Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
23. říj 2009

ange: on se při kojení nemůže guláš????????????? do pytle, holky, kde najdu, co se smí jíst? a fakt je to tak horký? páč teď v těhu jím teda úplně všechno bez omezení............

prostej: ráda si zase zvyknu 😀 a myslím, že rychle 😀

cat: zas nemáš prd....... 😉

angetha
23. říj 2009

Amal máš krásný bříško 🙂 🙂
ty jednorázový jsou dobrý v tom, že když je máš od krve tak je jen vyhodíš, je to všechno infekční a navíc v porodnici máš najednou tolik vložek že by to asi normální nepobraly.. 😔

prosteja
23. říj 2009

ahooj MONCI 😵

AMAL no aby sis pak po bříšku nestýskala 😀 😅

angetha
23. říj 2009

Amal tak nesmí se nadýmavý věci, hodně kořeněný a pálivý jídla, exotický a bobulovitý ovoce, ořechy, smažený a nakládaný jídla ( jako třeba svíčková, hranolky), čerstvý pečivo ( tudíž i pizza), nápoje s bublinkama a kofeinem..

naopak je moc dobrý kmín, fenykl a anýz - dává se to těch kojících čajů, snižuje to plynatost u mimi

amallie
23. říj 2009

monic, ange: aha aha, ale 10 stačí, ne? pak už to nebude tak hrozný??? nebo mám koupit víc?

amallie
23. říj 2009

ange: kriste pane a co jíš??????????????? jako to se nesmí ani rohlík???? ty brďo a ani svíčková???? pane bože, co já teda budu jíst, to nevím.................

prosteja
23. říj 2009

ANGE ještě mám dotaz k těm vlňáčkům.... dáváš na spinkání jenom nebo i na den? 😉 a ještě co si ty osobně myslím o vlňáčcích IMSE VIMSE 😉 díky

amallie
23. říj 2009

ani guláš ☹ ☹ ☹ ☹

prosteja
23. říj 2009

AMAL hrůza co 😲 horší než v těhu normálně fakt... 😔

amallie
23. říj 2009

jako to já ale nevydržím............ i když, zase bude dietka, takže bych mohla, co? ale jako guláš to nepůjde nejíst........... zas jako takhle trápit mě nemůžou!!!!

verled
23. říj 2009

amal:i tak je to prodyšný🙂
jeee holky já zas dycky když otevírám dveře, tak so nabouram do panděra, jak si furt myslim že jsem štíhlá😀

angetha
23. říj 2009

Pečivo se může, ale starší..ne úplně čerstvý..
Guláš jsem měla ale jen trošku na návštěvě..co jím? Těstoviny a brambory na nejrůznější způsob, taky kuře a ryby..
Bacha na květák, česnek, brokolici, kapustu, cibuli, zelí a tak..

amallie
23. říj 2009

ani zelí????? a starý rohlíky.......................... no teda, to bude mazec 😲

když to nevydržím, jako že určo ne, tak se stane co? mimi bude špatně????

prosteja
23. říj 2009

AMAL já bych řekla, že tyto potraviny nadýmají, takže miminko pak má zaražený prdíčky a to ho bolí 😉 .... proto se tyto potraviny nedoporučují 😉

baeszinka
23. říj 2009

Ahojky Prvosenky 😉
Jj s tím jídlem je to děs..my mámeprdíky snad i po obyčejný vodě...chudák se kolikrát úplně svíjí,jak ho bolí bříško ☹
Amall,pozor,pozor s tou dietkou po porodu..jestli chceš kojit,nesmíš přestat jíst...nevím jak u ostatních,ale když jím přes den málo,tak pak se to hned projeví na mlíku-je ho málo 😒 Tajkže se cpu a dieta začne až nebudu kojit..

angetha
23. říj 2009

Zelí opravdu ne..miminka pak opravdu bolí bříško a vřeští..a nejhorší je, že bíško je bolí když při kojení spolykají vzduch a můžeš mít dietu jakou chceš a stejně je bolí 😝

cat79
23. říj 2009

Holky a kdo vám řekne co jíst a co ne?Je na to ňáká knížka?
Jedu do centra na nákupy🙂))koupím si konečně kozajdy na zimu a pak něco Denískovi🙂))že byl na gala degustaci tak hodný🙂)))

Tak se tu mějte, opatrujte sea jen dobré zprávičky!!
Jo a zítra v noci se mění čas tak na to nezapomeňe🙂Ve 3 budou 2.-)))

verled
23. říj 2009

ahoj bae:jo říká se že kluci jsou nadýmavější:-/

baeszinka
23. říj 2009

ahojky Ver...no říká se to,nevím,nemůžu posoudit 😉 ,ale nás prdíky teda trápí pořádně ☹ .Vyzkoušela jsem snad už úplně všechno,mastičku na pupík,kojící čaje,fenykl piju,kapičky sab,polštářek z pecek třešní....je to trošku lepší,ale žádný zázraky.pečivo jím starý,žádný bubliny,nic co extra nadýmá...a stejně..je mi těch miminek tak líto,chudáci pořád tlačí 🙄

svoja
23. říj 2009

cau zeny, tak jsem se vzbudila podruhe...

VER mazej se napit, protoze urcite nepijes....a chvalim postylku, je to krasy....jeste to mimo do toho🙂

AMAL pekny bricho, mensi nez moje...a to mam k tomu i tu prdel 😒

Holky, kolik jeste priberu do porodu????

CAT jee, tak to je super nakup to jsem rada, ze jsem pomohla!!! my vanicku jeste nemame, vcera jsme koukali v tescu meli za 64 KC, ale byla malinka....tak nevim, jestli ji mam teda vzit nebo ne. zas to bude na chvili jen...

PROSTEJ paralen muzes!

prosteja
23. říj 2009

SVOJI díky 😉 já jen kdyby náhodou... doufám, že z toho nic nebude, ale znáš to 😖

a zdravím BAE 😵

amallie
23. říj 2009

holky, to je věda teda.......... já mám těhu kuchyřku, tak se poohlédnu po nějaké kojící kuchařce 😉

jdu na nákupy, papapapa

svoja
23. říj 2009

Jo a zachvatila me panika, jak budu strojit dite?????? Jako jaky kusy obleceni u budu davat??? Mam pocit, ze bodycek, overalu dupek mame az az, le co dal?????

svoja
23. říj 2009

prostej dr me ho doporucovali, i v cipkach se muze, na kasel je vybornej sirup stodal

svoja
23. říj 2009

Ja jim dost casto espumisan na to nafoukly bricho, pomaha mi...nekde jsem cetla, ze tehotny muzou....nevite nekdy jestli fakt?

verled
23. říj 2009

svoja:jojo díky.-)))....jo piju mam tu zase mattoni.-)..no dál mikinku a kalhoty ne??...nebo v zimě budem nosti ty kombinézy......

baeszinka
23. říj 2009

jj Svoji,můžou..i kojící ženy..teda aspoň doktor mi to říkal a myslím,že to píšou v příbalovým letáku 😉

prosteja
23. říj 2009

SVOJI jj, mě doktor taky říkal, že třeba když mě hodně bolí hlava, tak ať lupnu raděj Paralen.... jako mě jen škrábe v krku, doufám, že z toho nic nebude, na to dám Bioparox ve spreji, ten taky prý můžu..... no a díky za tip na kašel, ten zatím nemám, ale píšu si.. 😉 a kdybych samozřejmě měla teplotu nebo tak, tak v pondělí klušu k doktorce.... 😉

prosteja
23. říj 2009

SVOJI ten espumisan jím nanafouklý břicho taky 😉 těhule prý můžou.... 😉 a je to napsaný i v příbalovým letáku jak říká BAE 😉

svoja
23. říj 2009

jo tak to se me ulevilo...ja ho jim skoro kazdej den, vzdycky vecer...

jakoze bodycko a dupajdy (nebo misto toho overalek)-to povazuj za "spodni pradlo" a obleceni na doma...na to pak treba mikinu a kombinezu? a jeste do fusaku? jaky kalhotye davaji treba na overalek nebo na polodupky? si to moc neumim predstavit, ze bych na to neco narvala jeste...sem si myslela, kolik mam hader a ty vrchni vrstvy jaksi asi ne moc

prostej jj, bioparox taky dobry, ale me prijde strasne hnusnej, ten jsem si strikla tak dvakrat a letel....