Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
27. říj 2009

teda pěkně jste to nabrebentily za včerejšek 😀

Sac krásný fotečky ze křtin 😵 😵 😵 už se těším u nás na křtiny, my budeme mít křtiny taťka s Terez dohromady 😉 😵 asi o velikonocích 😵

Prostejko ten chlupatý zimní pytel je naprosto úúúúžasný 😵 😵 😵 slintám...

Anget ahoooj 🙂 já jsem taky zvědavá 😉 dnešní noc byla naprosto v klidu, tak uvidíme 😉

prosteja
27. říj 2009

MONCI díky, já hned jak jsem ho uviděla, tak říkám, ten musí být můj 😀 navíc už nemusím na zimu nic kupovat, myslím že ten březen případně duben přežijeme v kombinézce a tomhle pytlu..... ještě mám mikinku teplejší, tak dokoupím kaťata a hotovo 😉 snad už bude v dubnu hezky 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

Dobré ránko 🙂

Tak monci stále 2V1? Právě jsem zasedla že se podívám jestli není další prvosenče na světě 😵

NUKI krásné fotečky 😵

Sacvi gratuluju kr křtinám , teď jak vidím fotky tak jsme ještě víc naštvaná, že jsme ten foťák neměli.

Holky Vítek se naučil spát s námi v posteli 😒 , ale mě to nevadí jsme ráda, že ho mám u sebe ,stejně jsme si ho tak naučila já , ale už slyším ty blbé kecy známých, že to je to nejhorší.... Ale většinou to říkají ženské, které nekojí, protože třeba včera tu byla kámoška malá má přes 1 rok a taky spí s ní v posteli 😀 A když to M nevadí tak mě už vůbec, vždycky se k němu přitulím M nás obejme oba a spíme 🙂
A ve čtvrtek jdeme do poradny a očkovat jsme zvědavá jak jsme vyrostli už oblíkáme 68 , fakt je Vítek už velký klučínek 🙂 😵

blahovka.cz
27. říj 2009

Ahojky zenusky prvusky 🙂 😀

Krasne rano vsem . . .

Monci a doufam,ze nemas nohy krizem 😀 😀 😀 😀

Prostejko tak ty uz tam mas dve dvojky 22tt,uvidis v breznu jakej bude,jestli teplej,nebo studenej,docela si rikam,jaka byla vyhoda rodit v lete,kdyz bylo teplo vozila jsem malyho uz pak jen tak v bodycku v kocaru 😀

ahojky nuki,tak co uz jsi v tom,kdyz jsi unavena 😀

ange,ty jsi takova matka plenovka latkovka vsech holek,mas v malicku vsechny plinky 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

Bláhu a Ondrášku papa 🙂 No krásný pokojíček 😵 😵 😵 Ondrášek je velký šikulka 😵 😵

prosteja
27. říj 2009

Ahooj PETULKO 😵 😵 😵 pokud vám to spaní tak vyhovuje, proč ne... já bych měla strach, že se dítě pak neodnaučí spát samo...... ale měla jsem kolegu a ten normálně ani nepořizoval postýlku..... 😲 od miminka spali všichni v jedné posteli..... ten řev ve dvou letech kdy holčičku separovali slyšela sice celá vesnice, ale jim to tak vyhovovalo 😀

Ahoooj BLAHUŠKO 😵 ty dve dvojky už tam mám hezky dlouho 😀 ve čtvrtek už tam nebudou...... každopádně počítám, že březen duben využiju teplejší oblečení, duben bývá nějakdy hezký, ale někdy ne a na to se nemůžu spolíhat a lítat pak po obchodech..... takže s tím zimním oblečením musím počítat... a předpokliádám, že květen už bude hezkej a pak červen a léto, no to už se těším taky jak budu vozit jen v bodyčku 😀 😀 😀

prosteja
27. říj 2009

BLAHU taky jsem mrkala na fotečky, moooooc hezký 😉 😵

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

Prostej moje mamka říkala, že jsme s něma taky spaly i se sestrou a nebyl žádný problém nás pak naučit spát ve velké posteli , tak snad bude Vítek po mamince 😀

blahovka.cz
27. říj 2009

Jeeeeeeeee Petulko,tak s tebou jsem se tu nestuchla uz pekne dlouho,my taky oblikame vetsi a na ockovani druhe hexavakciny jdeme v pondeli 😀 a s tim spanim,hele kdyz chcete vy,tak se na ostatni vyprdni (malej chvilku s nama spal taky),jediny co muzu rict,je,ze je to sakra tezky odnaucit - u nas to bylo 14 dni revu 😀

jo to nad postlkou jsem koupila vcera a stalo to 27Kc,tak jsem jim to tam nemohla nechat

peti a jak spinka jinak Vitek s papanim???

unas to uz holky vypada,ze malej uz vylozene bude potrebovat prikrmy,protoze po jidle fnuka,ale musi vydrzet do ukonceni 4.mesice,pri tom pres noc nepapa vubec,proste ho v 8 ulozime a rano mezi 7-8 se vzbudi 🙂

prosteja
27. říj 2009

PETUL jak říkám, když vám to tak vyhovuje, tak si do toho nenechejte kecat 😉

takže holky tak ten třetí měsíc = velikost 68.....? to letí hrozně.....

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

Blahu tak s papáním to už je teď naštěstí ok. Ještě se vždycky budí jednou za noc. Kdy Ondrášek se už nebudil?
14 dní řevu, tak to by M asi nedal. To jsi ho prostě nechala jak dlouho vyřvat?Včera mi třeba usnul v postýlce večer ale jak se kolem 2-3 zbudí na kojení tak ne a ne ho mít v postýlce musí už být s námi 😀

nuki
27. říj 2009

Prostej: spinkala jsem a chceme se mi i ted....mrcha v nedeli neprijde...doufám..🙂)))

Petul: dík za fotečky🙂

prosteja
27. říj 2009

NUKI tak držím palec, aby nepřišla potvora jedna..... nějaké příznaky? něco co by nasvědčovalo, že je něco jinak? 😅

nuki
27. říj 2009

Prostej: díky, no občas mě pobolívá podbřišek a kdneska jsem unavená a taková jao v jiném světě, špatně se to popisuje....a nemám chut na sladke....ale nepozuroji se, nechci to moc řešit..🙂

blahovka.cz
27. říj 2009

peti tak malej tak ve dvou mesicich se prestal budit v noci a to odvykani,manza s nim naopka trpelive chodil a konejsil,vzdycky se treba vzbudil na krmeni (to bylo v jeste v sestinedeli) a pak nechtel usnout ve sve postlyce a tak stridave s kratouckym spankem rval treba 3 hodky,vzdycky na chvilinku usnul a pak rev,pak konejseni a pak spanek a pak zase dokola,ale do 14 dni to bylo dobry,trhalo nam to srdce,ale chteli jsme,aby se naucil do postylky . . . jo a jeste jsem zapomela dodat,ze do toho odnaucovani mel taky prdiky 😒

blahovka.cz
27. říj 2009

petu ted jsem to jeste docetla s tim kojenim,hele tak jestli vecer jde do postylky a pak po kojeni spi s vami tak to jsem delala taky a dodneska kdyz se malej treba vzbudi nahodou v sest na krmeni,tak pak jde k nam,nebo rano na pomazleni a ponuchnani

prosteja
27. říj 2009

NUKI to je mi jasný, taky jsem se nechtěla pozorovat 😉 ale držíííím všechno co mám i s prťouskem 😉 😀

nuki
27. říj 2009

Prostej: to asi chápe každá..🙂)) moc díky za držení..🙂

blahovka.cz
27. říj 2009

prostejko tak jsem jukla na ten pytel,ten je bozi,co te stal???

moncicak3
27. říj 2009

tak jsem zas tu, jsem po obr snídani, pověsila jsem plínky, tchýně nám jich ještě 10 raději koupila, tak jich máme asi 20 malých a dvě velký tetra pleny, to bude stačit 🙂

Blahu nééé nemám nohy křížem, už chci aby Téra vylezla 😀 se jí nějak nechce, asi si váže mašli, aby se líbila 😉 😵

Nuki s tou únavou, já ten poslední týden před příchodem ms byla unavená jako blázen 😉 tak držíme pěstičky, aby v neděli ms nedorazila 😉 😵 😵 😵

a málem bych zapoměla, Car velikanáááááááááánská gratulace k holčičce 😵 😵 😵

holky, jdu koukat na Ulici ze včerejška, manža měl fočus, tak jsem to neviděla, zatímky paaaaa

prosteja
27. říj 2009

BLAHU 229,- 😉

blahovka.cz
27. říj 2009

Tak jsem zkoukla toho vlasace Vitecka,jeste chvili a muzzete vlasky prodavat na paruky 😀 😀 nadherny fotecky s nadhernym brouckem

a monci a k tomu si zpiva:az se nacancam,az se nacancam az se nacancam . . . 😀 😀 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

blahu on třeba dokáže řvát i 3 hodiny v kuse opravdu i moje mamka říkala, že to ještě neviděla a nejde ho nijak utišit on dudel necumlá a ani na rukách ho neutišíš jsou to někdy s tím spaním muka a taky mi to rve srdíčko

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

blahu fakt je to hároš 😉

sacvi
27. říj 2009

Ahoooj holky,
tak jsem ráda že angethka plínky schválila 😀 Paní v obchodě úúpně super..provedla mě mezi milionama regálama a vše ukázala a bylo vidět že se vyzná tak to bylo super 🙂

A jak tu všechny žijete??
😀

sacvi
27. říj 2009

Peti krásné fotečky 😵

blahovka.cz
27. říj 2009

prostejko to je krasne cena

CARCULKO GRATULUJEME K HOLCICCE!!!!!!

no to malej taky peti,ale tak nekdy si ty deti potrebujou pobrecet,my nechavame pofnukavat a pobrekavat max.pul hodky,ale pokud rve na plne packy,jdeme k nemu

zrovna ted ma ondrasek takove blbe obdobi breku (uz si rikam,ze mozna zoubky) v nedeli jsme dali 2xnurofen a byl klid,neco ho asi boli a ja tipuju zoubky a ted treba pokazde,kdyz ho davam pres den do postylky tak place,ale chvliku ho hladim a kolebam rukou a za dve minutky je tuhej,ale driv byl v postylce a byl klid hned,zajimavy je,ze vecer jde spinkat bez problemu 🙂

blahovka.cz
27. říj 2009

Je anojky sac a Janicko!!!jak se mate???jeste trapi ryma a davate na ni neco??

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

Blahu tak to M nechává max 2 minuty a já nanejvýš 10 minut 😀 Blahu asi že se mu fakt vystrkujou zoubky 😵

cat79
27. říj 2009

Ahoj holky, dobré ranko🙂
My teda dneska spali jak zabití, od 22h do 9.00, to je super🙂))snad nám to vydrží až do porodu a po porodu se rychle nastolí opět tento rytmus🙂)))

Jdeme dnes na těhu cvíčo a ve 14h na ultrazvuk, je to poslední 3D tak se strašně těšíme až prcka uvidíme🙂))snad bude vše v pořádku, mám i trochu strach, ale to je asi normální, že?

Sac krásný fotečky, Blahu taky, ahoj petulko!!!teda takže jste v postýlce teď 3🙂))kdo by ododlal, že jo???
Nuki asi na tebe jde podzimní únava..já už bych nejradši pekla cukroví🙂 a pak ho zdlábla🙂)hihihih