Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
27. říj 2009

HEHE: určitě se trefíš....chichi 😀

zuzka.o
27. říj 2009
hehena
autor
27. říj 2009

ZUZI jo to je boží... 😕 😵 😉 by mě zajímalo, kde se něco takovýho dá sehnat...

hehena
autor
27. říj 2009

holky tady je hora samolepících dekorací... 🙂 😉

http://www.kidsweb.cz/cz-kategorie35373.html

nuki
27. říj 2009

Zuzi: já si taky myslím, že to bude páreček..🙂

nuki
27. říj 2009

tak já běžím...papa mějte se 🙂))

hehena
autor
27. říj 2009

NUKI ahoooooooooooooj 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
27. říj 2009
angetha
27. říj 2009

Holky fakt chcete vědět kolik jsem utratila za plínky?? 😅 😔 😎 je teda fakt, že mám velký výběr a víc velikosti..a plánujeme minimálně ještě jedno mimi..
10000 určitě 😎 ano 4 nuly jsou správně 😎

angetha
27. říj 2009

Jo a Fluffle Vendulce sedí 😅 je fakt taková chlupatá, nepoznala jsem jestli je hodně pročůraná nebo ne..a schne taky dobře 😉

zuzka.o
27. říj 2009

Pa NUKI

HEHE: ty dekorace jsou pěkný, díky za odkaz. V těch modernějších jsem se pobavila, jak tam jsou ty siluety zvířat...bych si domů určo nalepila králíka nebo prase..chichi....

eeefffaaa
27. říj 2009

ahoj holk!!

tak co??nerodi se?

normalne Davidek ted v noci vubec nechce spat v postylce!!je to uz asi 4 den...myslela jsem ze uz to bude OK,ale zase zacal...strasne si zvykl na kocar..takze ho vzdycky nechame vyvztekat a pak usne,ale je to tak vzdycky hodku ne-li vic...tak dneska jsem zavedla to ze kocar uz skoro vubec a ze ho budu davat do postylky a normalne dikybohu ze existuje kolotoc...vzdycky mu to pustim a za chvili spinka 😀 ale je to ten starsi natahovaci,takze vzdycky to musim natahnout znova dokud neusne,takze ho to vzdycky vyrusi...ale jsem zvedava na noc..takze holky kolotoc nad postylky vrele doporucuju a hlavne hraci 😉

a co tady za novinky??jsem tu dlouho nebyla co...no ted Davidek pres den moc nespi,takze ho krmim,hraju si snim a uspavam...takze vecer padnu za vlast uplne hotova

hehena
autor
27. říj 2009

hoooolky dívejte kdo čeká HOLČIČKU:::

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24951110&tab=0

eeefffaaa
27. říj 2009

chci se zeptat maminek hlavne tech co dvaji umelou vyzivu...maji detciyk zeleny stolice??Davidek uz ma asi druhy den zelenou stolici...takze jsem domluvena s mudrou,ze mu budu davat do ctvrtka nutrilon,protoze davam Babio a ona to nezna,ze at zkusim pry neco osvedcenyho,a ze mam ve ctvrtek prijet a ze ho zvazime jestli pribira...tak se chci zeptat jestli s tim nektera nemate zkusenosti...mam obavu aby nebylo neco v neporadku ☹

eeefffaaa
27. říj 2009

zitra ma prijet Milanaova mama s tatou..tak jsem raaaada 😅 volala jakou davam Davidkovi velikost,pry jestli 56 nebo 62,tak ji rikam ze 68 a se strasne divila ze uz mu davam takovou velikost,jestli to na neho neni veliky 🙄 asi vim co mu mam oblikat ne,ona ho vidi jednou za dva mesice a bude mi radit...no bodycka budem zachvili davat uz 74 😅 ale to me vzdycky rozcili,ona nas vidi tak malo,ale vzdycky kdyz prijedem nebo prijede ona,neustale radi jak to mam delat a jak ne...si pak pripadam jak debil a drzim se abych ji neco nerekla

eeefffaaa
27. říj 2009

no a nikdo tady neni ☹

zuzka.o
27. říj 2009

Ahoj EFI a Davídku.... téda, ty tchýně zlobí koukám úplně všude! Nic si z ní nedělej a mysli si svoje ... tak to dělám já (i když občas to teda ve mě vře a taky se musím držet jako ty..... pak se to blbě bere zpátky) 🤐

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

ef a davídku ahojky jen na chvilku jsme tu než se Vítek zbudí

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

Ef nám je ten kolotoč naprd malého to vůbec neba 😒

p.e.t.u.l.k.a
27. říj 2009

Zuzi ahojky 3V1 🙂 Jak se daří?

zuzka.o
27. říj 2009

Ahoj PETULKO a Vítečku 😵

Je mi fajn, ve čtvrtek jdu na NT....tak jsem nervózní a na druhou stranu se těším až prdelky znova uvidím. Okolí je pořád ještě nadšené z dvojčátek, už mi plánují kdo a kdy bude pomáhat, vozit.....jak tak na to koukám, nebudu mít vůbec s mimískama žádnou práci 😀

hehena
autor
27. říj 2009

PETI sím tě, co to máte za kočárek ? 🙂

hehena
autor
27. říj 2009

ZUZI k těm chutem ještě... mě třeba teď poslední tři dny chutná jinak plnotučný mlíko... 😅

hehena
autor
27. říj 2009

no koukám, že tady každá mamka doporučuje něco jinýho... je fakt, že je to o dítěti, takže stejně asi dopředu nemůžeme vědět, co se mu bude líbit a co ne.... a přitom bych řekla, že zrovna kolotoč by bavil každý mimčo...

mě třeba mamka říkala, že mě jako malinkou zabavil na celej den papírovej drak... že ho nade mě zavěsili a měl krásnej ocas, prý jsem si s tím pořád šustila 🙂)) 😀

zuzka.o
27. říj 2009

Hm....tak mlíko teda občas můžu a zatím mi chutná pořád dobře 🙂

Ono je asi fakt, že si to každá musíme vyzkoušet, co tomu našemu dítku bude vyhovovat a co ne. Praxe a čas to jistí 🙂

cat79
27. říj 2009

..tak jsme zpátky, fotečky máte v albíčku🙂
Takže měříme skoro 40cm a vážíme 1750g!!Je to kus chlapa teda.-)
Ale je zadečkem dolů, krásně si tam trůní, takže máme svítit aby se nám otočil🙂))lumpík akorát než jsme šli na řadu se vzbudil a začal kopat a lumpačit, tak jsme se nasmáli🙂)
je strašně krásnej, já bych ho nejradši vyndala a pomazlila a zase vrátila🙂)hihihihiih
Holky musím ještě udělat ten DÚ z ruštiny a odeslat pár mailíků, tak díky za držení palečků a večer se ještě po 18h ukážem🙂))

Efi ahooj holka tak už je líp??Mrzí mě že malej nechce spinkat v postýlce, ale třeba je to jen růstové období..se říka.
Ange 10000 za plenky!WAW!!no ale sečtou-li se ty investice do papírových, bude to ještě zlatá suma, se vsaď🙂))
Tak zatím papapapapa

angetha
27. říj 2009

Efi vám malej taky nechce spinkat? Snad nás to taky nečeká ☹
Cat budeš mít nějaké fotečky v albu? 1750 je docela dost 😕
Zuzi ve čtvrtek jdu taky k dr., tak na tebe budu mooooooc myslet 😵
Hehenko ta kombinézka je strašně růžová 😀 😀 já sháním nějakou neutrální ( až bude ten chlapeček, že 😎 ) a takovou aby se daly rozepnout obě nožičky až dolů..tohle zapínání jen na jednu stranu mi nevyhovuje - je problém tam narvat tu oblečenou nožičku v plínce 😀

svoja
27. říj 2009

Ahojky, nemam jeste docteno, musim vam hned nahlasit jak jsme dopadli. Mame potvrzenou holcicku, dokonce jsem pipinku videla na vlastni oci(takovy to kavovy zrno), takze ted uz jsem klidna. Vsechno je v naprostem poradku, dr nas chvalil. Vazime 1600g a pokud pujde vsechno tak jak doted, tak pri porodu budeme mit tak 3300-3400g, pry takova decentni mala holcicka, zadna basketbalistka 😀 Mame hroznou radost, strasne ji to na utz sluselo. Hlavicku mame dole. HUraaaaa. A mam novy noteboooook🙂 Huraaaaaa🙂

angetha
27. říj 2009

Svoji gratulujuuuuu a gratulujuuuu 😀

angetha
27. říj 2009

Dneska mi to dítě nějak vyspává 😕