak se už moc nesnažíme, manžovi včera něco spadlo do oka, tak byl hodně mrzutý...:slight_smile:
21. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko miminko nááádhernééé :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v nedělu máme křtiny tak jsem zvědavá jaké to bude :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:-:grinning:Dchudák manža.........
sac:krásný to číst.....
já vim že to děti nesnášej všecky, jsou to malý hysterky:slight_smile:))))
21. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek