Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
26. říj 2009

SVOJI aha, to nevím, že jste to tu už někdy probírali.... a já mám hodně blbej dotaz.... ta mastička fakt tak páchne?????? 😅

CAT ahoj 😵

cat79
26. říj 2009

Svoji to přibírání je individuelní, neboj!!!!
Někdo v 9. měsíci už nenabere ani gram, někdo to teprve v 9. dožene...tak neboj🙂
Ale prostě těm 9-12kg celkem se nevyhnem🙂))

svoja
26. říj 2009

CAT ahoooj, no my se tesime moc...az nam pan dr rekne, ze cekame chlapecka 😅 😅 😀 😀

moncicak3
26. říj 2009

Svoji poroste ti bříško ještě dost, já taky ťukám, ale nemám ani jednu strii 😉 to ti připadá, že nemá kam růst, však uvidíš sama 🙂 no při ms mě bolely záda v kříži teda příšerně, bez ibalginu bych první dva dny asi hoooodně trpěla, tyhle bolesti jdou jakoby od vrchu břicha, začne se stahovat a tvrdnout a ta bolest postupuje dolů, no a to přichází chvíle rozdejchávání jako pesan se musí dýchat, ale zatím to nestopuju, přichází to prostě kdy chce....někdy to přejde brzo někdy mi to přijde jako věčnost....ale taky ne vždycky jsou ty kontrakce bolestivý....

Amal, první termín byl 18.10. a druhý 2.11. 😉 takže ještě týden je čas, ale cejtím to v kostech na tenhle týden 😵 jinak s tím ustříknutím do trenek, to máš recht, to je mazec když tě chytne za ten močák, to znám 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

Zdravm Amalky a Ver s Tadikem

No svoji ja myslimze ja fungovala jen jako babybox,nevim kam se ztratili moje geny 😀

Prostejko no muj manza by me ani oholit nestihl,pred porodem uz byl fofr s dodelanim bytu a kdyz manza chodli denne domu,ja uz spala 🙂 tak jsem holt musela sama 🙂

prosteja
26. říj 2009

já mám v plánu taky ten Bepanthen, někdo mi říkal, že je dobrý i na bradavky 😉 ..... ale zajímalo by mě teda jak smrdí ta Rybilka 😀

moncicak3
26. říj 2009

zdravíme Cat a Ver 🙂

Cat středu tipuje i můj tchán 😉

amallie
26. říj 2009

monci: aha, takže ty máš jeden podle MS a jeden podle UTZ? kterej je kterej????? ty brďo, takže tenhle týden už tu máme další miminko a pak jsem na řadě, uáááá, na to si nezvyknu teda

prostej: je to ryba jak vyšitá, si představ, že ti mimino smrdí jak kapr, fůůj 😀

cat79
26. říj 2009

Svoji nestraš🙂 Barunka je Barunka!!!
Já teda nevím, kdyby nám řekl že je to holčička, asi bych byla hotová, ale přežila bych to🙂)))))jé, to si fakt nedovedu představit!!!

Monči a kdy ti jako dr. řekne ten 2. termín?Ten co máme v průkajdě je jako 1???Já tam mám jen toho 3.1., ačkoli mi pak ten Dr. na 3D ubral 2 dny, nikdo mi nic nezměnil.....asi se zítra radši zeptám

Prostěj dobře že už jsi zdravá🙂)

Ange taky se těším až budu znova těhulka...asi to bude max za 2 roky🙂))

svoja
26. říj 2009

AMAL si tady pripadam jako odboj proti rybam, ale ja je jim odcela rada...jen je nechci mazat na dite...ale to je spis takovej muj pocit (prostej)...myslim, ze budu nvestovat...navic, latkovany deti se pry neopruzujou... 😉

MONCICICICI aha, takze bolesti s tvrdnutim bricha...jakoze citis, ze se ti to tlaci smerem dolu? se ptam tak blbe, pac mam pocit, abych to poznala....neco podobneho mam uz ted obcas totiz...me prijde...
A melas nekdy kolem toho 31 tt pocit, ze ti to bricho proste musi prasknout jak je narvany??? Nebo to prislo az dyl?

No abychom si ustriknuti do trenek nespletly s prasklou vodou...to me taky desi 😀 😀

verled
26. říj 2009

svoja.nekřič s tou kočkou, přidala jsem fotkx, to je příšerný🙂asi už nebudu🙂))))

monci:já tipuju středa🙂
¨
blahu:malejk je parádní kousek teda, kde se to kupuje.-)

verled
26. říj 2009

svoja:tak to si nespleteš neboj🙂

cat79
26. říj 2009

No ji, po Monče je na řadě Amal, pak Svoja a pak já a Ver...waw, to je mazec!!!!!
Holky strašně to letí, to snad ani není pravda!!!Koukám na ty fotečky z 8tt a to byl čudla malinkej centimetříkovej a teď už bude mít cca 40cm a skoro 2 kg, co????

svoja
26. říj 2009

CAT no jako chlapecek by nam nevadil....spis ty ruzove hadry, co mame doma ve skrini 😖 😖 Ale musim tomu verit...muj vzhled neklame 😖 😀 Jinak tech 9-12 kg bych brala, ale mam pocit, ze to bude vic 😠 😠

prosteja
26. říj 2009

AMAL fakt????? 😀

CAT děkujuuu, Bioparox spolehlivě zabral 😀 sice je to hnus, ale 2 dny a mám pokoj 😉

SVOJI takže je to prostě jen o pocitu..... já k tomu fakt nikdy nečuchala 😀

moncicak3
26. říj 2009

Amal první termín je podle pohybů, ten byl 18.10, druhý je podle MS a je většinou skoro stejný jako podle UTZ v prvním trimestru, takže já mám podle MS 2.11. a podle UTZ 31.10. takže konec týdne to jistí 😉 a budeš na řadě ty s Amálkou 😎 😵

Svoji za chvilku jdeš na utz a tam ti potvrdí dr holčičku neboj 😉 i když já si taky popravě nebyla jistá a když mi ukazoval kávový zrnko, tak jsem tam teda nic neviděla 😀

Cat asi se zeptej, já to mám v průkajdě jako 1. termín 18.10. a druhý ten 2.11., asi záleží na dr co ti tam zapíše 😉

cat79
26. říj 2009

Taky bych se Svoji nebála🙂 plodový vody jsou asi 2l možná i víc🙂 a nevyteče najednou🙂 a ty bolesti bys asi fakt poznala...

Holky mě teď napadá, vy nechodíte na těhu kurz?Ani Svoja ani Ver???Já teda radši joo, je to zajímavé, minule nám pouštěli porod, příště bude konzultace s Dr. ohledně anestezie a epiduralu, pak bude s tatínkama manipulace a přebalování, koupání a oblékání, pak exkurze do porodnice a tak...za 2300,- 2 měsíce kurz, 2hodinový, myslím, žeje to dobrá věc...je nás tam 10 maminek

svoja
26. říj 2009

BLAHU 😀
VER ani mi nemluv jako...ja to snad na tech 20 jeste dotahnu... 😠 Nejak zacinam velrybovatet 😠
CAT me prijde, ze vazi snad 8 kg...zvlast, kdyz lezim na zadech 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

svoji,vzdyt to pisu ze to je INDI VINDI,nestrasim

holky s tou rybilkou,uz jste ji nekdy cuchali???nebo soudite z doslechu????

no monci bysme mohli vypsat sazky,tak ja tipuju patek,vic deti se tu narodilo v patek 😀 😀 😀 😀

prostejko taky si mysli,ze 13kg za tehu je normalka

zdravim cat a deniska a mam vyridit od moji mamky,ze lazne supr a byl tam turek vod vokurek 😀

ver no ja ti nevim,byla to detailni hodinarska prace,to takhle udelat 😀 😀 😀 😀 😀 jako kazde mimi

amallie
26. říj 2009

holky, já ryby k jídlu přímo miluju, vyrostla jsem u moře, je to moje oblíbený jídlo, ale na dítě mi to nesmí 😀

ustříknutí do trenek si s vodou nespleteš, neb jak to bylo u mě, dostala jsem pěstí do močáku a už to bylo 😀

moncicak3
26. říj 2009

Svoji asi tak, jako když ti to tlačí směrem dolů, ale u tebe už to taky může být cítit, to je prý cvičení dělohy, ale tebe to ještě nesmí bolet, kdyby tě to bolelo, tak to hned řekni dr jasný!!!
to ustříknutí do trenek poznáme 😀 to ti dá takový dělo do močáku, že to zabolí jako čert a hnedle musíš letět 😀 😀 😀

Ver krááásný bříško 😵 😵 😵

cat79
26. říj 2009

Monči aha, tak to se zeptám, podle pohybů mi to nikdo nepočítal..říkali že už se na to dneska moc nehraje...nevím

Holky já se na toho prcka těším čím dál víc!!
Je pravda že už začínám být nemotorná, neohnu se, otýkají mi kotníky a na noc si radši sundavám prstýnky a tvářičky mám taky takový babay špek🙂))
No budu asi pěkně oteklá ke konci, ale kdo ne, že??🙂))
No jsem zvědavá kolik budeme mít na váze až nás př. týden zváží v poradně..tipuju min 10kg🙂))

svoja
26. říj 2009

Me se muj dr na pohyby NIKDY neptal, zvlastni....termin mam 3.1.podle MS a 31.12.podle utz...tak nevim, co si o tom mam myslet...

CAT u nas probiha nejaky tehu cviceni a tam se asi i neco probira...mozna bych tam i od pristiho tydne zasla s kamaradkou, pak tady mame tri kurzy(prvni je navsteva porodnice a popis porodu, druhy nejaka provni pomoc a pece o mimi-tyto dva jsou i s tatinkama a treti je o kojeni...tak na tyhl tri bych chtela jit).vse zdarma

amallie
26. říj 2009

monci: aháááá, tak to je v pohodě, podle pohybů už je to zastaralý, to neber vážně 😉 takže jsi akorát, žádná panika............ jsem si právě říkala, jak je možný, že by se ti to tak lišilo 😉 ty jo, takže ty myslíš ve středu, jo??? tak to abys nám hnedle dala vědět teda!!!

blahu: je na ní ta ryba nakreslená 😀 😀 😀 takže je to jasný 😀 😀 😀

já taky nechodím na kurz a ani se tam nechystám, ještě by mě to vyděsilo

moncicak3
26. říj 2009

já jsem si teda pro jistotu dala pod prostěradlo tu přebalovací podložku, kdyby náhodou praskla voda v noci 😉 prý ta voda dokáže zničit matraci, tak pro jistotu.....myslím, že ta voda bude poznat, jakmile praskne 😉

verled
26. říj 2009

vy jste ale legrační já mam už teď 13kilo tak mlčte nebo se neznam😀D

cat79
26. říj 2009

Tak to určo jdi Svoji, to je supeeer!!!!!

cat79
26. říj 2009

Ahooj Blahu, tak to mám strašnou radost za mamku!!
Supeer🙂
Jo Turek je fajnej🙂))

svoja
26. říj 2009

no tak do mocaku me boxuje neustale...asi ji to bavi 🙄

jinak ja teda -tuktuk- zadny otoky...kdyz teda nepocitam ty speky, ktery se me udelaly 😖

MONCICICICI no obcas mivam jakoby ms bolesti tvrdne me bricho...

verled
26. říj 2009

cat:oni to dneska už moc dr nepočítaj ten druhej termín podle pohybů, páč si to maminky stejně nepamatujou a ty první pohyby třeba nepoznaj....-))..neeee žádnej kurz ne-e, na to nemam finance a ni nechci
svoja:o otm mi povídej