Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cibka
26. říj 2009

amallie. co je to fsh

amallie
26. říj 2009

cibka: folikulostimulující hormon
nechceš tu knížku léčba neplodnosti:? tam to všechno je 😉

cibka
26. říj 2009

jo jo chtěli bysme holčičku kupodivu i manžel 🙂 🙂

carculka
26. říj 2009

amal..se pekne setrete s malou 😉

amallie
26. říj 2009

carcul: však taky jo, vytáhnout kýbl nebyl až takovej záhul 😀 😀 😀 víc neproběhlo, jsem hrozná 😖
aspoň vyluxovat bych měla, jsem tu chválila centrální vysavač, že bych ho ale měla taky použít, na to jsem už nemyslela 😀

cibka
26. říj 2009

amal.: nevim jestli to není zbytečný abych se jestě víc nestresovala, každopádně ted čekam až to dostanu a začínám brot znova clostík a pak šum a utz, bojim se dělat další testy, další zklamání že tam je jen 1 čárka

carculka
26. říj 2009

amal 😀 😀 😀 😀

amallie
26. říj 2009

cibka: tak to já zas musela bejt informovaná, abych věděla všechno 😉
ale jestli máš trpělivost vydržet, tak tím lépe 😉 já mám všechno, jen ne trpělivost

amallie
26. říj 2009

já mám dneska na sobě ještě pyžamo od rána, takže asi tak jsem byla pilná dnes

cat79
26. říj 2009

Carcul a jaký máte vybraný jméno???
A manžílek je teda hotovej, co?Si pamatuju jak jste si to přáli.-)))to je krásný, že se tu zatím plní každé sen, že jo??
Cib nebooj, hlavně se nestresuj, buď v klidu a mimi si k vám cestu najde..tady taky holky zoufalé a pak to bylo ein zwei🙂)

carculka
26. říj 2009

amal..vsak 36tt,mas na to narok 😀

cibka
26. říj 2009

amal.: ty už to máš za pár už ses dočkala, uvidim jak to bude probíhat dál dyžtak bych se s tebou na tý knížce domluvila ju,
ty máš ještě pyžamo tak to se jen vykoupeš a může pokračovat dál 🙂 🙂 🙂

amallie
26. říj 2009

no jo, jména máte?????

nárok............ ale jestli taky nemám nárok na čisté prostředí, že 😀 😀 😀 a zejtra jdu ke gyndaři, bych měla udělat ten manévr s holením, jak jsme tu řešily včera 😀

amallie
26. říj 2009

cibka: koupat myslíš???? je to nutný??? 😀 😀 😀

cibka
26. říj 2009

amal.:no možná to je i zbytečný když si ani nikde nebyla vid 😀 😀 😀 😀 😀
cat: díky to budete mít pěknej novoroční dáreček 😀 😀

carculka
26. říj 2009

amal.tak at se podari 😀 😀

jinak jmena-bud natalie nebo sofie..

jinak cat,no prave,no on chtel moc holcicku,pak nam rekli ze asi kluk(14tt),byl nakej preslej den.. a uz s holkou vubec nepocital,rikal ji-ty muj chlapecku..a uz si na to moc zvyknul..a jak jeho chlapecek to a tamto..no a dneska vyhrknul na doktora ze lze a zas jak uz byl zvyklej na myslenku luka(ze jako urco kluk si rikal)tak to zas byla rana 😀 a byl jak oparenej asi dve hodiny🙂ze mu to pry musi dojit 😀

cat79
26. říj 2009

aha, tak to je škoda, že to měl takhle komplikovaný, ale on si zvykne a bude ji rozmazlovat, to je jasné!!!!
Sofie se mi líbí víc, Natálek je až až🙂))Sofie je nádherné!!!

A co ty carcul, co ty sis v hlouby srdce přála?Kluka nebo holčičku???

amallie
26. říj 2009

carcul: no, jestli se říznu, tak bude už nácvik na porod, no 😖

jako to ale nechápu, proč to ti mudři dělaj, co vám měl kdo co kecat ve 14tt nějaký odhady........... to bych vraždila, chudák manža, se mu nedivím, taky bych čuměla, to prostě říkat nemaj takhle..........

hlasuju pro natálku 😵 😵 😵

cibka: přesně tak, škoda vody 😀

cat79
26. říj 2009

Cib jojo, Silvestr bude mít konečně smysl🙂)hihihhiihi🙂 bude to oslava jak se patří...jen nesmím v tom shonu zapomenout na předsevzetí🙂)))

cat79
26. říj 2009

Cib teď dávají ve zprávách na primě, že je nový server početí.cz a tam se bude jeden pár dělit o své zkušenosti s početím a problémy...mrkni na to....

cibka
26. říj 2009

cat:díky jsem to neviděla určitě se na to mrknu, myslim že v tom fofru na nějaký předsevzetí ani nevzpomeneš.... 😀 😀

carculka
26. říj 2009

holky ja to nechala na manzovi at rozhodne ktery🙂-libi se mi obe..tak sama jsem zvedava jaky vybere..

a cat..vis on chtel moc holcicku,pak nam rekli tamt a mluvil k mimcu jako ke klucikovi a hledal si duvody(ze jako je to vlastne lepsi) a proste dva mesice bere ze je tam kluk a ted mu to vzali🙂..tak on bude holcicky hotovej to je jasny ,dnes rikal ze jeste ze ma tu pistoli 😀 ..

amal..presne tak..proste ho to zaskocila s holcickou uz vubec nepocital,vubec ze by mohla byt naka jina moznost nez kluk

cat79
26. říj 2009

No jo, ale ve 14tt se to ještě strašně těžko pozná🙂)to se teda doktůrek seknul🙂)
Ale hlavně že bude mimíska zdravá, ne???
Já bych napodruhé chtěla taky holčičku, ale kluka jsem si strašně přála, až mě to rozbrečelo když nám potvrdili pindíka🙂))
ale ty si Carcul užiješ to nakupování pro holčičku víc než pro chlapečka, oni těch věciček pro holčičky mají víc🙂))já jsem teda radši že jsem mohla normálně střídmě nakoupit, u holčičky bych asi projela rozpočet i na baráček a na všechno co máme🙂))hlavně teda ty hallo KITTY, to je masakr🙂))

cibka
26. říj 2009

cat:nevis jak byla přesne ta adresa co rikali ve zpravach? manžel by chtel taky holčičku a moc

amallie
26. říj 2009

myslím, že měl ale mudr mlčet a ne cintat ve 14tt něco o klukovi, to si ani neuvědomujou, jak to na psychiku působí, si na něco zvykneš a pak ............... krypl to byl

jinak, já si moc přála holčičku, ale ráda bych byla za chlapečka asi stejně, jen jsem to chtěla vědět a ještě jsem si to ověřovala i jinýho mudra, páč přesně jsem se bála, aby se někdo nesekl a já pak nečuměla na porodním sále, bych to asi těžko vydejchávala

mám tady muže, kdybyste se na něj chtěli mrknout http://archiv.nova.cz/multimedia/obcanske-judo-...

v prvních 10 minutách, někdy kolem 8-10 min

carculka
26. říj 2009

no me to rekla mudra moje..ted jsme byli na 3D na genetice..a jinak jsme pesne tabulkove veliky a i tezky a uuplne zdravi-pry vse vypada v nej poradku 😀

no cat o naupovani mi ani nemluv,zitra jedu ke vsemu na naky veci(ten kabatek-jestli budou mit,svetry a tak)do prahy a hned i neco pro mrne..no a hlavne ja jsem na hadry jeta,na boty a kabelky tez 😀 takze sevyradim..jen chudak pnezenka..se budu muset trosku krotit 😀

amal jdu juknout 😀

amallie
26. říj 2009

carcul: aha, tak je mudra husa blbá

ty jo, tak na tebe by platila moje figura 😀 jak seš objemná a těžká a nateklá, nemáš totiž vůbec chuť kupovat nové boty, ani nikam do krámu lézt

letos teda šetřím 😀

carculka
26. říj 2009

amal..nahodou ja co jsem tehu tak se taky drzim 😀 relativne 😀 si rikam ze az po tehu doplnim opet satnicek 😀
ale prcek mi proste bude muset ladit 😀 holky dnes mi byli pochvaleny tehu rifliky-uz od trech dost narocnych kamaradek...ze pry by se jim libili i nethu ze jsou super moderni 😀

cat79
26. říj 2009

Carcul tak zajdi do Mother care, je to v pasáži vedle Zary, nevím jak se ta pasáž jmenuje, mají tam super věcičky a není to tak moc drahé.
No a HM dole na václaváku, tam mají pro těhulky i pro mimísky krásný věcičky, pak debenhams a samo nextík🙂))

Amal jdu na to mrknout🙂
Cib bylo to ve zprávách na primě, myslím www.poceti.cz, má to být reality show páru co mají problémy, jak to řeší, kam chodí, co berou za léky a tak...kdyžtak koukni na IPRIMA.CZ, do archivu zpráv...🙂

Holky mě to pálení žáhy asi zabije☹(((jdu si dát renie a jdu koukat na superstar, koho mi vyřadí...

amallie
26. říj 2009

carcul: bych ti je asi taky pochválila, na ty tvy figure musej vypadat super 😉

já se ani nedržím, prostě nemám chuť nikde lézt a hlavně do ničeho...... stejně by mi to nebylo a boty nosím teď nízké kecky, ještě před měsícem žabky