• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
SVOJI je hnusnej, ale mě zase jako jedinej pomáhá :sweat_smile: .... a stříkám ho i do nosu když mám ucpaný dutiny, ale to je teda chuťovka :astonished: :zipper_mouth:
23. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej no tak to bych se poblila asi :zipper_mouth: :zipper_mouth: do nosu me pomaha olynth
23. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI poprvé to byl děs, jak do krku tak do nosu... ale měla jsem tenkrát dost velkej zánět a jediný co na to pomohlo bylo toto..... takže jsem sebrala odvahu a začala pravidelně užívat.... a teď když jsem nachlazená, tak nic jinýho neužívám... je to hnus, ale pomůže to během 2 dnů :wink:
23. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no svoji já např.dávám...body jako spodní prádlo-jak říkáš :wink: ,když je zima,tak punčocháčky,ponožky,kalhoty,mikinku,čepku na to kapucu od mikinky,rukavičky,a pak už fusak a do něj ještě deku..
a když teplý verálek,tak pod to,body,punčocháčky,ponožky a někdy i mikču,aby měl ručky v teple-ty máme totiž vystrčený z fusaku-jinak by to asi ten náš šmudla nepřežil,kdybych mu je strčila do fusaku :grinning:

No prostě podle počasí :wink:
23. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE a nemůže mít malej ty prdíčky i z těch punčocháčů??? já jsem někde četla, že dětem vadí takovejm malinkejm, když mají něco do pasu... jako na gumu :wink:
23. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ty punčocháčky má jen když jdem ven,jinak doma ne..a navíc oni je dělaj v pase dóóst široký..teď už nám teda nepadaj,protože máme velkýho pupíka,ale ze začátku nám normálně padaly,tak jsem je přidržovali kalhotama :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... já právě taky chtěla koupit punčocháčky a říkala jsem si, že na to natáhnu kaťata nebo kombinézku a pak jsem někde četla toto, že když je to do pasu, tak to způsobuje dětem prdíky, tak nevím :sweat_smile:
23. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE dik :wink: a ty kalhoty to jsou jaky jako? jako rifliky treba? ja prave m samy polodupky a teplacky.
dvoje teda nejaky hodne teply, ale zas pod ty nenarvu uz ty polodupky... :unamused: :unamused:
23. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puncochacky mam jedny...myslim prostej, ze kdyz v tomnebude cely dny a vylozene ho to nebude skrtit, kdyz to bude mit na sobe, tak ok
23. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne SVOJI..... jako já to mám na doma vyřešený, klasický dupačky, do toho bodyčko a na to kdyžtak nějakej kabátek, kdyby byla zima..... ale ven jsem si právě říkala, co do té kombinézky....... :wink: když půjdeme na prochajdu, tak můžu nechat i ty dupky na doma, to nevadí.... ale když půjdu třeba k doktorce, nebo někde, kde mimi budu ukazovat, tak abychom dělali parádu :grinning:
23. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím Prostěj s těma punčocháčkama..ale včera a předevčírek jsme je neměli.bylo celkem teplo a prdíky nás trápily pořádně,takže u nás to punčocháčkama nebude...prostě na to ty malý miminka trpěj :unamused:
Jj,Svoji,třeba rifle nebo nějaký jiný kalhoty..
23. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI chci se tě zeptat, ty máš myslím k těm plenečkám takovou tu tašku pomalovanou POPOLINI že jo? :sweat_smile: jak je asi velká?
23. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE tak když to máš vyzkoušený tak to jo.... já to jen někde četla, že takový ty kalhoty a punčocháče do pasu můžou ty prdíky a bolení bříška způsobovat... ale když máš vyzkoušený, že na to trpí i bez toho, tak to není tím, to na to malej prostě trpí no :pensive: snad ho to brzy přejde :wink:
23. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej no, mam tri...prisly v tom ty plinky. velka? mmnt, zmerim
23. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé SVOJI to nemusíš přímo měřit, ale cca kolik se do toho vleze, třeba těch plín :wink:
23. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to cca 20x20x30
23. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI děkujuuuuu :wink: já jen chtěla vědět jak je to asi velký, mě ji prý paní přibalí k vyhraným plenečkám :wink:
23. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , jsou tu ještě nějaké snažilky ? berete ještě nové ?? :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

jak zijete??

ja mam ted volno,milan vozi malyho,ja dala delat obed,tak jdu za vami :dizzy_face: odpoledne musim delat strudl a bramborovy salat...zitra je totiz u nas oslava,bratranek Davidka jde na Vitani obcanku..meli jsme jit s nima,ale narodilo se ted u nas tolik deti ze uz jsme se nevesli,takze pujdem druhy kolo s druhym bratrankem :grinning:
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moniko...urcite se pridej!!to je jasny...nejake snazilky tu jsou a i kdyby nebyly jsi tu vitana :wink:
23. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniko jak dlouho se snazite o mimco??napis nam neco o sobe :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI ahoooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: žijem dobře... :grinning: akorát mě teda bolí v krku :frowning2:

vítám MONIKU...... jasně, že bereme nové snažilky :wink: a pár jich tu ještě je :wink:
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste hodné - děkuji
23. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI mrkala jsem na nové fotečky, malej je fakt k sežrání :grinning: :dizzy_face: a mooooc hezký kočárek, můžu se zeptat na konkrétní typ? :wink:
23. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONIKO a jak dlouho se snažíte? :wink: pověz nám něco o sobě...
23. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 26let o miminko se s přítelem snažíme již 2roky a něco , přítel má spermio a je o.k já na žádném konkrétním (hlubším) vyšetření ještě nebyla protože nemám odvahu.Brala jsem costil ale bez nějaké odezvy. s myšlenkou na to že by to nešlo přirozeně se nějak nemůžu vyrovnat. je to šílené.
23. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONI to je mi líto..... a co na to doktoři? když je přítel v pořádku a clostík nezabral..... co navrhují?
23. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej jj ted je nejaka viroza ci co vsude...taky uz me asi tyden boli v krku a mam rymu...prave proto jsem rada ze aspon jeste trochu kojim,ze ma maly protilatky...no Davidek je muj milacek,je cim dal vic uzasnejsi :slight_smile: :dizzy_face: a ten kocarek je Tako Jumper...stal nas 6200,-

moni to me mrzi :frowning2: ale mozna by to vysetreni chtelo,takhle se muzete snazit do nekonecna a budes na tom psychicky cim dal hur..takhle by se objevila pricina a nemusi byt nijak zavazna a pujde to hned :wink: a prirozene
23. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no já doufám, že to u mě nepřeroste v něco jinýho......

a teď na tebe budu mít fůru dotazů :grinning: :grinning: :grinning: ohledně toho kočárku....... protože my jsme na něj mrkali taky.... táááákže.... jak jste s ním spokojení EFI? jak se se s ním jezdí? jsou s ním nějaký problémy? a poslední dotaz, jak se ti tam vleze malej ve fusaku????? :wink:
23. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj ženštiny :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

japa se máte takhle při pátku?
23. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek