Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
23. říj 2009

no prostej to jsem ti prave chtela napsat...myly je trochu vetsi dite a s fusakem se tam jako vleze,ale na delku to za chvili bude horsi a jeste az mu dam kombinezu tak tam bude uplne jen tak tak 😅 to je jedinej problem jinak s nim jsme spokojeny...ale pokud ty budes rodit v breznu tak si yslim,ze staci a bude vyhovovat...jenze ja nepocitala s velikym ditetem a rodila jsem v srpnu takze uz do ted pekne vyrostl...prave ze nam korba prisla hrozne dlouha a malej tam jen jen tak tak...korba je sice uzsi,ale fusak tak v pohode s prckem das...my uz taky jezdime s fusakem...neni to kocar pro veliky dite,jinak je super

verled
23. říj 2009

jsem po O🙂
vítám Moniku🙂)))a držím palce....

eeefffaaa
23. říj 2009

ahoj hehe a Kubiku!!!my se mame fajn..mame doma tatku,takze si nemam na co stezovat 🙂

verled
23. říj 2009

hollky já už chci domu...

eeefffaaa
23. říj 2009

ver tak bez 😀

prosteja
23. říj 2009

ahoooj HEHE 😵 😵 😵 nás bolí v krku, jináč se máme fajne..... 😉 co vy s Kubíkem? jo a HEHE máme novinku, taťka měl včera premiéru... 😵 😵 😵

EFI díky moc za názor..... já právě tady rozebírala nedávno velikost té korbičky a zjistila, že největší co asi seženu tak aby se mi líbil i kočárek je 80cm na délku..... a ten váš by měl mít 75cm na délku, tak to není až tak velkej rozdíl 😖 ....... a jinak teda paráda jo? ještě se chci zeptat, jeli jste s ním někdy v horším terénu? třeba po štěrku? nebo jezdíte jen po rovných silnicích a cestách? 😉

hehena
autor
23. říj 2009

VER nááádherná postýlka!!!! fakt krásná!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Jééé EFI díky za pozdrav 🙂)) taky zdravím tebe i Davídka 🙂 😵 😵 😵

prosteja
23. říj 2009

VER tak si nechte zažít pořádně 😉 a domů bych šla už taky.... 😖 manžovi nejde vpráci elektrika, tak se vydal na cestu za mnou, teď zastavili dopravu, protože tu projíždí ten americkej viceprezident nebo co 😅 🙄 ..... no a odchod nejdřív ve 3 😠

hehena
autor
23. říj 2009

PROSTEjí no zrovna jsem si to přečetla, že kopl do dlaně 🙂)) krása!

do dlaně teda manža necítí nic 🙂)) ale včéra ani dneska malej moc nekope...

hehena
autor
23. říj 2009

PROSTEJ na ten krk si kup ty Septisan tablety. jsou pro těhotný i kojící, doporučovala mi to tady BLAHUška...

mno jo, kde je Blahuška? už tu věky nebyla...

prosteja
23. říj 2009

HEHE no manža zkoumal celej večer 😀 respektive kukali jsme na telku a manža měl skoro celou dobu ruku na bříšku a prý jednou možná něco ucítil, ale on spíš usínal nebo co 😀 😅 .... no a pak jsme si šli lehnout a manža dal zase ruku na bříško a ještě jsme si něco povídali a najednou manža vyskočil a říká: to bylo no? a já jsem se musela smát a říkám jo jo, to bylo naše miminko 😵 😵 😵 prý to cítil krásně do dlaně 😉

hehena
autor
23. říj 2009

mě nejede koníííík... :(((( furt nějakej error...

prosteja
23. říj 2009

HEHE díky za tip 😉 BLAHU tu nedávno napsala asi 5 řádků, že manža je nemocnej, tak kolem něho asi běhá... nebo jí vysedává na netu 😀

prosteja
23. říj 2009

HEHE taky mi to blbne 🙄 zrovna když tu mám EFI a můžu ji vyzpovídat ohledně toho kočárku 😠

verled
23. říj 2009

hehe:děkuju🙂))
prostej:já jsem tu dneska od sedmi, takže pujdu domu v 15:30 😎

hehena
autor
23. říj 2009

EFI vy látkujete nebo ne?

eeefffaaa
23. říj 2009

me zase nejak blbne konik 😖

prostej bydlime na vsnici takze jsme zvykli hlavne na horsi teren 😀 po sterku jsme jeli,ale to by drbcalo asi s kazdym kocarem...a ty se zime vyhnes,takze myslim,ze by pro vas mohl byt dobry...jen my jsme to trochu nedomysleli,takze doufam,ze ho tam v zime s tim vsim dam 😀 jinak je fakt super,zadny problemy s tim nemame a jezdi se s nim pekne...a hlavne je za dobrou cenu

prosteja
23. říj 2009

tak EFI když pominu korbičku, tak zimě se nevyhnu se sporťákem 😀 takže mě právě zajímá jak jezdí 😉 a i v horším terénu dobrý jo? já se snad štěrku vyhnu, ale některý chodníky v lokalitě máme štěrkem vysypaný nebo když budu chtít zajet na procházku třeba do dendrologické zahrady nebo někam, tak tam nejsou jen rovný chodíky, proto mě to zajímá 😉 díky moc za info 😉

hehena
autor
23. říj 2009

holky kočár netuším, co pořídíme 🙂) to bude boj 🙂))

AMALL bříško krásný...

taky musím načíst, co se smí jíst při kojení a co ne..

hehena
autor
23. říj 2009

v tom oblíkání miminka mám teda taky chaos... pomalu nevím na co je overal.. to bude něco 🙂)))

eeefffaaa
23. říj 2009

jj prostej v jizde po horsi terenu dobry a navic Davidkovi se libi kdyz to trochu drnca,on je hned diky tomu tuhej 😀

hehe jo latkujeme,ale ja mam jen ty nejzakldanejsi latkovky,ty obycejny vicevrstvy..mam to i v albu,jeste u briska...nelatkuju jako angeth

prosteja
23. říj 2009

HEHE já už v tom kočáru mám taky maglajz.... ale ten co má EFI jsem viděla naživo a byl fakt moc hezkej..... a dobře se ovládal a mají i hezký potahy, takže do něj možná půjdeme... 😉

o oblíkání mi ani nemluvte 😀 já mám pocit, že se nebudu umět o to mimčo postarat 😉 😅

hehena
autor
23. říj 2009

ten kočár jako stál 6200.- ????? i se sporťákem a autosedačkou? no je fakt dobrej...

i já ten pocit mám PROSTEJ...

EFI takže to jsou ty plenky AIO ??? vše v jednom? i svrchní kalhotky ?
jak se o to staráš? je to hodně času?

mě jediný co štve, že mi tu pomalu schne prádlo... a paradoxně pomaleji v létě... jsme mimo průvan a sluníčko sem téměř nesvítí :(

prosteja
23. říj 2009

HEHE já mám ten co EFI vybranej trošku jinej, já v nich vidím rozdíl akorát v předních kolečkách, ten co se líbí nám je má větší a je to asi o něco vyšší třída.... a stojí se vším všudy cca 8800,- 😉

hehena
autor
23. říj 2009

PROSTEJ nahoď odkaz 🙂 se pokochám též 🙂 😵

prosteja
23. říj 2009

čkej 😉

prosteja
23. říj 2009

http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/

a my jsme v obchodě viděli HEHE ten JUMPER GT RACE to je jako laděný do stylu formule 1 😉 a na netu se mi líbí tento: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-jump... ale v jiné barvě, buď zelená nebo oranžová jako má EFI 😉

hehena
autor
23. říj 2009

tenhle je dobrej - zvlášť teda mají dobrej ten košík...

hehena
autor
23. říj 2009

😀