Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
26. říj 2009

No Blahu Nesyba je právě taťky dobrej známej, takže by to pro mě mohlo být fajné🙂))
Holčinky musím letět na poštu a na úřad a pak do fitka, už se nemůžu dočkat až si zacvičim, po tom nic nedělání od minulého úterka, jen samé dobrůtky a tak🙂)

Tak zatím papapapapapaapa, na obídek bude zbytek ze včera tak pohodička, takže se tu odpo stavím podrbat🙂)

blahovka.cz
26. říj 2009

holky poklad,.nebo tornado az se nas poprve usmeje naplni vas to laskou jako nic jineho v zivote,je to uplne jina laska,nez kterou mate s manzelem,nebo pritelem 😀

svoja
26. říj 2009

Ja se teda cvicit nesnazim...ja jsem rada, kdyz ujdu nejakou tu prochazku....a dycham porad stejne...nekdy vic, nekdy min...zalezi na fyzicke cinnosti 😀 😀 😀 😀 😀 Je fakt, ze tedka dycham teda rychlejia tak nejak funim...to uz asi je to porodni dychani ne? 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

ami urco staci,ale my s cat mluvime o mudre,ktera vyzaduje do porodky a pokud je nemas,tak si je musis koupit,jinak by te snad ani nepustila domu 😉 ale pak jsem zjistila,ze jsou bomba pro zahojeni pupicku

cat,tak to je parada ,pa pa

svoja
26. říj 2009

CAT tak ahoooj

prosteja
26. říj 2009

CAT papa

BLAHU já si myslím 😉

amallie
26. říj 2009

holky, bych si asi měla připravit nějaké ty věci do porodky? nebo mám ještě čas? manžel to vyžaduje, ale ještě se mi nechtělo 😅

blahu: tak hurá, u nás nic neříkali, tak už nic nesháním

svoji: kdeže měli ten sprej na plíny? ale někde blízko nás, jo?

blahovka.cz
26. říj 2009

tak te raubir uz je vzhuru a tuka tu se mnou 😀

svoja
26. říj 2009

AMAL ja to objednavala u holciny od nas 😒

svoja
26. říj 2009

amal projed si ty praci prostrrdky tady...jsou tam zajimavy veci
http://www.4babies.cz/e-shop/praci-prostredky-6...

...ale jak se znam, budu prat stejne v jednom prasku vsechno...

svoja
26. říj 2009

Holky jaky je obecne rozdil mezi tekutym a praskovym pracim praskem???? Teda, krom toho, ze jeden je tekutej a jeden sypkej...

blahovka.cz
26. říj 2009

tak to nevim,ale pouzivam tekutou lovelu a vyhovuje mi

amallie
26. říj 2009

svoji: díky, no to je úplná věda...........

tak já nevím, jestli mám ještě něco přikoupit, nebo počkat, až jaké ty plíny budou 😕 😕

já mám totiž obsesi z přebytečnejch krámů, tak ať nemám něco navíc...........

zatím mám dvě lovely - tekutou a sypací, sůl na skrvny z DM a to žlučový mejdlo, ale to jsem ještě neměla odvahu rozdělat, bůhví, co to bude za věc............. jako žluč si pamatuju, jak se nesmí dostat na kapra, že to pak není dobrý

amallie
26. říj 2009

rozdíl mezi tekutým a sypacím práškem je v tom, že do tekutýho se třeba nedají dát žádné bělicí přísady, je zas ale lepší na kratší program, či na tmavý prádlo

já používám na třeba košile a takový věci tekutej, na tmavý taky a na ručníky, trička a tak sypací

pak mám ještě extra na svetry a tak, ale já jsem zase blázen s praním, mám prášek snad na všechno a i jsem byla na kurzu miele o praní, magor jsem

jo, třeba ty mejdlový vločky tuhý mají 80% mejdla, kdežto tekutá vladěnka jen 15% mejdla

jo a tekutej zanáší pračku

verled
26. říj 2009

amal:jo 120.-)

amallie
26. říj 2009

ver: a proč je teda u nás za 144 to mi není jasný.......... je to ta mycí emulze???

verled
26. říj 2009

svoja.no já už taky nějakou dobu to dýchání trénuju😀DDD....jinak teda zavázat si tkaničky u bot to je mazec🙂)))...ty voe ty už vypadaš 4tejdny stejně..... ☹

svoja
26. říj 2009

Jako to zlucovy mejdlo zni taky jedle....a ten sliz taky....boze muj... 😖 😖

No ja prave miluju vyprany pradlo, casto peru i treba celkem cisty, jen aby bylo vonavy🙂 Ale v tomto se zas az tak nevyznam...Koupili jsme pytel Lovely, v tom vyperu vsechno na zacatku a az ho spotrebuju, tak asi budu pouzivat nejakej ten "neco-uz nevim co" sensitive nebo ariel kids je prej dobrej....a budu v tom prat sakum prdum vsechno....no a na ty posrany plinky budu strikat ten permon a prat to taky v tom prasku (i kdyz na ty pliny se jeste pozeptam, tam mozna zajedu jinej system...)

svoja
26. říj 2009

VER ono to klame, ja mam jeste jednu fotku zepredu vic a tu tam teda nedam...bo byste si myslely, ze uz rodim 😀

A kdyz si zavazuju boty, mam pocit, ze Bare lamu nozicky a rucicky...

amallie
26. říj 2009

já ty nový hadry prala jen na 30st a to jsem dávala tekutou lovelu, neb sypací se podle mě blbě rozpustí.........

já mám na praní úplnou strojovnu 😀 dva spotřebiče, milion prášků, dvě žehličky 😀

mám ještě normálka persil sensitive, v tom peru naše, tak to možná na to dětský půjde taky

na pleny zkusím ten "sliz", akorát na to půjdu jinak, páč třeba na tom mejdle je napsáno, že se má rozpustit před praním, tak asi to tak udělám a nebudu to nikde skladovat

blahovka.cz
26. říj 2009

svoji jenom jedna zkusenost,ja to taky tak chtela udelat a sotva jsem vyprala jednou v necem jinem taky v tom sensitive,tak se malej osypal,takze od te dovy vim,ze jedine lovela a to uz mu byly tzak ty tri mesice

verled
26. říj 2009

blahu, svoja:to chce právě vyzkoušet, takže
já to zkusim adoufam že to projde🙂

svoja
26. říj 2009

AMAL no to je asi on ten persil....a avivaz budes pak davat na to detsky? ja asi jo, nejakou tu sensitive.

Jezisi ja nechci nikde skladovat kyble slizu 😀 😀 😀 😀

BLAHU jasne....ja jsem si vyhledala i nejaky diskuze tady o tom prani...nektery deti jsou na to citlivy a vadi jim to, v tom pripade to samozrejme zmenim....tu lovelu jsem koupila taky, ale asi bych ji nechtela pouzivat dal (pokud to nebude nutne), protoze pry zas az tak moc nevypere a ja potrebuju neco "silnejsiho" na ty pliny

svoja
26. říj 2009

AMAL tyjo ty ses machr na to prani....

verled
26. říj 2009

svoja:noo amal nám prej bude prát všem.-DD

prosteja
26. říj 2009

AMAL ti asi začnu posílat prádlo 😀 😀 😀

jinak teda jak píšete, jak komu ten prášek vadí.... mě zase kamarádky radily, že miminku malýmu budu stejnak všechno žehlit, takže hodně praly v tekutých Persilech a Arielech..... tak váhám, zda kupovat něco speciálního nebo ne.....

amallie
26. říj 2009

aviváž dávat na dětský nebudu, ono to voní i bez ní, já aviváž dávám jen do ručníků a povlečení a kapesníků

silný na plíny je právě mejdlo, ale skladovat to nemusíš, když nebudeš líná, tak to rozpustíš před praním, to mám v plánu já 😉

ver: jasně, pošli mi to v balíčku 😀

svoja
26. říj 2009

AMAL ty nedavas avivaz na obleceni???
ja uplne zboznuju jak to pak voni, ale bohuzel, ne vzdycky to vydrzi ta vune (proc??)...a nekdy kolem me treba projde clovek a strasne hezky mu voni obleceni (a to mam vzdycky chut se zeptat v cem pere)....

a tos rikala ty mejdlovy vlocky jo? a ty se koupej kde a v jakym stavu?

prosteja
26. říj 2009

já aviváž dávám taky, přijde mi, že i oblečení tak pěkně zjemní nebo jak to mám říct.... 😉 a přijde mi SVOJI, že i vůně poměrně dost vydrží a používám Lenor... v čem pereš ty? 😉