• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
nejlepší byl manža, nestihl se z práce převlíknout, má nějaký lítání, tak tam naběhl v uniformě :grinning: sestra na něj čučela, prej vy jste voják jo? oči vyvalený jak kdyby to bylo bůhvíco :sweat_smile: :grinning: .... a pak doktor, vlezli jsme tam a on se mě ptal, jak se mám a jestli mě něco netrápí a tak a že dnes budeme dělat ten velký utz a vaginální vyšetření, tak co dřív.... a já říkám, že je mi to celkem jedno, tak prý klidně můžem to vyšetření a já se šla do kabinky svlíknout a jen slyším jak doktor říká, tatínka si pěkně necháme tady na židličce a už si s ním vykládal o jakýmsi kamarádovi vojákovi.... :sweat_smile: :sweat_smile: no takže si tam nechal manžu i přes mý vyšetřování.... :grinning:
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj SAC :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju.... :dizzy_face: a doufám, že taťka se vám brzy vrátí a bude už jen s váma a že maličkou přestane ten ucpaný nosánek trápit :wink: snad to bude brzy ok...

SAC když tě tu mám, ty máš taky ten kolotoč od Fisher Price s těma motýlkama, že jo? :wink:
21. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostejko mám.. :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC já ho zkoušela, večer a zdálo se mi to že to strašně řve..... :sweat_smile: jako že je to moc nahlas.... jakou s tím vy máte zkušenost...? jinak je úžasnej teda musím říct :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v tom máš prostejko pravdu..i když ho dáš na tu menší hlasitost tak řve..tak to máme přelepené takovou páskou a je to dobrý :grinning:
21. říj 2009 v 11:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC mě právě přišlo když jsme to zkoušeli normálně v obýváku tak pohoda... a pak večer manža říká, zkusíme prckovi pustit muziku, jak se mu to bude líbit.... a položil ten kolotoč na stůl, který je na druhé straně ložnice, normálně jsme si lehli do postele a zapli to na tu menší hlasitost a pak říkáme oba zároveň, to je nějaký hlasitý :grinning: :grinning: :grinning: takže jste to normálně přelepili páskou jo? já mám právě pocit, že když to mimi bude mít rovnou nad sebou tak ohluchne za chvíli :sweat_smile:
21. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protej: to jsou teda věci, člověk by neřek, že to udělají pro mimi tak nahlas...
21. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no NUKI já taky hleděla... kolotoč byl od nás na druhým konci pokoje a řval jak najatej :grinning: .... takhle když ho má mimi ještě nad sebou přidělanej... no nějak to nevychytali, ale je krásnej, takže jsem ochotná mu to odpustit :grinning:
21. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostejko já taky koukala jak to řve..a tak sme vzali tu náplast s polštářkem a tím sme to přelepili a je to dobré..No musím pochválit mužíka jeho to napadlo :grinning:
Jinak se mi právě líbí že až nebude moct být nad postýlkou může dál být třeba na stole a já dál užitečnej zatím co jinej už musíš strčit do skříně a konec..
21. říj 2009 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj SAC to se mi na něm taky líbí... a maličké se líbí? :wink: náš prcek teda u toho řevu začal kopat jak šílenej :grinning: tak nevím, jestli se mu to líbilo nebo jestli to byl protest, to snad nemyslíte rodičové vážně :sweat_smile: .....a SAC co přesně jste přelepili? :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko vydrž sem Ti to vyfotila :grinning:
21. říj 2009 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé SAC :grinning: :dizzy_face: zlatíčko, děkuju :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak malé se líbí..já ji vždy přečtu pohádku a u toho maličkou hladím po hlavičce a to je eště vzhůru a pak zhasnu, pustím kolotoč a odejdu a ona krásně usne a když eště nespí tak strčím ruku s ovladačem do pokoje a pustím ji dlaší písničky takže je super že nemusím chodit až ke kolotoču..

no mám ty fotky rozmazaný ale snad to neva :grinning: Jdu je přidat :grinning:
21. říj 2009 ve 12:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC a to tak praktikujete od narození???? :wink:
21. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu papat rybičku..:slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko je to tam :grinning: A plus bonus - Janička jak právě spinká :dizzy_face:

Jinak možná úplně od narození ne ale začla sem s tím brzo :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé SAC maličká je tak nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je sluníčko..... :dizzy_face: a děkuju za názorný foto, zkusím a dám vědět, jestli to mělo do sebe... ale věřím ti, takže asi jo, když to máš vyzkoušený :grinning:
21. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás to zabralo :grinning: tak uvidíš
21. říj 2009 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti věřím SAC, prubnu to co nejdřív.... :wink: a doufám, že naše miminko bude taky tak krásně usínat :wink:
21. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sac, ta vaše beruška dělá obrovský pokroky :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak dej vědět :slight_smile:
Snad jo..ona prdelka nikdy neměla večer problém usnout..jako že by hodinu brečela nebo tak..třeba párkrát zakňourá protože ji vypadne dudlík ale jak ji ho dám tak hned spinká :dizzy_face:

A teď už se budí jen jednou v noci a pak ráno takže paráda..podle toho kdy jí..někdy spí i celou noc. Třeba včera večer jedla v 18.30 pak se eště vykakala tak sem ju vykoupala a ve 20h.šupajdila do postýlky. Přečetla sem pohádku o Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým a pustila kolotoč a malá usla (asi 2krát sem eště teda šla dát dudlík) a spinkala a jedla až v 3.15 a pak v 7.15 takže paráda..no a teď zase spinká nějak od 10.30
21. říj 2009 ve 12:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš SAC ty máš zlatý dítě :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac a stane se ti, že leží na zádech a vzepře se o patičky, takže se odšoupne dozadu?
21. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angethko ahoj..jo to taky dělá už delší dobu..já když přebaluju tak ju musím dát dál od zdi pře mám strach aby se nebouchla hlavičkou do zdi jak se odšupává :grinning: A už se umí i převalit z bříška na zádečka a brzo ji to myslím půjde i naopak :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mizím..musím taky něco udělat než se malá vzbudí :sweat_smile:
Ahoooj :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ahoooj a díky za radu :wink: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ moc gratuluju ke kontrole :slight_smile: prcek je krásnej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to tvoje přibírání teda absolutně nechápu a normálně žárlim :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

jinak k tomu pohlaví... já tu několikrát tvrdila, že si myslím, že je tam chlapeček a že bych se hodně divila, kdyby tam byla prcina... takže mě ta intuice teda nezklamala... ale jasný no. možná to byla náhoda.

AMALL jestli žereš jako já, tak máš k snídani jogurt, pak oběd a pak asi kolem 6 hodiny jabko a večer rohlík se salámem a salát... :slight_smile:)) takže i když jdu jíst kolem půl sedmý neznamená to, že jsem jedla před dvěma hodinama :slight_smile:)) ale i takový dny někdy mám...
21. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ahooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak žárlíš ty trdýlko.... :grinning: já mám zase výčitky že je to málo :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím pohlavím, je možný, že někdo to vycítí.... :wink: to jo, to souhlas...... a znám lidi, co třeba tvrdí od začátku je tam holčička a hotovo a pak se na utz ukáže že jo... :wink: ...... ale pak znám fůru lidí, co necítí nic :sweat_smile: já už jsem si tu připadala jak krkavčí matka, tady každej psal, jak to věděl od začátku co nosí v bříšku a já nic :pensive: ..... ale už jsem byla uklidněna :grinning:
21. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5..:slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek