Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. čer 2009

jj CAT může to být tím... oni to sice nepřiznají, ale třeba je to jen napadlo a mají takovej blog... na tom mým jsem to poznala hned, bo měl nějakou poznámku na téma ublížení miminku....

já bych to minimálně chtěla časem prubnout, ale teď mě fakt skoro pořád tlačí ten podbřišek, fakt jak při MS.... takže bych z toho asi neměla ani prd..... 😅

hehena
autor
29. čer 2009

jj s babi je to smutný.... je starší to jo... a ano patří to i ke stáří... i když martin má docela mladý prarodiče, babičce je 67 a to mi příde moc... jako žlučník, potíže s kostrou jako takovou - třeba bolesti kloubů - tj. to mi příde normální, ale tohle musí bejt asi těžký....... holí ti hlavu, víš, že půjdeš na náročnou operaci... spíš tak mě napadá, že jí musí být fakt děsně... ale samozřejmě ať už je to jak chce, tohle se stává i mladým lidem a to je mnohem mnohem smutnější........

hehena
autor
29. čer 2009

ježiš mělo tam bejt blok.... né blog 🙂)))))) 😀 😅 😅 😅

svoja
29. čer 2009

HEHE takze ji je 67?? to jeste neni tak stara!!!!

baeszinka
29. čer 2009

Jéé,chlapskej blok??Tak to taky neznám,u nás nic takovýho nebylo.Manža je opatrnější,ale pořád by mohl furt..Je fakt,že mám vždycky po sexíku takovej divnej pocit..strach,jestli jsme něco tomu v bříšku neprovedli,ale zatím vždycky všechno o.k. 😉

svoja
29. čer 2009

no ja bych teda byla radsi, kdyby ten blok mel....takhle na to musim porad myslet, on obcas utrousi poznamku....si fakt pripadam hrozne blbe, ze mu "nedavam"....

baeszinka
29. čer 2009

Hehenko,snad bude babičce líp..koukám,že ty taky ty začátky nebudeš mít zrovna lehký...já jezdila na začátku těhu za dědou do menocnice a pak ve třetím měsíci na pohřeb... ☹ ale fuj,co to tu vykládám,babička bude zase dobrá 😉

cat79
29. čer 2009

Svojenko už zítra, vid? mooc se těšíme mooc🙂hlavně ať je vše v pořádku, trošku se i bojím, ale to je asi normální, ne?

Tak teď už je mi fakt mdlo...do pytle už s tim počasim, je už skoro červenec a byli tak maximálně 4 hezký víkendy, to je fakt strašný☹(((já chci teplo a kraťásky, plavky a zmrzlinu🙂))bééééé

baeszinka
29. čer 2009

Já si říkala Svoji to samý 😀 😀 😀 😀 ale blok nepřišel 😀 😀 😀

carculka
29. čer 2009

cat..ta kamaradka delala svymu prednasku jako ze se nic nestane a tak...ale stejne ma blok...vzdy musi zacit ona a proste citi ze ma strach.....

no u manzi taky,hruuuza...a ja mam chute furt..se vcera ptal ze mam hrozne ledovy ruce,tak jsem rekla ze se musi vic angazovat..(znamej rika ze je to nedostatek sexu)...

svoji...jojo zivot mi leccos naucil a taky jsem se musela o sebe postarat dostkrat sama ,ale nekdo kouka blbe ze jsem tak mlada a hned svatba (svatbou se u nas teda nic nezmenilo) a ted mimco to budou nekteri koukat este hur...ale taky jsem se dost vyblbla,to se neda ani vypravet..
no a nepotkat manzu tak jsem uz nekde fuc....

hehena
autor
29. čer 2009

BAE to né, to je v pořádku.... i s tímhle se asi musí počítat, že to dopadne blbě... není to moje babička, takže to pro mě není až tak citlivý.... kdyby šlo o toho mojeho babuna, tak jsem nahromadě.... to je moje velkáááá kámoška se skvělým smyslem pro humor, s úžasným citem pro hudbu (miluje Queeny) a hulí trávu 🙂)) (ale proto, že jí bolí záda, kvůli zlomenýmu obratli).... přeju si moc, aby se dočkala našeho dítěte..... (tý mojí babi teď bylo 79)

hehena
autor
29. čer 2009

CAT asi se počasí moc neumoudří... já jen doufám, že i kdyby nebylo moc slunečno, tak že aspoň nebude furt chcát... to se nedá nic!!! kolikrát už jsme teď při procházce s pejskou zmokli.... ona je vždycky totálně špinává, bo se výválí ve všem.... no dřina 🙂)))) 😀

carculka
29. čer 2009

a cat mas normalni plavecy nebo ty tehulkovsky(dvojdilny)

holky prej leto moc nebude,kvuli tomu ja vybuchla ta sopka a ty castecky se dostalo do stratosfery(myslim)vytvorili mraky a tak...tak proto..ze po tom byva i pul roku chladnejc

cat79
29. čer 2009

Já myslím, že až pak děti vyrostou, tak se ti lidičky vrátí zase k tomu paření, máme pár takových známých, prostě v kom ten živel na pařby jednou je, nikdy neodejde🙂 jen je na chvíli útlum🙂)))a já jsem si jistá, že mi s manžou budem vždycky umět slušně zakalit🙂))

my 2 vždycky zavírali všechny podniky tady.-)))jojo jsme se hledali🙂)hihihihihihihi
Já teda navíc byla ještě rok v anglii, takže tam jsem si splnila pár takových extrémních snů...od domova je to bezpečnější🙂 a tak mi fakt nic nechybí...teda kromě sexu se 2 muži...to si nechám ještě do foroty.-)))))

Ale drogy teda néé, to nemusím, já jsem dost živá i bez nich a mamka dělala na protidrogovým, takže drogy ty já neuznávám a nikdy to nezkusím, nepotřebuju to poznat, stačí mi ti kamarádi, co z nich zbylo☹
teda brčko jsem si občas dala, ale to je taková smací medicínka🙂)))

carculka
29. čer 2009

hehe..taky je ten vas psik takovy prasatko?? 😀

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUl to víš, že na tebe budou koukat... ale ty budeš šťastná, takže to pro tebe bude snažší.... navíc, co je komu do toho že jo... a taky máš mnohem staršího partnera, tak to okolí možná ani tolik nepřekvapí... neboj se nic a když tak ať si každej prdel políbí... .) 😉

cat79
29. čer 2009

Carcul zatím mám plavečky normál, ale chtěla bych ty těhulkovský, ale zatím se mi žádný ňák moc nelíbili🙂

svoja
29. čer 2009

CAT no tesim se i bojim....to je asi normalni...myslis, ze uz treba bude videt pohlavi? pry uz ve 12 tydnu to je videt, kdyz se chce....

cat79
29. čer 2009

no taky jsem o tom četla, že pohlaví už je teď vlastně vytvořené, no já bych to už chtěla vědět, ať můžu už pomaličku nakupovat ty hadříčky a vymýšlet kočárek a postýlku, včera jsem listovala katalogama asi do půlnoci.-)))hihiihhii

hehena
autor
29. čer 2009

jo je to prasisko a hlavně je to prostitutka, vidí chlapa a už leží na zádech a je jedno kde zrovna stojí, jestli na trávě, nebo v blátě.... tady v parku udělá občas dobrý kino kolemjdoudím, kteří se pozastavují a pokřikujou "jéééžiši" nebo "proboha tu bude muset celou okoupat..." atp.... protože vždycky neohroženě běží k tý néééjvětší louži a v tý se ráchá a plácá a pobíhá a štěká - no hotovej záchvat... magoooor..... 🙂))))))
mě to vždycky příde ouplně k smíchu, zaprvý ona je v tu chvíli tak šťastná, že se ani nejde nesmát a taky z toho jak jsou ty lidi vyděšený co že s ní budeme dělat???? no co by? půjde do sprchy 🙂)))) 😀 😀 😀

svoja
29. čer 2009

CAT koukam, ze to je vsude stejny...vcera jsme si chteli koupit pro radost nejake bodycko nebo neco v tescu....a me se samozrejme libily ruzovy s kocickama....no ale nekoupili jsme nic, protoze nevime co to bude a nas chlapecek bude mit zakazanou ruzovou i doma, protoze to by se manzel asi zcvoknul🙂

cat79
29. čer 2009

jal mi hehe poslala ten odkaz na www.mamitati.cz, mají tam úžasné postýlky a věcičky na mimi, ale mám dilema, asi vezmu postýlku spíš v béžové a zeď vymaluju do barvy miminka (jako pohlaví), páč my máme zelenkavou ložnici, tu teda máme velikou, takže ji na půlce rozdělíme a vymaluje se a vybaví jako dětský pokojíček...no teoreticky by se k tomu hodilo i zelenkavé povlečení, ale to se už nehodí k modré nebo růžové zdi...holky nevím☹(((není ňáká návrhářka dětských pokojíčků?🙂)

carculka
29. čer 2009

cat...ja nedavno videla hezoucky 😀

hehe..manzovo znami ty jsou v poho,a ty my dobry tak taky,tatka taky,mama nevim(ta ma radost kdyz se mi prihodi neco spatnyho,to dobry ji nezajima),ale ty cizi nebo vzdaleny si mysli ze ete nevim co je zivot a ze nevim co delam a tak vis....

cat..hihi dobry parici..my se s manzou seznamili uz za svetla kam jsem s kamosema prijela na jednu after party z paradni kalby a manza to tam vlastnil a ja ho poslala do haje 😀

hehena
autor
29. čer 2009

já drogy taky nemusím... s bývalým z Varů .))) (tam se snad hulí pořád) jsem hodně hulila... a ještě dřív jsem zkoušela houbičky, ale to bylo vše.... teď už ani nekouří a dát si špeka, tak je po mě.... 😀
halvně jsem po tom vždycky sežrala všechno co jsem našla v kuchyni... 😀

hehena
autor
29. čer 2009

CAT to víš, že se zelenkavý povlečení hodí k modrý zdi... i k růžový - to záleží na odstínu - když by to byla tmavší růžová... pak stačí pár doplňků v zelený a růžový, nebo zelený a modrý a je to....

ale pokud máte modernější vybavení a máš ráda design, tak bych spíš zkusila tu ikeu...

cat79
29. čer 2009

Carcul :- 😀 😀 😀

Svoji no já právě byla v tescu dneska a byla jsem z těch hadříků ouplně hotová, takový ňuňu věcičky tam mají, že?A celkem levné, to jsem byla překvapená🙂

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUL však nikomu to dokazovat nemusíš.... tohle je tvůj život a tak si ho chceš prožít.... ti co to nepochopí ti můžou bejt někde... neboj ono jim to časem dojde a když né, tak to nebyli dobří přátelé..... s tímhle si nedělej hlavu... tvůj život tě určitě baví a to je důležitý... 😉

cat79
29. čer 2009

No ikea je jistota, tam se mrknu jako první🙂))

Hehe a s kym jsi z varů chodila?Já tu celkem lidi znám🙂 a jestli jste chodili do rokáče, tak tam jsem taky jeden čas hulívávala🙂))

hehena
autor
29. čer 2009

jj CHerokee je moje značka, je to levný i pěkný.... 😉 😉 😉

svoja
29. čer 2009

no levne a prej i celkem kvalitni, na tu cenu teda...takze ja budu asi vetsinu vybavicky kupovat tam....

holky ja nevim, ale ty neutralni barvy...treba zelena me prijde spis klucici a zluta zase spis holcici, ja si nemuzu pomoct....my mame loznici do zelena a pokojicek zlutej....ale proste tam ta ruzova bude a basta🙂...nebo modra...uz me to je i celkem jedno co to bude....