Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
21. říj 2009

nejlepší byl manža, nestihl se z práce převlíknout, má nějaký lítání, tak tam naběhl v uniformě 😀 sestra na něj čučela, prej vy jste voják jo? oči vyvalený jak kdyby to bylo bůhvíco 😅 😀 .... a pak doktor, vlezli jsme tam a on se mě ptal, jak se mám a jestli mě něco netrápí a tak a že dnes budeme dělat ten velký utz a vaginální vyšetření, tak co dřív.... a já říkám, že je mi to celkem jedno, tak prý klidně můžem to vyšetření a já se šla do kabinky svlíknout a jen slyším jak doktor říká, tatínka si pěkně necháme tady na židličce a už si s ním vykládal o jakýmsi kamarádovi vojákovi.... 😅 😅 no takže si tam nechal manžu i přes mý vyšetřování.... 😀

prosteja
21. říj 2009

ahoooj SAC 😵 😵 děkuju.... 😵 a doufám, že taťka se vám brzy vrátí a bude už jen s váma a že maličkou přestane ten ucpaný nosánek trápit 😉 snad to bude brzy ok...

SAC když tě tu mám, ty máš taky ten kolotoč od Fisher Price s těma motýlkama, že jo? 😉

sacvi
21. říj 2009

jo prostejko mám.. 🙂

prosteja
21. říj 2009

SAC já ho zkoušela, večer a zdálo se mi to že to strašně řve..... 😅 jako že je to moc nahlas.... jakou s tím vy máte zkušenost...? jinak je úžasnej teda musím říct 😵

sacvi
21. říj 2009

no v tom máš prostejko pravdu..i když ho dáš na tu menší hlasitost tak řve..tak to máme přelepené takovou páskou a je to dobrý 😀

prosteja
21. říj 2009

SAC mě právě přišlo když jsme to zkoušeli normálně v obýváku tak pohoda... a pak večer manža říká, zkusíme prckovi pustit muziku, jak se mu to bude líbit.... a položil ten kolotoč na stůl, který je na druhé straně ložnice, normálně jsme si lehli do postele a zapli to na tu menší hlasitost a pak říkáme oba zároveň, to je nějaký hlasitý 😀 😀 😀 takže jste to normálně přelepili páskou jo? já mám právě pocit, že když to mimi bude mít rovnou nad sebou tak ohluchne za chvíli 😅

nuki
21. říj 2009

Protej: to jsou teda věci, člověk by neřek, že to udělají pro mimi tak nahlas...

prosteja
21. říj 2009

no NUKI já taky hleděla... kolotoč byl od nás na druhým konci pokoje a řval jak najatej 😀 .... takhle když ho má mimi ještě nad sebou přidělanej... no nějak to nevychytali, ale je krásnej, takže jsem ochotná mu to odpustit 😀

sacvi
21. říj 2009

jo prostejko já taky koukala jak to řve..a tak sme vzali tu náplast s polštářkem a tím sme to přelepili a je to dobré..No musím pochválit mužíka jeho to napadlo 😀
Jinak se mi právě líbí že až nebude moct být nad postýlkou může dál být třeba na stole a já dál užitečnej zatím co jinej už musíš strčit do skříně a konec..

prosteja
21. říj 2009

jj SAC to se mi na něm taky líbí... a maličké se líbí? 😉 náš prcek teda u toho řevu začal kopat jak šílenej 😀 tak nevím, jestli se mu to líbilo nebo jestli to byl protest, to snad nemyslíte rodičové vážně 😅 .....a SAC co přesně jste přelepili? 😅

sacvi
21. říj 2009

prostejko vydrž sem Ti to vyfotila 😀

prosteja
21. říj 2009

jéééé SAC 😀 😵 zlatíčko, děkuju 😵

sacvi
21. říj 2009

jinak malé se líbí..já ji vždy přečtu pohádku a u toho maličkou hladím po hlavičce a to je eště vzhůru a pak zhasnu, pustím kolotoč a odejdu a ona krásně usne a když eště nespí tak strčím ruku s ovladačem do pokoje a pustím ji dlaší písničky takže je super že nemusím chodit až ke kolotoču..

no mám ty fotky rozmazaný ale snad to neva 😀 Jdu je přidat 😀

prosteja
21. říj 2009

SAC a to tak praktikujete od narození???? 😉

nuki
21. říj 2009

jdu papat rybičku..🙂

sacvi
21. říj 2009

prostejko je to tam 😀 A plus bonus - Janička jak právě spinká 😵

Jinak možná úplně od narození ne ale začla sem s tím brzo 🙂

prosteja
21. říj 2009

jééé SAC maličká je tak nádherná 😵 😵 😵 to je sluníčko..... 😵 a děkuju za názorný foto, zkusím a dám vědět, jestli to mělo do sebe... ale věřím ti, takže asi jo, když to máš vyzkoušený 😀

sacvi
21. říj 2009

no u nás to zabralo 😀 tak uvidíš

prosteja
21. říj 2009

já ti věřím SAC, prubnu to co nejdřív.... 😉 a doufám, že naše miminko bude taky tak krásně usínat 😉

angetha
21. říj 2009

Ahoj Sac, ta vaše beruška dělá obrovský pokroky 🙂 🙂

sacvi
21. říj 2009

tak pak dej vědět 🙂
Snad jo..ona prdelka nikdy neměla večer problém usnout..jako že by hodinu brečela nebo tak..třeba párkrát zakňourá protože ji vypadne dudlík ale jak ji ho dám tak hned spinká 😵

A teď už se budí jen jednou v noci a pak ráno takže paráda..podle toho kdy jí..někdy spí i celou noc. Třeba včera večer jedla v 18.30 pak se eště vykakala tak sem ju vykoupala a ve 20h.šupajdila do postýlky. Přečetla sem pohádku o Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým a pustila kolotoč a malá usla (asi 2krát sem eště teda šla dát dudlík) a spinkala a jedla až v 3.15 a pak v 7.15 takže paráda..no a teď zase spinká nějak od 10.30

prosteja
21. říj 2009

ježiš SAC ty máš zlatý dítě 😵

angetha
21. říj 2009

Sac a stane se ti, že leží na zádech a vzepře se o patičky, takže se odšoupne dozadu?

sacvi
21. říj 2009

Angethko ahoj..jo to taky dělá už delší dobu..já když přebaluju tak ju musím dát dál od zdi pře mám strach aby se nebouchla hlavičkou do zdi jak se odšupává 😀 A už se umí i převalit z bříška na zádečka a brzo ji to myslím půjde i naopak 😵

sacvi
21. říj 2009

Holky tak mizím..musím taky něco udělat než se malá vzbudí 😅
Ahoooj 🙂

prosteja
21. říj 2009

SAC ahoooj a díky za radu 😉 😵

hehena
autor
21. říj 2009

PROSTEJ moc gratuluju ke kontrole 🙂 prcek je krásnej!!! 😵 😵 😵 a to tvoje přibírání teda absolutně nechápu a normálně žárlim 🙂))) 😀 😀 😀

jinak k tomu pohlaví... já tu několikrát tvrdila, že si myslím, že je tam chlapeček a že bych se hodně divila, kdyby tam byla prcina... takže mě ta intuice teda nezklamala... ale jasný no. možná to byla náhoda.

AMALL jestli žereš jako já, tak máš k snídani jogurt, pak oběd a pak asi kolem 6 hodiny jabko a večer rohlík se salámem a salát... 🙂)) takže i když jdu jíst kolem půl sedmý neznamená to, že jsem jedla před dvěma hodinama 🙂)) ale i takový dny někdy mám...

prosteja
21. říj 2009

HEHE ahooooooooooooj 😵 😵 😵 jak žárlíš ty trdýlko.... 😀 já mám zase výčitky že je to málo 😅

prosteja
21. říj 2009

a s tím pohlavím, je možný, že někdo to vycítí.... 😉 to jo, to souhlas...... a znám lidi, co třeba tvrdí od začátku je tam holčička a hotovo a pak se na utz ukáže že jo... 😉 ...... ale pak znám fůru lidí, co necítí nic 😅 já už jsem si tu připadala jak krkavčí matka, tady každej psal, jak to věděl od začátku co nosí v bříšku a já nic 😔 ..... ale už jsem byla uklidněna 😀

nuki
21. říj 2009

tak jsem z5..🙂